Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμένα τελικά δε με χαλάει...

Απ τη στιγμή που η αχαριστία πάει σύννεφο, ε δε με χαλάει... Λίγες και καλές να ανακυκλώνουμε πλεροφορίες...

Έλεος με τη μασημένη τροφή, δε μπορώ κουράστηκα

γιατι δε μπορουν να ερθουν και απο εδω ΟΛΕΣ???

οι αγγελιες εδω, οι προσφορες εδω....ε νατο!

Ε καλα τώρα.....όλα έτοιμα τα θέλουμε ως άνθρωποι!

Τώρα δεν τα λέμε διπλα ξανά κ ξανά....μην επαναλαμβανόμαστε...το ίδιο συμβαίνει πάλι....μα πόση υπομονή να έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τελικά δε με χαλάει...

Απ τη στιγμή που η αχαριστία πάει σύννεφο, ε δε με χαλάει... Λίγες και καλές να ανακυκλώνουμε πλεροφορίες...

Έλεος με τη μασημένη τροφή, δε μπορώ κουράστηκα

Συμφωνω στο ότι οι παλιές βοηθάτε αρκετά και ότι συχνά γινονται οι ιδιες ερωτήσεις αλλα... Εγώ όταν άρχισα να μπαινω στις ιντερνετικές αγορές δεν ηξερα τι μου γίνεται. Ακομα και να κανεις αναζήτηση, οι σελιδες είναι απειρες, πολλες φορές δεν μπορείς να τα διαβασεις όλα. Εκανα μια ερώτηση, μου απαντήσατε, και μάλιστα μια κοπελα με πήρε τηλ. και μου έδωσε αναλυτικότατες οδηγίες για e-bay. Μετα διαβασα, εψαξα, ΟΚ.

Από την αλλη, μια κοπέλα καινούργια στο φορουμ, δεν μπορεί να ξερει για παράδειγμα ότι το Καλαμαράκι έχει οδηγίες στην υπογραφή της. Θελει καποιο διαστημα για να εξοικιωθείς με καποια πράγματα.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω στο ότι οι παλιές βοηθάτε αρκετά και ότι συχνά γινονται οι ιδιες ερωτήσεις αλλα... Εγώ όταν άρχισα να μπαινω στις ιντερνετικές αγορές δεν ηξερα τι μου γίνεται. Ακομα και να κανεις αναζήτηση, οι σελιδες είναι απειρες, πολλες φορές δεν μπορείς να τα διαβασεις όλα. Εκανα μια ερώτηση, μου απαντήσατε, και μάλιστα μια κοπελα με πήρε τηλ. και μου έδωσε αναλυτικότατες οδηγίες για e-bay. Μετα διαβασα, εψαξα, ΟΚ.

Από την αλλη, μια κοπέλα καινούργια στο φορουμ, δεν μπορεί να ξερει για παράδειγμα ότι το Καλαμαράκι έχει οδηγίες στην υπογραφή της. Θελει καποιο διαστημα για να εξοικιωθείς με καποια πράγματα.

Νομίζω κάθε φορά που γράφω ότι είμαι σαφής..

Με ενοχλεί....βαριέμαι κ δεν προσφέρει τιποτα οι αναλύσεις για τις κατσαρόλες, οι προτάσεις κτλπ....

αφού από την αρχή μας το ξέκοψαν....

Και το κυριότερο δεν θελω να παει οοοοολος ο κόπος μας χαμένος...γιατί κάποιες απλά δεν καταλαβαίνουν!

γιατί μετά θα πρέπει να ανατρέχουμε σε δυο θέματα (το πολύ παλιο...κ το νέο) διπλα αν μας φέρουν εδώ...

Δεν μίλησα για καποιον/α νέο/α στο σπορ που δεν ξέρει....

Μιλάω για αυτές τις δυο τρεις δέκα που ενω τους δείχνεις....τους λες...επιμένουν...να μην διαβάζουν

ε σορυ αλλά δεν μου αρέσει κ θα λέω τη γνώμη μου.

εντιτ

πχ λεμε κ ξαναλέμε διαβάστε πριν γράψετε τι ειπαν οι από πανω σας...μη τα προσπερνάτε....

