Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Ζαλίστηκα με τόσες βιταμίνες! Ο γιατρός εξ αρχής μου είχε προτείνει κάποιες,αλλά είναι πανάκριβες,οπότε κοιτούσα κάτι πιο οικονομικό και εξίσου καλό,αλλά δεν βρήκα κάτι.Ε λέω δεν θα κάτσω να σκάσω κιολας,στην τελική την κόρη μου την έκανα χωρίς να πάρω καμιά πανάκριβη βιταμίνη,παρά μόνο φιλισιν και μολερς.Ε τώρα απλά θα προσθέσω q10 και τέλος 🙂 

      • Ευχή 1

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου μόλις επέστρεψα απο την γιατρό μου! Όλα καλά ευτυχώς!

Είδαμε κ το φύλο,κατα 90% είναι αγοράκι!!!!!!!

Να με βάλετε στην λιστα μας!!Δυστυχώς δεν μπορώ να κάτσω πολύ μέσα γιατί θα έρθουν να με δουν οι κουμπάροι μας,αύριο που θα είμαι στο σπίτι πιο ήρεμη θα μπω να διαβάσω τα νέα σας να τα πούμε κιόλας!!

Απο τα λίγα που διάβασα να πώ:

Φιλοθέη καλώς μας ήρθες!Με το καλό το μωράκι σου!!Ο πόνος που έλεγα ήταν τελικά το νεφρό μου!!

Ιωάννα μου αυτο που είχες πει με το αίμα όταν ενεργήσε το διαπίστωσα στο νοσοκομείο!Οι γιατροί μου είπαν ότι όσο δεν πονάω είμαι καλά!Σε περίπτωση που πονέσω να επικοινωνήσω μαζί τους να μου πουν τί θα κάνω (δεν μ'άρεσε καθόλου αυτό!!Μάλλον θα πονέσει αργότερα..)

Καληνύχτα τα λέμε αυριο το πρωί

φιλιά


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!

Δυστυχώς σήμερα ήρθα στη δουλειά.Η μικρή μου χειρότερα από χθες.Με έχουν πιάσει οι τύψεις.τι μάνα είμαι που άφησα το παιδί μου άρρωστο να πάω για δουλειά???Κ που ήρθα μήπως μπορώ να σκεφτώ κ κάτι άλλο?

Χρύσα μου έχεις μπεμπίνο?Με το καλό ο παίδαρος!!

Αν αυτό που περιμένω είναι σίγουρα κοριτσάκι, τότε θα πάω κ για τρίτο,για το γιο!!!(χαχα)

Σου είπανε μήπως γιατί αν πονέσεις να τους το πεις?Αλλάζει κάτι?Κ εγώ πάντως δεν πονάω κ ελπίζω ούτε κ στο μέλλον.

Κορίτσια γράψτε όλες την ΠΗΤ σας το μαιευτήριο και το φύλο αν το γνωρίζετε να συμπληρώσω τη λίστα!!

Πολλά φιλιά σε όλες.


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!

Χρύσαααααααααα....με τρόμαξες με την απουσία σου!:(Περαστικά με το νεφρό σου...και άλλο κακό να μη σε'βρει!!;) Αγόραρος,ε;;;;Τι καλά!!!!:D:D

Ιωάννα μου...περαστικά στη μικρή σου...και οι τύψεις θεωρώ πως είναι φυσιολογικές για μία μανούλα...κάνε υπομονή, σε λίγες ώρες θα είσαι κοντά της..

Φιλοθέη...καλώς μας ήρθες!!!Γιορτάζεις όταν έχω γενέθλια...χεχεχε!Για να σε παρηγορήσω....εγώ δεν έχω καν κοιλιά...μπουαχαχαχα (καημός θα μου μείνει), ούτε το έχω νιώσει...διαφέρει από ότι ακούω ο χρόνος που μπορεί μια μανούλα να ακούσει το μωράκι της!

Αρετούλα...καλημέρα!!:D:D

Εγώ σήμερα έχω γιατρό στις 6 και το περιμένω πως και πως!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ απο μένα!

Ιωάννα μου περαστικά σας,εύχομαι σύντομα να ηρεμήσει το κοριτσάκι σου!

Εγώ πρώτα ο Θεός θα γεννήσω στην Βιοκλινική Θεσσαλονίκης (Πρώην Γαληνός).Όσο για τον πόνο,η γιατρός μου μου είπε πως υπάρχει περίπτωση μετά τον 7ο μήνα να πονάει τόσο πολύ που δεν θα το αντέχω.Τότε θα μου πει τί πρέπει να κάνω,μπορεί να αντιμετωπιστεί.Όλα μαζί με βρήκαν τί να πω..Ας είναι καλά το μικρό μου κ όλα θα τα αντέξω..

