Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Τους έστειλα και χθες και ακόμα να μου απαντήσουν...αυτό το returner are που ακριβώς θα υπό βρω?σ ευχαριστω για το χρόνο σου, παντως

Εμφανίζεται στο καλάθι, κάτω από το εικονίδιο του προϊόντος.


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να κάνω βρε κορίτσια μια ερώτηση: στο αγγλικό άμαζον τελευταία μου βγάζει μια λίστα με κουπόνια. Κάνοντας όμως κλικ πάνω απλά με ανακατευθύνει στο άμαζον και πάλι!! Πως λειτουργούν;:confused:


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Μου έστειλαν μεηλ από αμαζον ότι έρχεται το δέμα μου με DHL.Στελνει και από το αγγλικό με γερμανικό ταχυδρομειο;Πρώτη φορά μου τυχαίνει.

Α και κάτι άλλο. Έχει τύχει να σας στείλουν μεηλ για παραγγελία που είχατε κάνει παλιά και την είχατε ακυρωσει;Ξαφνικά πήρα ειδοποίηση ότι υπάρχει θέμα με τη πληρωμή παραγγελίας μου που είχα ακυρωσει ενάμιση μήνα πριν.Ευτυχως που δεν είχε χρήματα μέσα η κάρτα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Μου έστειλαν μεηλ από αμαζον ότι έρχεται το δέμα μου με DHL.Στελνει και από το αγγλικό με γερμανικό ταχυδρομειο;Πρώτη φορά μου τυχαίνει.

Α και κάτι άλλο. Έχει τύχει να σας στείλουν μεηλ για παραγγελία που είχατε κάνει παλιά και την είχατε ακυρωσει;Ξαφνικά πήρα ειδοποίηση ότι υπάρχει θέμα με τη πληρωμή παραγγελίας μου που είχα ακυρωσει ενάμιση μήνα πριν.Ευτυχως που δεν είχε χρήματα μέσα η κάρτα.

καλημερα!

αν ερχεται με dhl post παραλαμβανεις με ελτα, αν ερχεται με dhl courier παραλαμβανεις με dhl, (εχει tracking? αν δεν εχει ειναι με post, ελεγξε το στην επιβεβαιωση παραγγελιας που σου εχει ερθει στο μειλ σου)

επισης τι φοβερο τικερακι αυτο με τις σοκολατιτσες :D


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχει τρακινγκ ναμπερ.Πηρα ένα μεγάλο παιχνίδι της μπέμπας οπότε ισως επειδή είναι ογκώδες θα έρθει με το κουριερ.

Από το γερμανικό πάντως τα μεγάλα δέματα μου έρχονται με ΕΛΤΑ κουριερ.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Μου έστειλαν μεηλ από αμαζον ότι έρχεται το δέμα μου με DHL.Στελνει και από το αγγλικό με γερμανικό ταχυδρομειο;Πρώτη φορά μου τυχαίνει.

Α και κάτι άλλο. Έχει τύχει να σας στείλουν μεηλ για παραγγελία που είχατε κάνει παλιά και την είχατε ακυρωσει;Ξαφνικά πήρα ειδοποίηση ότι υπάρχει θέμα με τη πληρωμή παραγγελίας μου που είχα ακυρωσει ενάμιση μήνα πριν.Ευτυχως που δεν είχε χρήματα μέσα η κάρτα.

Το DHL λες γερμανικό ταχυδρομείο; Εγώ γιατί νομίζω ότι είναι κούριερ;:roll:

Link to comment
Share on other sites

DHL είναι το γερμανικό ταχυδρομείο. Εδώ δηλαδή εξυπηρετείται απ τα ΕΛΤΑ. Αντιστοίχως το DHL courier εξυπηρετείται από ΕΛΤΑ Κούριερ όπου δεν υπάρχει υποκατάστημα DHL.

Α μαλιστα.Μου εκανε εντυπωση επειδη το δεμα ερχεται απο αγγλια:?.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α μαλιστα.Μου εκανε εντυπωση επειδη το δεμα ερχεται απο αγγλια:?.

πολυ πιθανο να εφυγε απο τις αποθηκες της γερμανιας το δεμα σου, και μενα ενα μεγαλο πλευμομπιλ που πηρα απο το αγγλικο, εφυγε απο γερμανια με dhl post με tracking και παρελαβα με ελτα κουριερ


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

πολυ πιθανο να εφυγε απο τις αποθηκες της γερμανιας το δεμα σου, και μενα ενα μεγαλο πλευμομπιλ που πηρα απο το αγγλικο, εφυγε απο γερμανια με dhl post με tracking και παρελαβα με ελτα κουριερ

Ε μαλλον ετσι θα ειναι.Να σε ρωτησω;Συμφερει τα πλειμομπιλ απο εξωτερικο;Δεν τα εχω κοιταξει σε τιμες.Εδω παντως τα μεγαλα ειναι πανακριβα:roll:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Ε μαλλον ετσι θα ειναι.Να σε ρωτησω;Συμφερει τα πλειμομπιλ απο εξωτερικο;Δεν τα εχω κοιταξει σε τιμες.Εδω παντως τα μεγαλα ειναι πανακριβα:roll:

αμα πετυχεις προσφορα στο αμαζον στα πλευμομπιλ κανεις παρτυ!!!

αφου σκεφτομαι να μαζεψω λεφτα για οταν θα ξαναβγαλει παλι χαμηλες τιμες μην ξεφραγκιαζομαι εδω κριμα κι αδικα

πηρα το μεγαλο αστυνομικο τμημα στο 1/3 της τιμης του και την ιδια περιοδο ειχε στις 40 λιρες το ξενοδοχειο και το φρουριο των καουμπηδων που εδω εχουν 150 ευρω περιπου το καθενα (αλλα η μανουλα δεν ειχε αλλα λεφτα :( ) ε λογικα τωρα οπου να ναι λογω πασχα θα ξαναριξει τιμες ελπιζω :D


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

αμα πετυχεις προσφορα στο αμαζον στα πλευμομπιλ κανεις παρτυ!!!

αφου σκεφτομαι να μαζεψω λεφτα για οταν θα ξαναβγαλει παλι χαμηλες τιμες μην ξεφραγκιαζομαι εδω κριμα κι αδικα

πηρα το μεγαλο αστυνομικο τμημα στο 1/3 της τιμης του και την ιδια περιοδο ειχε στις 40 λιρες το ξενοδοχειο και το φρουριο των καουμπηδων που εδω εχουν 150 ευρω περιπου το καθενα (αλλα η μανουλα δεν ειχε αλλα λεφτα :( ) ε λογικα τωρα οπου να ναι λογω πασχα θα ξαναριξει τιμες ελπιζω :D

Αμα ξαναπαρει το ματι σου προσφορα βαλτο κι εδω:P:p


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...