Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιουνίος 2012


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα σε ολες!!!και εγω αργησα να σας βρω αλλα σας βρηκα!!!ειχα ακουσει απο αλλες μανουλες οτι τα cafe αυτα ειναι πολυ ωραια παρεουλα!

λοιπον μανουλες κ εγω θα γινω μανουλα για δευτερη φορα!η κορη μου ειναι περιπου 20 μηνων κ εχω ΠΗΤ 4/6/2012!

ακομα τιποτα για τον υπερηχο β επιπεδου!την πρωτη εβδομαδα του φεβρουαριου μου ειπαν!

αυτα απο εμενα!!καλη λευτερια σε ολες κ με ενα πονο!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2012!!!

sidimire 1/6/2012

Φωτογράφος 3/6/2012

ΜΑΡΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ 4/6/2012

verak 4/6/2012

naya23 5/6/2012

irene_myl 8/6/2012

katerina23 12/6/2012

ΣΤΕΓΙΑ 12/6/2012

Ελινα Ζ. 14/6/2012

lilathanos 21/6/2012

Melitaki :) 25/6/2012

aglaitsa 29/6/2012

nana80


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Όλο και μεγαλώνει η παρεούλα μας...

Ειρήνη και Βέρα καλωσήρθατε και με το καλό τα θαυματάκια σας...

Βέρα να χαίρεσαι το μεγάλο σου ζουζούνι!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαίρετε!!!

Τι κάνετε κοριτσάρες μου?

Πως είναι τα θαυματάκια σας?

Αρχίσαμε τα κλωτσομπουνίδια?

Εμείς όλοι καλά...

Πολλά φιλάκια...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ?ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΞΕΧΑΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ 2-3 ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΝΑΚΑΝΩ ΠΑΡΑΠΟΝΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες!!!!!!

Ελπιζω να ειναι ολες οι κοιλιτσες καλα...

Μιλησα με το γιατρο μου σχετικα με το κενο μνημης και μου ειπε οτι ειναι απολυτως φυσιολογικο στην εγκυμοσυνη...Κουραση, ορμονες..Δεν θελει και πολυ...Οποτε ηρεμησα..

Επισης του ανεφερα οτι 3-4 φορες μεσα στη μερα νιωθω την μητρα μου να πετρωνει, προφανως συσπαση, ιδιαιτερα οταν ειμαι ανασκελα, και ανησυχω...Πονους περιοδου ειχα και στην καθυστερηση και ηταν λογω εγκυμοσυνης τελικα, αλλα αυτο το πετρωμα-μπαλακι που νιωθω καποιες φορες, δεν πρεπει να συμβαινει...Μου αυξησε λοιπον το trofocard απο 2 σε 3 την ημερα, και του λεω, αρα να μην ανησυχω..Μου λεει, οχι, να ανησυχεις και να ξεκουραζεσαι ακομα πιο πολυ!!!Επισης ενω ειχαμε ραντεβου για 25 Ιανουαριου μου ειπε να παω την επομενη εβδομαδα....

Αχ, αγχωθηκα πολυ τωρα...

Σας εχει συμβει κατι παρομοιο???


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια, χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε, αν κ καθυστερημενα οι ευχες μου, λογω φορτου εργασιας...ελπιζω να ειστε καλα και να σας βρισκω σε καλη φαση...αντε απο εδω και περα να τα λεμε πιο συχνα;););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εμένα τελικα μετα απο δική μου παρότρυνση μου είπε αφού θέλω να ειμαι ησυχη με το ασβέστιο να πάρω μασωμενα.Calcioral τα λενε..Αυριο θα τα πάρω..Προς το παρόν αποφασισα για τις συσπασεις κ λόγω κακού καιρού να μείνω 1 εβδομαδα ξαπλωμενη σπιτι μήπως κ υποχωρήσουν λίγο..Πηρα 3 trofocard σήμερα που μου είπε ο γιατρός..

Αχ ανησυχώ..Τι τις ηθελα στα καλα καθουμενα;;Ανησυχώ κορίτσια...

P4uvp2.png


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

μανουλιτσες καλησπερα!!τωrα κοιμησα το ταλιμπανακι μου κ σας εχω καποιες ερωτησεις...

