Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Ποια κοπέλα παρηγγειλε από tesco?βάλτε εντυπώσεις και λεπτομέρειες όταν παραλάβετε (πόσο χρόνο έκαναν να έρθουν, με τι....)

Σήμερα έβαλα παραγγελία, οπότε μόλις παραλάβω θα ενημερώσω. Ελπίζω να αξίζει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια μου γλυκα,

επαιρνα συνηθως τα lavera και ειπα να παρω ενα απο τη λιστα με το πιο χαμηλο hazard score. Ειχα ηδη δοκιμασει το badger και το california baby (το οποιο ηταν πολυ καλο αλλα καλυπτικο σαν στοκος) και πηρα απο το iherb αυτο που ειναι σε hazard score 1.

Ειναι παρα πολυ καλο. Ουτε κοκκινησαν καθολου οι μικρες (οι οποιες ειναι καταλευκες με ξανθα μαλια και ανοικτα ματια) και μου αρεσε παρα πολυ. Απο τιμη δεν ξερω αν ειναι χαμηλη. Δεν κοιταξα αλλου γιατι ηθελα να συμπληρωσω παραγγελια για δωρεαν μεταφορικα.

Μαζι παρηγγειλα και αυτο για τα κουνουπια αλλα δεν το χρησιμοποιησα ακομα. Θα σας ενημερωσω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτά λές κοριτσάκι μου ??

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004Z61OKK/ref=oh_details_o06_s01_i02 το συγκεκριμένο το πήρα δείχνει ότι θα κρατήσει πολύ σαν συσκευασία, δεν είναι νερό δηλαδή :D:D τα χέρια δεν τα ξεραίνει όπως το ντετολ, το άρωμα του μου αρέσει, είναι διακριτικό (για το συγκεκριμένο λέω) τώρα κατά πόσο είναι αντιβακτηριδιακό εεεεεεεεεεεε ούτε και για το ντετολ μπορώ να ξέρω:D:D :tongue::tongue:

edit καλό μήνα !!!!

αξεσακι εχει 5 αρωματα αυτο το σαπουνι. στη τυχη πηρες το πρασινο? κ πως μυριζει δηλαδη? διακριτικο λες αλλα τι....

μαλιστο αυτο το κιτρινο με το μελι κ καλα εχει χαλια κριτικη οτι ειναι νερουλο κλπ.... εσενα ετσι ειναι?

Γεια σας και καλό μήνα σε όλες !!!!

Εγώ της αγόρασα αυτά πολύ πρόσφατα, νομίζω είναι αυτά που πουλάνε στο tesco. Τα έπλυνα και τα σιδέρωσα, μου φάνηκαν καλό βαμβακερό. Μια χαρά και με το πλύσιμο. Δεν ξέρω πώς θα καταλήξουν σε μερικά πλυσίματα. Μέχρι τώρα καλά. Να σου πω τι μου έκανε εντύπωση όμως : από τα 5 του πακέτου το ένα ήταν διαφορετικό ύφασμα από τα άλλα, πιο λεπτό. Μπορεί να έτυχε δεν ξέρω....

μαρακι τα ιδια ειχα παρει σε 18-24 με λιιιγο διαφορετικο σχεδιο απο εβαυ παλι. ολα ιδια ηταν. ισως ετυχες τη συσκευασια..... τι να πω.... παντως τα ειχα παρει παμφθηνα κ τα λιωσαμε.... μια χαρα ποιοτητα! ασε που 18-24 και 2-3 ετων δεν εβρισκα πουθενα.....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι ούφο. Είχα στο νου μου τελείως άλλη συσκευασία αλλά η μάρκα είναι αυτή. Οκ θα πάρω να τα δοκιμάσω, 12άδες βλέπω και καλή τιμή. Εξάλλου κρεμοσάπουνο δεν έχω καθόλου. Αυτό το ντετόλ μου έχει ρημάξει τα χέρια. Ιώσεις και νεογέννητο βλέπεις δεν πάνε μαζί και όλη μέρα τρίβω!!!:tongue:

σε νοιώθω και εμένα έτσι ήταν τα χέρια μου όταν η Ε. ήταν μωρό, βέβαια τώρα πλέον δεν κάνω την ίδια χρήση στο σαπούνι όπως τότε οπότε...... :D:D

αξεσακι εχει 5 αρωματα αυτο το σαπουνι. στη τυχη πηρες το πρασινο? κ πως μυριζει δηλαδη? διακριτικο λες αλλα τι....

