Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια καλησπέρα εύχομαι σε όλες τα καλύτερα αλήθεια. Να ρωτήσω κάτι μετά από εξωσωματική που πέτυχε πότε κόβουν τα χάπια;;; Γιατί θέλει να τα σταματήσει η γιατρός στην γυναίκα μου 9 Ιουνίου που θα είναι 9 εβδομάδων και  4 ημερών. Νωρίς δεν είναι ;;; Ακούω από άλλες κοπέλες τα σταματούσαν στην αυχενική. Μην γίνει τίποτε τώρα και μασ βλέπω στο ψυχιατρείο. Α και κάτι άλλο όταν βάζετε φάρμακα από κάτω ξαπλώνετε για κάποια λεπτά;;; 

      Ο σχηματισμος του πλακούντα φυσιολογικα ολοκληρώνεται 50 μέρες μετά τη γονιμοποίηση, άρα περίπου στην 9η βδομάδα κυησης, οπότε εφόσον δεν υπάρχει κάποια αποκόλληση ή άλλος λόγος για να συνεχιστούν τα φάρμακα καλώς σας είπε να τα σταματήσετε τότε. Και εγώ νωρίτερα από την αυχενικη τα είχα σταματήσει και μετα ξεκίνησα τα συμπληρώματα (μαγνήσιο, σίδηρο κλπ)

      1 hour ago, Terry1986 είπε:

      Θετικοτατο ειναι το τεστ!! Απολαυσε το και μην κανεις αρνητικες σκεψεις! Ηρθε για να μεινει αυτη τη φορα!!

      Εγω κοριτσια σε αλλα νεα μολις ειχα λιγο καφε στο σκουπισμα..πανικοβληθηκα λιγο αλλα θα προσπαθήσω να μεινω ψυχραιμη..εκανα κ εγω ΕΤ το Σαββατο..μ φαινεται αργα για αιμα εμφυτευσης..λετε να μην αρκει η προγεστερονη π παιρνω? Εννοειται θα παρω τηλ το πρωι τον γιατρο μ!

      Καθόλου αργά δεν είναι για αίμα εμφυτευσης, το καφέ αιμα είναι παλιό αίμα που αποβάλλει ο οργανισμός οπότε λογικό να το δεις κάποιες μέρες μετά από την εμφυτευση. Πάντως όπως είπε και μια άλλη κοπέλα τις προάλλες, είναι πολύ καλό σημάδια και οι περισσότερες κοπέλες που είδαν λίγο καφέ αίμα ήταν θετικό το τεστ. Λίγες μέρες υπομονή! Αν έβαλες βλαστοκυστες μπορείς και αύριο να κάνεις χοριακη να ηρεμήσεις

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts

και εμεις οικογενειακως εθισμενοι σε αυτα τα πραγματακια.παλιοτερα πριν τον μικρο ειχαμε ειδικο ντουλαπι στο σπιτι γεματο εκπληξεις τετοιου ειδους για στιγμες λιγουρας!!!!!!!!!!!!Αφου λεω οταν με το καλο γεννησω και αφου περασουν κανα 2 μηνες ενα σκ θα φαω τοσο πολυ τετοιες λιχουδιες που θα με πιασει η κοιλια μου.

Καλημερα Σεβη


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μια απο τα ίδια Αρετή,

είχαμε συγκεκριμένο ντουλάπι που τα βάζαμε στις αρχές τουλάχιστον γιατί μετά τα κόψαμε αφού η ζυγαριά είχε πάρει την άνω βόλτα!!Εχθές στο super market "με φωνάζανε" κ δεν άντεξα,υπέκυψα!!:oops:

όσο για το τικερακι το έχω παρατηρήσει κ εγώ.κολλάει συνέχεια στις μέρες!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπα εμένα την έχει καταβρεί!!Δεν έχει γκρίνια πλέον..;)

Πάντα ήταν αυτός που τον έπιαρνε ο ύπνος στον καναπέ,δεν προλάβαινε να δει ταινία ολόκληρη,είναι απο τους πολύ τυχερούς ανθρώπους που μόλις ξαπλώσουν θα κοιμηθούν!!Δεν έχει σημασία τί ώρα είναι ούτε πόσες ώρες έχει κοιμηθεί συνολικά..Μάλλον εγώ ήμουν όπως είναι τώρα ο σύζυγός σου!Εσύ όμως έχεις πολύ καλή δικαιολογία..Ο δικός μου δεν είχε..;):):)

Χαχα!!Διαβάζω κ γελάω.

