Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Δυστυχώς, πολλά (ιδίως συνοικιακά, αλλά και μεγάλα κεντρικά) καταστήματα πουλάνε "μαϊμούδες" για γνήσια. Έχει τύχει να αγοράσω στις εκπτώσεις μπλούζα με ταμπέλα "ελληνικό προϊόν" και στην εσωτερική ετικέτα να γράφει made in China (εννοείται πως έγινε χαμός και με τον ανεκδιήγητο καταστηματάρχη όταν μου είπε κλασικά "και τι έγινε, πώς κάνεις έτσι κυρά μου;").

Κάτι τέτοια με έχουν κάνει να ψωνίζω μόνο από το internet.

Σκέφτηκα αρκετές φορές να παραγγείλω από το sports direct, όμως δεν το αποφασίζω γιατί διάβασα πως δεν έχει καθόλου καλό customers service και πολλές φορές κάποιοι/ες προτίμησαν να κρατήσουν τα πράγματα που παρήγγειλαν, ακόμη κι αν δεν ήταν αυτά που ήθελαν, παρά να τα επιστρέψουν.

Πληροφορίες βρήκα και από εδώ:

http://www.insomnia.gr/topic/466957-to-topic-%CF%84%CE%BF%CF%85-sportsdirectcom/

Ίσως κάποια στιγμή να το δοκιμάσω.

Όντως έτσι είναι, αν και δεν είναι όλοι οι κατ/ρχες τόσο ανόητοι. Από sportsdirect έχω ψωνίσει αρκετές φορές κυρίως για μας. Η αδερφή μου όμως παραγγέλνει κατά κόρον και δεν είχε ποτέ πρόβλημα. Τι να πω; Θέμα τύχης; Οι τιμές πάντως είναι ασυναγώνιστες.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για το μωρακι που ερχεται.

Θα δοκιμασω το site ..βλεπω οτι εχει διαφορες

ευχαριστω

Σ΄ευχαριστώ!:P

Και σχετικά με τα κροκς: δεν έχω πάρει ποτέ στην μικρή μου και δεν ξέρω πως να υπολογίσω το μέγεθος. Πως το κάνεις;


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κατά καιρούς ψωνίζω από το "στοκατζίδικο" του γερμανικού amazon

http://de.buyvip.com.

Κάθε μέρα έχει καινούριες προσφορές και, αν κάνεις εγγραφή, σου στέλνει ενημερωτικό mail. Επίσης υπάρχει outlet, ενώ αν "χάσεις" κάτι, μπαίνεις σε λίστα αναμονής και σε ειδοποιούν μόλις είναι πάλι διαθέσιμο.

Όσο για την εξυπηρέτηση, άριστη ως συνήθως!

Σ' αυτό το σάιτ μπορείς να μπεις με τους κωδικούς που μπαίνεις στο άμαζον; Γιατί προσπαθώ και δεν τους κάνει δεκτούς. Θέλει εκ νέου εγγραφή;


ZZHDp3.png

ZHtrp3.png?7KuOIX7Na>

Link to comment
Share on other sites

Σ' αυτό το σάιτ μπορείς να μπεις με τους κωδικούς που μπαίνεις στο άμαζον; Γιατί προσπαθώ και δεν τους κάνει δεκτούς. Θέλει εκ νέου εγγραφή;

Καλημέρα!

Αν θυμάμαι καλά, δεν πρέπει να συμπληρώσεις τα κεντρικά πεδία του συγκεκριμένου site, αλλά να επιλέξεις το πεδίο "εισαγωγή με στοιχεία/κωδικούς amazon" που υπάρχει δίπλα. Κανονικά, θα σε "οδηγήσει" στο λογαριασμό που έχεις στο amazon και θα μπορείς να κάνεις αμέσως συναλλαγή, γιατί θα χρησιμοποιήσει τα αποθηκευμένα στοιχεία σου.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Όντως έτσι είναι, αν και δεν είναι όλοι οι κατ/ρχες τόσο ανόητοι. Από sportsdirect έχω ψωνίσει αρκετές φορές κυρίως για μας. Η αδερφή μου όμως παραγγέλνει κατά κόρον και δεν είχε ποτέ πρόβλημα. Τι να πω; Θέμα τύχης; Οι τιμές πάντως είναι ασυναγώνιστες.

Θα το δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία!

Εύχομαι κι εγώ να έρθει με το καλό το μωράκι που περιμένεις, για να κάνει συντροφιά και στην πριγκίπισσα!!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Σ΄ευχαριστώ!:P

Και σχετικά με τα κροκς: δεν έχω πάρει ποτέ στην μικρή μου και δεν ξέρω πως να υπολογίσω το μέγεθος. Πως το κάνεις;

το καλυτερο ειναι να της τα δοκιμασεις καπου (τα intersport πχ)

παντως και στα 2 μου παιδια ειμαστε 1 νουμερο πισω απο αυτο που φορανε

και επειδη τα παιρνω συχνα και για δωρο πεφτω μεσα παντα

και στον ανηψιο μου που ψαχνω να παραγγειλω του δοκιμασα ενα νουμερο μικροτερο απο αυτο που φοραει και του ειναι ενταξει

παντα μιλαω για τα κλασσικα καθως και για τις γαλοτσες τις οποιες εχω παρει ολες (μιλαμε για 7 χρονια αγορας)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όντως έτσι είναι, αν και δεν είναι όλοι οι κατ/ρχες τόσο ανόητοι. Από sportsdirect έχω ψωνίσει αρκετές φορές κυρίως για μας. Η αδερφή μου όμως παραγγέλνει κατά κόρον και δεν είχε ποτέ πρόβλημα. Τι να πω; Θέμα τύχης; Οι τιμές πάντως είναι ασυναγώνιστες.

