Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια, παραγγελία απο αμαζον απο 24/12 ακόμα να παραλάβω...μήπως να το κανω θέμα? και μήπως ξέρετε κανέναν κωδικό για αγγλικό αμαζον? ποιος δίνει τόσα μεταφορικά ειλικρινά απορώ, ειναι χαζοί?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!

Κι εγώ δεν έχω παραλάβει ακόμη παραγγελίες (17/12 και 20/12) από πωλητές του αγγλικού amazon, τη στιγμή που ήρθαν παραγγελίες από το γερμανικό μέσα σε μια εβδομάδα. Δεν ξέρω τι συμβαίνει, αλλά, αν δεν έρθουν και αύριο, σκοπεύω να επικοινωνήσω μαζί τους.

Στο δικό μας ταχυδρομείο (όπου, σημειωτέον, οι άνθρωποι είναι εξυπηρετικότατοι και με γνωρίζουν), παραδόθηκαν δέματα μόνο τη Δευτέρα. Τι να πω......


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ότι δεν είναι υποχρεωμένοι να τηλεφωνούν από ΕΛΤΑ ή να χτυπούν το κουδούνι ίσως και να είναι έτσι αλλά ανθρώπινα νομίζω πως δεν είναι τραγικό να το κάνει! Ο δικός μας όχι απλά χτυπάει αλλά και με περιμένει να κατέβω μην χαθεί! Οι δε συγκάτοικοι στην πολυκατοικία μας πάντα βάζουν μέσα ό,τι δουν έξω, όπως κι εγώ άλλωστε αν δω κάτι αφημένο έξω θα το βάλω στην είσοδο κι αν είναι στον όροφο μου θα το αφήσω έξω από την πόρτα! Ε δεν είναι και κόπος!! Ήμαρτον! Τελικά αθάνατη επαρχία!!;)

ειναι ΕΛΤΑ ΚΟΥΡΙΕΡ ιδιωτικη εταιρεια οχι δημοσια, και σαφεστατα ειναι υποχρεωμενοι να παρουν τηλεφωνο οταν εχω πληρωσει κουριερ για να παραλαβω!!!!!!!!!!!!!

παντως εχεις πολυ καλους συγκατοικους, εμενα οτι δουν απεξω το αφηνουν απεξω!!!!!!!!


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Κι εγώ δεν έχω παραλάβει ακόμη παραγγελίες (17/12 και 20/12) από πωλητές του αγγλικού amazon, τη στιγμή που ήρθαν παραγγελίες από το γερμανικό μέσα σε μια εβδομάδα. Δεν ξέρω τι συμβαίνει, αλλά, αν δεν έρθουν και αύριο, σκοπεύω να επικοινωνήσω μαζί τους.

Στο δικό μας ταχυδρομείο (όπου, σημειωτέον, οι άνθρωποι είναι εξυπηρετικότατοι και με γνωρίζουν), παραδόθηκαν δέματα μόνο τη Δευτέρα. Τι να πω......

Εστάλησαν με royal mail ή asendia?

Είναι μια νέα ταχυδρομική υπηρεσία που χρησιμοποιούν και φημίζεται για την "ταχύτητά" της. Οπωσδήποτε επικοινώνησε με άμαζον

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εστάλησαν με royal mail ή asendia?

Είναι μια νέα ταχυδρομική υπηρεσία που χρησιμοποιούν και φημίζεται για την "ταχύτητά" της. Οπωσδήποτε επικοινώνησε με άμαζον

Σ' ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία! Θα επικοινωνήσω οπωσδήποτε γιατί, τη στιγμή που πληρώνουμε τα πανάκριβα μεταφορικά τους, πρέπει οι παραγγελίες μας να έρχονται εγκαίρως και όχι με ένα μήνα καθυστέρηση.

Εννοείται ότι θα γράψω τι μου απάντησαν.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.

Μια ερωτηση. Εχω να παραγγειλω πολυ καιρο απο dpam.

Ενω στις χωρες αποστολης αναφερει την ελλαδα, οταν πας αν κανεις εγγραφη, δεν την εμφανιζει. Ξερετε αν στελνουν ή σταματησαν;

Παλιοτερα ειχα κανει παραγγελια με αλλο email που πλεον ειναι ανενεργο και δεν μπορω να βγαλω ακρη.

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία! Θα επικοινωνήσω οπωσδήποτε γιατί, τη στιγμή που πληρώνουμε τα πανάκριβα μεταφορικά τους, πρέπει οι παραγγελίες μας να έρχονται εγκαίρως και όχι με ένα μήνα καθυστέρηση.

Εννοείται ότι θα γράψω τι μου απάντησαν.

