Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Soho24 είπε:

      Καλημέρα. Θα έλεγα να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις, δεν θα συμβεί τίποτα κακό θα δεις 😊 Αυτό που περιγράφεις μοιάζει πολύ με τη δική μου τελευταία διέγερση, έπαιρνα συνολικά 225 μονάδες ημερισίως και κάπου στον 2ο υπέρηχο δεν ενθουσιάστηκα με τις μετρήσεις και πρότεινα μόνη μου να ανεβάσουμε λίγο τη δόση. Είχα κάνει άλλες 2 διεγέρσεις και τα χιλιοστά των ωοθυλακίων όπως και η οιστραδιόλη δεν ήταν στα ίδια επίπεδα και είχα ανησυχήσει. Ο γιατρός μου συμφώνησε. Τελικά πήγαν όλα καλά, πήραμε 12 ωάρια, ανάμεσά τους βρέθηκαν τα πιο πολλά ώριμα σε σχέση με τις προηγούμενες διεγέρσεις, και δεν έπαθα υπερδιέγερση. Όλα θα πάνε καλά 🤗

      Και να προσθέσω ότι το σύνηθες είναι οι 300 μονάδες ημερισίως, τουλάχιστον από αυτά που ακούω και διαβάζω τα τελευταία χρόνια. Μην ανησυχείς με την αύξηση της δόσης, θα δώσετε μια ώθηση στα ωοθυλάκια μέχρι την ωοληψία. Εύχομαι πολύ καλή επιτυχία.

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ευχή!!!

      Να φανταστείς στον πρωτο υπερηχο έβλεπε μονο 6-7.. και είχα στεναχωρηθεί.. μόλις μου ειπε 10 και οτι θα αυξήσουμε τις μονάδες για να ωριμάσουν ενώ χάρηκα, αγχωθηκα κιόλας! Ενω δεν εχω σημάδια, ουτε ιστορικό.. απλώς ψαχνω να βρω τη στραβή.. είναι και η πρωτη μου διέγερση και καταλαβαίνεις! Θα χαλαρώσω! 

      Εσύ σε τι στάδιο βρίσκεσαι τώρα;;;  Εκανες εμβρυομεταφορά;;

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

εγώ θα την αγόραζα από εδώ http://www.lookfantastic.com/elysium.search?search=tangle+teezer δωρεάν μεταφορικά δέχεται και paypal από ότι λέει στους τρόπους πληρωμής έχει και ένα κωδικό για -10% ;)

το σκέφτομαι και εγώ εδώ και καιρό η κόρη μου έχει πολύυυυυυυυυυυ λεπτή τρίχα και κάνει συνέχεια κόμπους θα βοηθήσει ή τζάμπα θα την πάρω ???

Σε ευχαριστώ για το tip! Την αγόρασα χτες από amazon για 17 ευρώ και σήμερα όταν είδα στο lookfantastic την προσφορά 2 στην τιμή του ενός δεν κρατήθηκα και πήρα ένα ζευγαράκι. Θα έχω να κάνω δώρα ;)


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα, κανείς δεν μπορεί να σου πει με σιγουριά. Παραγγελνω που και που απο αυτο το site και δεν ετυχε να πληρωσω ποτέ. Ομως οταν αγοράζεις απο αμερικη ρισκαρεις. Δεν γράφουν ποτε αξια και περιεχομενο απ εξω. Ουτε μεσα βαζουν τιμολόγιο. Επισης αν δεις στο ιστορικό σου δεν θα βρεις τις παραγγελίες σου για να αποδειξεις απο που και ποσο τα πηρες.

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση!!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για το tip! Την αγόρασα χτες από amazon για 17 ευρώ και σήμερα όταν είδα στο lookfantastic την προσφορά 2 στην τιμή του ενός δεν κρατήθηκα και πήρα ένα ζευγαράκι. Θα έχω να κάνω δώρα ;)

την παρήγγηλα και εγω!!!! τον κωδικο -10% πάντως δεν τον δέχτηκε..:-(!