Θα το δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία!

Εύχομαι κι εγώ να έρθει με το καλό το μωράκι που περιμένεις, για να κάνει συντροφιά και στην πριγκίπισσα!!

Ευχαριστώ πολύ!:P

Σ΄ευχαριστώ!:P

Και σχετικά με τα κροκς: δεν έχω πάρει ποτέ στην μικρή μου και δεν ξέρω πως να υπολογίσω το μέγεθος. Πως το κάνεις;

το καλυτερο ειναι να της τα δοκιμασεις καπου (τα intersport πχ)

παντως και στα 2 μου παιδια ειμαστε 1 νουμερο πισω απο αυτο που φορανε

και επειδη τα παιρνω συχνα και για δωρο πεφτω μεσα παντα

και στον ανηψιο μου που ψαχνω να παραγγειλω του δοκιμασα ενα νουμερο μικροτερο απο αυτο που φοραει και του ειναι ενταξει

παντα μιλαω για τα κλασσικα καθως και για τις γαλοτσες τις οποιες εχω παρει ολες (μιλαμε για 7 χρονια αγορας)

Αυτό σκέφτηκα να κάνω γιατί με φοβίζει το πως πάνε τα νούμερα. Ευχαριστώ πάντως. Σκεφτόμουν να μην της πάρω τα κλασικά.


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω έναν αποχυμωτή φρούτων/λαχανικών. Έχω πελαγώσει όμως και δεν ξέρω ποιόν να διαλέξω. Έχετε κάποιον δοκιμασμένο;

Εγω πήρα απο το amazon αυτόν http://www.amazon.co.uk/Philips-HR1861-Whole-Fruit-Juicer/dp/B0007XHGHA/ref=sr_1_1?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1394181540&sr=1-1&keywords=juicer

Ειναι παρα πολυ καλος. Τον ειχα πάρει 65 λίρες. Αν δεν τον βιαζεσαι περιμενε να πεσει η τιμη.

Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω έναν αποχυμωτή φρούτων/λαχανικών. Έχω πελαγώσει όμως και δεν ξέρω ποιόν να διαλέξω. Έχετε κάποιον δοκιμασμένο;

αν ενδιαφέρεσαι πουλάω τον συγκεκριμένο http://www.amazon.co.uk/Philips-HR1861-Whole-Fruit-Juicer/dp/B0007XHGHA/ref=sr_1_1?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1394181540&sr=1-1&keywords=juicer . Τον έχω χρησιμοποιήσει 3 φορές. Δεν έχω χώρο στον πάγκο και δυστυχώς έτσι στέκεται στο ντουλάπι.

Link to comment
Share on other sites

αν ενδιαφέρεσαι πουλάω τον συγκεκριμένο http://www.amazon.co.uk/Philips-HR1861-Whole-Fruit-Juicer/dp/B0007XHGHA/ref=sr_1_1?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1394181540&sr=1-1&keywords=juicer . Τον έχω χρησιμοποιήσει 3 φορές. Δεν έχω χώρο στον πάγκο και δυστυχώς έτσι στέκεται στο ντουλάπι.

Σε ποια τιμή τον δίνετε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα!! έχει καμιά αγοράσει κινητό από εξωτερικό? αν λέει unlocked μάλλον θα είναι συμβατό με τα δικά μας δίκτυα ε? υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να προσέξω για να δουλεύει εδώ? έχετε να προτείνετε κανένα δοκιμασμένο site?

thanks..

YΓ... τον κίνδυνο του τελωνείου τον ξέρω.. :D την έχω πατήσει άλλωστε και κανα δυο φορές.. βέβαια για να λέμε την αλήθεια και με τελωνείο η τιμή παραμένει συμφέρουσα...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!! έχει καμιά αγοράσει κινητό από εξωτερικό? αν λέει unlocked μάλλον θα είναι συμβατό με τα δικά μας δίκτυα ε? υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να προσέξω για να δουλεύει εδώ? έχετε να προτείνετε κανένα δοκιμασμένο site?

thanks..

YΓ... τον κίνδυνο του τελωνείου τον ξέρω.. :D την έχω πατήσει άλλωστε και κανα δυο φορές.. βέβαια για να λέμε την αλήθεια και με τελωνείο η τιμή παραμένει συμφέρουσα...

Επειδη με ενδιαφερει κι εμενα αν τελικα αγορασεις ενημερωσε για σαιτ κλπ.Περισσοτερο φοβαμαι για απομιμισεις να σου πω την αληθεια και δεν το αποφασιζω.Να κοιταξεις για unlocked και να παιρνει σιγουρα σιμ.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

αν ενδιαφέρεσαι πουλάω τον συγκεκριμένο http://www.amazon.co.uk/Philips-HR1861-Whole-Fruit-Juicer/dp/B0007XHGHA/ref=sr_1_1?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1394181540&sr=1-1&keywords=juicer . Τον έχω χρησιμοποιήσει 3 φορές. Δεν έχω χώρο στον πάγκο και δυστυχώς έτσι στέκεται στο ντουλάπι.

Έχεις πμ.


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...