Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Μολις με πηραν τηλ απο τη δουλεια. Με συγχυσαν κ εκλαιγα μετα. Μου ειπαν λογω αναγκων να παω για 10 μερες επαρχια εκτος Αθηνας. Αναγκαστικα κ ειπα οτι ειμαι εγκυος. Μετα μου λενε :ε και; τι πειραζει; Λεω δεν μπορω. Με πιεζαν παρα πολυ απο δευτερα να φυγω. Κοριτσια αναγκαστικα κ ειπα οτι εκανα εξωσωματικη. Μετα μου λεει:τι σκοπο εχεις να κανεις; θα παιρνεις αναρρωτικες; γιατι εδω στν Ελλαδα ολες λοιπον απο 2 χρονια κ πανω. Εγω ομως θελω να ειμαι καλυμενος κοριτσι μου με τη δουλεια μου. Εσενα η συμβαση θα ληξει. Τι σκοπο εχεις να κανεις αμα βαρυνεις;...Κοριτσια εκλαιγα συνεχεια ακομη τρεμω. Ο αντρας μου ηθελε να του τηλ μετα να του τα πει ενα χερι. Νευριασε με το ζορι τον κρατησα. Ειμαι χαλια. Τι να κανω; να παω σε δικηγορο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μολις με πηραν τηλ απο τη δουλεια. Με συγχυσαν κ εκλαιγα μετα. Μου ειπαν λογω αναγκων να παω για 10 μερες επαρχια εκτος Αθηνας. Αναγκαστικα κ ειπα οτι ειμαι εγκυος. Μετα μου λενε :ε και; τι πειραζει; Λεω δεν μπορω. Με πιεζαν παρα πολυ απο δευτερα να φυγω. Κοριτσια αναγκαστικα κ ειπα οτι εκανα εξωσωματικη. Μετα μου λεει:τι σκοπο εχεις να κανεις; θα παιρνεις αναρρωτικες; γιατι εδω στν Ελλαδα ολες λοιπον απο 2 χρονια κ πανω. Εγω ομως θελω να ειμαι καλυμενος κοριτσι μου με τη δουλεια μου. Εσενα η συμβαση θα ληξει. Τι σκοπο εχεις να κανεις αμα βαρυνεις;...Κοριτσια εκλαιγα συνεχεια ακομη τρεμω. Ο αντρας μου ηθελε να του τηλ μετα να του τα πει ενα χερι. Νευριασε με το ζορι τον κρατησα. Ειμαι χαλια. Τι να κανω; να παω σε δικηγορο;

Αρχικα ηρεμησε....ναι ηρεμησε....ποτε λιγη η συμαβαση?σε ποσους μηνες?καλα εκανες και τους ειπες οτι εισαι εγκυος....και πολυ καλα μαλιστα....ακου εκει....:twisted:στους βλ@μενους... μην συγχυζεσαι δεν αξιζει πιστεψε με...

Link to comment
Share on other sites

Μολις με πηραν τηλ απο τη δουλεια. Με συγχυσαν κ εκλαιγα μετα. Μου ειπαν λογω αναγκων να παω για 10 μερες επαρχια εκτος Αθηνας. Αναγκαστικα κ ειπα οτι ειμαι εγκυος. Μετα μου λενε :ε και; τι πειραζει; Λεω δεν μπορω. Με πιεζαν παρα πολυ απο δευτερα να φυγω. Κοριτσια αναγκαστικα κ ειπα οτι εκανα εξωσωματικη. Μετα μου λεει:τι σκοπο εχεις να κανεις; θα παιρνεις αναρρωτικες; γιατι εδω στν Ελλαδα ολες λοιπον απο 2 χρονια κ πανω. Εγω ομως θελω να ειμαι καλυμενος κοριτσι μου με τη δουλεια μου. Εσενα η συμβαση θα ληξει. Τι σκοπο εχεις να κανεις αμα βαρυνεις;...Κοριτσια εκλαιγα συνεχεια ακομη τρεμω. Ο αντρας μου ηθελε να του τηλ μετα να του τα πει ενα χερι. Νευριασε με το ζορι τον κρατησα. Ειμαι χαλια. Τι να κανω; να παω σε δικηγορο;

Πόπο! Απαράδεκτος! Domino μην συγχύζεσαι κοπέλα μου, να σκέφτεσαι ότι τώρα πια ό,τι κάνεις επηρεάζει και το μωράκι σου. Και τώρα αυτός τι θέλει, διασφάλιση ότι θα δουλεύεις μέχρι τον 8ο? Ε αυτό εξαρτάται από το πώς θα είναι η εγκυμοσύνη σου. Πότε λήγει η σύμβασή σου?

Εγώ θα έλεγα να ρωτήσεις και δικηγόρο, γιατί όχι? Αυτός ήδη θα έχει ενημερωθεί.

Πάντως το σημαντικότερο είναι να σου φύγει το άγχος και να χαρείς αυτές τις στιγμές που είσαι έγκυος. Και να μην σου ανανεώσουν τη σύμβαση θα βρεθεί κάποιος τρόπος να τα φέρετε βόλτα...


