Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ζηλευω εγω τωρα καλαμαριδιον.....οταν ξανανεβουμε να κανονισεις Σαλονικομαζωξη!

Καλέ, μην τη βλέπεις έτσι, είναι κακός άνθρωπος κατά βάθος, μας φθονεί και δε θέλει να γνωριστούμε:tongue:

Φέτος μετάνιωσα οικτρά που δεν ασχολήθηκα εγκαίρως να ψωνίσω από ίντερνετ στολές. Δεν ξανακάνω το ίδιο λάθος.

Κι επί τη ευκαιρία να δώσω κι εγώ τα φώτα μου σε κάτι: www.theallnaturalface.com Παρήγγειλα 2η φορά.

Άψογοι στο σέρβις τους. Όταν παρέλαβα, το πίλινγκ ήταν χυμένο όλο εκτός συσκευασίας. Τους έστειλα μέηλ γι αυτό και μου έκαναν άμεσα ριφάντ το ποσό, παρόλο που το πίλινγκ χρησιμοποιείται κι έτσι!!!!!

Επίσης, το εν λόγω πήλινγκ σώματος (το raw sugar είναι ) μαζί με το body butter τους είναι φανταστικά! Τα χρησιμοποίησα, κι ο άντρας μου, 9 χρόνια μαζί πρώτη φορά σχολίασε πόσο ουάου απαλό ήταν το δέρμα μου!

Και believe me, σε αυτά τα 9 χρόνια έχω χρησιμοποιήσει από πολύ ακριβά έως πολύ φτηνά προϊόντα!


Wktmp2.png

qIogp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, σας παρακαλώ όχι αυτήν την Πέμπτη καρναβάλια πλιζ!!!!!Δεν έχω αγοράσει στολή, σήμερα το απόγευμα πρέπει να πάω στον παιδικό της κόρης μου, αύριο στον οφθαλμίατρο, μεθαύριο σεμινάρια!

Και δεν έχω αγοράσει στολές ακόμη #@%$%^^ θα προσπαθήσω βέβαια, αλλά δεν υπόσχομαι!

Δικό μας δικό μας!!!!!!!

Συνεννοηθειται κυριες μου, εμεις την Πεμπτη εχουμε μπαλετο αλλα το πολυ πολυ να μην παμε. Να με ενημερωσετε...:)

Eλπιζω να μην χαλασει πολυ ο καιρος γιατι με παγωνια δεν κυκλοφορω ειμαι κρυουλιαρα χι χι


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...