Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, vikib είπε:

      εχεις παιδακι;

      ηταν οι μοναδικες εγκυμοσυνες σου;καιρος προσπαθειων;

      κ η αλλη ετσι τοσο νωρις ηταν;ειχες κανει υπερηχο;

      ενδοκρινολογο μπορεις να πας,κ αιματολογο-ανοσολογο

      κ καποιες βασικες εξετασεις ο συζυγος

      για βιοχημικη μπορει να ειναι κ θεμα προγεστερονης μηπως ειχες ελεγξει;η στη μητρα αλλα πιστευω θα σου ειχε πει κτ ο γιατρος

      Εχω ενα παιδακι ναι...μετραω 3 εγκυμοσυνες πλεον και οι 2 οδηγησαν σε αποβολη...η πρωτη μου εγκυμοσυνη ηταν πολυ ευκολη δεν ειχα τετοιου ειδπυς θεματα και ηταν πριν 3 χρονια...η 2η και η 3η ηταν μια τον οκτωβρη και μια τωρα...δεν δυσκολευτηκα στην συλληψη...στην 2η στον 2ο μηνα προσπαθειων και τωρα στον 1ο μηνα κατευθειαν...αλλα και οι 2 δεν πηγαν καλα...τωρα στην τριτη εγκυμοσυνη με ειχε ξεκινησει απο την αρχη utrogestan ο γιατρος..

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Ομως αυτα τα σγκεντρωνει το αμαζον και στα στελνει ή θα ερθουν απο το καθε πωλητη χωριστα;:?::?:

απο καθε πωλητη ξεχωριστα γι αυτο βγηκαν τοσα μεταφορικα

Ερωτηση:Τα ταμπλετς απο εξωτερικο που ειναι 3G ειναι κλειδωμενα οπως τα κινητα;Απο ebay εχει παρει καποιος;Ξερουμε κανεναν αξιοπιστο πωλητη;

ο αδερφος μου που πηρε ταμπλετ στην μαμα μου απο uk κανονικα λειτουργουσε τιποτα δεν ηταν κλειδωμενο!


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο αδερφος μου που πηρε ταμπλετ στην μαμα μου απο uk κανονικα λειτουργουσε τιποτα δεν ηταν κλειδωμενο!

Ωραια thanx!

Τωρα μενει να αποφασισω απο που θα το παρω.Εχω αλλαξει γνωμη 100 φορες.Σκεφτομαι και με τις εκπτωσεις εδω μπορει να βρω καμια ευκαιρια.Το κακο ειναι οτι βαζουν συνηθως αυτα που ειναι μονο wifi


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Ομως αυτα τα σγκεντρωνει το αμαζον και στα στελνει ή θα ερθουν απο το καθε πωλητη χωριστα;:?::?:

Μόνο τα wall stickers έπρεπε να έρθουν χωριστά. Όλα τα άλλα είναι fulfilled by Amazon, που σημαίνει ότι συγκεντρώνονται στις αποθήκες του και στέλνονται με τον τρόπο που κάθε φορά θα επιλέξουν (το γράφω για τυχόν μέλη και αναγνώστες που δεν το ξέρουν).

Αν δεν ήταν δώρα για γιορτές, δεν υπήρχε περίπτωση να τα παραγγείλω και, εννοείται πως αυτό δεν πρόκειται να ξαναγίνει.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

απο καθε πωλητη ξεχωριστα γι αυτο βγηκαν τοσα μεταφορικα

Δυστυχώς, όπως ήδη έγραψα, τα περισσότερα ήταν fulfilled by Amazon. Δεν ξέρω γιατί τα χρέωσαν τόσο πολύ, όμως έστειλα mail και διαμαρτυρήθηκα τόσο για τα μεταφορικά, όσο και για τη μεγάλη καθυστέρηση.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.

Μια ερωτηση. Εχω να παραγγειλω πολυ καιρο απο dpam.

Ενω στις χωρες αποστολης αναφερει την ελλαδα, οταν πας αν κανεις εγγραφη, δεν την εμφανιζει. Ξερετε αν στελνουν ή σταματησαν;

Παλιοτερα ειχα κανει παραγγελια με αλλο email που πλεον ειναι ανενεργο και δεν μπορω να βγαλω ακρη.

Μου απαντησαν τελικα οτι μπορω να ψωνισω μονο απο το Ελληνικο dpam :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόνο τα wall stickers έπρεπε να έρθουν χωριστά. Όλα τα άλλα είναι fulfilled by Amazon, που σημαίνει ότι συγκεντρώνονται στις αποθήκες του και στέλνονται με τον τρόπο που κάθε φορά θα επιλέξουν (το γράφω για τυχόν μέλη και αναγνώστες που δεν το ξέρουν).

