Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

ευχαριστω κιττυ μου ,αυτο κανω προσπαθω να περναω καλα με τον αντρα μου κ τα παιδια μου,αυτο που με αγχωνει ειναι οτι αυτο που εχω δεν θα το ξεφορτωθω ποτε μου ειπαν ειναι χρονια παθηση απλα θα το κραταμε σε υφεση τιποτα παραπανω δεν υπαρχει οριστικη ιαση .ηθελα πολυ να κανω αλο ενα παιδακι αλλα μαλλον ονειρο θα μεινει θα διακυνδινευσω να ξανα φουντωσει .σκατα ολη μου την ζωη με αγχος θα την περασω .

περιμενω αυτο το χαρτακι που εχει την διαγνωση ακομα διοτι ειναι ανυπογραφη ναι καλα ακουσατε 10 μερες εχω παρει την διαγνωση προφορικα αλλα λειπει η υπογραφουλα.κ θα την στειλω σε εναν πρωτο ξαδερφο της μαμας μου που ειναι αιματολογος στην φλοριντα

Ανδριανή αν θες να πάρεις μια δεύτερη γνώμη από Ελλάδα να απευθυνθείς στον κ. Χαρχαλάκη, στον Ευαγγελισμό. Είναι κορυφή αιματολόγος....σε αυτόν φίλη μου έκανε την θεραπεία της για non-hodgkins και τώρα είναι μια ευτυχισμένη μανούλα 5 παιδιών.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βασδελι μου σε ευχαριστω ,να σου κανω μια ερωτηση?η φιλη σου μετα την διαγνωση εκανε τα παιδια της αληθεια ηθελα πολυ ακομα ενα σε 2 χρονια το ειχαμε σκοπο να ξαναπροσπαθησουμε


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

βασδελι μου σε ευχαριστω ,να σου κανω μια ερωτηση?η φιλη σου μετα την διαγνωση εκανε τα παιδια της αληθεια ηθελα πολυ ακομα ενα σε 2 χρονια το ειχαμε σκοπο να ξαναπροσπαθησουμε

Η φίλη μου είχε 4 παιδιά πριν τη θεραπεία. Αφού έκανε βαρύτατο και πολύ τοξικό σχήμα χημειοθεραπείας έκανε το πέμπτο παιδάκι της! Ήταν ένα θαύμα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

βασδελι μου μπραβο στην φιλη σου ειχε κουραγιο μετα αποτι περασε να κανει ακομα ενα μωρο.αν καπου παρακατω υπαρχει κ για μενα καλως αν οχι ο θεος ξερει καλιτερα

τωρα για το θεμα μου ακομα περιμενω το χαρτι με την διαγνωση να παω κ αλου θελω να επισκευθω κ τον γιατρο που μου εγραψες ειμαι καπως μπερδεμενη η εγω δεν καταλαβαινω τι μου λενε η αυτοι δεν καταλαβαινουν τι τους ρωταω.εχω τοσες αποριες


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειναι η δεν ειναι τελικα ιασιμη η μορφη που εχω?μου ειπαν οτι δεν το ξεφορτωνεσε ποτε θα ζει μεσα μου απλα σε υφεση το κακο ειναι οτι επανεμφανιζεται το καλο ειναι οτι ειναι χαμηλης επικυνδινοτητας κ αυτο δεν αλλαζει ,γιατι δεν μου δινουν ακομα θεραπεια?πρεπει να εμφανιστει σοβαρο προβλημα για να παρω αγωγη?στο μελλον μου ειπαν οτι μπορει να κανει κακοηθιες αλλα εγω χολοσκαω τζαπα γιατι αυτο που εχω ειναι απλο. τι σκατα δεν καταλαβαινω ,δεν βγαζουν νοημα αυτα που λενε

δηλαδη στεναχωριεμαι τζαπα γιατι αυτο που εχω τωρα δεν ειναι κακο αλλα αυτο παντα επανεμφανιζεται κ κανει κακοηθιες κοριτσια αν καποια καταλαβαινει ας μου εξηγησει τι να πω το χρωμμα στο μαλλι το αλλαξα δεν ειμαι πια ξανθια


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

βασδελι μου μπραβο στην φιλη σου ειχε κουραγιο μετα αποτι περασε να κανει ακομα ενα μωρο.αν καπου παρακατω υπαρχει κ για μενα καλως αν οχι ο θεος ξερει καλιτερα

