Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Scrapbooking lovers!


admin

Recommended Posts

Σ' ευχαριστώ! Περιμένω να δω και τη δική σου, για να σου δώσω την ψήφο μου την 1η του Οκτώβρη, σαν εκλογές δεν ακούγεται??? Έχω γράψει στα σχόλιά μου ότι είναι για το διαγωνισμό. (Αν και εννοείται πως βασικά παίρνω μέρος για τη συμμετοχή και την εμπειρία.) Με μπερδεύει λίγο το flickr!:oops:


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σ' ευχαριστώ! Περιμένω να δω και τη δική σου, για να σου δώσω την ψήφο μου την 1η του Οκτώβρη, σαν εκλογές δεν ακούγεται??? Έχω γράψει στα σχόλιά μου ότι είναι για το διαγωνισμό. (Αν και εννοείται πως βασικά παίρνω μέρος για τη συμμετοχή και την εμπειρία.) Με μπερδεύει λίγο το flickr!:oops:

Εγώ θα την ανεβασω το ΣΚ (που ελπιζω να την τελειωσω), θα βαλω κι εδώ λινκ, θα ειναι γαλαζια μπλε, με φωτο του αντρα μου και της κορης μου να παιζουν στην πισινα του ξενοδοχείου... καλοκαιρινή αλλά τελειως άλλο στυλ και όχι shabby chic που λενε...

χεχεχε, πραγματι σαν εκλογες ειναι! κι εγώ θα σε ψηφίσω, αλλωστε δεν ειναι συμφωνία, μου αρεσει πολυ η δικιά σου! :D


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα την ανεβασω το ΣΚ (που ελπιζω να την τελειωσω), θα βαλω κι εδώ λινκ, θα ειναι γαλαζια μπλε, με φωτο του αντρα μου και της κορης μου να παιζουν στην πισινα του ξενοδοχείου... καλοκαιρινή αλλά τελειως άλλο στυλ και όχι shabby chic που λενε...

χεχεχε, πραγματι σαν εκλογες ειναι! κι εγώ θα σε ψηφίσω, αλλωστε δεν ειναι συμφωνία, μου αρεσει πολυ η δικιά σου! :D

'Ηδη τη φαντάζομαι! Ραντεβού την 1η του Οκτώβρη λοιπόν! Εγώ δεν μπορώ να βάλω φωτό με τον άντρα μου, είναι και μυστήριος, χαχαχ:tongue:, δε θέλει να βάζω φωτογραφίες του στο internet! Oύτε στο facebook δε θέλει να βάζω κι έτσι βάζω μόνο δικές μου και με περνάνε για ψωνάρα αχχαχαχαχ!:mrgreen: Και είναι κρίμα γιατί έχουμε ωραίες κοινές φωτό!

Αλήθεια Βάλια έχεις facebook? Θέλεις να γίνουμε φίλες????


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

'Ηδη τη φαντάζομαι! Ραντεβού την 1η του Οκτώβρη λοιπόν! Εγώ δεν μπορώ να βάλω φωτό με τον άντρα μου, είναι και μυστήριος, χαχαχ:tongue:, δε θέλει να βάζω φωτογραφίες του στο internet! Oύτε στο facebook δε θέλει να βάζω κι έτσι βάζω μόνο δικές μου και με περνάνε για ψωνάρα αχχαχαχαχ!:mrgreen: Και είναι κρίμα γιατί έχουμε ωραίες κοινές φωτό!

Αλήθεια Βάλια έχεις facebook? Θέλεις να γίνουμε φίλες????

αμε, θελω να γινουμε φιλες! :D θα σου στειλω πμ με τα στοιχεια μου


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν, αυτή είναι η συμμετοχή μου στο διαγωνισμό, αχ ήρθαν τα άγρια να διώξουν τα ήμερα, ελπίζω να μη με πάρουν με τις ντομάτες...

http://www.flickr.com/photos/67557787@N04/6150246198/

Και ναι, υπόσχομαι πως θα βελτιωθώ!

Βάλια την ανέβασα τη φωτό, τώρα πώς θα τους πω ότι θέλω να πάρω μέρος στο διαγωνισμό? :confused: Δε βρήκα παραπάνω πληροφορίες στο scrapbooking.gr πέρα από το ''ανεβάστε τη συμμετοχή σας στο flickr group''..

Eιναι πολυ ομορφη!!! Καλη επιτυχια!!!!!

Κοριτσια σημερα πηγα απο το ταχυδρομειο και παρελαβα το τελευταιο μου δεματακι και εκλεισα και τις τελευταιες κουτες που αφορουν το scrapbooking. Το αλλο Σαββατο ερχεται η μεταφορικη.

