Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Λοιπόν κορίτσια,το παίδψα,το παίδεψα και ο θεός έδωσε τη λύση!! Τελικά πήρα αυτό http://www.amazon.co.uk/Vax-H90-GA-B-Handheld-Vacuum-Cleaner/dp/B0031M9K5U/ref=sr_1_10?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1329282565&sr=1-10 όπως και η giagia γιατί ώσπου να το αποφασίσω,το ντάισον αυξήθηκε καμια 30αρια λίρες.. Χατζίκο, χωρίς να έχω ιδια άποψη,για τις όρθιες σκούπες έχω ακούσει ότι δεν είναι τόσο εύελικτες και πρακτικές. Για φαντάσου να κουβαλάς όλη τη σκούπα στο χέρι σου και όχι να τη σέρνεις από πίσω. Επίσης δεν χώνονται κάτω από κρεβάτια και δύσκολα σημεία..κι εγώ σε αναζήτηση σκούπας είμαι,και ξεκίνησα με τις όρθιες αλλά μετά από έρευνα τελικά θα καταλήξω στις στρογγυλές. Ξεκίνησα βέβαια με το σκουπάκι.. Και τώρα που το σκέφτομαι δεν πήρα αντάπτορα για την πρίζα..που θα βρω??

Ταμαράκι, παπλωματωθήκες βγάζει συνέχεια σε προσφορά το melinamay com ασλάνης das,kentia,nef-nef,nikos apostolopoulos). Τώρα που κοίταξα όμως δεν παίζει τίποτα,ούτε στα προσεχώς..

Και ας βάλω και μια απορία για τα τζιμπορι αφού δεν άνοιξε σχετικό θέμα ακόμη. Η παραγγελία μου ήταν 128 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά. Και μου δείχνει ότι έχω κερδίσει και 50 τζιμπακσ. Κανονικά δεν έπρεπε να είναι 100? Και κάτι άλλο. Φαίνεται ότι έχω ένα ριγουορντ ναμπερ. Από που προήλθε αφού δεν είχα ψωνίσει ποτέ από αυτούς? Τι ποσό έκπτωσης είναι αυτός ο αριθμός? Μπορώ να τον χρησιμοποιήσω μαζί με τζιμπακ?

Ετοιμάζω ένα καλαθάκι και πάλι μου βγάζει ότι έχει περαστεί για την παραγγελία σας ο τάδε ριγουορντ ναμβερ.


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

στις 100 αγορες περνεις 50 τζιμμπακς

το ρεγουορντ, οταν περασεις τις 250 αγορες θα σου στειλουν δωροκωδικο στο μαιλ σου 5 δολλαρια. Το ουμερακι ειναι για τους ποντους σου, δικο τους

Link to comment
Share on other sites

κι εμένα θα με ενδιέφερε να μάθω για τη Dyson γιατι είμαι ανάμεσα σε αυτή τη μάρκα και στη Vax.

H giagia πριν μου πρότεινε αυτή http://www.amazon.co.uk/Vax-C89-MA-B-Multicyclonic-Bagless-Cylinder/dp/B004ZJMF00/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1329414596&sr=8-8 αλλά δε μπορώ να καταλάβω ποιά είναι καλύτερη. Η όρθια ή η κανονική?

Ουφ, τι μπερδεμα!

Ουφ :confused::confused::confused::?::?::?::?:

Όσο πάει, γίνεται δυσκολότερο να αποφασίσω..........

Με βλέπω στο τέλος να σκουπίζω με την παλιά κλασική σκούπα χειρός....

Λοιπόν κορίτσια,το παίδψα,το παίδεψα και ο θεός έδωσε τη λύση!! Τελικά πήρα αυτό http://www.amazon.co.uk/Vax-H90-GA-B-Handheld-Vacuum-Cleaner/dp/B0031M9K5U/ref=sr_1_10?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1329282565&sr=1-10 όπως και η giagia γιατί ώσπου να το αποφασίσω,το ντάισον αυξήθηκε καμια 30αρια λίρες.. Χατζίκο, χωρίς να έχω ιδια άποψη,για τις όρθιες σκούπες έχω ακούσει ότι δεν είναι τόσο εύελικτες και πρακτικές. Για φαντάσου να κουβαλάς όλη τη σκούπα στο χέρι σου και όχι να τη σέρνεις από πίσω. Επίσης δεν χώνονται κάτω από κρεβάτια και δύσκολα σημεία..κι εγώ σε αναζήτηση σκούπας είμαι,και ξεκίνησα με τις όρθιες αλλά μετά από έρευνα τελικά θα καταλήξω στις στρογγυλές. Ξεκίνησα βέβαια με το σκουπάκι.. Και τώρα που το σκέφτομαι δεν πήρα αντάπτορα για την πρίζα..που θα βρω??

Ταμαράκι, παπλωματωθήκες βγάζει συνέχεια σε προσφορά το melinamay com ασλάνης das,kentia,nef-nef,nikos apostolopoulos). Τώρα που κοίταξα όμως δεν παίζει τίποτα,ούτε στα προσεχώς..

