Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Scrapbooking lovers!


admin

Recommended Posts

Λοιπόν κορίτσια τι να πω....μολις ανακαλυψα εντελώς κατά τύχη ένα site με γλυκουλια χαρτακια μα πανω απ όλα παμφθηνα!!!! Στην εξυπηρετηση τους ΑΨΟΓΟΙ on line chat με την υπάλληλο εκανα!! Μου είπαν να γράψω τι θέλω και θα μου υπολογίσουν τα μεταφορικά. Αν είναι καλα νομίζω ότι βρήκαμε το μαγαζί που μας χρειαζεται!!!!

Το βαζω και αυτό

http://www.orientaltrading.com/ui/browse/processRequest.do?Ntx=mode%2bmatchallpartial&sp=true&Ntk=all&requestURI=viewEndecaCategory&tabId=2&Ipp=16&N=388819&No=16

αν ερχονται απο Αμερική, μηπως χρειαζονται τελωνείο???

pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπόν κορίτσια τι να πω....μολις ανακαλυψα εντελώς κατά τύχη ένα site με γλυκουλια χαρτακια μα πανω απ όλα παμφθηνα!!!! Στην εξυπηρετηση τους ΑΨΟΓΟΙ on line chat με την υπάλληλο εκανα!! Μου είπαν να γράψω τι θέλω και θα μου υπολογίσουν τα μεταφορικά. Αν είναι καλα νομίζω ότι βρήκαμε το μαγαζί που μας χρειαζεται!!!!

Το βαζω και αυτό

http://www.orientaltrading.com/ui/browse/processRequest.do?Ntx=mode%2bmatchallpartial&sp=true&Ntk=all&requestURI=viewEndecaCategory&tabId=2&Ipp=16&N=388819&No=16

Σε ευχαριστούμε Πένυ μου! Πολύ καλές τιμές αλλά νομίζω πως δε στελνει Ελλάδα!

Ειδατε τις διευκρινησεις του administrator στο parents?

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=2137000#post2137000

Το καλό ειναι οτι καταλαβαν πως δε μπορει να υπάρξει topic για scrapbooking χωρις blogs!

Αρα εδώ τα βάζουμε ελευθερα!

Ποιός θα τους βοηθήσει για το ξεκαθαρισμα?

Link to comment
Share on other sites

Πένυ,δες στο παλιό τόπικ στο φόρουμ,έχει βάλει η Βίκυ κάποια λινκ στην τελευταία νομίζω σελίδα.

Είναι κάποια "μοντέλα",σύμφωνα με τα οποία μπορείς να κάνεις μια σύνθεση,πχ.σου λέει πού θα μπει η φωτογραφία,πού μπορείς να γράψεις κάτι,κλπ.Δεν είναι δεσμευτικά,απλά βοηθητικά.Ο καθένας φτιάχνει ό,τι του αρέσει,είναι όμως μια λύση για τους πρωτάρηδες.

Υπάρχουν πολλά challenge blogs οπου παρεχουν sketches δηλαδή σχεδιαγράμματα και βοηθούν πολύ! Εγώ σχεδόν πάντα τα χρησιμοποιώ! Μπορειτε να παρετε μερος και να κερδίσετε δωρα!!!

Για μερικά απο αυτά τα blogs είμαι σχεδιάστρια:

http://thescrappiest.blogspot.com/

http://onceuponasketchblog.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά θα συμμετασχω στην κληρωση του www.scrapbooking.gr κι εχω μια αγωνία! :D (συνθεση με 3 φώτο)

Τα blog αυτά εχουν πολύ καλές κι αξιολογες συμμετοχές, τοσο που εγώ σκεφτομαι "Πού πας ρε Καραμήτρο?" :tongue:


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά θα συμμετασχω στην κληρωση του www.scrapbooking.gr κι εχω μια αγωνία! :D (συνθεση με 3 φώτο)

Τα blog αυτά εχουν πολύ καλές κι αξιολογες συμμετοχές, τοσο που εγώ σκεφτομαι "Πού πας ρε Καραμήτρο?" :tongue:

Ναι αλλά γίνεται και κλήρωση οπου μπορει απλά να εισαι τυχερή, όπως η Χριστίνα Β. στο OUAS!!!

Επίσης ποτε μη λές ποτε! Εγώ κέρδισα τον 1ο μου διαγωνισμό σε αμερικανικο κιτ club με την 9η σύνθεση που εφτιαξα ποτε! Μην αποθαρρύνεσαι! Απο κάπου πρεπει κανεις να ξεκινησει!

Δείτε κι αυτό που εφτιαξα εχθες!

http://vartig12.blogspot.com/2011/09/sharebird-is-word.html

Πολύ απλό σχεδιο! Το φτιάχνει ο καθένας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάνω που απόκτησε τεράστιο ενδιαφερον το έκοψαν αλλά καλύτερα θα τα λέμε εδω . Εγω εκτυπωσ ατα πρωτα μου μαθηματα !!!!!Αυτη η οδηγια για τα sketches είναι τελεια .