τωρα για το θεμα μου ακομα περιμενω το χαρτι με την διαγνωση να παω κ αλου θελω να επισκευθω κ τον γιατρο που μου εγραψες ειμαι καπως μπερδεμενη η εγω δεν καταλαβαινω τι μου λενε η αυτοι δεν καταλαβαινουν τι τους ρωταω.εχω τοσες αποριες

ειναι η δεν ειναι τελικα ιασιμη η μορφη που εχω?μου ειπαν οτι δεν το ξεφορτωνεσε ποτε θα ζει μεσα μου απλα σε υφεση το κακο ειναι οτι επανεμφανιζεται το καλο ειναι οτι ειναι χαμηλης επικυνδινοτητας κ αυτο δεν αλλαζει ,γιατι δεν μου δινουν ακομα θεραπεια?πρεπει να εμφανιστει σοβαρο προβλημα για να παρω αγωγη?στο μελλον μου ειπαν οτι μπορει να κανει κακοηθιες αλλα εγω χολοσκαω τζαπα γιατι αυτο που εχω ειναι απλο. τι σκατα δεν καταλαβαινω ,δεν βγαζουν νοημα αυτα που λενε

δηλαδη στεναχωριεμαι τζαπα γιατι αυτο που εχω τωρα δεν ειναι κακο αλλα αυτο παντα επανεμφανιζεται κ κανει κακοηθιες κοριτσια αν καποια καταλαβαινει ας μου εξηγησει τι να πω το χρωμμα στο μαλλι το αλλαξα δεν ειμαι πια ξανθια

Ανδριανή, πάρε οπωσδήποτε δεύτερη γνώμη μανάρι μου. Πήγαινε οπωσδήποτε στον κ. Χαρχαλάκη στον Ευαγγελισμό. Μην χάνεις χρόνο και μην αναλώνεσαι....Ο άνθρωπος είναι κορυφή. Δεν θέλω να πω τίποτα για το νοσοκομείο της πόλης όπου βρίσκεσαι αλλά ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να κατέβεις στην Αθήνα. Πάρε την γνωμάτευση και ολες τις εξετάσεις και τα πορίσματα που έχεις ως τώρα και κατέβα αφού πρώτα συνεννοηθείς τηλεφωνικά. Αν γκουγκλάρεις το όνομα του γιατρού που σου είπα θα σου βγάλει και τηλέφωνα....Γιατρός δεν είμαι έχω όμως γιατρό ογκολόγο στο πολύ στενό οικογενειακό περιβάλλον μου και αυτόν συστήνει....

Εκεί θα βρεις απαντήσεις σε όλα σου τα ερωτήματα.

ΠΡΟΧΩΡΑ ΑΜΕΣΑ!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

βασδελι μου τις εξετασεις μου περιμενω να παρω κ αυτην που εκανα τωρα κ θα παω να του διξω ολες τις εξετασεις μαγνητικες αιματολογικες κ βιοψιες να εχει ολη την εικονα.οσο για το νοσοκομειο για αλλους ειναι καλο για αλλους αστο...... τεσπα σε ευχαριστω για το ενδιαφερον μου δινεται πολυ κουραγιο ολες σας κ σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου,κ να ξερετε η adnihor δεν το βαζει ευκολα κατω!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ανδριάνα μου τωρα το διαβασα!!! Τιποτα δεν θα ειναι κοπέλα μου, ευχομαι γρηγορα να περασει!!! Εχε πίστη, εχεις περασει τοσα, αυτο δεν θα ειναι τπτ!!! Περαστικά σου


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

να ξερετε η adnihor δεν το βαζει ευκολα κατω!!!

Αυτό κρατάω και χαίρομαι τόσο πολύ που το διαβάζω! Δεν σε φοβάμαι.. Αν ανέβεις Αθήνα και χρειαστείς οτιδήποτε επικοινώνησε.. Η δουλειά μου είναι πραγματικά δίπλα στον Ευαγγελισμό!

Σε φιλώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν μπόρεσα να σας διαβάσω όλες γιατί με πήραν τα ζουμιά...

Εύχομαι μέσα απο την ψυχή μου σε όσες κουβαλάτε έναν τέτοιο σταυρό να ηρεμίσετε και να έρθει παλι το χαλόγελο στα χείλη σας..

Κουράγιο....


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...