Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχω καταενθουσιαστει... γιατι απλά δεν το περιμενα.Εκανα επιστροφη ενα μπουφαν στο γερμανικο αμαζον γιατι που το στειλαν κατα λαθοσ και ενα ζευγαρι παπουτσια στο buyvip γιατι μου ήταν μεγαλα και μου αποζημιωσαν τα μεταφορικα 16,5 το πρωτο και 11,80ευρω το δευτερο αντιστοιχα.απλά για ενημερωση...

Link to comment
Share on other sites

εχω καταενθουσιαστει... γιατι απλά δεν το περιμενα.Εκανα επιστροφη ενα μπουφαν στο γερμανικο αμαζον γιατι που το στειλαν κατα λαθοσ και ενα ζευγαρι παπουτσια στο buyvip γιατι μου ήταν μεγαλα και μου αποζημιωσαν τα μεταφορικα 16,5 το πρωτο και 11,80ευρω το δευτερο αντιστοιχα.απλά για ενημερωση...

Αντε καλά για το μπουφάν αφού αυτοί σου το έστειλαν κατά λάθος αλλά τα παπούτσια τα επέστρεψες λόγω δικού σου λόγου και πάλι σου έκαναν refund; Απλά για άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται η αξιοπιστία του άμαζον! Με το buyvip έχω κολλήσει πραγματικά, έχω πάρει πολλά πράγματα και είμαι πολύ ευχαριστημένη!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το pinterest δεν είναι μαγαζί. Απλά υπάρχουν φωτογραφίες από καταστήματα. Μέσω παραπομπής μπαίνεις στα sites εκείνα δηλαδή. Από etsy.com ψωνίζει συχνά μια φίλη μου. Είναι ένα πιο προσεγμένο ebay καθώς έχει κατά συντριπτική πλειοψηφία χειροποίητα είδη.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ ravΤ. Έχει πολύ ωραία πράγματα και σε αρκετά δελεαστικές τιμές, ωστόσο ακόμη ψάχνω να δω πως παραγγέλνεις και αν υπάρχουν έξτρα μεταφορικά στην τιμή που αναφέρει.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ravΤ. Έχει πολύ ωραία πράγματα και σε αρκετά δελεαστικές τιμές, ωστόσο ακόμη ψάχνω να δω πως παραγγέλνεις και αν υπάρχουν έξτρα μεταφορικά στην τιμή που αναφέρει.

Τον Δεκέμβριο έψαχνα στολιδάκι για το δέντρο για το μωρό και είχα δει αρκετά στο etsy. Πάνω δεξιά από το προιόν που σε ενδιαφέρει έχει πληροφορίες για το αντικείμενο αλλά και από που στέλνεται καθώς έχει αρκετούς sellers από Αμερική.Κάπου στη μέση της σελίδας έχει τρεις καρτέλες με αναλυτική περιγραφή του προιόντος, reviews και shipping costs. Από όσο είχα ψάξει τότε όλοι δέχονται paypal.

Τελικά στολίδι βρήκα από το ebay που ήταν λίγο πιο οικονομικό, οπότε δεν έχω εμπειρία παραγγελίας!Ελπίζω λιγάκι να βοήθησα! Πάντως όντως έχει πολύ όμορφα πράγματα και κολλάς!:P


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τον Δεκέμβριο έψαχνα στολιδάκι για το δέντρο για το μωρό και είχα δει αρκετά στο etsy. Πάνω δεξιά από το προιόν που σε ενδιαφέρει έχει πληροφορίες για το αντικείμενο αλλά και από που στέλνεται καθώς έχει αρκετούς sellers από Αμερική.Κάπου στη μέση της σελίδας έχει τρεις καρτέλες με αναλυτική περιγραφή του προιόντος, reviews και shipping costs. Από όσο είχα ψάξει τότε όλοι δέχονται paypal.

Τελικά στολίδι βρήκα από το ebay που ήταν λίγο πιο οικονομικό, οπότε δεν έχω εμπειρία παραγγελίας!Ελπίζω λιγάκι να βοήθησα! Πάντως όντως έχει πολύ όμορφα πράγματα και κολλάς!:P

Ευχαριστώ και βοήθησες πάρα πολύ. Τελικά με τα μεταφορικά αυτά που θέλουν πάνω περίπου 65-70 Ευρώ οπότε μάλλον θα προσπαθήσω να τα φτιάξω μόνη μου. Είναι αυτά εδώ τα παπουτσάκια, αν καμιά μανούλα τα έχει βρει κάπου πιο οικονομικά ή αν ξέρει πως τα φτιάχνουν θα το εκτιμούσα.

