Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

αχ τι καλαααα!!!

καλημερα κοριτσακια.......+ σποράκι!!!!ελπιζουμε να σ αρεσει η παρεα μας κ να μεινεις για τα καλα στην κοιλιτσα της μαμας σου!!!!

καλη επιτυχία βασιλική μου!!!!με το καλό να μας πεις τα καλά νέα!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

πολυ χαιρομαι που δε χαθηκαμε!!!

τα νεα μου ειναι πως εχω πεθανει στο πονο απο χτες γιατι αδιαθετησα και σημερα πηγα για υπερηχο. επιτελους ξεκιναω!!! σημερα η πρωτη ενεση!

οτι θα χαιρομουν που θα εκανα ενεση αν μου το λεγανε δε θα το πιστευα :tongue:


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

πολυ χαιρομαι που δε χαθηκαμε!!!

τα νεα μου ειναι πως εχω πεθανει στο πονο απο χτες γιατι αδιαθετησα και σημερα πηγα για υπερηχο. επιτελους ξεκιναω!!! σημερα η πρωτη ενεση!

οτι θα χαιρομουν που θα εκανα ενεση αν μου το λεγανε δε θα το πιστευα :tongue:

Καλή αρχή κοριτσακιιιιι :P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

αχ τι καλαααα!!!

καλημερα κοριτσακια.......+ σποράκι!!!!ελπιζουμε να σ αρεσει η παρεα μας κ να μεινεις για τα καλα στην κοιλιτσα της μαμας σου!!!!

καλη επιτυχία βασιλική μου!!!!με το καλό να μας πεις τα καλά νέα!!!!

Ευχαριστώ κοριτσακι αν και οι ελπίδες μας είναι ελάχιστες όπως είπε και ο γιατρός... είναι θέλημα θεού να πιάσει ... αλλά ελπίζω και αισιοδοξώ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

luck15.gifXαιρεται ,ειμαι λαθρεπιβατης στην καμπινα σας....χα!χα!ειμαι απο διπλανο καφε ομως εχουμε κοινο σκοπο ,να γινουμε μανουλες.....και θα γινουμε!!Στην μαχη με την υπογεννητικοτητα θα βγουμε νικητριες!!Βασιλικη ,το σπορι σου ειναι μαχητης!!ολα θα πανε καλα.....το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!παντα γινονται θαυματα γιατι οχι και σε εμας?Το πνευμα των Χριστουγεννων να εκπληρωσει καθε επιθυμια σας...φιλια!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πολυ χαιρομαι που δε χαθηκαμε!!!

τα νεα μου ειναι πως εχω πεθανει στο πονο απο χτες γιατι αδιαθετησα και σημερα πηγα για υπερηχο. επιτελους ξεκιναω!!! σημερα η πρωτη ενεση!

οτι θα χαιρομουν που θα εκανα ενεση αν μου το λεγανε δε θα το πιστευα :tongue:

ειδες τι σου ειναι ο ανθρωπος!?!?!?!?!?!?!?

καλή αρχή μορίτσα!!!!!!!να πανε οοοολα καλά!!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια! μακαρι να τα καταφερουμε ολες μας οσο γινεται πιο συντομα!

να σαςρωτησω, η ενεση πρεπει να γινεται την ιδια ωρα καθε μερα? το κακο ειναι πως θα φυγει ταξιδι σ-κ-δ ο αντρας μου και να δω ποιος θα μου τις κανει.

Βασιλικη ετσι με αισιοδοξια θα προχωρησουμε και μην ξεχνας πως εισαι τυχερη γιατι υπαρχουν ελπιδες! λιγες αλλα υπαρχουν ;)

Μελανια ποτε εφτασες στην 25 εβδομαδα??? πωπω πως περναει ο καιρος!

ευχουλα εσυ σε ποια βδομαδα εισαι?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μιας και ειστε εδω κάτι άσχετο.Μόλις έκανα την βλακεία και άνοιξα τον φούρνο μικροκυμάτων πριν κλείσει απο μόνος του.Έκλεισε βέβαια αμέσως αλλά σκέφτομαι αν έχει κάποια ακτινοβολία;;;Τι ηλίθια που είμαι ουφφφ....

Link to comment
Share on other sites

Μελανια καλο είναι να τον αποφευγεις τον φούρνο μικροκυμματων και όταν δουλεύει να μη στέκεται δίπλα ή μπροστά.

Mortisa και εγω όταν είχα αρχίσει τις ενέσεις πεταγα απο τη χαρα μου! Αισθανόμουν ένα βήμα πιο κοντά στο μωρακι. Με το καλο σου εύχομαι και μην αγχωνεσαι για τις ενέσεις. Μπορείς και μονη σου, μια ιδέα είναι!

Βασιλική μην καταδικαζεις το σπορακι! Να του δώσεις την ευκαιρία να το παλέψει με θετική ενέργεια!μακάρι να τα καταφέρει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...