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Domino,συγχαρητηρια μεσα αποωτην καρδια μου,μπραβο & στους δυο σας!!ειμαι κι εγω ομοιοπαθουσα με το σπερμα!!αλλα ο θεος μας το εδωσε τελικα!!νομιζω οτι μετα απο το θαυμα αυτο,τα υπολοιπα ειναθ περιττα!!!!καταλαβαινω οτι η δουλεια ειναι σημαντικη στη ζωη μας αλλα οχι η πρωτη!!η υγεια & το νινακι τωρα!!!δεν πρεπει να συγχυζεσαι ουτε να επηρεαζεις το σωμα σου!εκανες τοσες θυσιες γιαυτο!!αυτο ειναι ο σκοπος σου τωρα,κατσε σκεψου τις προτεραιοτητες σου!!και στην τελικη αν θελουν,ας σε απολυσουν που δεν ειναιτοσο ευκολο πια!!κοριτσι μου,κοιτα τον εαυτο σου!εγω για το μωρακι μου θα τα αφηνα ολα!!!& θα το κανω για καιρο!!!

& παλι μπραβοοοοο & να ειστε γεροι & οι τρεις σας!!!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κοριτσια για τη συμπαρασταση. Τελειωνω το επομενο τετραμηνο. Αυτος μου ειπε εμενα η γυναικα μου δουλευε μεχρι 8μιση μηνων. Προσπαθω να ηρεμησω. Φοβαμαι μην παθω τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κοριτσια για τη συμπαρασταση. Τελειωνω το επομενο τετραμηνο. Αυτος μου ειπε εμενα η γυναικα μου δουλευε μεχρι 8μιση μηνων. Προσπαθω να ηρεμησω. Φοβαμαι μην παθω τιποτα.

Domino έχει δίκιο το Ειρηνάκι που λέει ότι αυτό που μετράει τώρα είναι το θαύμα που έχεις στην κοιλίτσα σου και τίποτα άλλο. Γραψ'τον αυτόν εν ανάγκη, όπως κοιτάει το συμφέρον της επιχείρησής του έτσι κι εσύ θα κοιτάξεις το συμφέρον το δικό σου και του μωρού σου. Εν ανάγκη πήγαινέ του ένα χαρτί από το γιατρό σου που να λέει ότι δεν πρέπει να κουράζεσαι κτλ...


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε τεσσερεις μηνες. Κ τωρα αγχωνονται για το τι θα κανουν μετα.

Ακου...αν νιωθεις οτι δεν θελεις να ξαναπας απλα βαλε εναν δικηγορο και εσυ αραξε στο σπιτι σου......ετσι απλα...αλλα αν αντεχεις να πας...πηγαινε απλα προσεχε να μην σου χαλανε την ψυχολογια..πολυ σημαντικο για το σπορακι σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια. Τι κανετε; Καλο σαββατοκυριακο. Να ευχηθω στη Μαγισσα καλη αρχη στην προσπαθεια της. Σημερα ειναι η πρωτη μερα με τις ενεσουλες. Σωστα; Ευχομαι το Μαρτιο να εχεις στα χερια σου μια τεραστια χοριακη . Για τα υπολοιπα κοριτσια καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σας.

Link to comment
Share on other sites

αχ μαγισσουλα υπεροχα νεα!!!!ανατριχιασα γλυκια μου!!!!!καλο μηνα και καλη αρχη με ενα υπεροχο τελος!!!!!!μια θετικη χοριακη!!!αχ θυμαμαι τα δικα μου κ συγκινουμαι!!! καλημερα!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ μαγισσουλα υπεροχα νεα!!!!ανατριχιασα γλυκια μου!!!!!καλο μηνα και καλη αρχη με ενα υπεροχο τελος!!!!!!μια θετικη χοριακη!!!αχ θυμαμαι τα δικα μου κ συγκινουμαι!!! καλημερα!!!

Καλημερα και καλο μηνα!!!! Και εγω συγκινούμε οταν σκεφτομαι ολες εσας....και οταν σκεφτομαι τον δρομο που εχουμε κανει για να φτάσουμε στην πρωτη ενεσουλα!!!! Ενας δρόμος με δυσκολίες που ομως τον σκεφτομαι με χαμογελο γιατι ειχε να μας μάθει πολλα!!! Μας έμαθε να κανουμε υπομονη! Να προσπαθούμε! Να παλεύουμε! Να χαμογελάμε με τα απλα καθημερινά! Να βάζουμε μικρούς στόχους και να τους κατακτούμε! Να ειμαστε μια γροθιά και να προχωράμε διπλα διπλα προς τον στόχο! Ακομα και αν δεν τα καταφέρω (που αποκλειεται χαχχαχαχα) ευχομαι να εχω εχω την δυναμη να συνεχίσω να βλεπω τα ομορφα της ζωής!!! Και το σημαντικό για μένα ειναι οταν κοιτάς πισω να θυμασαι οτι περπάτησες χαμογελαςτα ακομα και την πιο αναφοριη διαδρομή!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφα τα λογια σου μαγισσα. Εχεις δικιο!Πιστευω οτι σου αξιζει το καλυτερο και θα το πετυχεις. Εισαι πολυ δυνατη. Εγω κοριτσια εχω περιεργη διαθεση. Μελαγχολια...Μπορει κατι να μου πει ο αντρας μου να με ενοχλησει και αρχιζω τα κλαμματα. Γιατι εγινα ετσι; Επισης ο γιατρος δεν μου πε να κανω χοριακη ξανα αλλα να παω για υπερηχο σε δεκα μερες. Εχω αγχωθει. Μηπως κατι κακο γινει κ δεν το προλαβω. Φοβαμαι πολυ κοριτσια. Ειναι ισως η καταθλιπτικη διαθεση που εχω κ κανω κακες σκεψεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...