Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Δεν κατάφερα να δω τί είναι, για να σε βοηθήσω...

Με βγάζει στην κεντρική σελίδα του ebay.

Ναι; Εμένα μου το ανοίγει κανονικά. Ίσως έτσι: http://www.ebay.com/itm/Bonnie-Jean-Girl-Mesh-Fuchsia-Bonaz-Sequin-Empire-Church-Wedding-Party-Dress-12M-/390861228089?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5b01250839


LlIEp3.pngvOfHp2.pngI46bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!

Μήπως έχει πάρει το μάτι σας κάτι ανάλογο

http://www.amazon.de/Clatronic-DMC-3533-Donut-Muffin-Cake-Maker/dp/B00J05NQQG στην ελληνική αγορά ίδιας ή άλλης μάρκας

;) ;) ;) ;) ;) ;)

http://www.buldoza.gr/Product.aspx?Catalog=91&Category=3000001260&Product=1945750

ΚΑΙ

http://www.buldoza.gr/product.aspx?product=1945769

Επίσης κάτι παρόμοιο βγάζει συχνά στο LIDL. Βέβαια αυτές οι συσκευές δεν είναι 2 σε 1 όπως αυτή που μας έδειξες αλλά ελπίζω να σου κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, παρηγγειλα ενα μπουφαν απο το γερμανικο αμαζον 23/12. μεχρι 15/01 δεν ειχε ερθει και τουσ εκανα παραπονα, ζητησα αποζημιωση και με τη μια μου ακυρωσαν την παραγγελια λεγοντας μου οτι θα μου επιστρεψουν ολο το ποσο.Σημερα παρελαβα δεμα και ηταν το μπουφαν.Τουσ εστειλα μειλ και μου απαντησαν οτι με αποζημιωσαν 21/01 και εκ παραδρομησ μου το εστειλαν και εφοσον δεν το θελω να τους το στειλω πίσω.Γινονται αυτα?Αντε διαδιακασια για να τους το στειλω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν το θες, ζήτα να τους το κρατήσεις και πλήρωσέ τους εκ νέου

φυσικα δεν το θελω, το ηθελα για δωρο και τελικα πηρα απο εδω.Το θεμα είναι οτι πρεπει να χασω το πρωινο μου για να παω ταχυδρομειο...φανταζομαι θα μου αποζημειωσουν τα μεταφορικά γιατι δεν είναι δικό μου λάθος...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, παρηγγειλα ενα μπουφαν απο το γερμανικο αμαζον 23/12. μεχρι 15/01 δεν ειχε ερθει και τουσ εκανα παραπονα, ζητησα αποζημιωση και με τη μια μου ακυρωσαν την παραγγελια λεγοντας μου οτι θα μου επιστρεψουν ολο το ποσο.Σημερα παρελαβα δεμα και ηταν το μπουφαν.Τουσ εστειλα μειλ και μου απαντησαν οτι με αποζημιωσαν 21/01 και εκ παραδρομησ μου το εστειλαν και εφοσον δεν το θελω να τους το στειλω πίσω.Γινονται αυτα?Αντε διαδιακασια για να τους το στειλω...

Μα πως εγινε αυτο παλι;Αναρωτιεμαι αν εκανες τη παπια και δεν τους ελεγες τιποτα τι θα σου ελεγαν:roll:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Μα πως εγινε αυτο παλι;Αναρωτιεμαι αν εκανες τη παπια και δεν τους ελεγες τιποτα τι θα σου ελεγαν:roll:

Καταλαβαίνω την αναστάτωση και την ταλαιπωρία και από την στιγμή που δεν είναι και δικό σου λάθος! Κι εμένα είναι η χειρότερη μου να στήνομαι στην ουρά των ΕΛΤΑ! Αλλά, φιλικά πάντα, η λύση που προτείνεις δεν μου φαίνεται καθόλου σωστή! Όταν παραλαμβάνεις κάτι για το οποίο σου έχουν κάνει refund ή το πληρώνεις ή το επιστρέφεις! Μέσα στο χαμό των Χριστουγέννων έπαθα κάτι αντίστοιχο με το αγγλικό άμαζον! Μέσα Ιανουαρίου ήρθε το δέμα με το δώρο της κόρης μου! Μέχρι να το παραλάβω τους είχα ήδη ενημερώσει και μου επέστρεψαν τα χρήματα παρακαλώντας αν τελικά παραλάβω να το επιστρέψω! Όταν λοιπόν ήρθε, απλά αρνήθηκα την παραλαβή οπότε και επέστρεψε χωρίς να χρειαστεί να πληρώσω τίποτα! Νομίζω πως αυτό έπρεπε να έχεις κάνει! Τώρα δυστυχώς πρέπει να ταλαιπωρηθείς!!:(


