Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Πώς σβήνω το λογαριασμό μου στο αμαζον;Ξέρει κανεις ή δεν γινεται;

σβήσε απλά τα στοιχεία της κάρτας για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. ο λογαριασμός δεν ξέρω αν και πως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
σβήσε απλά τα στοιχεία της κάρτας για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. ο λογαριασμός δεν ξέρω αν και πως

Ήθελα να τον απενεργοποιώ για να ανοίξουμε άλλο λογαριασμό με το όνομα του φίλου μου και τη δική του κάρτα που είναι από ξένη τράπεζα αλλά κι εγώ δε βρίσκω πως γίνεται οπότε το άφησα έτσι.

Έκανα παραγγελία σήμερα βιβλία από το book depository και τη πήρε κανονικά με prepaid Visa της Πειραιώς.Λετε να μου έρθει καμιά ακύρωση αργοτερα;Γτ ηδη ήρθε και το μεηλ επιβεβαίωσης.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Επίσης έκανα την εξυπνάδα να κάνω μικρή παραγγελία από το foto.com και την πήρε κανονικοτατα.Το μόνο ότι θα πληρώσω μεταφορικά για πολύ λίγες φωτος.Δε πειράζει...Τελικά μια χαρά γίνονται οι αγορές και δεν το είχα τσεκάρει γτ ήμουν σίγουρη ότι Δεν...Στο μεταξύ έβλεπα να φεύγουν από το ταχυδρομείο με δέματα από άμαζον κι έλεγα πως;;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα με 2 ερωτησεις...

απο TESCO εχει ψωνισει κανεις μετα τα capital controls?

επισης απο αμαζον.com ξερει κανεις ποσο καιρο κανουν να ερθουν πραγματα?

ευχαριστω


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπέρα και Καλή Χρονιά!

Παιδιά ψάχνω για μετεωρολογικο σταθμο που να δείχνει θερμοκρασία μέσα-έξω, υγρασία και πρόβλεψη καιρού.Έχει κάποιος υπόψη κάτι καλό αλλά όχι πανακριβο;Δε θα θελα να δώσω πάνω από 50 (και πολλά μου φαίνονται κι αυτα).Βρίσκω πολλά άλλα δε ξέρω που θα βρω κριτικές πέρα από αυτά που έχει στο αμαζον.Μη πάρω κάτι σχετικά φτηνό αλλά τελικά δείχνει ότι να ναι.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κακαο μου να που ξαναβεπομαστε τι κανει το ζουζουνι σου το σοκολατακι; εγω εχω δυο πλεον λοιπον για αυτο που ρωτας εγω πηρα απο το ισοπ αλλα μονο για μεσα κι ειναι πολυ αξιοπιστα και αρκετα ανθεκτικα και κατω απο δεκα ευρω ψαξτο

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 months later...
Καλημέρα,δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί προγενέστερα κάπου αλλά με American Express κάρτα άρχισα να ψωνίζω ξανά...sports direct,aliexpress,ioffer και τα λοιπά...καλά ψωνια

Με το πευπαλ για εμπαυ τι γινεται;Τις κάρτες πάντως τις δέχονται όπου έχω ψωνίσει ονλαιν εδώ και πολύ καιρό.Εγω έχω Visa.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Με το πευπαλ για εμπαυ τι γινεται;Τις κάρτες πάντως τις δέχονται όπου έχω ψωνίσει ονλαιν εδώ και πολύ καιρό.Εγω έχω V6isa.

Με american express ψωνιζεις απο παντού με PayPal ή χωρίς....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...