Αντε να τελειωνουμε να ηρεμησουμε και να βρουμε χρονο να δημιουργησουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έκανα τίποτα ακόμα ,μεσα στην βδομαδα θα πάω σφραγιδομάνια αλλά έχω μόνο τα χαρτόνια του λιντλ .....μηπως ειναι λίγα ?Ειδα και το παρακάτω και που βοηθαει μαλλον τους αρχαριους ..http://www.scrapbooking.gr/index.php?page=shopDetails&goody=4738

Σαντυ μια χαρα είναι η δημιουργια σου ...ποιοι μπορούν να ψηφισουν ??

βαλια περιμενουμε το δικό σου να μας θυμισει λίγο θαλασσα...


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερες! την τελειωσα τη δικια μου συνθεση, μολις ξυπνησει ο αντρας και τη φωτογραφισει θα την ανεβασω να τη δειτε... Αλλά καμια σχεση με επαγγελματικο αποτελεσμα...


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έκανα τίποτα ακόμα ,μεσα στην βδομαδα θα πάω σφραγιδομάνια αλλά έχω μόνο τα χαρτόνια του λιντλ .....μηπως ειναι λίγα ?Ειδα και το παρακάτω και που βοηθαει μαλλον τους αρχαριους ..http://www.scrapbooking.gr/index.php?page=shopDetails&goody=4738

Σαντυ μια χαρα είναι η δημιουργια σου ...ποιοι μπορούν να ψηφισουν ??

βαλια περιμενουμε το δικό σου να μας θυμισει λίγο θαλασσα...

Ακριβό δεν είναι?6 ευρώ για 2 χαρτόνια και 3 βίδες??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ δεν έκανα τίποτα ακόμα ,μεσα στην βδομαδα θα πάω σφραγιδομάνια αλλά έχω μόνο τα χαρτόνια του λιντλ .....μηπως ειναι λίγα ?Ειδα και το παρακάτω και που βοηθαει μαλλον τους αρχαριους ..http://www.scrapbooking.gr/index.php?page=shopDetails&goody=4738

Κι εμένα ακριβό μου φαίνεται. Καλύτερα τα χαρτόνια από την Πραξιτέλους κι ας είναι λίγο μυστήριος ο κύριος που τα κόβει, δεν πειράζει!

Σαντυ μια χαρα είναι η δημιουργια σου ...ποιοι μπορούν να ψηφισουν ??

βαλια περιμενουμε το δικό σου να μας θυμισει λίγο θαλασσα...

Ευχαριστώ! Νομίζω μπορούν να ψηφίσουν όσοι είναι ή γίνουν μέλη στο forum

http://www.scrapbooking.gr/forum/index.php?lang=

καλημερες! την τελειωσα τη δικια μου συνθεση, μολις ξυπνησει ο αντρας και τη φωτογραφισει θα την ανεβασω να τη δειτε... Αλλά καμια σχεση με επαγγελματικο αποτελεσμα...

Nαι, ναι, ενώ εγώ μες στον επαγγελματισμό είμαι, χαχαχαχ! Ευτυχώς δεν είχαν όρο να παίρνουν μέρος μόνο επαγγελματίες!

Περιμένουμε! Ακόμα δεν ξύπνησε καλέ?:tongue:


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σάντυ άφησα μήνημα στο flickr αλλά δεν το βλέπω οπότε σχολιάζω κι εδώ. Μ'αρέσουν πολύ όλες οι λεπτομέριες και το στήσιμο που έκανες! Γενικά είναι δύσκολες οι συνθέσεις με πολλές φωτογραφίες! Μπράβο σου! Το δε λουλουδάκι, όλα τα λεφτά! και μια μικρή συμβουλή, για να σας είναι πιο ευκολο το στησιμο με πολλές φωτο, να τις τυπώνετε μικρές! Καλή επιτυχία!!! Θα μπω να σας ψηφίσω κι εγώ! χεχε!!!

υ.γ. είσαι μια κούκλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ Βίκυ! Ναι, το ξέρω πως είναι καλό να είναι μικρότερες οι φωτό, αλλά συνήθως μόνο 13*18 τυπώνουμε και δεν είχα μικρότερες στο σπίτι! Αλλά όντως το 10*15 θα ήταν πιο βολικό! Την άλλη φορά!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε! Ακόμα δεν ξύπνησε καλέ?:tongue:
Ξυπνησε μωρε, αλλα εχω συσπασεις και ήμουν οριζοντιωμενη. :( Τώρα που σηκώθηκα θα του πω να τη φωτογραφίσει...

pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...