στον μηνa που ειμαστε ποσο συχνα πατε τουαλετα???κατa τη διαρκεια της ημερας σχεδον καθε μιση με μια ωρα αλλα της νυχτας καθε δυομιση maximum!!!!μου λειπει υπνος κλαψ κλαψ!!!!εκανa γενικη ουρων τπτ,πεντακαθαρη!!!

επισης ηθελα να σας ρωτησω,καταλαβαινετε τα μωρακια σας καθε μερα??εγω πριν μια εβδομαδα το δικο μου το καταλαβαινα καθε φορα που αλλαζε θεση.εχει ομως τωρα μια εβδομα που τπτ,αχνια μιλια που λενε.πηρα τη γιατρο μου κ αυριο θα παμε μια βολτα να μας ακουσει το βραδακι.μακαρι να πανε ολα καλα!!

περισσοτερα νεακια αυριο!καλη σας νυχτα κ ονειρα γλυκα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες τις μανουλες!!!Σημερα ειμαι πολυ χαρούμενη αν και χθες τα είδα ολα!!!Χθες όλη μέρα ένιωθα πετρώματα στη μητρα μου και το βράδυ ακόμα πιο έντονα!!!Μιλησα με το γιατρό μου κ μου είπε να πάω στο νοσοκομείο,μήπως χρειαστεί όρος μαγνησιου...Έφυγα αγχωμένη με τον άντρα μου, και ευρυχως μου είπαν οτι είναι κάτι φυσιολογικό,και ποναλακια κ μικρές ενοχλήσεις θα έχω σε όλη μου την εγκυμοσυνη κ να μην αγχωνομαι καθόλου!!Μονο αν δω αιμα ή αν έχω έντονους παρατεταμενους πόνους..Κάναμε κ υπερηχο κ μάλιστα επειδή είχε κ έναν μαθητευομενο,μου έκανε ενα μίνι β επιπέδου όπου είδαμε ανατομικα το αντρακι μας!!!Ειναι 155γραμμαρια κ 1 εβδομαδα μπροστά σε ανάπτυξη..Ήταν και τρισδιαστατος κ φαινόταν φατσουλα πεντακάθαρα!!!

Και φυσικά γυρίσαμε ολοχαροι σπιτι!!!

Παει κι αυτο..Ουφ!!

P4uvp2.png


cT2Cp3.png

kJlGp2.png

HmHip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκες μου καλησπερα!!

Τελικα λυθηκαν ολες μου οι αποριες!!Πηγαμε χθες με τον αντρα μου στη γιατρο μας κ ο μπεμπικος μας ειναι μια χαρα!!!Μεγαλωσαμε!Ειμαστε σχεδον 350γρ,γυρω στα 18εκ απο το κεφαλακι ως τους γλουτους κ η καρδουλα μας χτυπαει πολυ δυνατα!!

Για ολα τα υπολοιπα,μου ειπε οτι δεν τον αισθανομαι πολυ πολυ γιατι το κεφαλακι του ειναι στην πλατη μου κ τα ποδαρακια του στην κοιλιτσα μου προς το πλαϊ!!!χαχαχαχα τι ειναι αυτα τα παιδακια!!επισης μ ειπε οτι παω συνεχεια τουαλετα γιατι με κλωτσαει!!καποιος αρχισε απο τωρα την μπαλα!

Ευχομαι ολες να εισαστε καλα κ τα μπαιδακια σας ακομα καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα σε ολες....

χαιρομαι πολυ που τα μωρακια σας και εσεις ειστε καλα...και εγω "ζηλεψα" κ εκλεισα ραντεβου με τονν γιατρο μου την δευτερα, γιατι αμελησαμε λιγο λογω εορτων την επισκεψη μας...εχω αγωνια να δω ποσο μεγαλωσε η μπεμπουλα....οσο για τουαλετα, στην διαρκεια της μερας παω συχνα...την νυχτα 3-4 φορες και απο οτι μου εχουνε πει φιλες που γεννησανε, οσο παιρνανε οι μηνες τοσο περισσοτερο θα πηγαινουμε...

Λετε???? ποσο ακομα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...