https://www.etsy.com/listing/226105946/pink-hot-pink-swarovski-blinged-hi-top?ref=sr_gallery_32&ga_search_query=converse+shoes&ga_order=price_desc&ga_max=70&ga_page=8&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και βοήθησες πάρα πολύ. Τελικά με τα μεταφορικά αυτά που θέλουν πάνω περίπου 65-70 Ευρώ οπότε μάλλον θα προσπαθήσω να τα φτιάξω μόνη μου. Είναι αυτά εδώ τα παπουτσάκια, αν καμιά μανούλα τα έχει βρει κάπου πιο οικονομικά ή αν ξέρει πως τα φτιάχνουν θα το εκτιμούσα.

https://www.etsy.com/listing/226105946/pink-hot-pink-swarovski-blinged-hi-top?ref=sr_gallery_32&ga_search_query=converse+shoes&ga_order=price_desc&ga_max=70&ga_page=8&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery

Κάποια στιγμή πέρυσι την άνοιξη που έψαχνα all star για την κόρη μου είχα πέσει πάνω σε τέτοια αλλά έχω την αίσθηση ήταν used και δεν το τόλμησα.Πραγματικά όμως είναι κουκλίστικα.Αν πιάνουν τα χέρια σου μάλλον μπορείς να τα κάνεις κολλώντας στρασάκια και χρησιμοποιώντας κορδέλα αντί για κορδόνια.Δυστυχώς εγώ δεν το έχω οπότε δεν το τολμώ.Πάντως θα έχω το νου μου και αν τα πάρει κάπου το μάτι μου,θα σου πω!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάποια στιγμή πέρυσι την άνοιξη που έψαχνα all star για την κόρη μου είχα πέσει πάνω σε τέτοια αλλά έχω την αίσθηση ήταν used και δεν το τόλμησα.Πραγματικά όμως είναι κουκλίστικα.Αν πιάνουν τα χέρια σου μάλλον μπορείς να τα κάνεις κολλώντας στρασάκια και χρησιμοποιώντας κορδέλα αντί για κορδόνια.Δυστυχώς εγώ δεν το έχω οπότε δεν το τολμώ.Πάντως θα έχω το νου μου και αν τα πάρει κάπου το μάτι μου,θα σου πω!

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Υπάρχουν βίντεο που σου δείχνουν τον τρόπο, δεν το μελέτησα αλλά μου φάνηκε πολύ εύκολο. Κόλλας παίρνεις και κολλάς τα στρασάκια και έτοιμη κορδέλα αντί για κορδόνια.

Άμα το επιχειρήσω θα σου πω αν πέτυχε το εγχείρημα:tongue:


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Υπάρχουν βίντεο που σου δείχνουν τον τρόπο, δεν το μελέτησα αλλά μου φάνηκε πολύ εύκολο. Κόλλας παίρνεις και κολλάς τα στρασάκια και έτοιμη κορδέλα αντί για κορδόνια.

Άμα το επιχειρήσω θα σου πω αν πέτυχε το εγχείρημα:tongue:

Βρήκα αυτά http://www.ebay.co.uk/itm/Infants-Girls-Converse-CT-All-Star-Ox-Customised-Crystal-Diamante-Size-UK-2-10-/281103578087?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item41731433e7 αλλά μου φαίνονται ακριβούτσικα!

Ναι πες μου αν και είμαι πολύ άσχετη!!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αρκεί να είσαι σίγουρη ότι δεν θα τα ξεκολλήσει τα στρασάκια και τζάμπα ο κόπος ;) . Εμένα από 0 μέχρι και σήμερα η πρώτη τους δουλειά με κάθε καινούριο παπούτσι είναι να το ξεπουπουλιάζουν. Είχαν στρασάκια και τα βαφτιστικά παπουτσάκια της μικρής... της τα έδωσα τις προάλλες για 5 λεπτά να τα χαρεί... πάνε τα στρασάκια. Και αν ήταν πριν από λίγους μήνες, στην ηλικία της δικιάς σου, μάλλον θα τα κατάπινε κιόλας!


Τα μωράκια μας να'ναι καλά και όλα τα άλλα ξεπερνιούνται... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρκεί να είσαι σίγουρη ότι δεν θα τα ξεκολλήσει τα στρασάκια και τζάμπα ο κόπος ;) . Εμένα από 0 μέχρι και σήμερα η πρώτη τους δουλειά με κάθε καινούριο παπούτσι είναι να το ξεπουπουλιάζουν. Είχαν στρασάκια και τα βαφτιστικά παπουτσάκια της μικρής... της τα έδωσα τις προάλλες για 5 λεπτά να τα χαρεί... πάνε τα στρασάκια. Και αν ήταν πριν από λίγους μήνες, στην ηλικία της δικιάς σου, μάλλον θα τα κατάπινε κιόλας!

Αχαχα παμφάγος η μικρή ε?

Όχι δεν έχουμε τέτοια θέματα εμείς. Δεν βάζει πια πράγματα στο στόμα και δεν χαλάει ρούχα και παπούτσια (εκτός και αν πέσει στην αντίληψή της κανένα ενοχλητικό φιογκάκι). Γενικώς ό,τι γυαλίζει της αρέσει και απλά το θαυμάζει.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...