Vartig αν έχεις τον κόφτη τον θέλω ....απλά είναι πρόβλημα η συνάντηση .....

ρε παιδιά τα θέλω όλα αλλά είναι τόσο ακριβά...

Βάλια φοβερό ειδικά το 1ο χαρτί !!!!


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά γίνεται και κλήρωση οπου μπορει απλά να εισαι τυχερή, όπως η Χριστίνα Β. στο OUAS!!!

Επίσης ποτε μη λές ποτε! Εγώ κέρδισα τον 1ο μου διαγωνισμό σε αμερικανικο κιτ club με την 9η σύνθεση που εφτιαξα ποτε! Μην αποθαρρύνεσαι! Απο κάπου πρεπει κανεις να ξεκινησει!

Δείτε κι αυτό που εφτιαξα εχθες!

http://vartig12.blogspot.com/2011/09/sharebird-is-word.html

Πολύ απλό σχεδιο! Το φτιάχνει ο καθένας!

Α ωραία! Εγώ τωρα φτιαχνω την 5η μου σύνθεση! Εχω καιρό ακομα! :tongue:

Το μπλογκ σου το ειδα εχθες, ειδα και το tutorial, πολύ καλό. Εφτιαξα και τα λουλουδια που ειχες στη συνθεησ listen με το αντιστοιχο tutorial, βγηκαν πολύ καλά πραγματι! Σε ευχαριστούμε πολυ!

Η Χριστίνα Β. στο OUAS ποια ειναι???

Πάνω που απόκτησε τεράστιο ενδιαφερον το έκοψαν αλλά καλύτερα θα τα λέμε εδω . Εγω εκτυπωσ ατα πρωτα μου μαθηματα !!!!!Αυτη η οδηγια για τα sketches είναι τελεια .

Vartig αν έχεις τον κόφτη τον θέλω ....απλά είναι πρόβλημα η συνάντηση .....

ρε παιδιά τα θέλω όλα αλλά είναι τόσο ακριβά...

Βάλια φοβερό ειδικά το 1ο χαρτί !!!!

Αυτό ξαναπες το...

pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Α ωραία! Εγώ τωρα φτιαχνω την 5η μου σύνθεση! Εχω καιρό ακομα! :tongue:

Το μπλογκ σου το ειδα εχθες, ειδα και το tutorial, πολύ καλό. Εφτιαξα και τα λουλουδια που ειχες στη συνθεησ listen με το αντιστοιχο tutorial, βγηκαν πολύ καλά πραγματι! Σε ευχαριστούμε πολυ!

Η Χριστίνα Β. στο OUAS ποια ειναι???

Αυτό ξαναπες το...

Βάλια η Χριστίνα ειναι μια Ελληνίδα που πήρε μέρος στην πρόκληση και κερδισε με κλήρωση!

Link to comment
Share on other sites

Πάνω που απόκτησε τεράστιο ενδιαφερον το έκοψαν αλλά καλύτερα θα τα λέμε εδω . Εγω εκτυπωσ ατα πρωτα μου μαθηματα !!!!!Αυτη η οδηγια για τα sketches είναι τελεια .

Vartig αν έχεις τον κόφτη τον θέλω ....απλά είναι πρόβλημα η συνάντηση .....

ρε παιδιά τα θέλω όλα αλλά είναι τόσο ακριβά...

Βάλια φοβερό ειδικά το 1ο χαρτί !!!!

Pepi σου εστειλα πμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια και εγω ασχολουμε με το scrapbooking αλλα digital , δυστυχως το κανονικο ειναι ακριβο χομπυ και εγω αυτη την στιγμη δεν τα διαθετω.... ελπιζω να με θελετε στην παρεα σασ

Καλώς ήρθες! Με ενδιαφέρει πολύ και το digital και θέλω να μάθω πληροφορίες! Το είχα ψάξει παλιότερα λιγάκι, είχα κάνει λογαριασμό στο photobucket, αλλά δεν κατάφερα να βρω ψηφιακά ''στολίδια'' τόσο εντυπωσιακά, σαν κι αυτά που έβλεπα σε υπέροχες ψηφιακές συνθέσεις. Έκανα ψηφιακό άλμπουμ και στο γάμο μου και στη βάφτιση του παιδιού και είναι πραγματικά υπέροχο. Εντάξει δεν έχω την απαίτηση να φτάσω του επαγγελματίες, αλλά θα ήθελα κάτι να κουτσοκαταφέρω! Εσύ πού μπαίνεις και βρίσκεις ψηφιακές δαντέλες και τέτοια? Είναι δωρεάν ή πληρώνεις? Επίσης είναι δημόσια? Στο photobucket είχε και ιδιωτικό, αλλά όσο κιαν έψαξα, δε βρήκα κανένα ιδιαίτερο στολίδι. μόνο κάποια πολύ απλά. Στο δε smilebox δεν βρήκα καν πώς να κάνω το άλμπουμ ιδιωτικό και το παράτησα..

Θα ήθελα όμως να το ξαναψάξω, με τη βοήθειά σου!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...