Αν δεν ήταν δώρα για γιορτές, δεν υπήρχε περίπτωση να τα παραγγείλω και, εννοείται πως αυτό δεν πρόκειται να ξαναγίνει.

Μηπως γι αυτο καθυστερησαν τοσο;Αν και δεν μου εχει τυχει ποτε να αργησει τοσο παραγγελια.Και να σου πω την αληθεια οι αλλοι πωλητες οταν στελνουν ξεχωριστα ερχεται πρωτο το δεμα.Ποιος ξερει τωρα τι εγινε...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μπήκα για να σας ενημερώσω σχετικά με τις καθυστερήσεις. Όντως έστειλαν τις παραγγελίες μου με asendia και εννοείται πως δεν έχω παραλάβει τίποτα μέχρι σήμερα.

Ξέχασα να γράψω ότι στα άφαντα πακέτα περιλαμβάνεται και ένα τζην που είχα παραγγείλει για την αδερφή μου και θα πήγαινε στη διεύθυνσή της (αξίας περίπου 110 λιρών συνολικά), το οποίο επίσης στάλθηκε με asendia και έπρεπε να είχε φτάσει γύρω στις αρχές του μήνα.

Στα mail μου απάντησαν αμέσως και ευγενέστατα, μου ζήτησαν συγγνώμη, με πληροφόρησαν για τη νέα συνεργασία και με ευχαρίστησαν για το review, το οποίο και σκοπεύουν να διαβιβάσουν στο αρμόδιο τμήμα. Μου έκαναν αμέσως refund τα χρήματά μου κι έτσι τακτοποιήθηκε το θέμα.

Σχετικά με τα stickers τώρα, ο πωλητής μου απάντησε πως έρχονται από Hong Kong και, αν θέλω, να μου στείλουν άλλα ή να μου επιστρέψουν τα χρήματα. Λέτε να περιμένω λίγο ακόμη, μήπως και δεήσουν να φτάσουν την επόμενη εβδομάδα, αφού έρχονται από τόσο μακριά;


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μπήκα για να σας ενημερώσω σχετικά με τις καθυστερήσεις. Όντως έστειλαν τις παραγγελίες μου με asendia και εννοείται πως δεν έχω παραλάβει τίποτα μέχρι σήμερα.

Ξέχασα να γράψω ότι στα άφαντα πακέτα περιλαμβάνεται και ένα τζην που είχα παραγγείλει για την αδερφή μου και θα πήγαινε στη διεύθυνσή της (αξίας περίπου 110 λιρών συνολικά), το οποίο επίσης στάλθηκε με asendia και έπρεπε να είχε φτάσει γύρω στις αρχές του μήνα.

Στα mail μου απάντησαν αμέσως και ευγενέστατα, μου ζήτησαν συγγνώμη, με πληροφόρησαν για τη νέα συνεργασία και με ευχαρίστησαν για το review, το οποίο και σκοπεύουν να διαβιβάσουν στο αρμόδιο τμήμα. Μου έκαναν αμέσως refund τα χρήματά μου κι έτσι τακτοποιήθηκε το θέμα.

Σχετικά με τα stickers τώρα, ο πωλητής μου απάντησε πως έρχονται από Hong Kong και, αν θέλω, να μου στείλουν άλλα ή να μου επιστρέψουν τα χρήματα. Λέτε να περιμένω λίγο ακόμη, μήπως και δεήσουν να φτάσουν την επόμενη εβδομάδα, αφού έρχονται από τόσο μακριά;

Ευτυχως λυθηκε το ζητημα.Εγω θα σου ελεγα να ζητησεις refund εκτος κι αν σου δινει τη δυνατοτητα για refund και αργοτερα.Παντως απο κινα και γυρω κι εγω παραλαμβανω πολυ αργα.Ισως και πανω απο μηνα.Τωρα ηρθε δεματακι απο σιγκαπουρη αλλα παραγγελιες που εκανα την ιδια μερα απο κινα ακομα δεν ηρθαν...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

.......................

Στα mail μου απάντησαν αμέσως και ευγενέστατα, μου ζήτησαν συγγνώμη, με πληροφόρησαν για τη νέα συνεργασία και με ευχαρίστησαν για το review, το οποίο και σκοπεύουν να διαβιβάσουν στο αρμόδιο τμήμα. Μου έκαναν αμέσως refund τα χρήματά μου κι έτσι τακτοποιήθηκε το θέμα.

................

που εστειλες μειλ??

