Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

29 φοράμε και εμείς τώρα γι'αυτό και μας κάνει τώρα το 30άρι camper. (18 πόντους είναι το σημείο που σταματά ο δερμάτινος πάτος, έχει ακόμη μισό πόντο περιθώριο).

ελευθερια τα καμπερ εχουν περιεργες φορμες, απο παπουτσι σε παπουτσι (εννοω απο σχεδιο σε σχεδιο) εχουν διαφορετικη γραμμη!! γι'αυτο ειδικα στα καμπερ η' θα του παιρνεις ενα σχεδιο σερι οποτε θα ξερεις το νουμερο, η' θα τα δοκιμαζεις και μετα θα τα παραγγελνεις! :rolleyes:


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ελευθερια τα καμπερ εχουν περιερρες φορμες, απο παπουτσι σε παπουτσι (εννοω απο σχεδιο σε σχεδιο) εχουν διαφορετικη γραμμη!! γι'αυτο ειδικα στα καμπερ η' θα του παιρνεις ενα σχεδιο σερι οποτε θα ξερεις το νουμερο, η' θα τα δοκιμαζεις και μετα θα τα παραγγελνεις! :rolleyes:

Άννα σε ευχαριστώ, μου έλυσες όλες τις απορίες μου:P

Δηλαδή υπάρχει περίπτωση ένα άλλο 25άρι κάμπερ να κάνει στην μικρή μου?Αχ μακάρι να ήξερα αν υπάρχει ένα τέτοιο από τα διαθέσιμα, τώρα θα τα αλλάξω με geox-δεν έχει κάμπερ σε 26.

Α και κάτι άλλο, 7,5 Ευρώ ήθελα ο Τρουμπούκης να πάρει τα 2 ζευγάρια πίσω. Θα φέρει η κούριερ τα νέα ζευγάρια και θα πάρει τα παλιά και ηθελε 7,5 Ευρώ!!Του είπα θα τα στείλω με ταχυδρομείο λοιπόν, δεν νομίζω να βγουν πάνω από 4-5 Ευρώ.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άννα σε ευχαριστώ, μου έλυσες όλες τις απορίες μου:P

Δηλαδή υπάρχει περίπτωση ένα άλλο 25άρι κάμπερ να κάνει στην μικρή μου?Αχ μακάρι να ήξερα αν υπάρχει ένα τέτοιο από τα διαθέσιμα, τώρα θα τα αλλάξω με geox-δεν έχει κάμπερ σε 26.

Α και κάτι άλλο, 7,5 Ευρώ ήθελα ο Τρουμπούκης να πάρει τα 2 ζευγάρια πίσω. Θα φέρει η κούριερ τα νέα ζευγάρια και θα πάρει τα παλιά και ηθελε 7,5 Ευρώ!!Του είπα θα τα στείλω με ταχυδρομείο λοιπόν, δεν νομίζω να βγουν πάνω από 4-5 Ευρώ.

παρα πολυ πιθανο αλλο 25 σχεδιο να της κανει!! απλα πρεπει να πας να τα δοκιμασει, εμενα 2 διαφορετικα 25αρια χειμωνιατικα καμπερ (αλλο σχεδιο το καθενα) εχουν μεταξυ τους 1,5 ποντο διαφορα!!!!!!!!!!!!!!


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ πιθανο αλλο 25 σχεδιο να της κανει!! απλα πρεπει να πας να τα δοκιμασει, εμενα 2 διαφορετικα 25αρια χειμωνιατικα καμπερ (αλλο σχεδιο το καθενα) εχουν μεταξυ τους 1,5 ποντο διαφορα!!!!!!!!!!!!!!

Α καλά, πολύ δύσκολο να γίνει, άσε που πρέπει να γυρίσουμε 5-6 καταστήματα και πάλι δεν είναι σίγουρο ό,τι θα βρούμε τα σχέδια του Τρουμπούκη.

Αν κάποια μανουλα έχει πάρει κάποιο 25άρι ή 26άρι camper σε κάποιο άλλο σχέδιο, θα με βοηθούσε αν το μετρούσε και μου έστελνε πμ. Απλά αύριο θα κάνω την επιστροφή, δεν μπορώ να τα κρατήσω μέρες.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να ρωτησω αν ξερετε για το iherb (αν εχει παραγγειλει καμια τελευταια θα με διευκολυνε πολυ)

θελω να βαλω παραγγελια vanilla extract και ενα toy cleaner σπρευ.λετε να μου τα σταματησουν τελωνειο?

λογικα και τα σαμπουαν τα κοβουν πια ε?


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ξερει καμμια κοπελα τα alla star τι φορμα εχουν??????