μαλιστο αυτο το κιτρινο με το μελι κ καλα εχει χαλια κριτικη οτι ειναι νερουλο κλπ.... εσενα ετσι ειναι?

εντελώς όμως :tongue::tongue:

τότε νομίζω ότι ήταν το μόνο με κριτική και κάποια από αυτά που έχει δεν με ενθουσιάζουν π.χ καρύδα :?:-?

για το άρωμα τώρα, πραγματικά δεν μπορώ να το προσδιορίσω :oops::oops:πρασινάδα πάντως μυρίζει :D:D

για το νερουλό, μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα το παπουτσάνης ο οποίο είναι πηκτό, το αστονις είναι λιιίγο ποιο νερουλό, αλλά όχι και να σου φεύγει από τα χέρια π.χ δεν είναι τόσο νερουλό όσο κάποια από τα λιντλ που έχω δοκιμάσει, με ένα πάτημα κάνει αρκετή σαπουνάδα


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλό μήνα σε όλες !!!!

Εγώ της αγόρασα αυτά πολύ πρόσφατα, νομίζω είναι αυτά που πουλάνε στο tesco. Τα έπλυνα και τα σιδέρωσα, μου φάνηκαν καλό βαμβακερό. Μια χαρά και με το πλύσιμο. Δεν ξέρω πώς θα καταλήξουν σε μερικά πλυσίματα. Μέχρι τώρα καλά. Να σου πω τι μου έκανε εντύπωση όμως : από τα 5 του πακέτου το ένα ήταν διαφορετικό ύφασμα από τα άλλα, πιο λεπτό. Μπορεί να έτυχε δεν ξέρω....

Καλησπερααα

Μενω Μυτιληνη, κ απεναντι Τουρκια ειναι το Αιβαλι, το οποιο εχει ενα πολυκαταστημα Kipa, που ειναι του ομιλου Tesco...

Εχω παρει πιτζαμακια,ζιπουνακια, σορτσακια κ πολλα αλλα -ακια αυτης της εταιριας κ ειμαι υπερευχαριστημενη! Ειναι η αρχικη τους τιμη πολυ χαμηλη, κ βαζει κ προσφορες μιση τιμη, κ βγαινουν ξεφτιλα! Τωρα πηρα για το καλοκαιρι ζιπουνακια η 5αδα 6 ευρω!!!!:shock: Αξιζει να πηγαινω τουρκια μονο για να παιρνω για το μωρο ρουχα ρε παιδια.....

Οσοι εισαστε κοντα η θα πατε διακοπες Τουρκια να πατε σε Kipa...

:D:D:D

Κ ειναι made in india οχι τουρκια... δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο αυτο.


i0967wbvenhz372s.png

Link to comment
Share on other sites

Να πω κ οτι εγινα μελος στο zulily κ εχει πολυ ομοργα πραγματακια! Παραξενα παιχνιδια, ξυλινα, ψαγμενες μαρκες...

Φυσικα ψωνισα (μη χασω), ενα ξυλινο ποδηλατο που αρχιζει απο περπατουρα κ το αλλαζεις αναλογα την ηλικια, μου αρεσε κ το πηρα για αργοτερα.

Τωρα εχει babybanz στις 6 λιρες κ εχει κ μαγιο της ιδιας εταιριας, τα ζαχαρωνω.... 13 λιρες ειναι πολυ καλα δεν ειναι?


i0967wbvenhz372s.png

Link to comment
Share on other sites

κόρες να ρωτήσω

θα ήθελα να αγοράσω χρώματα ζαχαροπλαστικής, μάλλον όχι υγρό αλλά πάστα για να τα χρησιμοποιήσω σε χαζαρόπαστα και ίσως για να διακοσμήσω κάποια κέικ για τα γενέθλια της κόρης μου

έχετε να μου προτείνετε κάποια μάρκα ή πωλητή ???