Καλημέρα Σαββούλα μου κ εγώ τρόμαξα πολύ,την Παρασκευή μέχρι να μου πουν τί έχω έχασα 10 χρόνια απο την ζωή μου!Πονούσε τόσο πολύ λες κ γεννούσα!Ευτυχώς όλα πήγαν καλά!Τώρα λίγες μέρες ξεκούραση.

Αγοράκι ναι..έχω τρελλαθεί απο εχθές,δεν περίμενα ότι θα χαρώ τόσο πολύ!παλιότερα έλεγα ότι θέλω κορίτσι..χαχαχα Ελπίζω να μην έχουμε εκπλήξεις στο τέλος.. Σήμερα έχεις γιατρό?Με το καλό να δεις το μωράκι σου!Θα έχει μεγαλώσει πολύ! Ολόκληρα παιδάκια είναι πια..Το είδαμε κ σε real time 4d ..Τώρα πρώτα ο Θεός θα το ξαναδώ σε ένα μήνα στην Β επιπέδου!Να δω πως θα περάσει ο καιρός..

Οσο για τις κινήσεις του μωρού παίζουν πολλά ρόλο,μια φίλη μου το ένιωσε την 21η εβδομάδα κ ήταν κ αδύνατη!!

Εμένα είναι κ υπερκινητικό :D:shock::D στο νοσοκομείο τόσες μέρες όλοι οι γιατροί μου λέγανε πως κουνιέται συνέχεια!!Προσπαθούσαμε να ακούσουμε καρδούλα με το doppler κ ακούγαμε ένα "σλουρπ" που έφευγε απο την άλλη πλευρά!

Σήμερα ζυγίστηκα κ φαίνεται πως στο νοσοκομείο παρ'όλη την ταλαιπωρεία κ παρ'όλη την πείνα 6 ημέρες,έβαλα 1 κιλό :shock::shock::shock::confused::confused::confused: Σύνολο δηλαδή 5!!! Να δω πού θα φτάσω..:?: Ας πάνε όλα καλά κ κάτι θα κάνουμε να τα χάσουμε μετά!

Αρετή μου είχες κανένα νέο για διορισμό?Την φίλη μου την νηπιαγωγό την πήρανε την Παρασκευή κ έφυγε στην Χαλκίδα!Εύχομαι κ εσύ σύντομα να έχεις καλά νέα!

Φιλάκια σε όλες!!!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Xρύσα μου...και σήμερα το πρωί σε σκεφτόμουν...κι έλεγα, μακάρι να εμφανιστεί σήμερα να μας πει ότι είναι καλά κι αυτή κ το μπεμπέ!:P:p

Ναι μωρέ, θα έχει γίνει παιδάκι!!!:DΚαι μένα στον προηγούμενο υπέρηχο (που κάνουμε κι εμείς τον 4d) δεν καθόταν σε ησυχία!!"Σταμάτα βρε" του έλεγε ο γιατρός "να ακούσουμε την καρδούλα σου"...χεχεχεχε Να δούμε σήμερα πώς θα είναι!! Θα έρθει κ η κολλητούλα μου σήμερα (εκτός από τον άντρα μου) να δει το μπεμπέ!:P Είναι νωρίς λέτε να δει τι είναι,ε; Δε πειράζει...τον άλλο μήνα με την Β επιπέδου!;) Να είναι καλά κ τπτ άλλο! Όσο για τα κιλά...εγώ θα δω σήμερα τι έχω κάνει....αν και είχα χάσει λόγω των εμετών τον προηγούμενο μήνα..να δούμε αυτόν...:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σαββούλα μου εμένα το φύλο το είχε δει στην αυχενική που ήμουν 13+3 απλά δεν ήθελε να μας το πει τόσο νωρίς κ εχθές μετά απο μισή ώρα μετρήσεων μας το είπε(ξανακάναμε σχεδόν τις μετρησεις της αυχενικής για να μου φύγει το άγχος)!

Γερά να είναι τα μωράκια μας!!

