Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Ειμαι απο αλλο τοπικ αλλα σας διαβαζω συχν !! Κλαιω απο συγκινηση...θερμα συγχαρητηρια στο ζευωαρι που με τοση αξιοπρεπεια στον αγωνα τους πετυχαν το στοχο!!! Απο καρδιας ευχομαι μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Εμει μετα την πρωτηωαποτυχια ελπιζουμεωστα παγωτινια μας καποια στιγμη!! Τα λογια σας με αγγιξαν πολυ!! Καλη δυναμη σε ολους κ παλι θερμα συγχαρητηρια!!!!! Κ δεν ειναι τυπικο ειναι βαθυτατα αληθινο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σας ευχαριστω ξανα πολυ ολες σας. Ευχομαι σε εκεινες που ξεκινανε τωρα προσπαθεια εξωσωματικης καλη επιτυχια απο καρδιας. Σημερα πηγα στο κεντρο κ ο γιατρος μου ειπε σε δυο εβδομαδες για τον πρωτο υπερηχο. Ελπιζω ολα να πανε καλα μεχρι τοτε!!!Τα πονακια συνεχιζονται αλλα πιο ηπια. Αυτα τα νεα απο εμενα.

Domino σου εύχομαι να τελειώσει οριστικά η περίοδος άγχους και αγωνίας! Όλα θα πάνε καλά με το μωρό σου, θα το δείς!!!:mrgreen:


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

Domino σου εύχομαι να τελειώσει οριστικά η περίοδος άγχους και αγωνίας! Όλα θα πάνε καλά με το μωρό σου, θα το δείς!!!:mrgreen:

Mακαρι elenakith!Απο δευτερα πρεπει να επιστρεψω στη δουλεια. Εχω πει ψεμματα για την αδεια τωρα. Δυστυχως ειμαι με συμβαση κ δεν ξερω πως θα το παρουν μολις το μαθουν. Μπορει να θελουν να με διωξουν κ ηδη οικονομικα ειμαστε δυσκολα..Απο την αλλη με ξεπατωνουν κιολας κ αμα παιρνω αδεια στραβωνουν..

Link to comment
Share on other sites

Αχ δεν το πιστευω!!!!!!DOMINO !!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!! στο ειπα κοριτσι μου οτι θα ειναι θετικα τα νεα!!!!!!ποσο χαρηκα κοριτσι μου μια τελειομηνη κ χαρουμενη εγκυμοσυνη σου ευχομαι εγω κ το μπεμπακι μου!!!!!! με το καλο ο πρωτος υπερηχος!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω παρα πολυ lollipop. Εσενα σκεφτομαι που τα καταφερες γι αυτο ξαναπροσπαθησα κι εγω. Απο εσενα πηρα θαρρος και ξαναπροσπαθησα. Ευχομαι ο Θεος να σας χαρισει αδερφακι συντομα.

Link to comment
Share on other sites

Ντόμινο μου συγχαρητήρια κοπέλα μου. Όλα να σου πανε κατ ευχήν. Σας αξίζει πραγματικά το καλύτερο μετα απο το μακρύ δρόμο που έχετε διανύσει με τον αντρουλη σου.

Αυτο πάλι με τις δουλειές μας βρε κορίτσια ειναι απάνθρωπο εντελώς. Μας έχουν καταντήσει να κρυβόμαστε.


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ Decoglo. Σου ευχομαι κ σε εσενα αν δεν εχεις παιδακι να αποκτησεις το συντομοτερο δυνατο. Με τη δουλεια ειναι πολυ δυσκολο. Εγω αποφασισα να τους το πω και θα δειξει.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ Decoglo. Σου ευχομαι κ σε εσενα αν δεν εχεις παιδακι να αποκτησεις το συντομοτερο δυνατο. Με τη δουλεια ειναι πολυ δυσκολο. Εγω αποφασισα να τους το πω και θα δειξει.

Σε ευχαριστω κορίτσι μου. Απ το στόμα σου κ στου θεού το αυτί. Εμείς σε διαδικασία εξετάσεων ειμαστε. Το σαββατο έχουμε σπερμοδιαγραμμα κ καλλιέργεια.

Να τους το πεις για να μην σε βάζουν να κανεις βαριές δουλειές. Στη σύμβαση με την εγκυμοσυνη τι παίζει; Μπορεί να σε δθωξει μετα η πρεπει να σε κρατήσει;


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ξανα πολυ ολες σας. Ευχομαι σε εκεινες που ξεκινανε τωρα προσπαθεια εξωσωματικης καλη επιτυχια απο καρδιας. Σημερα πηγα στο κεντρο κ ο γιατρος μου ειπε σε δυο εβδομαδες για τον πρωτο υπερηχο. Ελπιζω ολα να πανε καλα μεχρι τοτε!!!Τα πονακια συνεχιζονται αλλα πιο ηπια. Αυτα τα νεα απο εμενα.

Συγχαρητηρια domino....δεν ξερω τι ιστορια σου..αλλα μου φτανει που ειδα τη χαρα σας!!!να ειστε παντα καλα..ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη....εχω συγκινηθει παρα πολυ με οσα εγραψε ο συζυγος......ποσο μοιαζουν οι ιστοριες οταν καποιοι προσπαθουν......τα συναισθηματα ιδια....

Ολα καλα να σας πανε μεσα απο τηνκ αρδια μου!