Εμένα Χρύσα ο δικός μου ούτε τους τίτλους αρχής δεν προλαβαίνει να δει!!! Αχ με έπιασε λιγούρα.Λοιπόν σας χαιρετώ γιατί σχολάωωωωωω!!Φιλιά πολλά κ καλό απόγευμα!!!Όσο για το Greys anatomy έχω nova και βλέπω όλη μέρα διαφορετικούς κύκλους!!έχω φάει τρελό σκάλωμα!!!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Χαχα!!Διαβάζω κ γελάω.

Εμένα Χρύσα ο δικός μου ούτε τους τίτλους αρχής δεν προλαβαίνει να δει!!! Αχ με έπιασε λιγούρα.Λοιπόν σας χαιρετώ γιατί σχολάωωωωωω!!Φιλιά πολλά κ καλό απόγευμα!!!Όσο για το Greys anatomy έχω nova και βλέπω όλη μέρα διαφορετικούς κύκλους!!έχω φάει τρελό σκάλωμα!!!

Τυχερούλα με το Νova..Εμένα έχει πάνω η πεθερά μου αλλά ο κουνιάδος μου βλέπει συνέχεια αθλητικά!!

Ασε με αυτες τις σειρές έχω τρελό κόλλημα.

Καλό απόγευμα κ καλή ξεκούραση!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αλλες 2 ωρίτσες για να πάω κ εγώ σπιτάκι μου!Ευτυχώς είναι πολύ χαλαρά σήμερα τα πράγματα εδώ..

Κάποιος τρώει κάτι ψητό κ έχει μυρίσει όλη η εταιρεία!Μου έχει σπάσει την μύτη!

Να δω πως θα φάω την σαλατούλα μου το μεσημέρι :?!Ελπίζω να μην φάω κ τίποτα άλλο!!:oops::-P:razz:


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες!

Διαβάζω για λιγούρες κ μου άνοιξε η όρεξη! Επίσης η ζυγαριά μου δεν πάει καλά.. Με δείχνει πολύ παραπάνω γιατί σήμερα με ζύγισε μια μαία(πήγα για κάτι εξετάσεις)κ έδειξε ότι έχω πάρει μόνο μισό κιλό! Καλό ε?

Σήμερα από κέφια καλά πάμε! Έκανα κ ένα σωρό δουλειές που είχαν μαζευτεί... Αυτό που δεν αντέχω είναι οι πόνοι στη σπονδυλική στήλη. Λες κ δε μου πέρασαν ποτέ από την προηγούμενη εγκυμοσύνη!

Αυτά τα νέα μου.. Αύριο θα πάω στο γιατρό! Καλό βράδυ σε όλες!!


xhbDp2.png863np2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσακια!!

μολις γυρισαμε απο την γιατρο!!!ολα καλα το νινι μας!δοξα το θεο!!!

δεν μας εκανε τη χαρη βεβαια να μας δειξει τι εχει αναμεσα στα ποδια του ολο σταυροποδι και ναζια αλλα δεν πειραζει!!

το αποκορυφωμα ηταν που εβαζε τα χερια στο κεφαλι κ με κλοτσαγε!!χαχαχα!!!ειμαι πολυ χαρουμενη που ολα πανε καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

amnintas τελεια με το νινι.κραταει μυστικη την ταυτοτητα του ακομη ε?

φιλοθεη με το καλο αυριο ο υπερηχος.

εμενα μου εχουν σπασει τα νευρα με το υπουργειο που απο χτες θα εβγαζε την ανακοινωση και ακομη τιποτα.Ελεος πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites

aretim υπομονη κοπελα μου,βλεπω πεδευεσαι ποσες μερες τωρα!ευχομαι ολα να πανε καλα!!!

υ.γ:το ονομα μου ειναι αννα κι αν αναρωτιεται καμια σας τι σημαινει το username μου ειναι AmNiNtAs αννα και μιτς δηλαδη απο το μητσος του αντρα μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...