Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Σχετικά με το παρακάτω, να προσθέσω ότι υπάρχει web link όπου μπορείς να κάνεις τη μετάφραση του RU... κωδικού σε ACS Parcel Number:

https://gls-group.eu/EU/en/parcel-tracking

περιμένοντας ενα συστημένο απο αγγλια,εμαθα το εξεις..

τα περισσότερα συστημένα π έρχονται απο αγγλια θα παραδίδονται με ΑCS.

τουλάχιστον αυτα τα οποία αρχίζουν με RU..

TO oποιο θα αργει παραπάνω απο συνήθως γιατι πλεον θα αλλαζει 3 χερια μεχρι να φτασει στα δικα μας.

το tracking που μας δίνουν οι αγγλοι δεν ισχύει οταν τ δεμα μπει Eλλαδα.

παίρνεις τηλ στα κεντρικά 210 81 90 000 και 801 500 1111 (από σταθερό με αστική χρέωση)

για να σ πουν το ελληνικο tracking κ μετα μπορεισ να το ψαξεις κ στο τοπικο σ acs..

μαααλιστα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Διαδικτυακές μου φιλενάδες καλώς σας βρήκα! Σας παρακολουθώ εδώ και καιρό και χάρη σε σας οι ιντερνετικές αγορές μας έχουν σώσει οικογενειακώς.

Πριν από λίγο παρήγγειλα στο Marks & Spencer (έχει προσφορά 20% για on-line αγορές στην ένδυση) χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα!

Καλημέρα,συγνώμη επειδή δεν γνωρίζω,στέλνουν Ελλάδα?Γιατί δεν βλέπω κάτι τέτοιο στο σάιτ τους.Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

http://www.marksandspencer.com/International-Delivery/b/183243031

εγω ειχα μεινει οτι στελνουν με 15 λιρες αλλα τωρα δε μας βλεπω

Και εγώ αυτό βλεπω ,δεν υπάρχει η Ελλάδα..

Αν θέλει η κοπελα που έγραψε το ποστ οτι ψωνισε ας μας πει το πως...ευχαριστω

Εντιτ..ηταν για λίγο?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Βάσω, παρέλαβα σήμερα τα camper πέδιλα που είχα παραγγείλει τη Παρασκευή και είναι πάρα πολύ ωραία και με σούπερ τιμή! όσο κ αν τα έψαχνα, κάτω από 50 ευρώ δεν τα έβρισκα! Ενώ ο φίλος Τρουμπούκης με 35 μόνο!!!

Καλημέρα,να ρωτησω κορίτσια ο κωδικός ηταν για μέχρι χθες?ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια!

Για τον εκπτωτικό κωδικό για τον τρουμπούκη γράφω απλά στα σχόλια kids-50 *αλήθεια βάζω και τα εισαγωγικά ή όχι;); Και μετά τους παίρνω τηλέφωνο ή το κάνουν αυτόματα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σχετικά με τις παραγγελίες μου στο Marks & Spencer:

Αρχικά, δημιούργησα λογαριασμό μόλις έμαθα (από σας, φυσικά!!!) ότι στέλνει Ελλάδα και έκανα μια δοκιμαστική παραγγελία, την οποία παρέλαβα χθες.

Αμέσως μπήκα πάλι στο site με τους κωδικούς μου και προχώρησα σε νέα παραγγελία χωρίς να με "μπλοκάρει". Στο Checkout επέλεξα Home Delivery και η διεύθυνσή μου (Αθήνα) εμφανίστηκε κανονικά, ενώ η κάρτα μου χρεώθηκε χωρίς πρόβλημα και η παραγγελία ολοκληρώθηκε όπως την πρώτη φορά. Σήμερα, μάλιστα, έλαβα e-mail ότι έχει αποσταλεί.

Μπορεί να μην εμφανίζει την Ελλάδα ως χώρα αποστολής, όμως το ίδιο ίσχυε και πριν και οι παραγγελίες μου έγιναν δεκτές, ενώ παρέλαβα μέσα σε μια εβδομάδα (μάλιστα, πρόσεξα ότι το πακέτο μου είχε σταλεί από Γαλλία).

Πιστεύω να βοήθησα!!!!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια ευχαριστουμε για την ενημερωση! Το ειχε καιρο ο τρουμπουκης το -50? Κι εγω μολις τωρα το ειδα............

Πηρα της μικρης ενα geoxακι που τα εχουμε αχτι μαμα και κορη!!!! :)

http://troumpoukis.gr/a-geox-shoes-j.jodie-f.-white-silver-leather-summer-2013.html


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τρουμπούκης for ever!!!! :-):-):-)

Μήπως έχετε βρει κανέναν εκπτωτικό κωδικό για το sportsdirect;

Ψάχνω, ψάχνω αλλά δεν βρίσκω πουθενά κωδικό ενώ σχεδόν πάντα έβρισκα ένα κωδικό για -10%


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

Τρουμπούκης δαγκωτό !!!!

Οπως ειπε κ μια αλλη μητερα, all star με 17?!

Τους ψώνισα για την άνοιξη !!!!

Υγ: ο κύριος εκει μου ειπε οτι θα βγαλει, τέλος της βδομάδας,

ανάλογη εκπτωση για τα γυναικεία-αντρικά

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...