Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ειρηνάκι με το καλό τα γενέθλιά σας!! νομίζω πως θα κάνεις θαύματα!! τα κορίτσια έχουν βάλει ωραίες ιδέες... Θα μπορούσες να κολλήσεις και σε μπαλόνια ματάκια και μαλλάκια και δοντάκια χάρτινα και να τα κάνεις τερατάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και εγώ έχω ριχτάρια από τζάμπο αγάπη!! και μου έχουν βγει τα καλύτερα από όσα έχω αγοράσει.. τα πιο σταθερά και ανθεκτικά... αφού έχω αγοράσει και άλλα πιο πρόσφατα, τα κρατάω λίγο αλλά επειδή δε με βολεύουν ξαναγυρίζω στα δοκιμασμένα τζαμποριχτάρια μου!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.etsy.com/listing/106700395/little-monsters-party-set-of-8-little?ref=v1_other_2

κι αυτή η πρόσκληση είναι όμορφη ρηνιώ και μπορείς να την κάνεις μόνη σου στο pc και να μη σου βγει ο κούκος αηδόνι!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε??? εμείς είμαστε μια χαρά, τεμπελιάζουμε !! Σήμερα έπεσε πολλή ξεκούραση, δεν έκανα σχεδόν τίποτα.. μου έστειλε και η μανούλα φαγητό και είμαι αραχτή και λάιτ!!

Εύα μου, λυπάμαι για τον παππού σου, να είστε γεροί και να έχετε την ευχή του..

Αγάπη μου, στην κατάσταση σου, επιβάλλεται να ξεκουράζεσαι!!!

Ξεκουράσου!!! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνάκι με το καλό τα γενέθλιά σας!! νομίζω πως θα κάνεις θαύματα!! τα κορίτσια έχουν βάλει ωραίες ιδέες... Θα μπορούσες να κολλήσεις και σε μπαλόνια ματάκια και μαλλάκια και δοντάκια χάρτινα και να τα κάνεις τερατάκια!

Τέλεια ιδέα!!!!!!!!!

Την κρατώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

Ευχαριστώ πολυ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.craftbits.com/

αυτό γενικά για κατασκευες, έχει πολύ ωραία πράγματα, και κατασκευές για οργάνωση,πως φτιάχνουμε κοσμήματα, scrapbooking, πλέξιμο, ως και συνταγές για σαπούνι

Link to comment
Share on other sites

http://supermomrocks.wordpress.com/2012/04/17/%CF%80%CF%89%CF%82-%CE%BD%CE%B1-%CF%86%CF%84%CE%B9%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B5%CE%BD%CE%B1-%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%BA%CE%B9-%CF%86%CF%89%CF%84%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA/

.... και οπωσδήποτε αυτό το φωτιστικό στο δωμάτιο του πάρτυ! δεν είναι τέλειο???

edit εναλλακτικά θα μπορούσες να κάνεις 2-3-4 σε διαφορετικά χρώματα και να διακοσμήσεις το δωμάτιο, ένα να κρέμεται από το κουρτινόξυλο, ένα από το πολύφωτο κτλ κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σας ρωτήσω λιγάκι για το θέμα της πρόσκλησης? Εχω πολύ ανάγκη την άποψη σας γιατί εμένα δεν πιάνουν πολύ τα χέρια μου.

Αγόρασα αυτά

DSC00371.jpg

Είναι χρωματιστά, αφρώδη χαρτιά {σαν υφασμάτινα}, στα οποία σκέφτομαι να βάλω στο πάνω μέρος μάτια και φρύδια και από κάτω να γράψω με μαρκαδόρο το κείμενο της πρόσκλησης. Τι λέτε? :confused:

Την ιδέα την πήρα από αυτή την φωτο:

monsterpartyinvitations.jpg

και μάλιστα βρήκα και τέτοια τσόχινα στο jumbo αλλά δεν ήθελα να έχω και φάκελο και να χρειαστεί μέσα να βάλω και κείμενο.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ΑΣΤΕΡΙ!!!!!!! Αστέρι λεμε!!!!!!!

Κορίτσια, τι λέγαμε? Μου βρήκε το κορίτσι μου, πως να το κάνω!!!!!!!!!!! :P:p:p


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη η ιδέα σου είναι πολύ ωραία! μπορείς μέσα να γράψεις το κείμενο και να το διπλώσεις στα 3 και να φτιάξεις τα τερατάκια όπως φαίνεται στις φωτό, χωρίς να χρησιμοποιήσεις φάκελο.. έτσι το σκέφτεσαι???

δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ, να κοπιάρεις αυτές τις προσκλήσεις που σου άρεσαν, με τα υλικά που έχεις.... να γράψεις την πρόσκληση και μετά να διπλώσεις στα 3 και να κολλήσεις από έξω τα μάτια και τα δόντια κτλ... και για να μένει κλειστή η πρόσκληση ίσως μια ταινία διπλής όψης από κάτω...

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη η ιδέα σου είναι πολύ ωραία! μπορείς μέσα να γράψεις το κείμενο και να το διπλώσεις στα 3 και να φτιάξεις τα τερατάκια όπως φαίνεται στις φωτό, χωρίς να χρησιμοποιήσεις φάκελο.. έτσι το σκέφτεσαι???

δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ, να κοπιάρεις αυτές τις προσκλήσεις που σου άρεσαν, με τα υλικά που έχεις.... να γράψεις την πρόσκληση και μετά να διπλώσεις στα 3 και να κολλήσεις από έξω τα μάτια και τα δόντια κτλ... και για να μένει κλειστή η πρόσκληση ίσως μια ταινία διπλής όψης από κάτω...

Σου αρέσει, αλήθεια?

Δεν ξέρω ακριβώς, γι αυτό το ρωτώ να έχω και μερικές ακόμα γνώμες.

Να το διπλώσω, όπως είναι στη φωτογραφία που εμπνεύστηκα ή να το αφήσω ανοιχτό και στο πάνω μέρος να κολλήσω τα μάτια και τα φρύδια???


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...