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κόρες να ρωτήσω

θα ήθελα να αγοράσω χρώματα ζαχαροπλαστικής, μάλλον όχι υγρό αλλά πάστα για να τα χρησιμοποιήσω σε χαζαρόπαστα και ίσως για να διακοσμήσω κάποια κέικ για τα γενέθλια της κόρης μου

έχετε να μου προτείνετε κάποια μάρκα ή πωλητή ???

Εχω αγοράσει 2 φορες απο αυτον τον πωλητή

Αυτα τα χρώματα σε πάστα και ειμαι πολύ ευχαριστημένη.


CdWHp2.png

SXf1p3.png94oIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια.

Εχω το εξής πρόβλημα. Εχω ένα καρότσι maclaren mac 3.Είναι τρίτροχο παλιό που δεν νομίζω να κυκλοφορεί πια της maclaren.

Το πρόβλημα είναι οτι είναι πολύ χρησιμοποιημένο και οι ρόδες του έχουν φθαρεί και η μία έσπασε. Εψαξα, για ανταλλακτικά και βρήκα μόνο στο ιμπει έναν τύπο ο οποιος όμως δεν στέλνει Ελλαδα. Εχετε καμιά ιδέα?

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια λίγο βόηθεια με τα αντηλιακα...έχασα το αρχειο που ειχα φτιαξει...kalamaraki ποιο πήρες για την μικρή??

Σοφάκι μου εγώ πήρα αυτότο αντιηλιακό της λαβέρα δυο κομμάτια για αρχή κ βλέπουμε , στο σύνολο με συνέφερε περισσότερο από το apo-rot.de για τα μεταφορικά κ γιατί ειχα βρει κουπονάκι με -20%.

Link to comment
Share on other sites

αξεσακι εχει 5 αρωματα αυτο το σαπουνι. στη τυχη πηρες το πρασινο? κ πως μυριζει δηλαδη? διακριτικο λες αλλα τι....

μαλιστο αυτο το κιτρινο με το μελι κ καλα εχει χαλια κριτικη οτι ειναι νερουλο κλπ.... εσενα ετσι ειναι?.....

Εγώ πήρα αυτό και μυρίζει εξαιρετικά.

Γειά σας κορίτσια.

Εχω το εξής πρόβλημα. Εχω ένα καρότσι maclaren mac 3.Είναι τρίτροχο παλιό που δεν νομίζω να κυκλοφορεί πια της maclaren.

Το πρόβλημα είναι οτι είναι πολύ χρησιμοποιημένο και οι ρόδες του έχουν φθαρεί και η μία έσπασε. Εψαξα, για ανταλλακτικά και βρήκα μόνο στο ιμπει έναν τύπο ο οποιος όμως δεν στέλνει Ελλαδα. Εχετε καμιά ιδέα?

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Δεν του στέλνεις ένα μνμ ? Πολλοί δέχονται να στείλουν Ελλάδα αλλά να είσαι προετοιμασμένη για περισσότερα μεταφορικά.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κορίτσια θέλω την βοήθεια σας.

Έκανα μια μεγαλη βλακεία που τώρα μόλις την ανακάλυψα.

Παίρνω μέρος σε 4 δημοπρασιες με τον ίδιο πωλητή, λείγουν σε 7 ώρες και βλέπω ΤΩΡΑ οτι στέλνει μόνο Αμερικη!!!!!!!!!!!!

Έστειλα μήνυμα στον πωλητή, του εξήγησα τι έγινε αλλά ακόμη δεν απάντησε. Πείτε μου βρε κορίτσια τι μπορώ να κάνω; Δεν μπορω ακόμη να πιστέψω τι έκανα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...