Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Μειωνω κι αλλο την δοση και αυριο παλι υπερηχο και αιμα. Ολινα τοσο καιρο δεν πονουσα τωρα νιωθω τυμπανισμο και κατι τσιμπιες. στον υπερηχο φαντασου και δυσανασχετω. την ενεση που κανω την εχω σε θερμοκρασια δωματιου.

ολινα νεα προασπαθεια το γεναρη ή αργοτερα?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Moritsa λογικό είναι να τα νιώθεις όλα αυτα! Τώρα έχουν μεγαλωσειωτα αυγουλακια σου. Κανε υπομονή. Σου εύχομαι να γονιμοποιηθουν παααρα πολλα και να σου δώσουν τέλεια εμβρυακια!!!

Ήρθε ο καιρός και για εσενα!:P

Βασιλική εύχομαι να έχεις μια πολυ καλη χοριακη!!!!!!!!!!

Με το καλο κοριτσάκι μου!

Link to comment
Share on other sites

Αντε να παίρνουμε σειρά μια μια!!!!!!!!!! Βασιλικουλα break a leg!

Μοριτσα δεν σας έχω ζαλησει τόσες μέρες με τα δικά μου γιατι αναμενω..... Εκανα την προγεστερόνη και απο ότι ειδα ειμαι μεσα στα ορια.

όλες τις αλλες εξετασεις πρεπει να τις κάνω 2-5 μέρα περιόδου οπότε περιμένω στις 13-14/12 περίοδο κ βλέπουμε. Εν τω μεταξυ ο συζηγος θα κανει όλες του τις εξετάσεις την Τετάρτη ...αν ολα πανε καλά τη Δευτέρα 19/12 θα παμε στον γιατρο (εχω κλεισει ηδη ραντεβου) για να δουμε πως θα προχωρησουμε! Στον καινουργιο γιατρο..... Μεχρι τοτε μου αρεσει να βλεπω εσας να προχωράτε. Αν ξέρατε πόσο κουράγιο μου δίνετε....

Καληνυχτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!

Ολινα με το καλο να κανετε τις εξετασεις και να εχετε ακομα καλυτερα αποτελεσματα! περναει γρηγορα ο χρονος και σε λιγες μερες θα μας λες τα νεα σου απο τη νεα προσπαθεια!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

Ολινα με το καλο να κανετε τις εξετασεις και να εχετε ακομα καλυτερα αποτελεσματα! περναει γρηγορα ο χρονος και σε λιγες μερες θα μας λες τα νεα σου απο τη νεα προσπαθεια!

moritsa αυριο θα πάτε για ωοληψια?? πολύ πολύ καλή επιτυχια και σε εσένα κουκλα μου!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

maryy σε ευχαριστω αλλα ακομα δε ξερω. Το βλεπω για δευτερα. σημερα ο γιατρος μου ειχε γεννα και μου εκανε αλλος υπερηχο, οποτε θα τα δει και περιμενω τηλ.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα...

σας παρακολουθώ πάντα και θέλω να ευχηθώ και εγώ καλή επιτυχία σε όλες μας και με τον νέο χρόνο να μας έρθει το πολυπόθητο μωράκι...

Βασιλική καλή επιτυχία σου εύχομαι .....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλως μας βρηκες Νικη!:D

Σα να αργει η Βασιλικη ή ιδεα μου ειναι????

Τωρα αρχιζω να ανησυχω λίγο! ολη μερα κοιτάζω μπας και γράψει κατι αλλά....


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια και συγνώμη που σας έχω στην αναμονή αλλά μόλις γύρισα σπίτι απο το πρωί.

Ο σπόρος δεν τα κατάφερε... Σας ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση όλο αυτό το διάστημα...

Μοριτσα και ολίνα σας εύχομαι ότι καλύτερο :wink:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μέσα σε όλα αυτα που τραβάμε είναι και η αποτυχία :-( θα μαζέψουμε δυνάμεις και θα ξανα προσπαθήσουμε.... Το σίγουρο είναι πως στο τέλος θα τα καταφέρουμε!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βασιλική μου μην ανησυχεις θα βγείς πιο δυνατή απο την δοκιμασία σου αυτή και θα βρεις το κουράγιο για την επόμενη προσπαθεια. Όπως άλλωστε και όλες μας. Και εμείς τώρα, μετά από σχεδόν 3 μήνες από την τελευταία μας προσπάθεια μαζέψαμε τα κομμάτια μας και αρχίζουμε απο την αρχή. Εχω κλείσει ραντεβού με διαφορετικό γυναικολόγο για να πάρουμε και μια δευτερη γνώμη και μετά θα αποφασίσουμε για το πώς προχωράμε και το πότε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...