Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και γω εχω βολευτει αφου δεν βγαινω ποτε σχεδον στην αγορα χωρις μωρα οποτε δεν μπορω να ψωνισω ευκολα...απλά το ενα μπλουζάκι ηταν ξυλωμένο, το άλλο δεν ειχε ετικέτα, τα παπουτσια του αντρα μου το ένα ζευγαρι εγραφε adidas σε παραπανω σημεια απο ενα αλλο που ειδα σε καταστημα, σε ενα αλλο ζευγαρι το καστορ του ηταν πατικωμενο ενω στη φωτο φαινοταν πολύ πιο εντυπωσιακο... ενα ζευγαρι μποτακια που πηρα δερματινα ηταν οκ ενω ένα αλλο απο 99 - 39ευρω και ηταν πολυ δερματινη...

Ωχ τι λες; Σε μένα μέχρι τώρα τουλάχιστον δεν έτυχε!

Πάντως στα παπούτσια γράφει στην περιγραφή αν είναι δέρμα ή συνθετικό! Πάντως δεν δίνω 40 ευρώ για συνθετικό παπούτσι. Σε προσφορά βρίσκω δερμάτινα με αυτά τα χρήματα και με λιγότερα!;)


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. τΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙA ΜΑΓΑΖΙΑ. Εχω 3 παιδακια και μενω σε κομωπολη. Αρχισα λοιπον τις βολτες στα ονλινε μαγαζια. Καποια φαινονται ωραια, με καλες τιμες, αλλα αξιζουν?? Δηλαδη πχ τσαντακι ωμου, μια μοντερνα γοβα γιατι οχι κανενα φορεματακι για μενα, εσωρουχα καμια φορμα για τα παιδια.

Εχω ψωνισει βιβλια και απο φαρμακειο, αλλα οχι τετοια ειδη.

Εχετε να μου προτεινεται συγκεκριμενα μαγαζια????

Πχ εδω δει 2-3 (κανει να τα αναφερω??) που σου λενε και δωρεαν επιστροφη αλλα να τολμησω???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια,θέλω να επιστρέψω κάτι απο γερμανικό Amazon και αντίστοιχο Amazon buyvip.ειναι η ίδια εταιρεία?για να τα στείλω μαζί...

Δυστυχώς οι παραλήπτες δεν είναι ίδιοι. Μπορείς να το ελέγξεις όταν θα εκτυπώσεις τις ετικέτες επιστροφής.

Πάντως, τα μεταφορικά θα σου τα επιστρέψουν οπωσδήποτε.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς οι παραλήπτες δεν είναι ίδιοι. Μπορείς να το ελέγξεις όταν θα εκτυπώσεις τις ετικέτες επιστροφής.

Πάντως, τα μεταφορικά θα σου τα επιστρέψουν οπωσδήποτε.

συγγνωμη, τι εννοεις ετικετες επιστροφης?τους εστειλα μειλ και μου απαντησαν οτι δεν ειναι η ιδια εταιρεια.ποια μεταφορικα θα μου επιστρεψουν?τα προιοντα που θελω να επιστρεψω ειναι απο δικη μου ευθυνη, δεν μου αρεσαν, δεν νομιζω να μου επιστρεψουν μεταφορικα...σ ευχαριστω για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα.

Ξερετε αν υπαρχει κανενας δοκιμασμενος κωδικος για sportsdirect?

Ειμαι σε υπολογιστη με Block και δεν μου ανοιγουν οι σελιδες με coupon codes.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη, τι εννοεις ετικετες επιστροφης?τους εστειλα μειλ και μου απαντησαν οτι δεν ειναι η ιδια εταιρεια.ποια μεταφορικα θα μου επιστρεψουν?τα προιοντα που θελω να επιστρεψω ειναι απο δικη μου ευθυνη, δεν μου αρεσαν, δεν νομιζω να μου επιστρεψουν μεταφορικα...σ ευχαριστω για την απαντηση

Το de.BuyVip δικαιολογεί τα μεταφορικά της επιστροφής μέχρι ενός ποσού (δεν το θυμάμαι τώρα, αλλά εμφανίζεται στο mail που στέλνουν αφού παραλάβουν το είδος και πιστώσουν το λογαριασμό της κάρτας).

Η πίστωση των μεταφορικών αυτών γίνεται ανεξάρτητα από την αιτία για την οποία επιστρέφεις τα πράγματα που έχεις παραγγείλει. Μάλιστα, σε περιπτώσεις που επέστρεψα διάφορα πράγματα λόγω του ότι ήταν διαφορετικά από την περιγραφή τους στο site (λ.χ. διαφορετική απόχρωση σε παπούτσια), τους ενημέρωσα με mail για το κόστος των μεταφορικών (είχα στείλει το δέμα συστημένο) και μου το πίστωσαν αμέσως στην κάρτα, πριν καν παραλάβουν το πακέτο.

