Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!!! Τί μου κάνετε???

Έχω θεματάκι με το buldoza. Γράφτηκα για να πάρω το κουπόνι με την έκπτωση και όταν πήγα να μπω για να αγοράσω το ρομποτάκι της vileda στο log in μου έβγαζε ότι "δεν υπάρχει αυτό το mail" Στο mail αυτό όμως έστειλαν το κουπόνι για την έκπτωση ;)

Να υποθέσω ότι είναι μούσι η έκπτωση ε;;;;


rXAJp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κορίτσια!!! Τί μου κάνετε???

Έχω θεματάκι με το buldoza. Γράφτηκα για να πάρω το κουπόνι με την έκπτωση και όταν πήγα να μπω για να αγοράσω το ρομποτάκι της vileda στο log in μου έβγαζε ότι "δεν υπάρχει αυτό το mail" Στο mail αυτό όμως έστειλαν το κουπόνι για την έκπτωση ;)

Να υποθέσω ότι είναι μούσι η έκπτωση ε;;;;

Κι εμένα έτσι έλεγε όμως την άλλη μέρα ήταν εντάξει και έμπαινα κανονικά. Μάλλον θέλουν χρόνο για να το εγκρίνουν κάπως...

Αλλά εγώ είχα και άλλο θέμα. Έκανα την παραγγελία κανονικά, έβαλα το κουπόνι, μου έστειλαν επιβεβαιωτικό μέηλ με την παραγγελία και όλα καλά. Όταν όμως έστειλαν την παραγγελία μου ήταν 20? πιο ακριβή!:mad: Τους τηλ. και μου είπαν ότι δεν είχα βάλει το κουπόνι. Τους είπα αν θέλουν να τους στείλω το μέηλ επιβεβαίωσης που γράφει αναλυτικά την παραγγελία και ότι είναι δικό τους λάθος και δεν είχαν απάντηση σε αυτό.Μου είπαν απλώς να μην παραλάβω...Και φυσικά Δεν παρέλαβα.

Μετά από λίγες μέρες έπεσε ξανά η τιμή στο είδος που ήθελα και ξαναέβαλα την παραγγελία με το κουπόνι κανονικά. Τους πήρα τηλ. αλλά μου το έστειλαν με 10 μέρες καθυστέρηση από την προβλεπόμενη ημερομηνία, μάλλον γιατί θα φαινόταν αν ξαναέκαναν το ίδιο "λάθος χρέωσης"...

Τι να πω, θα ξανασκεφτώ να παραγγείλω κάτι...γιατί τελικά το είδος που ήθελα από την 1η παραγγελία μου το πήρα μετά από 1 μήνα...:-(


Ny7xp3.pngqDFsp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

NepRp3.png Είμαι το ίδιο άτομο με την marilyn!

Link to comment
Share on other sites

για την ανοιξη τα θελω και μολις μπηκαμε στο 25 οποτε δεν νομιζω μεσα σε ενα μηνα να παρει αλλο ενα νουμερο ελεος θα τραβαω τα μαλλια μου (περυσι σε ενα καλοκαιρι πηγε απο το 21 στο 24 στο τελος του καλοκαιριου :shock::shock::shock::shock:)

οποτε τα παιρνω 24, σε ευχαριστω πολυ!

Έτσι όπως το σκέφτεσαι νομίζω πως το νουμεράκι θα σας πέσει καλό! Ε δεν νομίζω να περάσει σε άλλο νο τόσο σύντομα!!:P

Καλοφόρετα!:P


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωστόσο λες ό,τι είναι τεράστια αυτά...άσχετα με το ποδαράκι της μικρής σου, είναι τεράστια σαν νούμερο σε σχέση με άλλα ή τεράστια στην κόρη σου?

Απλό δέμα τόσο περίπου θα πάνε, συστημένο θα στοιχίσει παραπάνω αλλά τα 7,5 Ευρώ που ζήτησε ο Τρουμπούκης μου φάνηκαν πάρα πολλά. Τελικά θα στείλω μόνο το ένα ζευγάρι πίσω.

εειναι πιο μεγαλα σε σχεση με το ιδιο νουμερο σε αλλη μαρκα(garvalin, noel, babybotte), και δεν ειναι μονο πιο μακρια, ειναι και πιο πλατια!

Link to comment
Share on other sites

εειναι πιο μεγαλα σε σχεση με το ιδιο νουμερο σε αλλη μαρκα(garvalin, noel, babybotte), και δεν ειναι μονο πιο μακρια, ειναι και πιο πλατια!