τωρα φοραει 25, αν τα παρω 25 θα ειναι μεγαλα??????

Έχουν μεγάλη γραμμή. Πάντα παίρνω ένα νούμερο μικρότερο από αυτό που φοράει. Το ίδιο μου είχε πει και η πωλήτρια στο μαγαζί που της τα δοκίμασα πέρυσι. Για πότε όμως θες να τα βάλει; Για άνοιξη σωστά; Τότε πρέπει να υπολογίσεις πόσο θα φοράει τότε και να πάρεις ένα νο μικρότερο!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να ρωτησω αν ξερετε για το iherb (αν εχει παραγγειλει καμια τελευταια θα με διευκολυνε πολυ)

θελω να βαλω παραγγελια vanilla extract και ενα toy cleaner σπρευ.λετε να μου τα σταματησουν τελωνειο?

λογικα και τα σαμπουαν τα κοβουν πια ε?

Εγώ παρέλαβα κανονικά τρόφιμα. Για σαμπουάν δεν το ρίσκαρα αν και χρειάζομαι...

Σχετικά με το toy cleaner, μην ξοδεύεσαι άδικα. Σε παιδικό σταθμό στο εξωτερικό που δούλευα βάζαμε σε ένα μπουκάλι σπρέι ελάχιστη χλωρίνη (περίπου 1/2 δάχτυλο) και το υπόλοιπο κρύο νερό. Με αυτό ψεκάζαμε και απολυμαίναμε τα πάντα!!! Ο παιδικός ήταν αμερικάνικος!;) Είναι μια πολύ καλή λύση. Τα ψεκάζαμε και τα αφήναμε να στεγνώσουν. Παιχνίδια, πάγκους, τα πάντα! Απλά κάθε μέρα καινούργιο μείγμα.


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να ρωτησω αν ξερετε για το iherb (αν εχει παραγγειλει καμια τελευταια θα με διευκολυνε πολυ)

θελω να βαλω παραγγελια vanilla extract και ενα toy cleaner σπρευ.λετε να μου τα σταματησουν τελωνειο?

λογικα και τα σαμπουαν τα κοβουν πια ε?

Καλησπέρα!

Σήμερα παρέλαβα τη δεύτερη παραγγελία μου από iherb μετά από τον πανικό με τον ΕΟΦ. Στην πρώτη παραγγελία από αρχές Δεκεμβρίου, την οποία παρέλαβα τέλη Δεκέμβρη, είχα συμπληρώματα της Solgar άνω των 60 ευρώ. ήρθαν χωρίς κανένα πρόβλημα, αλλά δεν θυμάμαι καθόλου από ενδείξεις πάνω στο κουτί.

Η παραγγελία που παρέλαβα σήμερα είχε παδικό σαμπουάν, hair spray treatment και αιθέρια έλαια.

Στο κουτί είχε κολλημένο ένα κίτρινο αυτοκόλλητο που έγραφε

"Goods do not meet the Requirement of article 9 and 10 of the contract for the foundation of the European Community."

Επίσης στο custom declaration είχε την αξία και ψς περιγραφή "natural products for personal use" χωρίς περαιτέρω ανάλυση.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως οσες φορες εχω παρει τα θεωρω οτι εχουν πολυ μεγαλη φορμα. female πηρα το ιδιο σχεδιο με την κορη σου σε 28, και μου φαινεται τεραστιο. και λλα camper που ειχα το ιδιο. αλλα η μικρη μου εχει λεπτεπιλεπτο ποδι και σε μηκος και σε πλατος.και για τα λελλυ κελλy που ρωτησα τον τρομπουκη γιατι δεν ειχα εμπειρια, εμενα marilita μου ειπε οτι εχουν μεγαλη φορμα και τα πηρα στο μεγεθος που ειμαστε τωρα(26). εμιενα ευχαριστημενη παντως απο τη ταχυτητα παραδοσης.

δυο κουτια παπουτσια μονο 5 ευρω αποστολη?μπραβο στα ελτα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Σήμερα παρέλαβα τη δεύτερη παραγγελία μου από iherb μετά από τον πανικό με τον ΕΟΦ. Στην πρώτη παραγγελία από αρχές Δεκεμβρίου, την οποία παρέλαβα τέλη Δεκέμβρη, είχα συμπληρώματα της Solgar άνω των 60 ευρώ. ήρθαν χωρίς κανένα πρόβλημα, αλλά δεν θυμάμαι καθόλου από ενδείξεις πάνω στο κουτί.

Η παραγγελία που παρέλαβα σήμερα είχε παδικό σαμπουάν, hair spray treatment και αιθέρια έλαια.