Οσο για την δουλεια σου?δε σε διωχνουν πριν την συμβαση.δεν μπορουν απο το νομο.;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Decoglo ευχομαι να εχετε καλα αποτελεσματα στις εξετασεις του αντρα σου. Αν χρειαστεις οτιδηποτε σχετικα με αξιοπιστο εργαστηριο για σπερμοδιαγραμμα στην Aθηνα μπορω να σου προτεινω επειδη καναμε απειρα..Νομιζω στη συμβαση για εγκυες ισχυει αυτο που λεει η zamia. Εγω εχω περιεργεια να κοψω αντιδρασεις οταν το πω απο βδομαδα. Αν κ απο γενικες συζητησεις εχω καταλαβει οτι δεν τους αρεσει η ολη ιδεα δηλ να απασχολουν καποια που ειναι εγκυος κ αρα θα βγαζει πιο λιγη δουλεια!

Link to comment
Share on other sites

Decoglo ευχομαι να εχετε καλα αποτελεσματα στις εξετασεις του αντρα σου. Αν χρειαστεις οτιδηποτε σχετικα με αξιοπιστο εργαστηριο για σπερμοδιαγραμμα στην Aθηνα μπορω να σου προτεινω επειδη καναμε απειρα..Νομιζω στη συμβαση για εγκυες ισχυει αυτο που λεει η zamia. Εγω εχω περιεργεια να κοψω αντιδρασεις οταν το πω απο βδομαδα. Αν κ απο γενικες συζητησεις εχω καταλαβει οτι δεν τους αρεσει η ολη ιδεα δηλ να απασχολουν καποια που ειναι εγκυος κ αρα θα βγαζει πιο λιγη δουλεια!

Domino, να τους το πεις κοπέλα μου, δεν μπορούν να σε διώξουν πριν λήξει η σύμβαση..και αν οποιαδήποτε στιγμή δεν νιώθεις καλά, να φεύγεις..εν ανάγκη θα γράψεις αναρρωτική..μην φοβάσαι, τώρα πια έχεις το μωράκι σου :tongue:

Καλά οι αντιδράσεις θα είναι όλα τα λεφτά!:D

Εγώ θα ήθελα να μου πεις για αξιόπιστο εργαστήριο για σπερμοδιάγραμμα, γιατί δεν έχουμε κάνει ακόμη και αν αυτό το μήνα δεν σταθούμε τυχεροί, θα κάνουμε την εξέταση τον επόμενο...


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

Decoglo ευχομαι να εχετε καλα αποτελεσματα στις εξετασεις του αντρα σου. Αν χρειαστεις οτιδηποτε σχετικα με αξιοπιστο εργαστηριο για σπερμοδιαγραμμα στην Aθηνα μπορω να σου προτεινω επειδη καναμε απειρα..Νομιζω στη συμβαση για εγκυες ισχυει αυτο που λεει η zamia. Εγω εχω περιεργεια να κοψω αντιδρασεις οταν το πω απο βδομαδα. Αν κ απο γενικες συζητησεις εχω καταλαβει οτι δεν τους αρεσει η ολη ιδεα δηλ να απασχολουν καποια που ειναι εγκυος κ αρα θα βγαζει πιο λιγη δουλεια!

σε ευχαριστω κοριτσι μου. εμεις θα το κανουμε στο Μητερα αλλα θα ηθελα τη γνωμη σου και για αυτο και για αλλα εργαστηρια. αν μπορεις στειλε μου πμ.σε ευχαριστω και παλι και ολα να κυλισουν τελεια.

Συγχαρητηρια domino....δεν ξερω τι ιστορια σου..αλλα μου φτανει που ειδα τη χαρα σας!!!να ειστε παντα καλα..ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη....εχω συγκινηθει παρα πολυ με οσα εγραψε ο συζυγος......ποσο μοιαζουν οι ιστοριες οταν καποιοι προσπαθουν......τα συναισθηματα ιδια....

Ολα καλα να σας πανε μεσα απο τηνκ αρδια μου!

Οσο για την δουλεια σου?δε σε διωχνουν πριν την συμβαση.δεν μπορουν απο το νομο.;)

Domino, να τους το πεις κοπέλα μου, δεν μπορούν να σε διώξουν πριν λήξει η σύμβαση..και αν οποιαδήποτε στιγμή δεν νιώθεις καλά, να φεύγεις..εν ανάγκη θα γράψεις αναρρωτική..μην φοβάσαι, τώρα πια έχεις το μωράκι σου :tongue:

Καλά οι αντιδράσεις θα είναι όλα τα λεφτά!:D

Εγώ θα ήθελα να μου πεις για αξιόπιστο εργαστήριο για σπερμοδιάγραμμα, γιατί δεν έχουμε κάνει ακόμη και αν αυτό το μήνα δεν σταθούμε τυχεροί, θα κάνουμε την εξέταση τον επόμενο...

χα σας επιασα τσουπρες...και εσεις εδω???


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites

Zamia σου ευχομαι κ σε εσενα μεσα απο την καρδια μου να γινεις πολυ γρηγορα μανουλα!!!!!!Εσεις με τον αντρα σου σε ποιο σταδιο ειστε;

Eχω μεινει με τις ιστοριες εδω μεσα....τι πονος??μου λες??στο τελος ομως νικητες!!!και αυτο ειναι που μετραει:)!!!

εμεις προσπαθουμε γυρψ στους 8μηνες....δεν εχω μεινει ποτε εγκυος..εχω κανει ορμονολογικες ειμαι οκ.μενει το σπερμοδιαγραμμα και η σαλπιγγογραφια...σκεφτομαστε μετα το πασχα αν δεν πιασουμε και τωρα να τις κανουε αυτες τις εξετασεις και ειδικα ο συζυγος οτι πρεπει να κανει..Θα ηθελα σε παρακαλω να μου στειλεις και εμενα πμ για το σπερμοδιαγραμμα καιθως και για την σαλπιγγογραφι απου ειδα οτι εχεις κανει..

μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι και παλι ολα να σας πανε καλα!

dekoglo+elenakith!!hellooooooooooooooooooooo!!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...