Αυτός που χάρηκε πιο πολύ απ'όλους μας νομίζω για το φύλο είναι ο μπαμπάς μου!Ο καημένος προσπαθούσε για τον γιο αλλά μόνο κορίτσια έβγαζε :D:D άχτι το είχε!! Πήρε τούρτες κ γλυκά κ κερνούσε!!! Να φανταστείς πως ακόμα εγώ κρύβομαι κ δεν το λέω παντού για την εγκυμοσύνη..Τώρα πάει..το μάθανε όλοι!!:shock::shock:


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαζοπαππούς με τα όλα του!!:D:D Κι εμένα και ο μπαμπάς και η μαμά προτιμούν αγοράκι (έχουν 2 κόρες βλέπεις..) ενώ αντίθετα ο πεθερός μου που έχει 2 γιους προτιμά κοριτσάκι...έτσι είναι...;)

Άστον να το χαρεί τον άνθρωπο!;)

Εγώ στην αυχενική ήμουν 11+5 αλλά ούτε καν ρώτησα...ήμουν τόσο καλά που βγήκε οκ, που δεν είχα το νου μου να ρωτήσω...αλλά ο γιατρός μου είπε ότι ίσως σε αυτό το ραντεβού να φανεί...να δούμε!!:D

Link to comment
Share on other sites

kαλημερα ,τι κανετε?Εγω εκανα σημερα μια καμπυλη για να δουμε τι γινεται με το ζαχαρο και σκυλοβαρεθηκα να περιμενω.σεβη μου με το καλο ο υπερηχος,φανταζομαι την ανυπομονησια σου.Χρυσα ολα καλα τωρα?με το καλο ο ερωτας με το γιο


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καλησπέρα!

Εύχομαι να είστε όλες οι μανούλες καλά! Βλέπω ότι μεταξύ σας γνωρίζεστε κ εύχομαι να σας μάθω κ εγώ σύντομα!

Εγώ έχω ΠΗΤ 27 Μαρτίου(μάλλον) και θα γεννήσω πρώτα ο Θεός στο Αρεταίειο(αν κ εξετάζω σοβαρά και την πιθανότητα του ΡΕΑ:)). Φύλο δεν έχω δει κ μάλλον δε θα δω γτ θέλω να είναι έκπληξη!


xhbDp2.png863np2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!

Εμείς χτες πήγαμε στο γιατρό...όλα πολύ καλά!!Είδαμε το μωράκι μας!Φύλο δεν είδαμε...τον άλλο μήνα!Είχα σταυρώσει τα πόδια το σκατό, είχε βάλει κ το ένα χέρι πίσω στο κεφάλι και....ααααραζε!!:D:D

Τώρα ξανά στις 3/11 θα το δούμε και στις 29/11 θα κάνω την Β επιπέδου!

Ααααα...πήρα και 1,5 κιλό!!:shock::shock::shock:Πώς τα κατάφερα, δε ξέρω....μου είπε να προσέχω λίγο γιατί πρέπει να παίρνω μισό με 1 το μήνα...:rolleyes::rolleyes:

Αρχίζει να μεγαλώνει και η κοιλίτσα μουουουουουου!!!:D:D

Αρετή μου...πότε παίρνεις τα αποτελέσματα της καμπύλης;

Καλή Παρασκευή να έχουμε!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάρες!!!Νέα πολλά είδα!!

Σέβη το είδες το μωρουλίνι σου??Ήταν ζωηρούλι?Είδατε το φύλο?

Αρετή η καμπύλη είναι η πιο μπλιαχ εξέταση στην εγκυμοσύνη.Θα προτιμούσα να φάω μισή τούρτα σε 5 λεπτά παρά να πιω αυτή τη βλακεία.Καλό αποτέλεσμα να έχεις!!

Χρύσα ελπίζω οι χαζοπαππούδες σας να μη "φαγωθούν" για το όνομα.Εμείς την κόρη μας την είχαμε τάξει στον 8ο μήνα της εγκυμοσύνης στον Προφήτη Ηλία γιατί ανήμερα με πήρε ο γιατρός κ μου είπε ότι η εξέταση για CMV που είχα κάνει είχε βγει θετική κ ότι το μωρό θα είχε πολλά προβλήματα.Φυσικά είχε κάνει λάθος το μικροβιολογικό κέντρο,η Β.....ή,γιατί επανέλαβα τις εξετάσεις στο Παστέρ κ ήταν όλα καλά.(Φανταστείτε 15 μέρες κάναν τα αποτελέσματα!!κόντεψα να γεννήσω από τη στενοχώρια μου).Η πεθερά βέβαια περίμενε να ακούσει το όνομά της (Παγώνα).Ε όχι δα ρε κορίτσια!!Αυτό το αγγελούδι Παγώνα?Τέσπα της το δώσαμε δεύτερο της πεθεράς.Τώρα λοιπόν που της είπαμε ότι μάλλον είναι πάλι κορίτσι δεν μου μιλάει σχεδόν καθόλου κ δεν ρωτάει τίποτα για την εγκυμοσύνη.Θα γυρίσει όμως ο τροχός...που λέει ο λαός.Ου μπλέξεις με πεθερικά!!

