Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

κοριτσαρα μου σε φιλω!!!!!!!!

τραγελαφικες καταστασεις! τι να πω? ισως το κανουν επιτηδες για να σου αποσπουν την προσοχη!!!

να εχετε καλες γιορτες με υγεια πανω απο ολα κ κανενα κακο να μην ξαναχτυπησει την πορτα σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να στείλω κι εγώ τις ευχές μου για καλές γιορτές Μαράκι, σε σένα και στα παιδάκια σου.

Οσο για τις %$#@#$%%$# του ελληνικού δημοσίου - κράτους τι να πω. Για άλλη μία φορά αποδεικνύουν πόσο ανεκδιήγητοι είναι!!

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου εύχομαι αυτά τα Χριστούγεννα να είναι για σένα και τα παιδάκια σου γεμάτα γλυκές στιγμές!

Η απώλεια θα είναι αισθητή, αλλά σίγουρα ο καλός σου θα σας κοιτά και θα χαμογελάει από εκεί που είναι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα θερμα μου συλληπητηρια κοπελα μου...διαβαζω αρκετο καιρο τα νεα σας κ μπηκα να δω πως ειναι ο αντρας σου...αλλα δυστυχως..κουραγιο καλη μου δεν ξερω τι να πω....

αχ βρε κοριτσια δεν ξερω τι συμβαινει το τελευταιο καιρο μονο δυσαρεστα ακουω

ευχομαι μονο υγειααααα

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου χαίρομαι που είσαι λίγο καλύτερα εσύ και πολύ καλύτερα τα παλικάρια σου!!! κάνε πολλές βόλτες αυτά τα Χριστούγεννα για να φύγουν όσο πιο ανώδυνα γίνεται...Πολλά φιλάκια και τις θερμότερες ευχές μου..


Όλα θα πάνε καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Μαράκι καλή χρονιά να έχεις!!!!!Υγεία και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.

Εύχομαι το 2014 να σας φέρει μόνο χαμόγελα και ευχάριστες στιγμές (και πάνω απο όλα δύναμη).

Είσαι καταπληκτική μητέρα (διάβασα την ιστορία σου δεν έχω λόγια, λυπάμαι) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι η ζωή να δώσει σε σένα και στα παιδάκια σου τα καλύτερα


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους, υγεία, χαμόγελα και πολλά κέφια.

Μπορεί η ζωή να μας στέρησε πολλά, αλλά δεν το βάζουμε κάτω...

there is always always always something to be thankful for....

fsu02kegv5.gif


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Koπέλα μου μπορώ να σε καταλάβω όσο κανείς, ένα χρόνο ταλαιπωρηθήκαμε με τον αδερφό του άντρα μου, τον χάσαμε στις 15 του Δεκέμβρη, χημειοθεραπείες, ταξίδια στο εξωτερικό, κλάματα, κανείς δεν μας έδινε ελπίδα και το παιδί ήταν μόλις 22..Κάναμε τα πάντα, ότι ήταν ανθρωπίνως δυνατό αλλά δεν τα καταφέραμε.. Προσπαθούμε όλοι να μαζέψουμε τα κομμάτια, πιστεύω δεν θα υπάρξει καλύτερο παιδί από το Νίκο μας, η ψυχη του δεν ήταν για αυτό τον κόσμο.. Είναι κάποιοι άνθρωποι που δεν πρέπει να βασανίζονται εδώ.. Υπάρχει τόσος πόνος εκεί έξω που μια ευχή μόνο έχω να κάνω σε όλους τους ανθρώπους ούτε δουλειά, ούτε λεφτά, ούτε τίποτα.. ΥΓΕΙΑ μόνο!!!

Από τα τελευταία λόγια του αδερφού μου γιατί και για μένα ήταν αδερφός πραγματικός ήταν: "Είστε πάρα πολύ τυχεροί και δεν το ξέρετε" ..

Μας έδωσε μαθήματα ζωής και μας έδειξε πόσο ήρωας ήταν..

Κουράγιο δεν θα σου πω, απλά να μεγαλώσεις τα παιδάκια σου και να τους λες πόσο υπέροχος άνθρωπος ήταν ο μπαμπάς τους..

Οτι χρειαστείς και ας μη σε ξέρω είμαι εδώ για να μιλήσουμε..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...