Ελπίζω να κάνει δουλειά και να σωθούμε, γίνετε μάχη για να χτενίσω την 2 χρονών κόρη μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

15 βιβλια για τον μικρο απο Βιβλιοπωλειο πολιτεια ,συνολο 34 ευρω, με αντικαταβολη! Ακομα πειραματιζομαστε, τα παραμυθια δεν του αρεσουν ιδιαιτερα οποτε μια ποικιλια επιλογων σε χαμηλες τιμες ως και -70% ηταν οτι επρεπε.


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Και γω μετά από συστάσεις παρήγγειλα τελευταία βιβλία από ΠΟΛΙΤΕΙΑ. Έχει καλές τιμές αρκεί να έχεις υπομονή να ψάξεις, γιατί το site δεν είναι και ότι καλύτερο από άποψη στησίματος.

Επίσης, να προτείνω τα μεταχειρισμένα της ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΣ. Παρήγγειλα τελευταίες κυκλοφορίες με μεγάλη διαφορά στην τιμή. Τα βιβλία είναι κυριολεκτικά ολοκαίνουρια. Αυτά που μου ήρθαν δεν είχαν καν σημεία που να δείχνουν ότι διαβάστηκαν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μετα από πολυ παρα πολυ καιρο εκανα παραγγελια στο amazon.co.uk και προσεξα οτι χρεωνουν ΦΠΑ 23% στα μεταφορικα ενω στη χωρα απο την οποια τα στελνουν εχει χαμηλοτερο συντελεστη. Τους ρωτησα το λογο και τωρα περιμενω απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Μετα από πολυ παρα πολυ καιρο εκανα παραγγελια στο amazon.co.uk και προσεξα οτι χρεωνουν ΦΠΑ 23% στα μεταφορικα ενω στη χωρα απο την οποια τα στελνουν εχει χαμηλοτερο συντελεστη. Τους ρωτησα το λογο και τωρα περιμενω απαντηση.

κοριτσι καλησπερα

δεν παιζει ρολο ο συντελεστης της Αγγλιας αλλα η χωρα στην οποια τα στελνουν.παντα 23% χρεωναν φπα για ελλαδα


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα την αγόραζα από εδώ http://www.lookfantastic.com/elysium.search?search=tangle+teezer δωρεάν μεταφορικά δέχεται και paypal από ότι λέει στους τρόπους πληρωμής έχει και ένα κωδικό για -10% ;)

το σκέφτομαι και εγώ εδώ και καιρό η κόρη μου έχει πολύυυυυυυυυυυ λεπτή τρίχα και κάνει συνέχεια κόμπους θα βοηθήσει ή τζάμπα θα την πάρω ???

Το κυρίως θετικό είναι το πευπαλ. Τον κωδικό 10% δεν τον δέχτηκε.


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μετα από πολυ παρα πολυ καιρο εκανα παραγγελια στο amazon.co.uk και προσεξα οτι χρεωνουν ΦΠΑ 23% στα μεταφορικα ενω στη χωρα απο την οποια τα στελνουν εχει χαμηλοτερο συντελεστη. Τους ρωτησα το λογο και τωρα περιμενω απαντηση.

http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?nodeId=502578

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Καινούρια προιόντα for free από iherb.com.

http://www.iherb.com/Madre-Labs-Astaxanthin-Serum-1-oz-28-g/55850

http://www.iherb.com/Auromere-Herbal-Toothpaste-Fresh-Mint-4-16-oz-75-ml-117-g/6347