Κατάλαβα. Σήμερα βρήκα στην αγορά ένα κατάστημα με παιδικά παπούτσια που τα είχε όλα μισή τιμή και πήρα δυο ζευγάρια kickers για τον επόμενο χειμώνα. Ρώτησα την κυρία για τα camper και μου είπε ό,τι τα κλειστά παπούτσια έχουν μεγάλη φόρμα, τα πέδιλά τους όμως είναι μικρά-πρέπει μου λέει να παίρνεις ένα νούμερο μεγαλύτερο.

Δεν ξέρω, δεν έχω άλλη εμπειρία.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το 23-24 είναι το C6-7. Εσύ όμως πρέπει μάλλον να πάρεις το C8-9 που ειναι το 25-26.

By the way, έχω αυτά τα Crocs σε C6 ή 23. Τα είχα αγοράσει πέρσι και μας ήταν μικρά, δε τα επέστρεψα κ μου έμειναν.. Ολοκαίνουργα με τα χαρτιά τους. Τα δίνω 20 ευρώ με τα μτφ. αν ενδιαφέρεται καμιά κοπέλα εδώ.

1560621_10202780519171835_1475272089_n.jpg


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

το 23-24 είναι το C6-7. Εσύ όμως πρέπει μάλλον να πάρεις το C8-9 που ειναι το 25-26.

By the way, έχω αυτά τα Crocs σε C6 ή 23. Τα είχα αγοράσει πέρσι και μας ήταν μικρά, δε τα επέστρεψα κ μου έμειναν.. Ολοκαίνουργα με τα χαρτιά τους. Τα δίνω 20 ευρώ με τα μτφ. αν ενδιαφέρεται καμιά κοπέλα εδώ.

σε παρακαλω , μετρας τον πατο τους εσωτερικα να δουμε ποσα εκατοστα ειναι?Το πατημα του ποδιου οχι και το σημειο που ανεβαινει στην φτερνα.Ευχαριστω!!!


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

σε παρακαλω , μετρας τον πατο τους εσωτερικα να δουμε ποσα εκατοστα ειναι?Το πατημα του ποδιου οχι και το σημειο που ανεβαινει στην φτερνα.Ευχαριστω!!!

τα μέτρησα. είναι 14 εκατοστά.


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας παρακαλω πειτε μου ....τι νουμερο crocs να του παραγγειλω τωρα φοραει 24-25 δεν καταλαβαινω το size chart του amazon!!!

Μπορεις να το δεις στο www.crocs.eu

H γνωμη μου ειναι (μετα απο 6 χρονια χρησης ) ότι πρεπει να παρεις στο νουμερο που ειναι το παιδι γιατι εχουν μεγαλες φορμες και θα την πατησεις οπως και αλλοι σε αυτο το site .Θεωρώ ότι το νούμερο σας είναι το 8 uk

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο παρα πολυ καιρο εβαλα παραγγελια στο αμαζον...

Crocs , στολη μικυ, στολη δεινοσαυρακι

Ελπιζω να τα πηρα σε καλες τιμες!!!

Ευχαριστω και για την βοηθεια με τα νουμερα ,πηρα τελικα 8/9.


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα μαλλιά μας μάκρυναν πολύ και μπλέκονται. Έχετε να μου προτείνετε κάποια μαλακτική για παιδιά κατά προτίμηση βιολογική-φυτική;

Εχω χρησιμοποιησει αρκετες .Οι παρακατω μας εχουν κερδισει

http://www.pharmacy2go.gr/gr/el/products/apivita-krema-gia-oloys-toys-typoys-mallion-me-xamomili-meli

http://www.e-farmacy.gr/apivita-kids-conditioner-Me-Triantafullo-Meli-150ml-p-7958.html

κι αυτο για μετα την πισινα η τη θαλασσα

http://www.e-farmacy.gr/klorane-petit-soin-demelant-peach-Paidiki-Losion-mallion-me-rodakino-150ml-p-12893.html

η επιλογη των φαρμακειων δεν ειναι τυχαια. Ειναι αυτα που ψωνιζω

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα. Σήμερα βρήκα στην αγορά ένα κατάστημα με παιδικά παπούτσια που τα είχε όλα μισή τιμή και πήρα δυο ζευγάρια kickers για τον επόμενο χειμώνα. Ρώτησα την κυρία για τα camper και μου είπε ό,τι τα κλειστά παπούτσια έχουν μεγάλη φόρμα, τα πέδιλά τους όμως είναι μικρά-πρέπει μου λέει να παίρνεις ένα νούμερο μεγαλύτερο.

Δεν ξέρω, δεν έχω άλλη εμπειρία.

Είναι εύκολο να μου πειs ποιο κατάστημα έχει 50%

είμαι από ηράκλειο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...