Και ας βάλω και μια απορία για τα τζιμπορι αφού δεν άνοιξε σχετικό θέμα ακόμη. Η παραγγελία μου ήταν 128 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά. Και μου δείχνει ότι έχω κερδίσει και 50 τζιμπακσ. Κανονικά δεν έπρεπε να είναι 100? Και κάτι άλλο. Φαίνεται ότι έχω ένα ριγουορντ ναμπερ. Από που προήλθε αφού δεν είχα ψωνίσει ποτέ από αυτούς? Τι ποσό έκπτωσης είναι αυτός ο αριθμός? Μπορώ να τον χρησιμοποιήσω μαζί με τζιμπακ?

Ετοιμάζω ένα καλαθάκι και πάλι μου βγάζει ότι έχει περαστεί για την παραγγελία σας ο τάδε ριγουορντ ναμβερ.

Λες να αποφύγω την όρθια ε ? Κάπου το έχω ξαναδιαβάσει αυτό, άντε λοιπόν καταλήξαμε τουλάχιστον, ότι θέλουμε συρτή σκούπα, κάτι είναι και αυτό.:wink:

Τα τζίμπακς καλά στα υπολογίζει, κερδίζεις ανά 50 δολλάρια το μισό της αγοράς σου, δηλαδή 25. Άρα στα 100 δολ. καθαρή αγορά που έκανες εσύ, δεν υπολογίζονται τα μεταφορικά, όντως σου αναλογούν 50 τζίμπακς για τον Απρίλη (12-22 Απριλίου η επόμενη εξαργύρωση).

Για το reward number, δεν θυμάμαι να σου πω, έκανα και βλακεία την προηγούμενη φορά και τον πέταξα, αυτή την φορά μου έστειλαν 20 δολλάρια, θα το κρατήσω.

Αν θυμάμαι καλά, σου υπολογίζει εκεί αυτόματα πόντους κάθε φορά που αγοράζεις. Λεπτομέρειες εδώ, νομίζω σου δίνουν 5 δολλάρια μπόνους για κάθε 250 δολ που ψωνίζεις.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ταμαράκι, μας παρέπεμψαν σε αυτή την ενότητα του καφέ.

Στέισιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Νέο τζίμπο θέμα τιμητικά εσύ !!!!!!

Μετέφερε και τα ενημερωτικά ποστς στην αρχή, για να έχουμε μπούσουλα.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στις 100 αγορες περνεις 50 τζιμμπακς

το ρεγουορντ, οταν περασεις τις 250 αγορες θα σου στειλουν δωροκωδικο στο μαιλ σου 5 δολλαρια. Το ουμερακι ειναι για τους ποντους σου, δικο τους

Ουφ :confused::confused::confused::?::?::?::?:

Όσο πάει, γίνεται δυσκολότερο να αποφασίσω..........

Με βλέπω στο τέλος να σκουπίζω με την παλιά κλασική σκούπα χειρός....

Λες να αποφύγω την όρθια ε ? Κάπου το έχω ξαναδιαβάσει αυτό, άντε λοιπόν καταλήξαμε τουλάχιστον, ότι θέλουμε συρτή σκούπα, κάτι είναι και αυτό.:wink:

Τα τζίμπακς καλά στα υπολογίζει, κερδίζεις ανά 50 δολλάρια το μισό της αγοράς σου, δηλαδή 25. Άρα στα 100 δολ. καθαρή αγορά που έκανες εσύ, δεν υπολογίζονται τα μεταφορικά, όντως σου αναλογούν 50 τζίμπακς για τον Απρίλη (12-22 Απριλίου η επόμενη εξαργύρωση).

Για το reward number, δεν θυμάμαι να σου πω, έκανα και βλακεία την προηγούμενη φορά και τον πέταξα, αυτή την φορά μου έστειλαν 20 δολλάρια, θα το κρατήσω.

Αν θυμάμαι καλά, σου υπολογίζει εκεί αυτόματα πόντους κάθε φορά που αγοράζεις. Λεπτομέρειες εδώ, νομίζω σου δίνουν 5 δολλάρια μπόνους για κάθε 250 δολ που ψωνίζεις.

Ευχαριστώ πολύυυυυυ!!!


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites

H giagia πριν μου πρότεινε αυτή http://www.amazon.co.uk/Vax-C89-MA-B-Multicyclonic-Bagless-Cylinder/dp/B004ZJMF00/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1329414596&sr=8-8 αλλά δε μπορώ να καταλάβω ποιά είναι καλύτερη. Η όρθια ή η κανονική?

Ουφ, τι μπερδεμα!

To μείον στην όρθια είναι ότι δεν χωράει κάτω από το κρεβάτι και ότι, αν και το συγκεκριμένο μοντέλο που πήρα δεν είναι πολύ βαρύ, είναι λιγο δυσκίνητη (ίσως όμως επειδή τόσα χρόνια είχα την καθιστή, να μην την συνήθησα ακόμη την όρθια). Από δύναμη όμως ειναι φοβερή!!!

