Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ναι αύριο άσε το περιμένω. Αν μασ πει να μασ δει ξανά σε δύο εβδομάδες δεν θα το αντέξουμε αχααχαχαχα. Κάθε εβδομάδα η κάθε δύο εβδομάδες είναι τα ραντεβού μέχρι τς 12 εβδομάδες;;; Ρε πραγματικά σου εύχομαι τα καλύτερα περιμένω νέα σου από τον υπέρηχο 20 του μήνα 

      Εγώ θέλω να κάνω υπέρηχο κάθε 3 μέρες 😁😄 . Αυριο όλα θα πάνε τέλεια, το μωρο σας είναι κομάντο!!! Δε μασάει. Αν ζητήσεις να κάνετε υπέρηχο σε 10 μέρες και όχι σε 2 βδομάδες?

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Καλημέρα τελικά ηρθαν τα πραγματάκια απο gymboree, ολά πολύ όμορφα και δεν πηγαν άσχημα 13 τεμάχια 75 ευρώ.

Μια χαρά! Πλήρωσες το 3αρι;

Κορίτσια καλημέρα!

Να κάνω μια ερώτηση μήπως και ξέρει καμία να με βοηθήσει?

Αγόρασα το καλοκαίρι αυτό:http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC401-Movement-Sensor-Monitor/dp/B0013FW5G8/ref=sr_1_sc_2?ie=UTF8&qid=1329471845&sr=8-2-spell

για το μωράκι της νύφης μου.Όλα καλά μέχρι πριν λίγες μέρες.Με την κακοκαιρία έκανε διακοπές το ρεύμα και κάηκε ο φορτιστής που συνδέεται με το sensor pand.Το πήγαν σε ηλεκτρολόγο,το άνοιξε και είπε οτι κάηκε κάποιο τσιπάκι και δεν φτιάχνεται.Η ερώτησή μου είναι:ξέρετε αν το καλύπτει η εγγύηση?(μάλλον οχι αφού ανοίχτηκε απο άλλον μάστορα,ε?) ή γνωρίζετε που μπορώ να ψάξω να βρω άλλον φορτιστή?

Δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις αλλά αν δεν κάνω λάθος εφόσον το πήρες εκτός Ελλάδος δεν σε καλύπτει η εγγύηση. Πάντως δεν χάνεις να ρωτήσεις αν μπορείς να αγοράσεις άλλον φορτιστή;

Stacy δεν μεταφέρεις το λατρεμένο μας θέμα Gymboree εδώ;


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χατζικακι ναι το 10 πηρα.Απο ακρη σε ακρη ειναι 18 εκ.

Συμφωνω κοριτσι για να μπορουμε να παρακολουθουμε ενα θεμα.

Eυχαριστώ πολύ, μόλις την βρω μπόσικη, θα την μετρήσω.

Άντε να οργανωθούμε σιγά σιγά.

Μήπως πρέπει να κάνουμε ένα θέμα με οδηγίες για όλα όπως δίπλα ?

.........Από τζαβαρι επρεπε να παραλάβω 13-17/02 αλλά ακόμα δεν εχω παραλάβει και ουτε στο ταχυδρομειο είναι, να στείλω μνμ ή να περιμένω ακόμα?

Δεν έχω ψωνίσει από τζαβαρί αλλά με την λογική του ΑΜΑΖΟΝ, στείλε ένα μύνημα ότι δεν έχεις παραλάβει κλπ.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν μπορείς να κάνεις σωστό καθάρισμα με αυτό.. απλά επειδή βαριέμαι να βάζω ηλεκτρική κάθε μέρα (έχω πάρει και μια Dyson που δεν την λες και ευκολοδούλευτη) μαζευω με αυτό όσα.. βλέπει η πεθερα.. αλλα κάνει καλη δουλειά.. έχει και ένα χτενάκι μπροστά και πραγματικά μαζευει πολλα...

κι εμένα θα με ενδιέφερε να μάθω για τη Dyson γιατι είμαι ανάμεσα σε αυτή τη μάρκα και στη Vax.

H giagia πριν μου πρότεινε αυτή http://www.amazon.co.uk/Vax-C89-MA-B-Multicyclonic-Bagless-Cylinder/dp/B004ZJMF00/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1329414596&sr=8-8 αλλά δε μπορώ να καταλάβω ποιά είναι καλύτερη. Η όρθια ή η κανονική?