με συγχωρεις που ρωταω αλλα ποσα πληρωσες μεταφορικα και για τι πραγμα ακριβως? (τα βγαζει αναλογα το προιον/ογκο/βαρος)

γιατι εγω για ενα Playmobil υπερπαραγωγη, κατω της μισης τιμης ελλαδος (εδω εχει 90 ευρω και το πηρα 28 λιρες) πληρωσα 10 ευρω μεταοφορικα, παρελαβα με κουριερ μεσα σε τρεις μερες, οποτε απο οποια πλευρα και αν το δεις συνεφερε φοβερα


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

με συγχωρεις που ρωταω αλλα ποσα πληρωσες μεταφορικα και για τι πραγμα ακριβως? (τα βγαζει αναλογα το προιον/ογκο/βαρος)

γιατι εγω για ενα Playmobil υπερπαραγωγη, κατω της μισης τιμης ελλαδος (εδω εχει 90 ευρω και το πηρα 28 λιρες) πληρωσα 10 ευρω μεταοφορικα, παρελαβα με κουριερ μεσα σε τρεις μερες, οποτε απο οποια πλευρα και αν το δεις συνεφερε φοβερα

Αγόρασα (από διαφορετικούς πωλητές):

- wall stickers με quotes για το δωμάτιο της κόρης μου 7,10 λίρες + 3,97 λίρες μεταφορικά

- κρέμα προσώπου (δώρο) 11,65 λίρες + 6,83 λίρες μεταφορικά

- σαμπουάν (παραγγελία-δώρο) 7,39 λίρες + 4,99 λίρες μεταφορικά

- κρέμα προσώπου (άλλο δώρο) 14,85 λίρες + 6,83 λίρες μεταφορικά.

Δυστυχώς, πλήρωσα πάνω από το 1/2 του συνολικού κόστους σε μεταφορικά, όμως πρόκειται για συγκεκριμένα προϊόντα που τα διαθέτουν διαφορετικοί πωλητές, κάποια από τα οποία δεν υπάρχουν καν εδώ, ενώ άλλα είναι πιο ακριβά.

Τα παιχνίδια είχαν όντως φοβερές εκπτώσεις, όμως η κόρη μεγάλωσε πια.....


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.

Μια ερωτηση. Εχω να παραγγειλω πολυ καιρο απο dpam.

Ενω στις χωρες αποστολης αναφερει την ελλαδα, οταν πας αν κανεις εγγραφη, δεν την εμφανιζει. Ξερετε αν στελνουν ή σταματησαν;

Παλιοτερα ειχα κανει παραγγελια με αλλο email που πλεον ειναι ανενεργο και δεν μπορω να βγαλω ακρη.

Καλημέρα.

Πρέπει να σταμάτησαν γιατί ούτε εγώ την βλέπω. Ίσως επειδή μπορείς να κάνεις παραγγελία πλέον από το δικό μας e-shop εδώ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παλιά ιστορία αυτή. Απ το mothercare το 2009-2010 το έπιασαν όλοι το νόημα... Μας κόβουν τη δυνατότητα να αγοράζουμε απ την Ευρώπη όπως οι υπόλοιποι ευρωπαίοι πολίτες.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα (από διαφορετικούς πωλητές):

- wall stickers με quotes για το δωμάτιο της κόρης μου 7,10 λίρες + 3,97 λίρες μεταφορικά

- κρέμα προσώπου (δώρο) 11,65 λίρες + 6,83 λίρες μεταφορικά

- σαμπουάν (παραγγελία-δώρο) 7,39 λίρες + 4,99 λίρες μεταφορικά

- κρέμα προσώπου (άλλο δώρο) 14,85 λίρες + 6,83 λίρες μεταφορικά.

Δυστυχώς, πλήρωσα πάνω από το 1/2 του συνολικού κόστους σε μεταφορικά, όμως πρόκειται για συγκεκριμένα προϊόντα που τα διαθέτουν διαφορετικοί πωλητές, κάποια από τα οποία δεν υπάρχουν καν εδώ, ενώ άλλα είναι πιο ακριβά.

Τα παιχνίδια είχαν όντως φοβερές εκπτώσεις, όμως η κόρη μεγάλωσε πια.....

Ομως αυτα τα σγκεντρωνει το αμαζον και στα στελνει ή θα ερθουν απο το καθε πωλητη χωριστα;:?::?:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Παλιά ιστορία αυτή. Απ το mothercare το 2009-2010 το έπιασαν όλοι το νόημα... Μας κόβουν τη δυνατότητα να αγοράζουμε απ την Ευρώπη όπως οι υπόλοιποι ευρωπαίοι πολίτες.

Νομιζω κοβουν κι αλλες χωρες σιγα σιγα


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...