Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Δοκίμασε κι ό,τι γίνει!

Στο εβαυ για κάθε 10ε η επιβάρυνση είναι 70 λεπτά,δεν είναι και τόσο τραγικό σαν ποσό αν σκεφτείς πόσα γλιτώνεις. Χρήση χρεωστικής κι όχι πιστωτικής.

Καλημερα γλυκο μου κοριτσι :D

Ti εννοεις?

Δωσε πληροφοριες. Μεσω Request money του palypal εννοεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλησπέρα κορίτσια.

Επειδη ειμαι λίγο εως πάρααα πολύ ασχετη θελω τα φωτα σας σχετικα με καποια αγορα που θέλω να κάνω απο εδω http://gr.nextdirect.com/en/boys/younger-boys.

Εχει αγορασει καμια σας παιδικά ρουχαλάκια; Μπορω να πληρώσω κανονικά με την πιστωτική μου κάρτα? Ποσο είναι τα μεταφορικά?

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια.

Επειδη ειμαι λίγο εως πάρααα πολύ ασχετη θελω τα φωτα σας σχετικα με καποια αγορα που θέλω να κάνω απο εδω http://gr.nextdirect.com/en/boys/younger-boys.

Εχει αγορασει καμια σας παιδικά ρουχαλάκια; Μπορω να πληρώσω κανονικά με την πιστωτική μου κάρτα? Ποσο είναι τα μεταφορικά?

Καλημέρα! Έχω αγοράσει αρκετές φορές από τα next. Η ποιότητα στα βρεφικά-παιδικά είναι αρκετά καλή. Έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη από τις μέχρι τώρα αγορές. Στα ρούχα θα προσέχεις τη σύνθεση να είναι cotton, το γράφει μέσα στη σελίδα στο ρούχο που ενδιαφέρεσαι να αγοράσεις.

Πληρώνεις κανονικά με την πιστωτική σου και για αγορές πάνω από 20 ευρώ τα μεταφορικά είναι δωρεάν (τουλάχιστον πριν 3 μήνες που έκανα την τελευταία αγορά).


cPtCp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, δεν έχετε ακούσει το πανικό που έχει γίνει με τις αγορές από το εξωτερικό;;

Και το θέμα αυτό να διαβάσετε λίγο πιο πάνω, θα δείτε ότι ψάχνουν τρόπο τα κορίτσια να κάνουν αγορές μέσω πειπαλ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιποοοον!!!Εχω να μπω στο εμπαυ κανένα μήνα και.Λογω καπιταλ κοντρολς κι αφού δεν μπορουσα να ψωνισω άλλο δεν ασχολήθηκα για λίγο.Μπαίνω λοιπον και βλέπω άνοιξε κάποιος ηλίθιος κέις για ενα σκατολοιδι 1μιση ευρώ που νομιζα οτι είχα ακυρώσει.Μετα απο τοσο καιρό έχει ηδη κλείσει το κέις και τώρα έστειλα μήνυμα στο εμπαυ να δω τι θα γίνει.

Τι συμβαινει όταν στο λογαριασμό σου φορτώνεται απληρωτη συναλλαγή;Εστειλα και στο μ@λ@κ@ πωλητή γτ δεν με ενημέρωσε πρωτα.Και για αυτά τα μυνήματα απο το κέις ρε κορίτσια γτ δεν μου ήρθαν μεηλς;Τσαντιστηκα τώρα με την όλη φαση και ασυνεννοησία.Πως θυμομουν οτι το ακυρωσα εγώ;Το λογικό δεν είναι να σου στείλει ο πωλητής ενα μύνημα να ρωτήσει τι συμβαίνει;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, δεν έχετε ακούσει το πανικό που έχει γίνει με τις αγορές από το εξωτερικό;;

Και το θέμα αυτό να διαβάσετε λίγο πιο πάνω, θα δείτε ότι ψάχνουν τρόπο τα κορίτσια να κάνουν αγορές μέσω πειπαλ.

Τι εννοείς, δεν ασχολήθηκα με το θέμα και δεν γνωρίζω. Θα υπάρξει πρόβλημα πληρωμής με την πιστωτική?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Έχω αγοράσει αρκετές φορές από τα next. Η ποιότητα στα βρεφικά-παιδικά είναι αρκετά καλή. Έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη από τις μέχρι τώρα αγορές. Στα ρούχα θα προσέχεις τη σύνθεση να είναι cotton, το γράφει μέσα στη σελίδα στο ρούχο που ενδιαφέρεσαι να αγοράσεις.

Πληρώνεις κανονικά με την πιστωτική σου και για αγορές πάνω από 20 ευρώ τα μεταφορικά είναι δωρεάν (τουλάχιστον πριν 3 μήνες που έκανα την τελευταία αγορά).

Καλημέρα!

Δηλαδή πληρώνω κανονικά οπως σε οποιοδηποτε σαιτ, σαν να αγοράζω απο Ελλάδα, σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς, δεν ασχολήθηκα με το θέμα και δεν γνωρίζω. Θα υπάρξει πρόβλημα πληρωμής με την πιστωτική?

Δε γίνονται δεκτές οι καρτες για πληρωμές στο εξωτερικο.Κάποιοι λένε μπορεσαν να πληρωσουν εγώ πάντως δεν τα κατάφερα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Σου εξηγούμε πως λόγω capital controls σε ισχύ, οι ελληνικές πιστωτικές κάρτες γίνονται αποδεκτές ΜΟΝΟ από σελίδες του εξωτερικού που έχουν συνεργασία με ελληνικές τράπεζες. Αν το Next είναι απ αυτά, δεν θα έχεις πρόβλημα. Αν όχι, δεν θα μπορέσεις να ολοκληρώσεις τη συναλλαγή


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα μου απάντησε ο πωλητής.Λέει έγινε αυτόματα απο το εμπαυ το κέις....
Μολις με ενημέρωσαν απο την εξυπηρέτηση οτι θα διαγράφει η μη πληρωμή.Απο βλακεία έγινε δεν ξανακανω απόπειρα μέχρι να ανοίξει το πευπαλ κανονικά.

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...