Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts

καλημέρα Σαββούλα μου!

Πάλι εμετό?? Δεν λέει να σε αφήσει!!!Ελπίζω να μην συνεχιστεί για πολύ ακόμα!!!

Στην αρχή όταν αρχίσεις να το νιώθεις (κυρίως όταν είσαι ξαπλωμένη) θα νομίζεις ότι είναι το εντεράκι σου κάτι σαν φτερούγισμα..Κανονικά λένε το νιώθεις στο διαστημα 17-21 εβδομάδες.Εγώ κ την πρώτη φορά κ τώρα το ένιωσα πολύ νωρίς.Όταν αρχίσει κ "χτυπάει" συνέχεια θα τρελαίνεσαι!!!Όταν με κλωτσάει εδώ στην δουλειά,ένα χαζό χαμόγελο εμφανίζεται,καλά που είμαι μόνη μου σ'αυτόν τον χώρο..Θα με κοροιδεύαν αλλιώς.:oops:

Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να πάω για Β επιπέδου!Ακόμα δεν κατάφερα να κλείσω ραντεβού,όλο το ξεχνάω όταν είμαι σπίτι..


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα τι κανετε?περιμενω σημερα ειπαν πως θα ανακοινωσουν αναπληρωτες της ειδικοτητας μας και περιμενω αντε να δουμε να ξεκινησω δουλεια.κατα τα αλλα ησυχα.μας χαλασε το ιντερνετ απο κεραυνο το Σαββατο και μπαινω απο το σπιτι της μαμας μου.Το μωρο μου φαινεται το ενιωσα το ΣΚ κατι σαν χτυπηματακι αλλα ολο περιμενω να το βεβαιωσω και δεν το εχω αισθανθει ακομη καλα καλα.Χρυσα ξερει το παιδι και καθετει κυριος στη δουλεια.αλλωστε οταν χαλαρωνουμε τα νιωθουμε πιο εντονα


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Αρετή!Εύχομαι να ανακοινωθούν γρήγορα οι αναπληρωτές κ φυσικά να είσαι μέσα σε αυτούς!!!

Το ένιωσες ε?Κ εγώ την πρώτη φορά που το ένιωσα ήταν πολύ απαλό χτυπηματάκι,μετά καναδυο μέρες τίποτα κ τελικά έκανα το κόλπο με το γλυκό..Ξάπλωσα κ έφαγα σοκολάτα.Μετά απο λίγο τσουπ,μου έδωσε μια κ συνήλθα :-P:razz::-P

Κεραυνός ε? Κ εμείς είχαμε την προηγούμενη φορά πρόβλημα με το δίκτυο μετά απο καταιγίδα..Ελπίζω να διορθωθεί σύντομα η βλάβη.


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σοκολατα τελεια μονο που δυστυχως δεν μπορω να φαω.......Στον αργυρακο οταν ειχα παει για τη β επιπεδου ειχα φαει σοκολατα και κουνιοταν το μωρο και εκανε η γιατρος μια χαρα τις μετρησεις


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Όλα καλά θα πάνε!!!:D:D:D Ένας μηνας έμεινε μέχρι την Β επιπέδου,πού θα πάει?Θα περάσει κ αυτός..

Σήμερα δεν πήρα φαγητό στην δουλειά γιατί είχα φακές κ πεινάω πάρα πολύ!!!Είχα ένα πορτοκάλι να φάω στις 12 αλλά δεν ήταν κ πολύ καλό κ το πέταξα! Είπα να προσέχω λίγο την διατροφή μου αλλά δεν μπορώ βρε κορίτσια,πολύ λιγούρα!!Εχει 3 μέρες με νύχια κ με δόντια κρατιέμαι να μην φαω γλυκό!!Πρέπει να τσίμπησα κ άλλο κιλάκι :confused::shock::shock:

Είπαμε ας πάνε όλα καλά κ θα τα χάσουμε μετά τα κιλά...:oops::tongue::)


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?εμεις μια χαρα δοξα ο θεο,χτες πηγα στον γιατρο ειδα τον μπεμπακο μου μεγαλωνουμε και θεριευουμε..:DΚλεισαμε και για β'επιπεδου στις 4/11..εσεις τι κανετε?Ιωαννα δεν σε εχω ξεχασει απλα δεν εχω βρει χρονο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!Χθες δυστυχώς δεν μπορούσα να μπω.Πολλά τα νέα σας!!

Χρύσα να είσαι σίγουρη ότι μόνο τύχη θα μας φέρουν τα παιδάκια μας.Που θα πάει?Θα φτιάξουν τα πράγματα κάποια στιγμή.Για τα κιλά της εγκυμοσύνης έχω να πω ότι όσο πιο υγιεινά είναι τα κιλά που πάρουμε,τόσο πιο εύκολα θα χαθούν σε συνδυασμό με θηλασμό φυσικά.Εμένα τα κατάλοιπα της πρώτης εγκυμοσύνης ήταν επειδή έτρωγα πάρα πολλά γλυκά κ έκανα πολύ λίπος.Τώρα ζήτημα να έχω φάει ένα γλυκάκι αλλά τρώω κ λιγότερο φαγητό.

Αρετή μου σου έυχομαι να είσαι μέσα στη λίστα των καθηγητών κ σύντομα να πας για δουλειά!!

Σέβη έχουμε πέσει εε??Δίκιο έχεις.Θα ξαναβρούμε τη φόρμα μας.Πιστεύω ότι θα αραιώσουν σιγά σιγα οι εμετοί σου.Όπως και να 'χει περαστικούλια!!

Amnintas σήμερα ραντεβού στο γιατρό?Τέλεια!!!Άντε να μας πεις κ το φύλο να το συμπληρώσω στη λίστα.Αχ,ζηλεύω.Θέλω κ εγώ υπέρηχο τώρα!!Εγώ έχω ραντεβού 20/10.

Ηλιάννα είδες το μπεμπάκο?Μήπως να τους καπαρώσω κ τους δύο γιούς σου?Δυο κόρες (αν το δεύτερο είναι σίγουρα κορίτσι) θα έχω να παντρέψω!!Γιατί να έχουμε πολλές συμπεθέρες?Μία κ καλή!!

Φιλοθέη μου κοίτα να ανέβεις ψυχολογικά γιατί το μωρουλίνι θέλει χαρούμενη μαμά!!Έγινε κάτι?Σε στενοχώρησε κανείς?

Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει το μωρουλίνι μου.Ανυπομονώ.Ελπίζω όμως αυτή τη φορά να μην έχει λόξυγγα.Από ένα σημείο κ μετά είναι πολύ εκνευριστικό.Φανταστείτε ότι ένιωθα τον λόξυγγα επί 5 μήνες κάθε μέρα,10-15 φορές επί 10 λεπτά μέσο όρο.Αφού όταν γεννήθηκε τους πρώτους μήνες είχε συνέχεια λόξυγγα!!!Το υπερλατρεύω όμως!!Χαλάλι τους!!! Τα λέμε αργότερα.Φιλιάααααααα!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...