αλλά εκει....τιποτα....κ φτάνουμε να διαβάζουμε τα ίδια κ τα ίδια συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

έχω τρεις παραγγελίες από εμπει οι οποίες μετά απο 30 μέρες δεν έχουν εμφανιστεί ακόμα.Διάβασα τις οδηγίες του καλαμαριού και λέει ότι στο πειπαλ ακυρώνω την συναλλαγή σε 40 μέρες.Στο εμπει διάβασα τις οδηγίες και λέει σε 45.Τι είναι προτιμότερο να στείλω μήνυμα στον πωλητή για να μου επιστρέψει τα χρήματα και να ανοίξω κεις στο πειπαλ ή να ακυρώσω την συναλλαγή από το πειπαλ;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έχω τρεις παραγγελίες από εμπει οι οποίες μετά απο 30 μέρες δεν έχουν εμφανιστεί ακόμα.Διάβασα τις οδηγίες του καλαμαριού και λέει ότι στο πειπαλ ακυρώνω την συναλλαγή σε 40 μέρες.Στο εμπει διάβασα τις οδηγίες και λέει σε 45.Τι είναι προτιμότερο να στείλω μήνυμα στον πωλητή για να μου επιστρέψει τα χρήματα και να ανοίξω κεις στο πειπαλ ή να ακυρώσω την συναλλαγή από το πειπαλ;

Είθισται να στέλνουμε πρώτα ένα γράμμα στον πωλητή ενημερώνοντας τον οτι έχουν αργήσει οι παραγγελίες μας κτλπ, λογικά θα σου προτείνει ή να στα ξαναστείλει ή να του πεις να σου επιστρέψει τα χρήματα σου.

Αν δεν απαντήσει πχ μέσα σε 2-3μέρες , τοτε στέλνεις ένα τελευταίο μυνημα ενημερώνοντας τον οτι θα ανοιξεις κέις στο ιμπευ. Γνώμη μου επρεπε να δράσεις νωρίτερα....κ πολύ περίμενες!

Αν πάλι αρνηθεί κτλπ ευγενικα τον ενημερώνεις οτι θα ανοιξεις κεις για΄τι δεν ευθύνεσαι εσυ

Ενημέρωσε μας τι σου ειπε, κ δώσε μας κ λινκ να ξέρουμε ποιον να αποφύγουμε

Link to comment
Share on other sites

Την πήρα, την πήρα... τα εσκασα και παρέλαβα σήμερα! Τέλειαααα... ειχα χρονια να πάρω δερματινη τσάντα και επιτέλους τη χτύπησααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! Περιμένω να "ξε-λεχωνέψω" να τη φορέσω...(αν και μέχρι το γιατρό και την εκκλησία με βλέπω να πάω!)

http://www.ebay.co.uk/itm/170767670124?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

οκ καλαμάρι ήδη έστειλα μήνυμα ειδικά ό ένας ήταν ο πιτζάμα παρτι που τόσα καλά έχω διαβάσει κατά καιρούς...Και όχι τίποτα είχα πάρει ακι 8 φανελάκια αλλά είναι από 10/1

Καλαμάρι αν το ξαναστείλει και δεν έρθει πάλι τι κάνω και έχουν περάσει και οι μέρες για κεις;

Επίσης αν τελικά έρθουν μετά από καιρό μπορώ να τους πληρώσω;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

οκ καλαμάρι ήδη έστειλα μήνυμα ειδικά ό ένας ήταν ο πιτζάμα παρτι που τόσα καλά έχω διαβάσει κατά καιρούς...Και όχι τίποτα είχα πάρει ακι 8 φανελάκια αλλά είναι από 10/1

Ειδικά από τον πιτζάμα μη τον φοβάσαι, το πρώτο που θα σου προτείνει έιναι να σου τα ξαναστείλει κ αν δεν τα θες θα σου επιστρέψει τα χρηματα σου.

Ειναι πάρα πολύ καλος στην επικοινωνία γρήγορος κ άριστος εμπείστας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την πήρα, την πήρα... τα εσκασα και παρέλαβα σήμερα! Τέλειαααα... ειχα χρονια να πάρω δερματινη τσάντα και επιτέλους τη χτύπησααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! Περιμένω να "ξε-λεχωνέψω" να τη φορέσω...(αν και μέχρι το γιατρό και την εκκλησία με βλέπω να πάω!)

http://www.ebay.co.uk/itm/170767670124?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Πολύ ωραία κυρία μου, πολύ ανοιξάτικη/καλοκαιρινή και με γειά σας !!!!!

Να πω ότι καταλαβαίνω τα νέα μέλη και τις τυχόν ανόητες απορίες που μπορεί να φαίνεται ότι έχουν, δέχομαι τον φόβο της απειρίας τους, άλλωστε πριν ένα χρόνο έτσι ήμουν και εγώ, μην σας πω και χειρότερα.

