Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Ευχαριστώ, μπαίνω τώρα να δώ!

:D

Aγόρασα προχθές από αυτόν τον πωλητή πιτζαμάκια Μαρκς για του χρόνου σε πολύ καλή τιμή, τα έστειλε την ίδια μέρα, όταν παραλάβω θα σας πω.

http://www.ebay.co.uk/itm/140642032091?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_686wt_1037

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα ο δικος μου κοντευει τα 2 ...

εχουν τα educa καποια παζλ που ειναι πχ η κοκκκινοσκουφιτσα και εχει και φιγουρα μαζι με το παζλ για να παιζεις...αυτο ψαχνω και γενικα επειδη του αρεσουν πολυ θελω και καποια "περιεργα"...

ok εμενα ειναι 2 και 3 μηνων και φτιαχνει με 25 κομματια τωρα.... κ αγορασα ηδη απο αμαζον τα 30, 35 και 40 γιατι αργει τρομερα να τα στειλει.... δε ξερω γιατι.... μαλλον με το προμηθευτη εχει σχεση...

να σου πω πηγα τζαμπο χτες και καμια απολυτως σχεση! σε αυτα τα κομματια, οι φωτο ηταν χαλια τα σχεδια μαπα εντελως.... απογοητευτηκα... αλλα οκ τα ειχε παμφθηνα με 3 και 5 ευρω.....

αυτα τα orchard ειναι το καθενα στο κουτακι του κ ετσι δε τα χανουμε και το χαρτονι τους πολυ χοντρο κ βολικο για παιδακια.........

αν βρεις αυτα που λες βαλτα γιατι τα εχουμε ολα τα ορσαρντ πια.......


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δε με πιστευεις; :D

θες να με τρελανεις? μολις το δοκιμασα..........

24 τμχ παμπερς μωρομαντηλα τελικη τιμη 29.53 με 10 λιρες μτχ.........

δοκιμασα και με 2 24αδες... το ιδιο.......


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

Να κάνω μια ερώτηση μήπως και ξέρει καμία να με βοηθήσει?

Αγόρασα το καλοκαίρι αυτό:http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC401-Movement-Sensor-Monitor/dp/B0013FW5G8/ref=sr_1_sc_2?ie=UTF8&qid=1329471845&sr=8-2-spell

για το μωράκι της νύφης μου.Όλα καλά μέχρι πριν λίγες μέρες.Με την κακοκαιρία έκανε διακοπές το ρεύμα και κάηκε ο φορτιστής που συνδέεται με το sensor pand.Το πήγαν σε ηλεκτρολόγο,το άνοιξε και είπε οτι κάηκε κάποιο τσιπάκι και δεν φτιάχνεται.Η ερώτησή μου είναι:ξέρετε αν το καλύπτει η εγγύηση?(μάλλον οχι αφού ανοίχτηκε απο άλλον μάστορα,ε?) ή γνωρίζετε που μπορώ να ψάξω να βρω άλλον φορτιστή?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για το μωράκι της νύφης μου.Όλα καλά μέχρι πριν λίγες μέρες.Με την κακοκαιρία έκανε διακοπές το ρεύμα και κάηκε ο φορτιστής που συνδέεται με το sensor pand.Το πήγαν σε ηλεκτρολόγο,το άνοιξε και είπε οτι κάηκε κάποιο τσιπάκι και δεν φτιάχνεται.Η ερώτησή μου είναι:ξέρετε αν το καλύπτει η εγγύηση?(μάλλον οχι αφού ανοίχτηκε απο άλλον μάστορα,ε?) ή γνωρίζετε που μπορώ να ψάξω να βρω άλλον φορτιστή?

μου συνεβη κατι παρομοιο με ενδοεπικοινωνια που αγορασα απο τζαμπο......

πρωτον, εφοσον ανοιχθηκε απο καποιον μου ειπαν οτι χανεται η εγγυηση

δευτερον, αν ειναι ΜΟΝΟ ο φορτιστης το προβλημα σιγουρα θα βρεις καποιον να ταιριαζει σε μαγαζι με ηλεκτρικα και ψιλολογια με επισκευες κλπ ειναι ειδικα μαγαζια με ανταλλακτικα κλπ μαθε κ θα βρεις στη περιοχη σου

τριτον, αν το πας σε πιοοοο "καπατσο" ηλεκτρολογο μπορει να δωσει αλλη ετυμηγορια ή ακομα κ να το φτιαξει...... αυτο εγινε με μενα, μου πε ξεκαθαρα αν ηταν αλλος δε θα στο φτιαχνε....... κ πηρα ομως κ φορτιστη καινουργιο γιατι με κατι "ελευθερες πτωσεις" ειχα θεμα......

στα χαρακτηριστικα αυτου που αγορασες λεει οτι:

IMPORTANT: All Angelcare Monitors in the UK/Ireland are specific models designed for the UK/Ireland and should not be exported or used in other countries. If exported outside of the UK/Ireland the UK warranty becomes invalid

δηλαδη η εγγυηση δεν ισχυει για χρηση εκτος αγγλιας....... βεβαια μια ερωτηση στο αμαζον θα την εκανα ετσι κι αλλιως........


