Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Xα!Χα! Πολυ γελασα με το Ξαπλωπουλος Α.Ε. Ξαπλωσε κ ξεκουρασου... Απολαυσε το!!! Παντως οι μερες θα περασουν . Ειναι κιολας Δευτερα...

Τι να κάνω;;;; Το εχω ρίξει στον χαβαλέ για να μην φρικαρω!!!! Χαχαχαχχα...ναι ρε θα περάσουν οι μερες!!!! Απο Πέμπτη που θα παω και για δουλειά θα περνάνε ακομα πιο γρήγορα!!!! Δεν βιαζομαι!!!! Οτι ειναι να γινει θα γινει!!! Αργα η γρήγορα...τοςα χρονια περιμενα!!! Στις 10 μερες θα κολλήσω ;;;;;


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια καλησπερα.. Δυστυχως το ενα εμβρυακι παλινδρομησε... Η καρδουλα σταματησε... Στενοχωρηθηκαμε ... Ηρθαν παλι στο μυαλο μας ολα τα ασχημα... Το αλλο εμβρυακι ειναι καλα μας ειπε ο γιατρος..

Link to comment
Share on other sites

Ντομινακι μου λυπαμαι πολυ....πρεπει ομως να σκεφτεσαι θετικά !!!! Το οφείλεις στο εμβρυακι που τα καταφέρνει περίφημα! Ασε τα άσχημα κατα μέρους και χάρισε του τις πιο ομορφες σκέψεις σου και και τα πιο αισιόδοξα συναισθήματα!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ντομινακι μου λυπαμαι πολυ....πρεπει ομως να σκεφτεσαι θετικά !!!! Το οφείλεις στο εμβρυακι που τα καταφέρνει περίφημα! Ασε τα άσχημα κατα μέρους και χάρισε του τις πιο ομορφες σκέψεις σου και και τα πιο αισιόδοξα συναισθήματα!!!!

Ευχαριστω μαγισσουλα. Δεν το περιμενα. Ελπιζαμε οτι ολα καλα θα πηγαιναν. Τουλαχιστον αυτο το εμβρυακι που εμεινε να προχωρησει κ ναναι υγιες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω μαγισσουλα. Δεν το περιμενα. Ελπιζαμε οτι ολα καλα θα πηγαιναν. Τουλαχιστον αυτο το εμβρυακι που εμεινε να προχωρησει κ ναναι υγιες.

Ολα θα πανε καλα για το εμβρυακι σου!!! Μην φοβασαι τιποτα!!! Να κανεις ομορφες σκέψεις!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαγισσουλα εσυ πως πας; Δεν θελω να επηρρεαζεσαι απο εμενα. Ο γιατρος μου εδωσε αναρρωτικη μεχρι τον επομενο υπερηχο.

Καλημέρα!!!!

Καλα τα παω νομιζω! Σημερα τελευταια μερα ξαπλα και απο αυριο παω δουλειά! Ε αρκετα έκατσα νομιζω (απο την παρασκευη)! Πιστευω οτι θα με βοηθήσει η δουλειά να ειμαι ακομα καλυτερα! Δεν εχω βεβαια καθοοοοοολου συμπτωματα αλλα ξερω πως αυτο δεν λεει κατι!!! Περιμεεεεεεεενω!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω μαγισσουλα. Δεν το περιμενα. Ελπιζαμε οτι ολα καλα θα πηγαιναν. Τουλαχιστον αυτο το εμβρυακι που εμεινε να προχωρησει κ ναναι υγιες.

Domino λυπάμαι κορίτσι μου...όμως το ένα μωράκι κρατάει γερά, κι εσύ πρέπει να το βοηθήσεις και με ξεκούραση και με θετικές σκέψεις!!! Πιστεύω ότι παίζει μεγάλο ρόλο στην ανάπτυξη του εμβρύου η ψυχολογική κατάσταση της μητέρας! Βάλε να βλέπεις κωμωδίες, να βρίσκεσαι με ανθρώπους θετικούς που έχουν χιούμορ, άκουσε μουσική που να σου ανεβάζει τη διάθεση:D:tongue: Θα ευχηθούμε όλοι μαζί να μείνει το μωράκι και να μεγαλώσει!!!!


