Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

moritsa!!! και πάλι συγχαρητηρια!!!! τετοιο νούμερο΄ουτε στα πιο τρελα μου όνειρα δεν το χω δει!! έσπασες όλα τα κοντέρ!! διδυμα ειναι σίγουρα!!! πρεπει να ειναι απιστευτο συναισθημα!!! νιωθω οτι εγω δεν θα το ζήσω ποτε... βλεπετε εγω παντα ξεκινουσα με χοριακη γύρω στο 100 και εκανα καθε μερα να δω οτι αυξανεται.. ε το ρεκορ μου ήταν 290 και μετα εχανα τα μωρακια μου...

πολυ συντομα θα είναι 1290! Σταματα να σκεφτεσαι έτσι! Ειμαστε όλες μαζι -αυτή ειναι η δύναμη μας & το γούρι μας! Η μια φέρνει γούρι στην άλλη! Και εξάλλου πρέπει να ειναι μία τη φορά για να έχουμε κάτι να λέμε! Μια μια με τη σειρά ! Περίμενε λιγάκι να προχωρήσουν οι άλλες για να πάρουμε κ εμεις σειρά. Και όχι όσα λέω δεν είναι παρηγορία στον άρρωστο. Ξερεις πως τα πιστευω!:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΕΎΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΌΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΊΑ ΨΥΧΙΚΗ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ!!! ΑΥΤΗ Η ΧΡΌΝΙΑ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΜΩΡΑ :D:D:D

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΥΛΑ, ΜΕΛΑΝΙΑ, ROXANE,AAAAA KAI ΚΕΡΑΚΙ!!!! :D:D:D

ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΜΑΙΡΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΟΛΙΝΑ, ΝΙΚΗ, ΡΙΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΑΙΡΗ-84!!!

ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΙΝΑ, ΥΠΟΜΟΝΗ, ΔΉΜΗΤΡΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ, ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ!!!!

Ελπίζω να μην ξεχασα καμια....:rolleyes:


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΎΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΌΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΊΑ ΨΥΧΙΚΗ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ!!! ΑΥΤΗ Η ΧΡΌΝΙΑ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΜΩΡΑ :D:D:D

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΥΛΑ, ΜΕΛΑΝΙΑ, ROXANE,AAAAA KAI ΚΕΡΑΚΙ!!!! :D:D:D

ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΜΑΙΡΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΟΛΙΝΑ, ΝΙΚΗ, ΡΙΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΑΙΡΗ-84!!!

ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΙΝΑ, ΥΠΟΜΟΝΗ, ΔΉΜΗΤΡΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ, ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ!!!!

Ελπίζω να μην ξεχασα καμια....:rolleyes:

καλη χρονια μοριτσα μου με υγεια κ πολυ πολυ αγαπη κ ολες με μωρακια στην αγκαλια μας φετοςςςς!!!!!!!!να περασεις τελεια κ να εισαι παντα ευτυχισμενη με τον συζυγο σου κ με τα σπορακια σας!!!!!!φιλια

Link to comment
Share on other sites

Να ευχηθώ και εγω σε όλες μας η νέα χρόνια να είναι καλη απο όλες τις απόψεις, να έχουμε υγεια, ανθρώπους που αγαπάμε και μας αγαπούν και αυτοί, δουλεια και υπομονη να αντιμετωπίσουμε τις δυσκολίες που ίσως έρθουν!

Με το καλο να έρθουν τα μωρακια μας το 2012, να είναι όλα γερά και να φτιάξουμε ευτυχισμενες οικογένειες!

Και όλα τα κοριτσακια που προσπαθούν για μωρακι εύχομαι να τα καταφέρουν μεσα στο 2012 χωρίς άλλες ταλαιπωρίες και λύπες. Να έχουν μια πολυ καλη εγκυμοσύνη και να απολαύσουν το θαύμα! Όλες!

Εγω το μάθημα που πήρα τη χρόνια που φεύγει είναι το ότι δεν πρέπει να θεωρώ τίποτα δεδομένο και εύκολο. Και ότι τα πάντα που ακούω γύρω μου να συμβαίνουν μπορει να συμβούν και σε εμενα και να μη θεωρώ ότι δε με αγγίζουν.

ΑΛΛΑ να μην αφήνω τον εαυτό μου να στεναχωριεται και να γονατιζει για πράγματα στα οποία αργά ή γρήγορα θα βρεθεί λύση. Όλα είναι πιο εύκολα όταν τα ζούμε απο μέσα και δεν τα κρίνουμε απλά θεωρητικά.

Καλη χρόνια σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά κορίτσια! Χρόνια πολλά!

Οι ήδη μανούλες να χαίρονται τα παιδάκια τους. Οι εγγυούλες να τα υποδεχτούν με το καλό, και για τις υπόλοιπες το νέο έτος να γεμίσει τις κοιλίτσες με μωράκια.

Θερμές ευχές και ό,τι καλύτερο!


cexFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια!! να εχουμε μια υπέροχη χρονιά!!! να καταφέρουμε φέτος να φέρουμε εις πέρας μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη, και να γεννηθει ένα υγιές μωράκι που θα μας κάνει τους πιο ευτυχισμένους ανθρώπους στη γη!!!

για τις μανουλες να χαιρεστε τα παιδάκια σας και να συνεχισετε να είστε μαζί μας για να μας φέρετε γούρι!!