Link to comment
Share on other sites

Access αν περιμένεις λίγο έχω παραγγείλει όλη τη σειρά και περιμένω να έρθουν.. υγρό για τζάμια, για το μπάνιο, για το πάτωμα, ταμπλέτες για το πλυντήριο κτλ... ελπίζω μόνο να είναι καλά γιατί έχω πάρει τις δωδεκάδες!!!... διαφορετικά με βλέπω να τα κάνω σετ δώρου ;)

Πάντως και η δική μου έρευνα έδειξε πως προκειται για καλά προιόντα.. όταν παραλάβω θα ενημερώσω γιατί η τιμή τους είναι καταπληκτική..

Κι εγώ τα ζαχαρώνω αυτά, η τιμή είναι σούπερ! Το μείον ότι είναι σε 12αδες τα περισσότερα και αν δε βγουν καλά...:cool:

Περιμένουμε εντυπώσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια,το παίδψα,το παίδεψα και ο θεός έδωσε τη λύση!! Τελικά πήρα αυτό http://www.amazon.co.uk/Vax-H90-GA-B-Handheld-Vacuum-Cleaner/dp/B0031M9K5U/ref=sr_1_10?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1329282565&sr=1-10 Και τώρα που το σκέφτομαι δεν πήρα αντάπτορα για την πρίζα..που θα βρω??

Εγώ παρήγγειλα αυτόν:

http://www.ipshop.gr/product-id-29996.html

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα, πρέπει να κλείσω ξενοδοχείο στο εξωτερικό για συγγενή μου. Υπάρχει κάποια δοκιμασμένη σελίδα με καλές προσφορές; Ευχαριστώ πολύ!

Υπάρχει το www.booking.com κ το www.trivago.com

Εχω χρησιμοποιήσει το πρώτο , σου βγάζει τα ξενοδοχεία κ εσύ επιλέγεις τι θες αναλογα με τις παροχές που θες, έχει κ ριβιους από πελάτες που έμειναν για να διαβάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Και μια ερώτηση : θέλω να κάνω δώρο στον άντρα μου ένα παντελόνι ισοθερμικό για μηχανή , τύπου τζιν ή ύφασμα , με μια πρόχειρη αναζήτηση βρήκα κάτι τέτοιο :http://www.ebay.co.uk/itm/ct1001-Motorcycle-Trousers-Armoured-Thermal-Vented-Breathable-Waterproof-Black-/280742724106?pt=UK_Motorcycle_Clothing&var=&hash=item870d65c82c#ht_3688wt_905 δεν ξέρω όμως αν κάνω σωστή αναζήτηση ....

μήπως έχετε κάτι υπόψιν σας ;;; στα τοπικά μαγαζιά δεν βρήκα κάτι κάτω από 150 ευρώ.

μήπως ξέρετε και e- shop με αξεσουάρ για μηχανές;;;

εχω παρει εγω τα floso απο αμαζον...λογικα για μηχανη θα τον καλυπτουν....

αλλα δες κι αυτα που ισως ειναι πιο ζεστα

http://www.amazon.co.uk/Mens-THERMAL-LONG-Underwear-Small/dp/B005HR5RT0/ref=sr_1_10?ie=UTF8&qid=1329463932&sr=8-10

κοριτσια dyson εχω εγω...ειναι πολυ δυνατη και καλη σκουπα αλλα ειναι βαρια,κανει πολυ θορυβο και δεν παει ευκολα σε καποια πολυ στενα σημεια...

εγω εχω παρει και αυτο

http://www.amazon.co.uk/Dyson-Flexi-Crevice-Tool-Vacuums/dp/B00085EDPU/ref=sr_1_16?ie=UTF8&qid=1329464081&sr=8-16


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

τι λινκ θες? απο ποιο μαγαζι?

στα βαζω κ τα δυο

http://www.amazon.co.uk/gp/search/ref=sr_nr_i_0?rh=k%3Aorchard+puzzle%2Cp_76%3A1-%2Ci%3Atoys&keywords=orchard+puzzle&ie=UTF8&qid=1329389632

και

http://www.public.gr/search/searchResultsRefinements.jsp?pageSize=&pageNo=&trail=SRCH%3AORCHARD%2BPUZZLES%3A1002%3Acat30003&sortMode=&sortOrder=&sortProperty=&parentCategoryId=cat30003&addFacet=1002%25253Acat30003

επειδη με ενδιαφερουν πολυ τα παζλ αυτα που ψαχνεις εσυ τι ειναι? για τι ηλικιες?

εμενα ο δικος μου κοντευει τα 2 ...

εχουν τα educa καποια παζλ που ειναι πχ η κοκκκινοσκουφιτσα και εχει και φιγουρα μαζι με το παζλ για να παιζεις...αυτο ψαχνω και γενικα επειδη του αρεσουν πολυ θελω και καποια "περιεργα"...


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το www.booking.com κ το www.trivago.com

Εχω χρησιμοποιήσει το πρώτο , σου βγάζει τα ξενοδοχεία κ εσύ επιλέγεις τι θες αναλογα με τις παροχές που θες, έχει κ ριβιους από πελάτες που έμειναν για να διαβάσεις.

Ευχαριστώ, μπαίνω τώρα να δώ!


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...