Ουφ, τι μπερδεμα![/QUOτ

η γνώμη μου είναι πως η Dyson είναι κορυφαία σκούπα.Την πρώτη φορά που την χρησιμοποίησα μάζεψα ένα κουβά σκόνη και μόλις είχα σκουπίσει με την προηγούμενη σκούπα μου. Όμως είναι βαρια σκούπα και το μπροστινό της μέρος είναι χονδρό και δεν δουλεύεται ευκολα αν δεν έχεις μεγάλες ελεύθερες επιφάνειες. Έχω αυτή

http://www.amazon.co.uk/Dyson-Full-size-Cylinder-Engineered-Removing/dp/B003479PNO/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1329504695&sr=8-1

θα έλεγα πως, κρίνοντας από το πόσο βαριά είναι αυτή, η όρθια μάλλον θα είναι πολύ βαρύτερη και δεν θα μπορείς να προσεγγίσεις δύσκολα σημεία όμως κάτω από καναπέδες και κρεβάτια. Προσωπικά αν αγόραζα σκούπα τώρα θα έπαιρνα την Vax γιατί το μπροστινό μέρος αυτό που ακουμπά στο έδαφος μου φαινεται πιο ευκολοδούλευτο από της Dyson.

Link to comment
Share on other sites

για το σκουπακι της black and decker εχω κ γω να πω τα καλυτερα..εχω το χω κανα τριαρι χρονια,κ πηρα κ τα 12β για τον μπαμπα μου....σουπερ ειναι-απο αμαζον φυσικα!

επισης ηρθαν οι γαλοτσες μου σημερα

http://www.amazon.co.uk/Lowther-Unisex-Boots-Wellies-W23262/dp/B000X2570S/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1329506148&sr=8-1

ενταξει μου κατσαν λιγο στενες στη γαμπα(δε φταινε αυτες-η γαμπα μου φταει:oops:) δηλαδη χωραει τζιν απο μεσα αλλα ειναι λιγο στριμωχτα στο πανω μερος ,αλλα ειναι κουκλες...

τωρα ,τεστ ντραιβ δεν εκανα ακομα,αλλα καλες μου φαινονται....κ ειναι κ της οικογενειας των hunter με οτι αυτο συνεπαγεται...

για 14 λιρονια που μου ρθαν εμενα με το 20 % εκπτωση που χε το αμαζον την προηγουμεςνη βδομαδα,σουπερ!

αυτα,και ξαναβουταω στο πηγαδι μου....διαβασμα κ μικρη αρρωστη(2 σε 1:confused:)

Link to comment
Share on other sites

για το σκουπακι της black and decker εχω κ γω να πω τα καλυτερα..εχω το χω κανα τριαρι χρονια,κ πηρα κ τα 12β για τον μπαμπα μου....σουπερ ειναι-απο αμαζον φυσικα!

επισης ηρθαν οι γαλοτσες μου σημερα

http://www.amazon.co.uk/Lowther-Unisex-Boots-Wellies-W23262/dp/B000X2570S/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1329506148&sr=8-1

ενταξει μου κατσαν λιγο στενες στη γαμπα(δε φταινε αυτες-η γαμπα μου φταει:oops:) δηλαδη χωραει τζιν απο μεσα αλλα ειναι λιγο στριμωχτα στο πανω μερος ,αλλα ειναι κουκλες...

τωρα ,τεστ ντραιβ δεν εκανα ακομα,αλλα καλες μου φαινονται....κ ειναι κ της οικογενειας των hunter με οτι αυτο συνεπαγεται...

για 14 λιρονια που μου ρθαν εμενα με το 20 % εκπτωση που χε το αμαζον την προηγουμεςνη βδομαδα,σουπερ!

αυτα,και ξαναβουταω στο πηγαδι μου....διαβασμα κ μικρη αρρωστη(2 σε 1:confused:)

Mε γειες και περαστικά σας!


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mε γειες και περαστικά σας!

για το διαβασμα δε βλεπω να λες κουβεντα:mrgreen:

(ειδες ταμαρακο μου υπογραφη που εβαλα....?

για παρτη σου που μου παραπονεθηκες οτι δε με καταλαβαινεις με την καινουρια υπογραφη-κααααποια στιγμη θα στειλω μην στους αντμιν να μου ΞΑΝΑαλλαξουν το νικ,απλα τωρα καιγομαι,κ δεν μου ειναι ευκολο να ψαχνω τι κ πως που δεν τα ξερω...;))

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εμένα θα με ενδιέφερε να μάθω για τη Dyson γιατι είμαι ανάμεσα σε αυτή τη μάρκα και στη Vax.

