Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts

καλημερα Ιωαννα.και εμενα ο μικρος ειχε λοξυγγα πολυ και ειχε πλακα οπως πεταγοταν η κοιλια.ενιωσα και σημερα το μωρακι πολυ λιγο ομως.Που θα παει θα αρχισει και τις δυνατες κλωτσιες.

Δεν τα εβγαλαν χτες τα ονοματα των αναπληρωτων και ειμαι και σημερα στην αναμονη.κοιτανε να μας σπασουν τα νευρα


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα Ιωαννα.και εμενα ο μικρος ειχε λοξυγγα πολυ και ειχε πλακα οπως πεταγοταν η κοιλια.ενιωσα και σημερα το μωρακι πολυ λιγο ομως.Που θα παει θα αρχισει και τις δυνατες κλωτσιες.

Δεν τα εβγαλαν χτες τα ονοματα των αναπληρωτων και ειμαι και σημερα στην αναμονη.κοιτανε να μας σπασουν τα νευρα

Γραφειοκρατεία.Αν ήταν να διώξουν κόσμο σε μία ώρα θα το ανακοίνωναν,τώρα που είναι να προσλάβουν το πάνε λάου λάου.Υπομονή καλή μου.Ας αργήσει αλλά τουλάχιστον να είσαι μέσα.


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ απο εμένα.

Αρετή μου ακόμα τίποτα?Ελπίζω σήμερα να τα βγάλουν τα ονόματα!

Ιωαννα μου λόξυγγα ε?Αυτο δεν το είχα καταλάβει,αλλά όσο ήμουν στο νοσοκομείο τώρα,είχα μια κοπέλα δίπλα μου που ήταν στον 6ο κ κάθε φορά που ακούγαμε τα μωράκια μας.της λέγανε ότι έχει λόξυγγα!!Ακουγότανε πολύ περίεργα..:)

Εχθές πάλι δεν μπόρεσα να κρατηθώ,έφαγα ένα σακουλάκι πατατάκια!!:oops:Δεν ξέρω τί με έχει πιάσει αλλά πρέπει με κάποιο τρόπο να το σταματήσω.:? Σήμερα πήρα στην δουλειά μία μπανανούλα,ένα μήλο κ ένα τοστάκι με κασεράκι!Το μεσημέρι λέω να φάω μια περιποιημένη σαλατούλα..Άντε να δούμε...Το βράδυ ειναι δύσκολο..


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα μανούλες!!!!:D

Πώς μου είστε σήμερα;

Αααχχ..κι εγώ θέλω να το νιώσω!!:)

Σήμερα λόγω των απεργιών πάλι, έχω ξυπνήσει από τις 6.30...:cool:

Έχω σήμερα κάτι πονάκια χαμηλά...λες και είναι να αδιαθετήσω...:confused: Άμα δω ότι συνεχίζεται...θα πάρω τον γιατρό αργότερα....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ απο εμένα.

Εχθές πάλι δεν μπόρεσα να κρατηθώ,έφαγα ένα σακουλάκι πατατάκια!!:oops:Δεν ξέρω τί με έχει πιάσει αλλά πρέπει με κάποιο τρόπο να το σταματήσω.:? Σήμερα πήρα στην δουλειά μία μπανανούλα,ένα μήλο κ ένα τοστάκι με κασεράκι!Το μεσημέρι λέω να φάω μια περιποιημένη σαλατούλα..Άντε να δούμε...Το βράδυ ειναι δύσκολο..

Έλα ρε συ Χρύσα...κι εγώ χτες είχα μία απίστευτη λιγούρα για πατατάκια κι έφαγα στο γραφείο!!:D:D

Κι εμένα τώρα που μου σταμάτησαν οι εμετοί κατά τη διάρκεια της ημέρας...έχω πολλή όρεξη...:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Σαββούλα μου!!