Φιλοθέη την καλύτερη δουλειά θα κάνεις!!!Μη μάθεις μέχρι το τέλος.Έτσι δεν θα σου ξεφύγει κ σε κανέναν.Πρέπει να είσαι πολύ υπομονετική βέβαια,εμένα θα με είχε φάει η αγωνία!!

Σε ότι αφορά τα της μικρής μου από χθες το βράδυ είναι λίγο καλυτερα και ελπίζω από σήμερα να είναι σούπερ!!Το περάσαμε κ αυτό.

Ηλιαννάκι είσαι καλά?περαστικά καλή μου.

Άντε να ξυπνάμε σιγά σιγά!!!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!

Εμείς χτες πήγαμε στο γιατρό...όλα πολύ καλά!!Είδαμε το μωράκι μας!Φύλο δεν είδαμε...τον άλλο μήνα!Είχα σταυρώσει τα πόδια το σκατό, είχε βάλει κ το ένα χέρι πίσω στο κεφάλι και....ααααραζε!!:D:D

Τώρα ξανά στις 3/11 θα το δούμε και στις 29/11 θα κάνω την Β επιπέδου!

Ααααα...πήρα και 1,5 κιλό!!:shock::shock::shock:Πώς τα κατάφερα, δε ξέρω....μου είπε να προσέχω λίγο γιατί πρέπει να παίρνω μισό με 1 το μήνα...:rolleyes::rolleyes:

Αρχίζει να μεγαλώνει και η κοιλίτσα μουουουουουου!!!:D:D

Αρετή μου...πότε παίρνεις τα αποτελέσματα της καμπύλης;

Καλή Παρασκευή να έχουμε!!!;)

Μαζί γράφαμε!!Α, το σκατούλι??που νομίζει ότι είναι στην παραλία?

Μπράβο στο μωρουλίνι σου.Σας παιδεύει από τώρα!!

Το 1,5 κιλό δεν είναι τίποτα μπροστά στα 5 που θα μπορούσες να είχες πάρει.Έτσι να του πεις την επόμενη φορά!!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Χρύσα διόρθωσε τις ΠΗΤ γιατί εκ παραδρομής έβαλα κάποιες για το 2011.


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Iωάννα μου...καλημέρα!!!Άσε είχε πολύ γέλιο το μπεμπέ όπως καθόταν...:P:p Εντάξει, δε μου είπε κ τπτ για τα κιλά...απλά να προσέχω λίγο γιατί τώρα που σταμάτησαν και οι εμετοί κατά τη διάρκεια της ημέρας, θα τα παίρνω πιο εύκολα!;)

Δε μπορώ να το πιστέψω ότι υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι ακόμη που κρατάνε μούτρα για το όνομα..:confused::confused:Αντί να λέει να είναι καλά το μπεμπέ σας, κάθεται και κρατάει μούτρα;Τι να πω...

Εμείς είμαστε το αντίθετο πάλι....έχουμε πει πως αν κάνουμε αγοράκι,θα το βγάλουμε στον πεθερό μου..κι αν κάνουμε κοριτσάκι στη μαμά μου (ώστε αν κάνουμε δεύτερο αγοράκι να βγει ο πεθερός μου).Η μαμά μου μόλις το άκουσε έπαθε εγκεφαλικό!!:shock:"Να το βγάλετε στην πεθερά σου, δε θέλω παρεξηγήσεις κτλ κτλ"...Το λέμε στην πεθερά μου..."μη τυχόν και βγάλετε εμένα...δε μου αρέσει το όνομά μου" χαχαχαχα Άντε βγάλε άκρη από τις γιαγιάδες!!!χαχα

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως την ενδιαφέρει πιο πολύ τι θα πει ο κόσμος παρα να έχουμε την υγειά μας.Κ να σκεφτείς ότι στην πρώτη εγκυμοσύνη ερχόταν στο σπίτι κ εκτός του ότι δεν είχε προσφερθεί να κάνει την παραμικρή δουλειά ζητούσε κ από πάνω να την σερβίρω και να την εξυπηρετώ.Τώρα δεν έρχεται σχεδόν καθόλου,αλλά κ όταν κάνει καμιά επίσκεψη μου λέει ότι είμαι τυχερή που ήρθε για να μου κρατήσει το παιδί κ να κάνω ελεύθερη τις δουλειές μου.Τι να πω?Σε καμιά να μην τύχει τέτοια πεθερά!!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...