και φυσικά για τις κοπέλες μας που θα γεννησουν αυτη τη χρονιά με το καλό να υποδεχτειτε τα μωρακια σας και να κρατήσετε αυτό το θαύμα στην αγκαλιά σας!!!

ολινακι μου έτσι είναι!! φέτος θα τα καταφέρουμε και εμεις!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και καλη χρονια.......με Υγεια,Χαμογελα,Αγαπη και Αισιοδοξια...κοριτσια μου εμεις κλεισαμε για βιοψια 13ης του μηνος.......ααααααααααααααααα ειναι παρασκευη και 13ης!!!αλλα εμεις θα την σπασουμε την γρουσουζια...χιχι...!!φιλακια..

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!:P:p:p

ΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ,ΕΡΩΤΑ,ΑΓΑΠΗ,ΕΠΙΜΟΝΗ,ΥΠΟΜΟΝΗ,ΠΙΣΤΗ,ΟΝΕΙΡΑ Κ ΕΥΧΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ !!!!!!:P:p:p

ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΗ ΜΩΡΟΥΛΙΑ!!!!!:P:p:p

ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ & ΜΕΙΣ ΠΟΥ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!:P:p:p


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη χρόνια μόνο με χαρές!!!:D

Πως τα περασατε? εγω έφαγα πολυ αλλα είχα άλλοθι χαχαχαχα!!!

Μελτεμακι εγω Τρίτη και 13 με ενημέρωσαν ποσά γονιμοποιηθηκαν οπότε μαλλον τυχερο μου φαίνεται το 13!!!! Καλη επιτυχία να έχετε ;)

Ευχουλα καλα θυμάσαι αλλα ντοκτορ με κρατάει σε αγωνία :tongue: μαλλον τετάρτη ο υπερηχος.:D πιστεύω πως όλα πανε καλα κι ας εχω τα καφετια μου :tongue:

ήξερα πως η εγκυμοσύνη φέρνει υπνηλια, ε, εγω 5-5:30 ξυπνάω!!!


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλη χρονια κουκλιτσες μου!!!!!!!με υγεια κ πολλα πολλα υγιη μωρακια!!!!ελπιζω φετος ναναι για ολες μας η χρονια μας!!!!!κ το 2011 που περασε να μην ξαναρθει!εγω ειμαι στην αναμονη να αδιαθετησω κ πρωτα ο θεος να ξεκινησω ενεσουλες!!!!!!(για να δουμε εφυγε η κυστη!)εγω αγχωθει.......

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μουυυυυυυυ....!!θελω την γνωμη σας!!please...!χθες πηγαμε στον ουρολογο ο οποιος του ειχε δωσει μια θεραπεια για 30 μερες και πηγαμε με σκοπο οτι θα μας εγραφε σπερμοδιαγραμμα....αλλα ΔΕΝ!!μας ειπε να κανουμε υπομονη αλλες 30 μερες και μας εγραψε αλλη θεραπεια!η πρωτη ηταν nolvadex ladinin movatec και τωρα μας εδωσε nolvadex bivorilan aminocer....τον ειπαμε οτι κλεισαμε αθηνα ραντεβου για βιοψια κ μας ειπε καντε υπομονη αλλες 30 μερες...κ οτι υπαρχουν περιπτωσεις που τα καταφεραν κ ελπιζει γιατι ο αντρας μου ειναι 27.....δεν ξερω ρε κοριτσια....διαβασα το χαρτακι(bivorilan) και εχω παθει πανικο δεν ειπα τιποτα τον αντρα μ γιατι θα τρομοκρατηθει....ο γιατρος ειναι του τεβε κ δεν εχει να κερδισει τιποτα απο εμας....δεν ξερω..!!συγνωμη που σας κουρασα...φιλια σε ολεςςςςςς!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μουυυυυυυυ....!!θελω την γνωμη σας!!please...!χθες πηγαμε στον ουρολογο ο οποιος του ειχε δωσει μια θεραπεια για 30 μερες και πηγαμε με σκοπο οτι θα μας εγραφε σπερμοδιαγραμμα....αλλα ΔΕΝ!!μας ειπε να κανουμε υπομονη αλλες 30 μερες και μας εγραψε αλλη θεραπεια!η πρωτη ηταν nolvadex ladinin movatec και τωρα μας εδωσε nolvadex bivorilan aminocer....τον ειπαμε οτι κλεισαμε αθηνα ραντεβου για βιοψια κ μας ειπε καντε υπομονη αλλες 30 μερες...κ οτι υπαρχουν περιπτωσεις που τα καταφεραν κ ελπιζει γιατι ο αντρας μου ειναι 27.....δεν ξερω ρε κοριτσια....διαβασα το χαρτακι(bivorilan) και εχω παθει πανικο δεν ειπα τιποτα τον αντρα μ γιατι θα τρομοκρατηθει....ο γιατρος ειναι του τεβε κ δεν εχει να κερδισει τιποτα απο εμας....δεν ξερω..!!συγνωμη που σας κουρασα...φιλια σε ολεςςςςςς!!

Το μόνο που μπορώ να πω είναι πως οι θεραπείες που σας έδωσε είναι ίδιες. Η μονη διάφορα το μοβατεκ είναι αντιφλεγμωνοδες με το αμινοσερ που είναι που είναι καρνιτινη δλδ δυναμωτικο. Στην αζωοσπερμια η μονη λύση είναι η βιοψια.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...