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω την αναστάτωση και την ταλαιπωρία και από την στιγμή που δεν είναι και δικό σου λάθος! Κι εμένα είναι η χειρότερη μου να στήνομαι στην ουρά των ΕΛΤΑ! Αλλά, φιλικά πάντα, η λύση που προτείνεις δεν μου φαίνεται καθόλου σωστή! Όταν παραλαμβάνεις κάτι για το οποίο σου έχουν κάνει refund ή το πληρώνεις ή το επιστρέφεις! Μέσα στο χαμό των Χριστουγέννων έπαθα κάτι αντίστοιχο με το αγγλικό άμαζον! Μέσα Ιανουαρίου ήρθε το δέμα με το δώρο της κόρης μου! Μέχρι να το παραλάβω τους είχα ήδη ενημερώσει και μου επέστρεψαν τα χρήματα παρακαλώντας αν τελικά παραλάβω να το επιστρέψω! Όταν λοιπόν ήρθε, απλά αρνήθηκα την παραλαβή οπότε και επέστρεψε χωρίς να χρειαστεί να πληρώσω τίποτα! Νομίζω πως αυτό έπρεπε να έχεις κάνει! Τώρα δυστυχώς πρέπει να ταλαιπωρηθείς!!:(

Νομιζω αυτη ηταν η καλυτερη λυση.Αναρωτιεμαι ομως οντως τι θα της ελεγαν.Φαινεται φανταζομαι καπου οτι παρελαβε.Προσωπικα δεν το εχω κανει ποτε αυτο αλλα ισως θα επρεπε κι αυτοι να ειναι πιο συνεπης.Πως ειναι δυνατον να παει μετα απο 2 μηνες;Και το οτι το εστειλαν κατα λαθος σημαινει οτι τοσο καιρο δεν το ειχαν στειλει και οχι οτι καθυστερησε.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω αυτη ηταν η καλυτερη λυση.Αναρωτιεμαι ομως οντως τι θα της ελεγαν.Φαινεται φανταζομαι καπου οτι παρελαβε.Προσωπικα δεν το εχω κανει ποτε αυτο αλλα ισως θα επρεπε κι αυτοι να ειναι πιο συνεπης.Πως ειναι δυνατον να παει μετα απο 2 μηνες;Και το οτι το εστειλαν κατα λαθος σημαινει οτι τοσο καιρο δεν το ειχαν στειλει και οχι οτι καθυστερησε.

δεν εχω σκοπο να το κρατησω στο τζαμπα, απλά το κακο ειναι οτι ειχα κανει παραγγελια απο το αμαζον buyvip και περιμενα οτι θα ειναι απο εκει.το παρελαβε ο πατερασ μου οποτε δεν μπορουσα να ξερω τι ειναι για να μην παραλαβω...και κατι ακομα... το πακετο είναι 30χ 50 εκ. Τι μεταφορικά θα πληρωσω?μηπως πρεπει πρωτα να τους ενημερωσω για το ποσό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν εχω σκοπο να το κρατησω στο τζαμπα, απλά το κακο ειναι οτι ειχα κανει παραγγελια απο το αμαζον buyvip και περιμενα οτι θα ειναι απο εκει.το παρελαβε ο πατερασ μου οποτε δεν μπορουσα να ξερω τι ειναι για να μην παραλαβω...και κατι ακομα... το πακετο είναι 30χ 50 εκ. Τι μεταφορικά θα πληρωσω?μηπως πρεπει πρωτα να τους ενημερωσω για το ποσό?

Ουφ έτσι είναι όντως μπέρδεμα.. πως να ξέρεις ποιο δέμα είναι;;

Κάνε καλύτερα μια κρούση για τα μεταφορικά μην τυχόν και τα χρεωθείς χωρίς να φταις κιόλας!! Αν και δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα και να μην σου τα επιστρέψουν!!

Ψωνίζεις συχνά από άμαζον buyvip; Το ανακάλυψα εδώ και λίγο καιρό και έχω ενθουσιαστεί με ό,τι κι αν έχω πάρει σε πραγματικά πολύ χαμηλές τιμές!! :D


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα μεταφορικά υπολογίζονται με το βάρος. Επειδή τελευταία έστειλα επιστροφή νομίζω έδωσα κάπου 6 ευρώ (δεν θυμάμαι το βάρος αλλά ήταν σχετικά ελαφρυ) και έπρεπε να είναι και καλυμμένο με χαρτί γτ δεν το δεχόντουσαν αλλιώς. ..


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

και ερχομαι εγω η ξεμπαρκη να ρωτησω, οσες παραλαβατε απο αμαζον ειχε μεσα αποδειξη?????????

γιατι εμενα το τελευταιο δεμα που παρελαβα προχτες (5 μερες νωριτερα απο την ημερομηνια αφιξης που μου δινανε) δεν ειχε μεσα αποδειξη ουτε για δειγμα!!!!!!!!!!!!


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...