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πηρες το 10? Εγώ κοιτάω το 11 για το καλοκαίρι. Αν σου είναι εύκολο, μέτρησέ το μου σε παρακαλώ, να έχω μια τάξη μεγέθους.

Χατζικακι ναι το 10 πηρα.Απο ακρη σε ακρη ειναι 18 εκ.

Για το τζίμπο συμφωνώ, είναι ένα θέμα από μόνο του, με τόσες εκπτώσεις και προσφορές και κουπόνια και τζίμπαγκς και μυστηριώδεις κωδικούς.

Αλλά για όλα τα άλλα, φοβάμαι ότι θα χαθούμε μωρέ.

Συμφωνω κοριτσι για να μπορουμε να παρακολουθουμε ενα θεμα.


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

:D

Aγόρασα προχθές από αυτόν τον πωλητή πιτζαμάκια Μαρκς για του χρόνου σε πολύ καλή τιμή, τα έστειλε την ίδια μέρα, όταν παραλάβω θα σας πω.

http://www.ebay.co.uk/itm/140642032091?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_686wt_1037

Α στα διάλα! Και εγώ προχθές αγόρασα τα ίδια πυτζαμάκια απ τον ίδιο πωλητή! ααχαχααχαχαχα

Τηλεπάθειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Χατζικακι ναι το 10 πηρα.Απο ακρη σε ακρη ειναι 18 εκ.

Συμφωνω κοριτσι για να μπορουμε να παρακολουθουμε ενα θεμα.

Ψιτ κοπελιά εσένα σε θέλω σε πμ

Α στα διάλα! Και εγώ προχθές αγόρασα τα ίδια πυτζαμάκια απ τον ίδιο πωλητή! ααχαχααχαχαχα

Τηλεπάθειααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Αντε ρεεεε?? χε χε μα δεν έιναι κουκλίστικα?

Πήρα την hello kitty κ το winter woodland :tongue::D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μου συνεβη κατι παρομοιο με ενδοεπικοινωνια που αγορασα απο τζαμπο......

πρωτον, εφοσον ανοιχθηκε απο καποιον μου ειπαν οτι χανεται η εγγυηση

δευτερον, αν ειναι ΜΟΝΟ ο φορτιστης το προβλημα σιγουρα θα βρεις καποιον να ταιριαζει σε μαγαζι με ηλεκτρικα και ψιλολογια με επισκευες κλπ ειναι ειδικα μαγαζια με ανταλλακτικα κλπ μαθε κ θα βρεις στη περιοχη σου

τριτον, αν το πας σε πιοοοο "καπατσο" ηλεκτρολογο μπορει να δωσει αλλη ετυμηγορια ή ακομα κ να το φτιαξει...... αυτο εγινε με μενα, μου πε ξεκαθαρα αν ηταν αλλος δε θα στο φτιαχνε....... κ πηρα ομως κ φορτιστη καινουργιο γιατι με κατι "ελευθερες πτωσεις" ειχα θεμα......

στα χαρακτηριστικα αυτου που αγορασες λεει οτι:

IMPORTANT: All Angelcare Monitors in the UK/Ireland are specific models designed for the UK/Ireland and should not be exported or used in other countries. If exported outside of the UK/Ireland the UK warranty becomes invalid

δηλαδη η εγγυηση δεν ισχυει για χρηση εκτος αγγλιας....... βεβαια μια ερωτηση στο αμαζον θα την εκανα ετσι κι αλλιως........

Ιrida σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντησή σου.

Κι εγώ έτσι το σκέφτηκα:να ρωτήσω στο amazon και οτι γίνει.Εξάλλου ψιλοβολεύτηκαν τα παιδιά με ένα άλλο παρόμοιο φορτιστή.Οπότε θα ρωτήσω.....και οτι γίνει;)

Με το καλό το μωράκι σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλες! θυμάστε που άνοιξα case για ενα φόρεμα σκισμενο; ο πωλητής τελικα αποφάσισε να μου βαλει τα λεφτα χωρις να του το στειλω πισω( τωρα τι φλασια ηταν αυτη, ποιος ξερει;;) βλεπω λοιπον το refund στο paypal 7,21 εκανα accept και ξαφνικά έγιναν 6,73.κραταει το paypal τα 48 που λείπουν; η επομενη συναλλαγή θα που θα κανω με το paypal θα παρει αυτόματα απο το balance αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Παρέλαβα από φοτο.κομ τις φωτογραφίες σε χαρτί glossy!

Εμεινα ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα είναι καλύτερης ποιότητας από το ματ και πιο χοντρό!Επίσης η συσκευασία αυτη τη φορά ήταν τέλεια!Ειχαν βάλει τις φωτογραφίες μέσα σε πλαστικές θήκες!

Βεβαια μου βγήκαν 18 λεπτά η φωτό για 200 περίπου φωτό, ο δικός μου ο φωτογράφος χρεώνει 20 λεπτα τη μια, οπότε για λιγότερες δε νομίζω οτι συμφέρει!

Από τζαβαρι επρεπε να παραλάβω 13-17/02 αλλά ακόμα δεν εχω παραλάβει και ουτε στο ταχυδρομειο είναι, να στείλω μνμ ή να περιμένω ακόμα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...