Δεν μπορώ να δεχθώ όμως τα μέλη που δεν καταδέχονται να ψάξουν λίγο παραπάνω, το καλαμάρι και η ραβτ έχουν δίκιο.

Καλά, το ξέρω, τώρα θα αρχίσουν τα στόρι με τις κλίκες και τα φάλτσα αυτά, αλλά τα αντιπαρέρχομαι ως ανόητα και τολμώ να πω και κομπλεξικά......


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ χατζικο! Με γεια το κινητό, εγω ζαχαρώνω το C5-03.

Μάλλον έχασα πολλά επεισόδια από το θέμα από εκεί κι από δω, λόγω γέννας. Εχω μείνει πολύ πίσω, τρέχω να καλύψω όσα έχασα. Βλέπω επαναλαμβάνεται συνεχώς η ιστορία με τα οφ τόπικ.

Πάντως εγώ ήρθα προκαταβολικά εδώ για να γράψω γιατί δεν ξέρω αν έχει νόημα να αναφέφω μια αγορά χωρις άλλα σχόλια.


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία κυρία μου, πολύ ανοιξάτικη/καλοκαιρινή και με γειά σας !!!!!

Να πω ότι καταλαβαίνω τα νέα μέλη και τις τυχόν ανόητες απορίες που μπορεί να φαίνεται ότι έχουν, δέχομαι τον φόβο της απειρίας τους, άλλωστε πριν ένα χρόνο έτσι ήμουν και εγώ, μην σας πω και χειρότερα.

Δεν μπορώ να δεχθώ όμως τα μέλη που δεν καταδέχονται να ψάξουν λίγο παραπάνω, το καλαμάρι και η ραβτ έχουν δίκιο.

Καλά, το ξέρω, τώρα θα αρχίσουν τα στόρι με τις κλίκες και τα φάλτσα αυτά, αλλά τα αντιπαρέρχομαι ως ανόητα και τολμώ να πω και κομπλεξικά......

Τι τι??? Επαιξε τετοιο σκηνικο και το εχασα??? Αι ντοντ μπιλιβ ιτ!!!!!

Θελω κι εγω κλιιιιιιιιιικαααααααααααααααααααααααααααααα........πλιζζζζζζ!!!!


bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

shopοφρικια μου :-)

φανταστικές ιντερνετομαμαδες hola !

εκεί που ζαχάρωνα κατι ugg ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΜΟΥ !

ειδα τις λιστες σας και αγορασα απο εδω :http://www.glassesshop.com/

(τρέμει το φιλοκαρδι μου να έρθουν ... :-) )

πανε τα ugg pane ...!

Αριανό μου μην σε νοιάζει θα τις πάρουμε τις ugg :lol::lol:

άμα έρθουν τα γυαλιά πες εντυπώσεις, θέλω και εγώ

εχτες ανοιξε το τριωδιο και ειχαμε και μασκε παρτυ να παμε!

αφού σας έχω πει να με ενημερώνετε..... πότε άνοιξε........... πως άνοιξε χωρίς να το πάρω πρέφα ???

τα γατιά είναι κουκλιά με τις στολές φτου φτου φτου σκόρδα :lol::lol:

Κι επί τη ευκαιρία να δώσω κι εγώ τα φώτα μου σε κάτι: www.theallnaturalface.com Παρήγγειλα 2η φορά.

Άψογοι στο σέρβις τους. Όταν παρέλαβα, το πίλινγκ ήταν χυμένο όλο εκτός συσκευασίας. Τους έστειλα μέηλ γι αυτό και μου έκαναν άμεσα ριφάντ το ποσό, παρόλο που το πίλινγκ χρησιμοποιείται κι έτσι!!!!!

Κική μου δεν το στέλνεις και δίπλα στον συντονιστή να το βάλει στην λίστα

:-)

Τι τι??? Επαιξε τετοιο σκηνικο και το εχασα??? Αι ντοντ μπιλιβ ιτ!!!!!

Θελω κι εγω κλιιιιιιιιιικαααααααααααααααααααααααααααααα........πλιζζζζζζ!!!!

:lol::lol::lol: αυτό με τις κλίκες το ακούω χρόνια τώρα !!! άμα περιμένεις λίγο ακόμα θα ξαναπαίξει :tongue:

κάνε μία κλίκα και εσύ μπορείς !!!:lol::lol:


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...