Επίσης να προτείνω δύο προιόντα από την τελευταία μου παραγγελία

  • Παιδικό αφρόλουτρο : http://www.iherb.com/Everyday-Shea-Shea-Butter-Shampoo-Body-Wash-Calming-Lemon-Lavender-16-fl-oz-475-ml/35028 . Η σύνθεση του είναι πολύ απαλή & extra μαλακτική. Όπως και της avalon όμως δεν κάνει τον κλασικό αφρό. Από άρωμα αφήνει ένα πολύ έντονο άρωμα "καθαριότητας" χωρίς να αναδεικνύεται ιδιαίτερα το λεμόνι ή η λεβάντα.
  • Jojoba oil: http://www.iherb.com/Now-Foods-Solutions-Jojoba-Oil-4-fl-oz-118-ml/901. Το πήρα για γενική χρήση, αλλά το χρησιμοποιώ κυρίως μετά το λούσιμο σαν serum. Με έχει βοηθήσει πολύ στη μικρή. Έχει σγουρά μαλλία, τα οποία μας παιδεύουν τρομερά στο ξεμπέρδεμα. Το επίσης θετικό είναι η συσκευασία του, η οποία έρχεται σφραγισμένη και δεν έχει καθόλου διαρροές σε σχέση με πολλά προιντα που μου έρχονται με ελαφρές απώλειες.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ: XIT619

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την πηρα κι εγω...ελπίζω να ξεμπερδεψει τα μαλλιά της κόρης μου....απο το feel unique 10,53,εχει 14%εκπτωση για λίγες μέρες με τον κωδικό LOVE14.....χωρίς μεταφορικά!

Sofia εγω εχω παραγγείλει 2 φορές χωρίς πρόβλημα....δεν ειμαι βέβαια Θεσσαλονίκη....αλλα πιστευω οτι με το κίτρινο αυτοκόλλητο που εχει βάλει τωρα το iherb το οποίο δεν θυμαμαι τι έλεγε ακριβως..κάποια άλλη κοπέλα πόσταρε τι ακριβως γραφει.....πιστευω λοιπόν οτι το πρόβλημα λύθηκε...η όχι.....ας μας πει καμία.....


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα από i-herb την παραγγελία μου που την είχα βάλει στις 5-01. Ήρθε κανονικά βόρεια Ελλάδα χωρίς τελωνείο ή ΕΟΦ. Απλά είχα προσέξει και είχα βάλει μόνο τρόφιμα και συνολικής αξίας λίγο κάτω από 20?.

Στο κουτί είχε κολλημένο ένα αυτοκόλλητο που έλεγε το παρακάτω:

"Goods do not meet the Requirement of article 9 and 10 of the contract for the foundation of the European Community."

Άρα λογικά σε φάρμακα το αυκόλλητο θα είναι διαφορετικό και γιαυτό σταματάνε σε ΕΟΦ.....:(

Κορίτσια αυτό είναι το ποστ που έβαλα, αλλά ακόμη δεν τόλμησα να παραγγείλω σαμπουάν. Σε τρόφιμα κανένα πρόβλημα...τι να πω. Όποια κοπέλα ξέρει κάτι παραπάνω, ας μας πει...


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

Μετα από πολυ παρα πολυ καιρο εκανα παραγγελια στο amazon.co.uk και προσεξα οτι χρεωνουν ΦΠΑ 23% στα μεταφορικα ενω στη χωρα απο την οποια τα στελνουν εχει χαμηλοτερο συντελεστη. Τους ρωτησα το λογο και τωρα περιμενω απαντηση.

Επίσης οι αποδείξεις τους περνούν στην δική μας εφορία όπως όλες οι υπόλοιπες.

Link to comment
Share on other sites

Την πηρα κι εγω...ελπίζω να ξεμπερδεψει τα μαλλιά της κόρης μου....απο το feel unique 10,53,εχει 14%εκπτωση για λίγες μέρες με τον κωδικό LOVE14.....χωρίς μεταφορικά!

Sofia εγω εχω παραγγείλει 2 φορές χωρίς πρόβλημα....δεν ειμαι βέβαια Θεσσαλονίκη....αλλα πιστευω οτι με το κίτρινο αυτοκόλλητο που εχει βάλει τωρα το iherb το οποίο δεν θυμαμαι τι έλεγε ακριβως..κάποια άλλη κοπέλα πόσταρε τι ακριβως γραφει.....πιστευω λοιπόν οτι το πρόβλημα λύθηκε...η όχι.....ας μας πει καμία.....

Τελικά την παρήγγειλα από feel unique μαζί με κάτι άλλα πραγματάκια που ήθελα και με τον εκπτωτικό κωδικό μια χαρά! Ευχαριστώ πολύ!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...