γιατι ενω παλια μου το εβγαζε σαν επιλογη δεν μπορω να επικοινωνησω μαζι τους, εχουν καταργησει την επιλογη

αγνοω δεμα απο παραγγελια που παραδωθηκε η μιση με κουριερ πριν απο 15 μερες και η υπολοιπη μιση αγνοειται (ειχα ημερομηνια παραδοσης 12/1 και ερχοταν με royal και κλασσικα ελτα..)


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

που εστειλες μειλ??

γιατι ενω παλια μου το εβγαζε σαν επιλογη δεν μπορω να επικοινωνησω μαζι τους, εχουν καταργησει την επιλογη

αγνοω δεμα απο παραγγελια που παραδωθηκε η μιση με κουριερ πριν απο 15 μερες και η υπολοιπη μιση αγνοειται (ειχα ημερομηνια παραδοσης 12/1 και ερχοταν με royal και κλασσικα ελτα..)

Κι εμένα δεν μου έβγαζε τη συγκεκριμένη επιλογή και είχα απελπιστεί, μέχρι που δοκίμασα το laptop της κόρης μου, που έχει windows 8, καθώς και κάποιες άλλες εφαρμογές που κατέβασε η μικρή. Μπήκα μέσω της επιλογής help (κάτω δεξιά στη σελίδα) και όλα πήγαν καλά.

Με προβλημάτισες πάντως. Θα μπορούσαν ίσως κάποιες άλλες κοπέλες να μας διαφωτίσουν, αν μπορούν να μπουν στην επιλογή αυτή και, αν ναι, μέσω ποιου λογισμικού ή browser;


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εμένα δεν μου έβγαζε τη συγκεκριμένη επιλογή και είχα απελπιστεί, μέχρι που δοκίμασα το laptop της κόρης μου, που έχει windows 8, καθώς και κάποιες άλλες εφαρμογές που κατέβασε η μικρή. Μπήκα μέσω της επιλογής help (κάτω δεξιά στη σελίδα) και όλα πήγαν καλά.

Με προβλημάτισες πάντως. Θα μπορούσαν ίσως κάποιες άλλες κοπέλες να μας διαφωτίσουν, αν μπορούν να μπουν στην επιλογή αυτή και, αν ναι, μέσω ποιου λογισμικού ή browser;

το βρηκα και γω κατα τυχη το μεσημερι αφου ειχα φαει ενα δυωρο να ψαχνω σαν την χαζη

τελικα μου καναν την μιση παραγγελια refund και μου ξαναστελνουν μονο ενα απο οσα παρηγγειλα γιατι τα υπολοιπα ειναι out of stock αλλα το θεμα ειναι οτι εγω χρειαζομουν τα υπολοιπα που πλεον δεν υπαρχουν και πρεπει τωρα να δωσω αλλη παραγγελια απο την αρχη για να τα παρω σε αλλο χρωμα που υπαρχουν (μα τι ηληθιοι κι αυτοι τοσο δυσκολο τουσ ηταν να τα στειλουν σε αλλο χρωμα??????) :evil:


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μια συμβουλή από εμένα ίσως είναι περιττή και ίσως ήδη το γνωρίζετε αλλά θα το πω και ας φύγει στον αέρα.

Αν σκοπεύετε να αγοράσετε από αγγλικό άμαζον, ρίξτε ματιές και στο Γερμανικό, Γαλλικό, Ιταλικό και Ισπανικό. Οι τιμές και τα νούμερα ποικίλουν και πραγματικά βρίσκεις μεγάλες διαφορές χώρια ό,τι η μετατροπή νομίσματος δεν είναι προς όφελός μας.

Παλιότερα αγόρασα κάθισμα αυτοκινήτου στα μικρά, το έβρισκα 350 Ευρώ στο Αγγλικό και από το Γερμανικό το πήρα 250. Τελευταία στοκάρω σε παπούτσια των παιδιών κι βρίσκω μεγάλες διαφορές.

Καλή σας μέρα :)


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αν και δεν είναι.....

female βοηθησες και ευχαριστούμε...

ερωτηση...ισχύουν ακόμα οι 40 μέρες απο την αποστολη του προιόντος στο ebay για να ανοίξω case και να πάρω πίσω τα χρήματα μου?

ευχαριστώ


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αν και δεν είναι.....

female βοηθησες και ευχαριστούμε...

ερωτηση...ισχύουν ακόμα οι 40 μέρες απο την αποστολη του προιόντος στο ebay για να ανοίξω case και να πάρω πίσω τα χρήματα μου?

ευχαριστώ

Να είσαι καλά κοριτσάκι μου.

Τις 40 ημέρες τις δίνει το paypal όχι το e-bay διορθώνω απλά για να ξέρουμε ποιοι χειρίζονται τις υποθέσεις μας:tongue: και ναι ισχύει.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...