Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

50% έκπτωση σε όλα τα παιδικά παπούτσια επί της αρχικής τιμής, βάζοντας τον κωδικό "kids-50" σαν σχόλιο στις σημειώσεις πελάτη στο check out. Το ποσό της έκπτωσης αφαιρείται πριν φύγει η παραγγελία από το κατάστημα!

Η προσφορά ισχύει μέχρι τη Δευτέρα νομίζω!

Εγώ πήρα πέδιλα camper για το γιο μου με 35,50!!!!

Έχω αγοράσει ξανά στο παρελθόν από το συγκεκριμένο κατάστημα και το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Και δωρεάν μτφ και αντικαταβολή!

http://troumpoukis.gr/


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

50% έκπτωση σε όλα τα παιδικά παπούτσια επί της αρχικής τιμής, βάζοντας τον κωδικό "kids-50" σαν σχόλιο στις σημειώσεις πελάτη στο check out. Το ποσό της έκπτωσης αφαιρείται πριν φύγει η παραγγελία από το κατάστημα!

Η προσφορά ισχύει μέχρι τη Δευτέρα νομίζω!

Εγώ πήρα πέδιλα camper για το γιο μου με 35,50!!!!

Έχω αγοράσει ξανά στο παρελθόν από το συγκεκριμένο κατάστημα και το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Και δωρεάν μτφ και αντικαταβολή!

http://troumpoukis.gr/

Με προλαβες,αυτο μπηκα να γραψω και εγω ;)

Eιχα αγορασει περυσι Lelli Kelly απο αυτο το καταστημα.

Link to comment
Share on other sites

Με προλαβες,αυτο μπηκα να γραψω και εγω ;)

Eιχα αγορασει περυσι Lelli Kelly απο αυτο το καταστημα.

αυτά πρέπει να τα λέμε! ο Τρουμπούκης ειναι πιο φθηνος κ απο το Javari και από το amazon από τα οποία φέτος δεν έχω εντυπωσιαστεί από τις τιμές τους!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

50% έκπτωση σε όλα τα παιδικά παπούτσια επί της αρχικής τιμής, βάζοντας τον κωδικό "kids-50" σαν σχόλιο στις σημειώσεις πελάτη στο check out. Το ποσό της έκπτωσης αφαιρείται πριν φύγει η παραγγελία από το κατάστημα!

Η προσφορά ισχύει μέχρι τη Δευτέρα νομίζω!

Εγώ πήρα πέδιλα camper για το γιο μου με 35,50!!!!

Έχω αγοράσει ξανά στο παρελθόν από το συγκεκριμένο κατάστημα και το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Και δωρεάν μτφ και αντικαταβολή!

http://troumpoukis.gr/

Καλημέρα. Κοιτάζω και εγώ πεδιλάκια από εκεί για τα παιδιά μου και έχω κάποια που με ενδιαφέρουν, ωστόσο τον κωδικό που λες δεν μου τον παίρνει:rolleyes:


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κοιτάζω και εγώ πεδιλάκια από εκεί για τα παιδιά μου και έχω κάποια που με ενδιαφέρουν, ωστόσο τον κωδικό που λες δεν μου τον παίρνει:rolleyes:

και ούτε πρόκειται να τον πάρει! Το γράφω κ στο σχόλιο μου. Βάζεις το κωδικό στις σημειώσεις πελάτη και σου αφαιρούν τη τιμη πριν φύγουν τα παπούτσια από το μαγαζί τους! μπορείς να τον πάρεις και τηλέφωνο αν εχεις κάποια απορία. ειναι πολύ εξυπηρετικός!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και ούτε πρόκειται να τον πάρει! Το γράφω κ στο σχόλιο μου. Βάζεις το κωδικό στις σημειώσεις πελάτη και σου αφαιρούν τη τιμη πριν φύγουν τα παπούτσια από το μαγαζί τους! μπορείς να τον πάρεις και τηλέφωνο αν εχεις κάποια απορία. ειναι πολύ εξυπηρετικός!

Ναι με συγχωρείς, μετά που ξαναδιάβασα το μήνυμά σου κατάλαβα.

Σε ευχαριστώ πολύ.:D


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όλες μπήκαμε να ενημερώσουμε για τον Τρουμπούκη ε; χεχεχε

Έχω ψωνίσει στο παρελθόν κι έμεινα ευχαριστημένη. Επίσης ήταν εξυπηρετικός κάθε φορά που επικοινώνησα για πληροφορίες.

Νομίζω θα "χτυπήσω" πεδιλάκι για το καλοκαίρι αφού τα ευρωπαϊκά sites δεν κατεβάζουν φέτος τις τιμές!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Όλες μπήκαμε να ενημερώσουμε για τον Τρουμπούκη ε; χεχεχε

Έχω ψωνίσει στο παρελθόν κι έμεινα ευχαριστημένη. Επίσης ήταν εξυπηρετικός κάθε φορά που επικοινώνησα για πληροφορίες.

Νομίζω θα "χτυπήσω" πεδιλάκι για το καλοκαίρι αφού τα ευρωπαϊκά sites δεν κατεβάζουν φέτος τις τιμές!

χεχε! εννοείται!!! τα ευρωπαικά sites φέτος είναι σκέτη απογοήτευση!

Είμαι πολύ χαρούμενη που βρήκα τα camper σε τέτοια τιμή!!!!

Καλημέρα κορίτσια, για τον τρουμπούκη το 50% μείον είναι στην αρχική τιμή? γιατί έχει ήδη κάποιες εκπτώσεις.

Ναι από την αρχική! αν το υπολογίσεις με την έκπτωση που ήδη έχει, δε θα μείνει τίποτα!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χεχε! εννοείται!!! τα ευρωπαικά sites φέτος είναι σκέτη απογοήτευση!

Είμαι πολύ χαρούμενη που βρήκα τα camper σε τέτοια τιμή!!!!

Ναι από την αρχική! αν το υπολογίσεις με την έκπτωση που ήδη έχει, δε θα μείνει τίποτα!

Χαχαχα, είπα και εγώ, τρελάθηκε το αφεντικό?


dUzyp2.png
Link to comment
Share on other sites

περιμένοντας ενα συστημένο απο αγγλια,εμαθα το εξεις..

τα περισσότερα συστημένα π έρχονται απο αγγλια θα παραδίδονται με ΑCS.

τουλάχιστον αυτα τα οποία αρχίζουν με RU..

TO oποιο θα αργει παραπάνω απο συνήθως γιατι πλεον θα αλλαζει 3 χερια μεχρι να φτασει στα δικα μας.

το tracking που μας δίνουν οι αγγλοι δεν ισχύει οταν τ δεμα μπει Eλλαδα.

παίρνεις τηλ στα κεντρικά 210 81 90 000 και 801 500 1111 (από σταθερό με αστική χρέωση)

για να σ πουν το ελληνικο tracking κ μετα μπορεισ να το ψαξεις κ στο τοπικο σ acs..

μαααλιστα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...