Στο κουτί είχε κολλημένο ένα κίτρινο αυτοκόλλητο που έγραφε

"Goods do not meet the Requirement of article 9 and 10 of the contract for the foundation of the European Community."

Επίσης στο custom declaration είχε την αξία και ψς περιγραφή "natural products for personal use" χωρίς περαιτέρω ανάλυση.

Άρα και τα σαμπουάν περνάνε!;)

Εγώ θέλω να πάρω αυτό το συμπλήρωμα για δίαιτα http://www.iherb.com/Nature-s-Plus-Slim-Natural-Diet-Plan-Vanilla-1-2-lbs-544-g/51338

Λές να περάσει ΕΟΦ;


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω παντως οσες φορες εχω παρει τα θεωρω οτι εχουν πολυ μεγαλη φορμα. female πηρα το ιδιο σχεδιο με την κορη σου σε 28, και μου φαινεται τεραστιο. και λλα camper που ειχα το ιδιο. αλλα η μικρη μου εχει λεπτεπιλεπτο ποδι και σε μηκος και σε πλατος.και για τα λελλυ κελλy που ρωτησα τον τρομπουκη γιατι δεν ειχα εμπειρια, εμενα marilita μου ειπε οτι εχουν μεγαλη φορμα και τα πηρα στο μεγεθος που ειμαστε τωρα(26). εμιενα ευχαριστημενη παντως απο τη ταχυτητα παραδοσης.

δυο κουτια παπουτσια μονο 5 ευρω αποστολη?μπραβο στα ελτα!

Τελικά θα τα κρατήσω τα 25άρια στην μικρή, της τα έβαλα χωρίς κάλτσα και έχουν περιθώριο ωστόσο με πολύ επιφύλαξη, παίρνω ρίσκο. Τα geox είναι κατά μισό πόντο μεγαλύτερα. Πάντως τεράστια δεν θα τα χαρακτήριζα.

Ωστόσο λες ό,τι είναι τεράστια αυτά...άσχετα με το ποδαράκι της μικρής σου, είναι τεράστια σαν νούμερο σε σχέση με άλλα ή τεράστια στην κόρη σου?

Απλό δέμα τόσο περίπου θα πάνε, συστημένο θα στοιχίσει παραπάνω αλλά τα 7,5 Ευρώ που ζήτησε ο Τρουμπούκης μου φάνηκαν πάρα πολλά. Τελικά θα στείλω μόνο το ένα ζευγάρι πίσω.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να τους πάρεις τηλ. Απλά βάλε τον κωδικό στα σχόλια (χωρίς εισαγωγικά τον έβαλα, αν και δεν νομίζω να παίζει ρόλο). Στο επιβεβαιωτικό μέηλ που θα σου έρθει για την παραγγελία θα σου αναφέρει το ποσό των αγορών με την έκπτωση.

Έκανα την παραγγελία την Κυριακή το βράδυ αργά και σήμερα με Κούριερ στην πόρτα μου!!:P ΑΠΟΛΥΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ!!!!!:P

Καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου:D

Έκανα τελικά την παραγγελία χτες το μεσημεράκι και μίλησα και στο τηλέφωνο μαζί του ο οποίος παρόλο το φόρτο εργασίας, ήταν ευγενέστατος και εξυπηρετικότατος! Και σήμερα το μεσημέρι τα είχα στα χέρια μου.

Πήρα κάμπερ πέδιλα, τώρα φοράμε 30 και πήραμε το 31 για το καλοκαίρι, έχει το περιθώριο που πρέπει για να της κάνουν σε 5 μήνες.

Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη και από τον κο Τρουμπούκη και φυσικά από την αξεπέραστη ποιότητα των κάμπερ!

Ευχαριστούμε πολύ που το μοιραστήκατε μαζί μας:P

Link to comment
Share on other sites

Έχουν μεγάλη γραμμή. Πάντα παίρνω ένα νούμερο μικρότερο από αυτό που φοράει. Το ίδιο μου είχε πει και η πωλήτρια στο μαγαζί που της τα δοκίμασα πέρυσι. Για πότε όμως θες να τα βάλει; Για άνοιξη σωστά; Τότε πρέπει να υπολογίσεις πόσο θα φοράει τότε και να πάρεις ένα νο μικρότερο!

για την ανοιξη τα θελω και μολις μπηκαμε στο 25 οποτε δεν νομιζω μεσα σε ενα μηνα να παρει αλλο ενα νουμερο ελεος θα τραβαω τα μαλλια μου (περυσι σε ενα καλοκαιρι πηγε απο το 21 στο 24 στο τελος του καλοκαιριου :shock::shock::shock::shock:)

οποτε τα παιρνω 24, σε ευχαριστω πολυ!


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...