Οι ετικέτες επιστροφής είναι αυτές που εκτυπώνουμε μόλις τελειώσει η διαδικασία επιστροφής μέσω του site.

Ελπίζω να βοήθησα.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το de.BuyVip δικαιολογεί τα μεταφορικά της επιστροφής μέχρι ενός ποσού (δεν το θυμάμαι τώρα, αλλά εμφανίζεται στο mail που στέλνουν αφού παραλάβουν το είδος και πιστώσουν το λογαριασμό της κάρτας).

Η πίστωση των μεταφορικών αυτών γίνεται ανεξάρτητα από την αιτία για την οποία επιστρέφεις τα πράγματα που έχεις παραγγείλει. Μάλιστα, σε περιπτώσεις που επέστρεψα διάφορα πράγματα λόγω του ότι ήταν διαφορετικά από την περιγραφή τους στο site (λ.χ. διαφορετική απόχρωση σε παπούτσια), τους ενημέρωσα με mail για το κόστος των μεταφορικών (είχα στείλει το δέμα συστημένο) και μου το πίστωσαν αμέσως στην κάρτα, πριν καν παραλάβουν το πακέτο.

Οι ετικέτες επιστροφής είναι αυτές που εκτυπώνουμε μόλις τελειώσει η διαδικασία επιστροφής μέσω του site.

Ελπίζω να βοήθησα.

ευχαριστω πολύ , στο Amazon.buyvip.de έστειλα email ρωτώντας τους αν μπορούσα να επιστρέψω ενα ζευγάρι αθλητικά γιατί μου ήταν μεγάλα και μια ζακέτα γιατί η απόχρωση φαινόταν πολύ διαφορετική αλλά δεν μου απάντησαν.νομιζω ότι δεν δέχονται επιστροφές...
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολύ , στο Amazon.buyvip.de έστειλα email ρωτώντας τους αν μπορούσα να επιστρέψω ενα ζευγάρι αθλητικά γιατί μου ήταν μεγάλα και μια ζακέτα γιατί η απόχρωση φαινόταν πολύ διαφορετική αλλά δεν μου απάντησαν.νομιζω ότι δεν δέχονται επιστροφές...

Εάν τα πράγματα που αγόρασες αναφέρονται στο site σαν Retournierbar (είναι ο κανόνας), τότε επιστρέφονται μέσα σε 30 ημέρες από την παραλαβή της παραγγελίας και ακολουθείς ακριβώς τη διαδικασία του Amazon. Εννοείται, λοιπόν, πως μπορείς να τα επιστρέψεις και είμαι σίγουρη πως θα πάρεις πίσω και τα μεταφορικά σου.

Απορώ πάντως γιατί δεν σου απάντησαν, επειδή μου έχει τύχει να πάρω απάντηση σε mail ακόμη και Κυριακή πρωϊ (τους έδωσα γι' αυτό άριστη αξιολόγηση). Μήπως να δοκίμαζες πάλι, εκφράζοντας παράπονο για την καθυστέρηση;


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Εάν τα πράγματα που αγόρασες αναφέρονται στο site σαν Retournierbar (είναι ο κανόνας), τότε επιστρέφονται μέσα σε 30 ημέρες από την παραλαβή της παραγγελίας και ακολουθείς ακριβώς τη διαδικασία του Amazon. Εννοείται, λοιπόν, πως μπορείς να τα επιστρέψεις και είμαι σίγουρη πως θα πάρεις πίσω και τα μεταφορικά σου.

Απορώ πάντως γιατί δεν σου απάντησαν, επειδή μου έχει τύχει να πάρω απάντηση σε mail ακόμη και Κυριακή πρωϊ (τους έδωσα γι' αυτό άριστη αξιολόγηση). Μήπως να δοκίμαζες πάλι, εκφράζοντας παράπονο για την καθυστέρηση;

Τους έστειλα και χθες και ακόμα να μου απαντήσουν...αυτό το returner are που ακριβώς θα υπό βρω?σ ευχαριστω για το χρόνο σου, παντως

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Κανένα site για αγορά μονών παιδικών σεντονιών για αγόρι;

οικονομικά και ποιοτικά!

Καλησπέρα,

Έχω ψωνίσει αρκετές φορές από το pennie.gr και το spitishop.gr

Έχουν καλές τιμές από επώνυμες εταιρείες και πολύ καλή εξυπηρέτηση.

Ρίξε μια ματιά, ίσως βρεις κάτι ενδιαφέρον.

:)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα,

κανονικα εληξε χτες αλλα σημερα το πρωι εδωσα παραγγελια και δουλεψε.

Με τον κωδικο FSW το fragrancex εχει δωρεαν μεταφορικα ανεξαρτητως ποσου! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...