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μάγισσα καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Πραγματικά εντυπωσιάζομαι από την ευδιαθεσία σου!!! Μακάρι να πάρω κι εγώ λίγη χαχαχαχαχα σε χαίρομαι που είσαι πάντα με χιούμορ και αισιοδοξία!


302qp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μάγισσα καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Πραγματικά εντυπωσιάζομαι από την ευδιαθεσία σου!!! Μακάρι να πάρω κι εγώ λίγη χαχαχαχαχα σε χαίρομαι που είσαι πάντα με χιούμορ και αισιοδοξία!

Είναι κολλητική!!!! Πιστεψε με!!!! Εφαγα και εγω δυο φρικουλες μικρούλες αλλα πέρασαν γρήγορα!!!! Γενικα οταν πεφτω δεν κραταει .... Αρχίζω τα μαγικά ....αμπρα καταμπρα ξουτ ξουτ και φεύγουν!!!χαχαχαχα....


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα.. Δυστυχως το ενα εμβρυακι παλινδρομησε... Η καρδουλα σταματησε... Στενοχωρηθηκαμε ... Ηρθαν παλι στο μυαλο μας ολα τα ασχημα... Το αλλο εμβρυακι ειναι καλα μας ειπε ο γιατρος..

dominaki μου δεν εχουμε μιλησει πολυ....σου στελνω θετικη ενεργεια για το δευτερο εμβρυακι σας!!μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να σας πανε οοοοολα καλα!!!Σκεψου θετικα και να εισαι αισιοξοδη για αυτη την καρδουλα που χτυπα.....ας ειναι μια δεν πειραζει!!!να ειναι γερη και δυνατη και να την παρετε στην ζεστη σας αγκαλιστα!!!με το καλο κοπελα μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Καλα τα παω νομιζω! Σημερα τελευταια μερα ξαπλα και απο αυριο παω δουλειά! Ε αρκετα έκατσα νομιζω (απο την παρασκευη)! Πιστευω οτι θα με βοηθήσει η δουλειά να ειμαι ακομα καλυτερα! Δεν εχω βεβαια καθοοοοοολου συμπτωματα αλλα ξερω πως αυτο δεν λεει κατι!!! Περιμεεεεεεεενω!!!!

Μαγισσουλα μου καλα αποτελεσματα να εχεις!!!ευχομαι και σε σενα μεσα απο την καρδια μου τα καλυτερα!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Domino λυπάμαι κορίτσι μου...όμως το ένα μωράκι κρατάει γερά, κι εσύ πρέπει να το βοηθήσεις και με ξεκούραση και με θετικές σκέψεις!!! Πιστεύω ότι παίζει μεγάλο ρόλο στην ανάπτυξη του εμβρύου η ψυχολογική κατάσταση της μητέρας! Βάλε να βλέπεις κωμωδίες, να βρίσκεσαι με ανθρώπους θετικούς που έχουν χιούμορ, άκουσε μουσική που να σου ανεβάζει τη διάθεση:D:tongue: Θα ευχηθούμε όλοι μαζί να μείνει το μωράκι και να μεγαλώσει!!!!

Προσπαθω οσο μπορω να ειμαι ηρεμη. Στενοχωρηθηκα παρα πολυ αλλα δεν θελω να ειμαι κ αχαριστη. Να ειναι ενα υγιες μωρακι κ να παει καλα μεχρι τελους αυτο. Εσυ πως τα πας;

Link to comment
Share on other sites

dominaki μου δεν εχουμε μιλησει πολυ....σου στελνω θετικη ενεργεια για το δευτερο εμβρυακι σας!!μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να σας πανε οοοοολα καλα!!!Σκεψου θετικα και να εισαι αισιοξοδη για αυτη την καρδουλα που χτυπα.....ας ειναι μια δεν πειραζει!!!να ειναι γερη και δυνατη και να την παρετε στην ζεστη σας αγκαλιστα!!!με το καλο κοπελα μου!

Σε ευχαριστω παρα πολυ. Ανυπομονω να περασουν οι μερες μεχρι τον επομενο υπερηχο. .Ευχομαι κ για σενα τα καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...