Κ εσύ πατατάκια έφαγες χθές???Εγώ εφαγα αυτα με το αλάτι κ το ξύδι!!! Εϊπαμε είμαι πολύ του αλμυρού!Να φανταστείς είχα κ άλλη επιλογή,την αγαπημένη μου σοκολάτα (Παυλίδης Φραουλα) κ απλά την απέρριψα!!

Όσο για τα πονάκια αν είναι σαν της περιόδου να μην σε αγχώνουν.Εγώ έχω συνέχεια κοντά στην ημερομηνία που θα αδιαθετούσα ή όταν αλλάζω μήνα.Για παράδειγμα τελευταία περίοδο είχα 22/05( άργησε πολύ η ωορηξία μου) και κάθε 25-30 έχω τέτοια πονάκια..

Αμαν με αυτες τις απεργιες!Πολύ ταλαιπωρία τραβάει ο κόσμος!Ευτυχώς εγώ είμαι πολύ κοντά στην δουλειά μου 3 λεπτά μόλις απο το σπίτι με το αυτοκίνητο.Σε παλιότερη δουλειά με είχαν φάει οι δρόμοι!!Δεν το άντεχα..

Εμένα εχθές με έπιασε ο ύπνος στον καναπέ,έχασα κ το greys anatomy!!!Μπορεί να κοιμήθηκα κ απο τις 22:00!!!Κατά τις 03:00 ξύπνησα να πάω στο κρεββατι κ μετά δεν με έπιανε ο ύπνος!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Σαββούλα μου!!

Κ εσύ πατατάκια έφαγες χθές???Εγώ εφαγα αυτα με το αλάτι κ το ξύδι!!! Εϊπαμε είμαι πολύ του αλμυρού!Να φανταστείς είχα κ άλλη επιλογή,την αγαπημένη μου σοκολάτα (Παυλίδης Φραουλα) κ απλά την απέρριψα!!

Όσο για τα πονάκια αν είναι σαν της περιόδου να μην σε αγχώνουν.Εγώ έχω συνέχεια κοντά στην ημερομηνία που θα αδιαθετούσα ή όταν αλλάζω μήνα.Για παράδειγμα τελευταία περίοδο είχα 22/05( άργησε πολύ η ωορηξία μου) και κάθε 25-30 έχω τέτοια πονάκια..

Αμαν με αυτες τις απεργιες!Πολύ ταλαιπωρία τραβάει ο κόσμος!Ευτυχώς εγώ είμαι πολύ κοντά στην δουλειά μου 3 λεπτά μόλις απο το σπίτι με το αυτοκίνητο.Σε παλιότερη δουλειά με είχαν φάει οι δρόμοι!!Δεν το άντεχα..

Εμένα εχθές με έπιασε ο ύπνος στον καναπέ,έχασα κ το greys anatomy!!!Μπορεί να κοιμήθηκα κ απο τις 22:00!!!Κατά τις 03:00 ξύπνησα να πάω στο κρεββατι κ μετά δεν με έπιανε ο ύπνος!

Eγώ προτίμησα φυσική γεύση...χεχε!Αν κι εμένα μου αρέσουν πολύ αυτά με το ξύδι!!:D

Δεν είμαι κοντά στην ημερομηνία που θα αδιαθετούσα....αλλά πονάω κ άμα κάνω κ κινήσεις (πχ σηκώνω το χέρι) σαν να με "τραβάει"...πφφφ

22.00?:shock:Στις 22.00 έχω ΗΔΗ συμπληρώσει 1 ώρα ύπνου!!χαχαχα!!Κοιμάμαι από τις 21.00 σχεδόν κάθε βράδυ!!

Link to comment
Share on other sites

22.00?:shock:Στις 22.00 έχω ΗΔΗ συμπληρώσει 1 ώρα ύπνου!!χαχαχα!!Κοιμάμαι από τις 21.00 σχεδόν κάθε βράδυ!!

