Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Ρινουλα καλη γονιμοποίηση να έχουν, μακάρι και τα 4! Τα αγχη δεν τελειώνουν, τώρα αρχίζουν....

Κερακι-Ρενα που χαθηκες???πολυ χάρηκα με τον δραστήριο μπεμπη σου:D

Εγω ακόμα ξαπλα, σήμερα είμαι καλύτερα και όπως καταλαβαίνεται δεν πήγα στο γιατρο :(

μοριτσα μου κανε οτι σου πει ο γιατρος!!!!ξαπλα-ξαπλα!!!θα τις ακουσεις τις καρδουλες μην ανησυχεις!!!παρε ομως μαζι και κανα 2 πακετα χαρτομαντιλα!!!!!λες να μην γονιμοποιηθει κανενα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια γονιμοποιηθηκαν τα 3!!!!!πεμπτη παω για εμβρυομεταφορα!!!!!!!!!!!τελειωσαν τα ψεμματα!!!!

μπραβο βρε ζουζουνα!!!!!!!!:D:D:D

τττεεεεεελλλλεειιιααα!!!!!!!!!!!μια χαρα 8α πατε!!!!!!!!!;););)

με το καλο να υποδεχτεις τα μπεμπουλινια σου!!!!:D:D:D


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια γονιμοποιηθηκαν τα 3!!!!!πεμπτη παω για εμβρυομεταφορα!!!!!!!!!!!τελειωσαν τα ψεμματα!!!!

Μπραβοοοοο! Όλα θα πανε τέλεια!!! Με το καλο να δεχτεις τα μωρακια σου;)


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο Ρινουλα κ σε σένα κ στον άντρα σου!!!!!! Είδες γουρι η παρέα ;;;; Άντε με το καλο η εμβρυομεταφορα !! Να σαι καλα κοριτσάκι μου κ να θυμάσαι Ότι Ότι δεν μας χαρίστηκε εύκολα το εκτιμαμε περισσότερο !!!! Χαλάλι οι κόποι σου κ θα ανταμειφθεις σίγουρα !!!!! Φιλια σε όλες! Μοριτσα σε συμπωνω αλλα δεν σε λυπάμαι! Παιδια δεν ήθελες;;;; Τα Παιδια πανε μαζι με τις έγνοιες !!! Οι ωραιότερες έγνοιες του κόσμου!!! Ζησε κάθε στιγμή !!!! Είναι υπέροχο που είναι μέσα σου !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Ρινουλα κ σε σένα κ στον άντρα σου!!!!!! Είδες γουρι η παρέα ;;;; Άντε με το καλο η εμβρυομεταφορα !! Να σαι καλα κοριτσάκι μου κ να θυμάσαι Ότι Ότι δεν μας χαρίστηκε εύκολα το εκτιμαμε περισσότερο !!!! Χαλάλι οι κόποι σου κ θα ανταμειφθεις σίγουρα !!!!! Φιλια σε όλες! Μοριτσα σε συμπωνω αλλα δεν σε λυπάμαι! Παιδια δεν ήθελες;;;; Τα Παιδια πανε μαζι με τις έγνοιες !!! Οι ωραιότερες έγνοιες του κόσμου!!! Ζησε κάθε στιγμή !!!! Είναι υπέροχο που είναι μέσα σου !!!!!

αχ ολινα μου αυτο που εζησα τη Δευτερα ουτε στον χειροτερο εχθρο μου!!!!μακαρι ολες μας να ανταμειφθουμε κ ολες μας να γινουμε μανες γρηγορα!!!!ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας γιατι το αξιζουμε!!!!!νασαι καλα για τα γλυκα σου λογια!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Μοριτσα μου θύμωσες; Πως εισαι ; Σε πειραζω για να ξεχαστεις .... Είσαι καλύτερα απαντά για να είμαι σίγουρη . Κορίτσια η προγεστερονη πολυ καλη μου ειπε οπότε η ωορυξια επανηλθε κανονικά . Κ μιας που θα περιμενουμε ένα τρίμηνο για να δουμε εάν θα εχουμε εξέλιξη με το σπερμα μου ειπε να κάνουμε υστερσκοπηση , νκ κ θρομβοφιλια 800 ? . Πως σας φαίνονται ; Πάντως τι να πω ο άνθρωπος μας έχει ξεσκονησει .... Κ να πω την αλήθεια αν αυτο αυξήσει τις πιθανότητες δεν με νοιάζει καθόλου !!!

Link to comment
Share on other sites

Ολινα γιατι να σου θυμωσω καλε? :tongue: οι εξετάσεις που λες καλο είναι να τις κανείς. για την θρομβοφιλια ειναι πολλες και νομίζω κοστίζουν αρκετά.πιθανόν να είναι οι βασικές αυτές που σου προτείνει.

απο χτες είμαι καλύτερα αλλα δεν μπορω να είμαι καθιστη. Που θα παει θα περάσει:D εχω και αγωνία με τα μέσα μου τι γίνεται....ελπίζω παρασκευή να με αξιώσει ο Θεός για να πάω για υπερηχο :D

όσο για την προγεστερονη εμένα με έχει κάνει δυσκοιλια.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια γονιμοποιηθηκαν τα 3!!!!!πεμπτη παω για εμβρυομεταφορα!!!!!!!!!!!τελειωσαν τα ψεμματα!!!!

Με το καλό κοριτσάκι μου! Όλα να πάνε καλά και σε 9 μήνες να έχεις μωράκι!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

ΤΙΚ ΤΑΚ Χ3 :D:D:D

Είμαι πολύ χαρούμενη αλλά και πολύ αγχωμένη! Η αλήθεια είναι πως είμαι προβληματισμένη :rolleyes: δεν είμαι αχάριστη αλλά δεν φανταζόμουν πως θα ειχα 3 μωρακια!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα σας!!!!!τωρα μπορεσα να μπω!!!ειμαι ξαπλα απο την πεμπτη!!!!η εμβρυομεταφορα εγινε την πεμπτη το μεσημερι!!!απο τα τρια εμβρυακια μου εβαλαν μονο τα 2!!!ο γιατρος φοβηθηκε να μου βαλει κ τα τρια γιατι ειναι ολα καλης ποιοτητας κ ειπε να μην το διακινδινευσω!!!!για να δουμε τι θα γινει!!!!δευτερα 30/01 παω για χοριακη κ ο θεος βοηθος!!!εσεις τι κανετε;μπραβο μοριτσα μου που ακουσατε καρδουλες!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...