H giagia πριν μου πρότεινε αυτή http://www.amazon.co.uk/Vax-C89-MA-B-Multicyclonic-Bagless-Cylinder/dp/B004ZJMF00/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1329414596&sr=8-8 αλλά δε μπορώ να καταλάβω ποιά είναι καλύτερη. Η όρθια ή η κανονική?

Ουφ, τι μπερδεμα![/QUOτ

η γνώμη μου είναι πως η Dyson είναι κορυφαία σκούπα.Την πρώτη φορά που την χρησιμοποίησα μάζεψα ένα κουβά σκόνη και μόλις είχα σκουπίσει με την προηγούμενη σκούπα μου. Όμως είναι βαρια σκούπα και το μπροστινό της μέρος είναι χονδρό και δεν δουλεύεται ευκολα αν δεν έχεις μεγάλες ελεύθερες επιφάνειες. Έχω αυτή

http://www.amazon.co.uk/Dyson-Full-size-Cylinder-Engineered-Removing/dp/B003479PNO/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1329504695&sr=8-1

θα έλεγα πως, κρίνοντας από το πόσο βαριά είναι αυτή, η όρθια μάλλον θα είναι πολύ βαρύτερη και δεν θα μπορείς να προσεγγίσεις δύσκολα σημεία όμως κάτω από καναπέδες και κρεβάτια. Προσωπικά αν αγόραζα σκούπα τώρα θα έπαιρνα την Vax γιατί το μπροστινό μέρος αυτό που ακουμπά στο έδαφος μου φαινεται πιο ευκολοδούλευτο από της Dyson.

ηθελα και γω να παρω dyson το συγκεκριμενο μοντελο, αλλα σκεφτηκα την απαγορευτικη (για μενα) τιμη της, αν και το αμαζον την ειχε βαλει αν θυμαμαι καλα καποια στιγμη 209 λιρες. επειδη εχω σκυλο και χαζομαδαει, ειναι καλη; ειχες καποιο αλλο προβλημα εκτος απο το βαρος της; αυτο δεν με νοιαζει πολυ, εχει απλα το σπιτι μου, δεν εχω τα τρελα επιπλα οποτε δεν θαναι προβλημα.


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ηθελα και γω να παρω dyson το συγκεκριμενο μοντελο, αλλα σκεφτηκα την απαγορευτικη (για μενα) τιμη της, αν και το αμαζον την ειχε βαλει αν θυμαμαι καλα καποια στιγμη 209 λιρες. επειδη εχω σκυλο και χαζομαδαει, ειναι καλη; ειχες καποιο αλλο προβλημα εκτος απο το βαρος της; αυτο δεν με νοιαζει πολυ, εχει απλα το σπιτι μου, δεν εχω τα τρελα επιπλα οποτε δεν θαναι προβλημα.

ότι είναι καλή σαν σκούπα δεν το συζητώ.. εγώ δεν έχω σκύλο ή αλλο ζώο αλλά φαντάζομαι ότι δεν θα είναι πρόβλημα έτσι που τραβάει η σκούπα..και εγώ στις 209 λίρες την είχα πάρει και ήρθε σε μία εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Δώστε μου καμιά ιδέα δώρου για μωρά δίδυμα κοριτσάκια.

Δεν έχω μεγάλη υποχρέωση, οπότε ας είναι κάτι οικονομικό.

Κοιτάζω στο amazon σετάκι πρωϊνού

http://www.amazon.co.uk/Ethos-Ceramic-Breakfast-Boxed-Piece/dp/B004GJXDT6/ref=sr_1_154?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=kitchen&ie=UTF8&qid=1329645176&sr=1-154

αλλα παλι δεν ενθουσιάζομαι. Ίσως κάτι κοινό και για τις δύο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Δώστε μου καμιά ιδέα δώρου για μωρά δίδυμα κοριτσάκια.

Δεν έχω μεγάλη υποχρέωση, οπότε ας είναι κάτι οικονομικό.

Κοιτάζω στο amazon σετάκι πρωϊνού

http://www.amazon.co.uk/Ethos-Ceramic-Breakfast-Boxed-Piece/dp/B004GJXDT6/ref=sr_1_154?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=kitchen&ie=UTF8&qid=1329645176&sr=1-154

αλλα παλι δεν ενθουσιάζομαι. Ίσως κάτι κοινό και για τις δύο?

Όχι κοινό. Θα τσακώνονται. Πόσο χρονων είναι;


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...