:shock::shock::shock: Σοβαρά??? Αυτά τα καλά τα είχα το πρώτο τρίμηνο..Είχα ευχαριστηθεί ύπνο.Κ μεσημέρι κ βράδυ..συνέχεια!!

Τώρα πριν τις 00:00 δεν με παίρνει ο ύπνος γι αυτο μου έκανε εντύπωση το χθεσινό..


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock: Σοβαρά??? Αυτά τα καλά τα είχα το πρώτο τρίμηνο..Είχα ευχαριστηθεί ύπνο.Κ μεσημέρι κ βράδυ..συνέχεια!!

Τώρα πριν τις 00:00 δεν με παίρνει ο ύπνος γι αυτο μου έκανε εντύπωση το χθεσινό..

Ναι κι εγώ...από την αρχή έχω τρελή υπνηλία η οποία κ τώρα που είμαι στον 4ο...συνεχίζεται!!;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι κι εγώ...από την αρχή έχω τρελή υπνηλία η οποία κ τώρα που είμαι στον 4ο...συνεχίζεται!!;)

Αχ τί καλά να συνεχιζόταν κ σε εμένα..Ένα θέμα με τον ύπνο το έχω πάντα!!Δυσκολεύομαι πολύ να κοιμηθώ κ ξυπνάω πάρα πολύ εύκολα!Με αποτέλεσμα κάθε βράδυ να μην ξεπερνάω τις 6 ώρες..Οπότε όπως καταλαβαίνεις,τις περιόδους "υπνηλίας" τις καταευχαριστήθηκα!!!:):)


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ τί καλά να συνεχιζόταν κ σε εμένα..Ένα θέμα με τον ύπνο το έχω πάντα!!Δυσκολεύομαι πολύ να κοιμηθώ κ ξυπνάω πάρα πολύ εύκολα!Με αποτέλεσμα κάθε βράδυ να μην ξεπερνάω τις 6 ώρες..Οπότε όπως καταλαβαίνεις,τις περιόδους "υπνηλίας" τις καταευχαριστήθηκα!!!:):)

Λογικότατο μου ακούγεται!!!Προτιμώ τις υπνηλίες από την αυπνία...

Ο σύζυγός μου βέβαια...έχει απηυδήσει ο καημένος...βαριέται πολύ τα βράδια....αλλά τι να κάνω!!:confused:

Link to comment
Share on other sites

Μπα εμένα την έχει καταβρεί!!Δεν έχει γκρίνια πλέον..;)

Πάντα ήταν αυτός που τον έπιαρνε ο ύπνος στον καναπέ,δεν προλάβαινε να δει ταινία ολόκληρη,είναι απο τους πολύ τυχερούς ανθρώπους που μόλις ξαπλώσουν θα κοιμηθούν!!Δεν έχει σημασία τί ώρα είναι ούτε πόσες ώρες έχει κοιμηθεί συνολικά..Μάλλον εγώ ήμουν όπως είναι τώρα ο σύζυγός σου!Εσύ όμως έχεις πολύ καλή δικαιολογία..Ο δικός μου δεν είχε..;):):)


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

πατατακια ακουω και μου τρεχουν τα σαλια.να σας πω την αμαρτια μου τρελαινομαι για ολα αυτα τα σκατολοειδια,τα προτιμω και απο φαγητο ,να και ενα καλο που μου εκανε το ζαχαρο δεν μπορω να τρωω τετοια ωραια πραγματακια ανεξελεγκτα,βεβαια που και που τσιμπαω και κατι τωρα που ειναι νωρις ακομη και το ζαχαρο ελεγχεται


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αρετή μου κ εγώ όλο λέω ότι δεν θα τρώω τέτοια γιατί παίρνω εύκολα βάρος αλλά δυστυχώς κάποιες φορές δεν μπορώ να κρατηθώ,είναι κ ο άντρας μου λιχούδης κ παρασερνουμε ο ένας τον άλλον!!!:?:-?


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...