Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

ναι, ισχύει μέχρι κ σήμερα!

Καταρχην ευχαριστουμε για τον κωδικο εκπτωσης

προχωρησα μια παραγγελια μεχρι το τελευταιο βημα

και παρολο που εβαλα τον εκπτωτικο κωδικο στο σχολιο

δεν μου δινει καμμια ενδειξη για το τι θα πληρωσω

οποτε εκει τους παιρνουμε τηλεφωνο ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καταρχην ευχαριστουμε για τον κωδικο εκπτωσης

προχωρησα μια παραγγελια μεχρι το τελευταιο βημα

και παρολο που εβαλα τον εκπτωτικο κωδικο στο σχολιο

δεν μου δινει καμμια ενδειξη για το τι θα πληρωσω

οποτε εκει τους παιρνουμε τηλεφωνο ?

Καλημέρα. Έκανα δύο παραγγελίες το Σαββάτο και μετά από λίγο με πήραν τηλ. Δεν φαίνεται η έκπτωση στην παραγγελία, λογικά αν πληρώσεις με αντικαταβολή θα έχουν το σωστό ποσό.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έκανα δύο παραγγελίες το Σαββάτο και μετά από λίγο με πήραν τηλ. Δεν φαίνεται η έκπτωση στην παραγγελία, λογικά αν πληρώσεις με αντικαταβολή θα έχουν το σωστό ποσό.

ευχαριστω !!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ευχαριστουμε για τον κωδικο εκπτωσης

προχωρησα μια παραγγελια μεχρι το τελευταιο βημα

και παρολο που εβαλα τον εκπτωτικο κωδικο στο σχολιο

δεν μου δινει καμμια ενδειξη για το τι θα πληρωσω

οποτε εκει τους παιρνουμε τηλεφωνο ?

αν διαβάσετε τα σχόλια πιο πάνω, θα σας λυθούν οι απορίες για το πως αφαιρείται τελικά αυτή η έκπτωση! ;)


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρέλαβα σήμερα από i-herb την παραγγελία μου που την είχα βάλει στις 5-01. Ήρθε κανονικά βόρεια Ελλάδα χωρίς τελωνείο ή ΕΟΦ. Απλά είχα προσέξει και είχα βάλει μόνο τρόφιμα και συνολικής αξίας λίγο κάτω από 20?.

Στο κουτί είχε κολλημένο ένα αυτοκόλλητο που έλεγε το παρακάτω:

"Goods do not meet the Requirement of article 9 and 10 of the contract for the foundation of the European Community."

Άρα λογικά σε φάρμακα το αυκόλλητο θα είναι διαφορετικό και γιαυτό σταματάνε σε ΕΟΦ.....:(


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

για τα Marks and Spencer που είχατε πει το ξανακόψανε ξέρετε; μπήκα χθες και δεν βλέπω μεταφορικά για Ελλάδα πουθενά

όχι μόνο έχουν βγάλει την Ελλάδα από την λίστα (που παλιά ήταν στις αγορές από κατάστημα της Αγγλίας) αλλά ούτε με αφήνει να προχωρήσω την παραγγελία :(:(

κρίμα λίγο κράτησε η χαρά το πήραν νωρίς χαμπάρι :(:(


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Μετά από τα θετικά δικά σας σχόλια, παρήγγειλα με την σειρά μου από http://www.pharmasee.gr

Παρασκευή αργά το βράδυ και σήμερα το πρωί με ενημέρωσαν πως έφυγε η παραγγελία μου με ΕΛΤΑ πόρτα- πόρτα. Από μια γρήγορη μάτια έχει φοβερές τιμές , με ποιο πρόσφατα δικά μου παραδείγματα : http://www.apivita.com/hellas/hair/shampoos/tonotiko-sampouan-gia-gynaikes-gia-tin-trixoptosh.html

http://www.apivita.com/hellas/hair/treatments/kapsoyles-gia-ta-mallia-symplhroma-diatrofhs.html με 20% έκπτωση σε τοπικό φαρμακείο μου βγήκαν στα 24,90.

Και από το παραπάνω online φαρμακείο πήρα αυτά τα 2 είδη συν ένα τονωτικό λαδί ενίσχυσης της τρίχας , μάλλον αυτό είναι http://www.apivita.com/hellas/hair/conditioners/leave-in-conditioner.html στα 12 ευρώ όλα!!!

http://www.pharmasee.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=eny_fly_default.tpl&product_id=9508&category_id=71&option=com_virtuemart&Itemid=78 επίσης αυτή την πούδρα , που στο τοπικό φαρμακείο την αγόραζα στα 16 περίπου ευρώ με έκπτωση.

Ακόμη αυτό το σιρόπι :http://www.pharmasee.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=eny_fly_default.tpl&product_id=4679&category_id=277&option=com_virtuemart&Itemid=78.

Έχει μεγάλη ποικιλία και καταπληκτικές τιμές κατά την γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Διαδικτυακές μου φιλενάδες καλώς σας βρήκα! Σας παρακολουθώ εδώ και καιρό και χάρη σε σας οι ιντερνετικές αγορές μας έχουν σώσει οικογενειακώς.

Πριν από λίγο παρήγγειλα στο Marks & Spencer (έχει προσφορά 20% για on-line αγορές στην ένδυση) χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλά για πολλοστή φορά με σώσατε με την ανάρτηση του εκπτωτικού κωδικού του Τρουμπούκη! 3 ζευγάρια πήρα για την μικρή μου. All star με 17 ευρώ;;;; Ούτε στα όνειρα μου!!:shock:

Στο μεηλ επιβεβαίωσης έχει το ποσό της παραγγελίας με την έκπτωση.

Και πάλι ευχαριστώωωωωω!!!!!:P:p


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!!!

Γωγώ τώρα πήρα γραμμή τον κωδικό και τρέχω!!!

Να ρωτήσω.Τα LelliKelly έχουν κανονική γραμμή?

Ένα ζευγάρι έχουμε πάρει μόνο και είχαν κανονική γραμμή.

Ελπίζω να βοήθησα:P


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Γωγώ τώρα πήρα γραμμή τον κωδικό και τρέχω!!!

Να ρωτήσω.Τα LelliKelly έχουν κανονική γραμμή?

Εγώ Βάσω, παρέλαβα σήμερα τα camper πέδιλα που είχα παραγγείλει τη Παρασκευή και είναι πάρα πολύ ωραία και με σούπερ τιμή! όσο κ αν τα έψαχνα, κάτω από 50 ευρώ δεν τα έβρισκα! Ενώ ο φίλος Τρουμπούκης με 35 μόνο!!!


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...