Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Έβαλα και τα μαύρα μαξιλαράκια που αγόρασα να πλένονται {ελπίζω να μην πάθουν τίποτα.. :|}, λούστηκα, έπλυνα κάτι ακόμα πιατικά, τακτοποίησα τα νέα μου ποτήρια στο ντουλάπι τους.

Τα αγόρια μου έφυγαν για αγγλικά!

Ο άντρας μου δε, λάτρεψε τα νέα ριχτάρια. Μου είπε πως μας περιμένει ένας όμορφος χειμώνας στο σπίτι μας. Αμήν!

Αυτός δεν που τα παρατηρεί και σχολιάζει τα πάντα είναι το φιογκάκι! Παιδιά... άλλο να σας το λέω! Δεν υπάρχει τι βλέπει και τι σχολιάζει! Τα πάντα! ;)

Εχει λατρέψει δε το θέμα το πάρτυ του! Την ώρα που έφευγε μου φώναξε για 80η φορά "Μην κάνεις τίποτα μόνη σου, μαμά!!!!"

Πάω να.. σιδερώσω... :evil:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το κειμενο τελειο, κ οι προσκλησεις.

εγω γυρισα απο την δουλεια ταισα την μικρη, πηγα λαικη, φαγαμε κ ξαπλωσαμε. τωρα εφτιαξα καφεδακι κ σκεφτομαι αναδιοργανωση του παγκου της κουζινας:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Ευχαριστώ μικρό μου! ΠΟλύ!

Γιατί? Σε κούρασε όπως τα έχεις και θέλεις αλλαγή είναι είναι χρηστικό το πρόβλημα?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μπορείς να κάνεις τα μπαλόνια όπως το φωτιστικό που σου έβαλα πριν για πιο οικονομικά... έτσι μπορείς να κάνεις πολλά τερατάκια!!!

Ωραίο το κείμενο! Οι προσκλήσεις σας θα γίνουν σούπερ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...έχω πολύ σίδερο πάλι ρε γαμώτο δεν τελειώνει ποτεεεεε! μου χάλασε και η πρέσσα και τσούκου τσουκου με το σιδεράκι τι ταλαιπωρία!!! πως σιδέρωναν παλιά πάνω στο τραπέζι με τα σίδερα με τα κάρβουνα???

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω λιγάκι για το θέμα της πρόσκλησης? Εχω πολύ ανάγκη την άποψη σας γιατί εμένα δεν πιάνουν πολύ τα χέρια μου.

Αγόρασα αυτά

DSC00371.jpg

Είναι χρωματιστά, αφρώδη χαρτιά {σαν υφασμάτινα}, στα οποία σκέφτομαι να βάλω στο πάνω μέρος μάτια και φρύδια και από κάτω να γράψω με μαρκαδόρο το κείμενο της πρόσκλησης. Τι λέτε? :confused:

Την ιδέα την πήρα από αυτή την φωτο:

monsterpartyinvitations.jpg

και μάλιστα βρήκα και τέτοια τσόχινα στο jumbo αλλά δεν ήθελα να έχω και φάκελο και να χρειαστεί μέσα να βάλω και κείμενο.

Δηλαδή για να καταλάβω, πήρες τα χαρτιά και θα τα διπλώσεις όπως στην απο κάτω εικόνα, θα κολλήσεις μάτια και δόντια και θα γράψεις μέσα το κείμενο!!!????

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω, πήρες τα χαρτιά και θα τα διπλώσεις όπως στην απο κάτω εικόνα, θα κολλήσεις μάτια και δόντια και θα γράψεις μέσα το κείμενο!!!????

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!

Ετσι λέω να προσπαθήσω...:rolleyes: Ελπίζω να τα καταφέρω...!

Λες να βγει σούπερ? Μακάρι!

Υ.Γ. Σχεδόν τελείωσα το σίδερο!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ μικρό μου! ΠΟλύ!

Γιατί? Σε κούρασε όπως τα έχεις και θέλεις αλλαγή είναι είναι χρηστικό το πρόβλημα?

και με κουρασε κ εχω πολλσ πραγματα που δε χρησιμοποιω πολυ κ ηταν πηγμενος, ελεος! ο παγκος ειναι τελειος τωρα, αλλα πρεπει να κανω χωρο σε ντουλαπια για να βαλω μερικα πραγματα! νιωθω την κουζινα να αναπνεει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


...έχω πολύ σίδερο πάλι ρε γαμώτο δεν τελειώνει ποτεεεεε! μου χάλασε και η πρέσσα και τσούκου τσουκου με το σιδεράκι τι ταλαιπωρία!!! πως σιδέρωναν παλιά πάνω στο τραπέζι με τα σίδερα με τα κάρβουνα???

η πρεσσα ειναι ολα τα λεφτα! κ εγω δεν μπορω χωρις αυτη!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, τελείωσα το σίδερο... τώρα που δεν το χω μαζεμένο, μου βγαίνει πολύ πιο εύκολα..

Άναψα τα κεράκια μου και έκανα τα μπανάκια μου...

Το σπίτι μου είναι μαζεμένο και νιώθω ήρεμη. Σε λίγο περιμενω και τ αγόρια απο τα αγγλικά... :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

και με κουρασε κ εχω πολλσ πραγματα που δε χρησιμοποιω πολυ κ ηταν πηγμενος, ελεος! ο παγκος ειναι τελειος τωρα, αλλα πρεπει να κανω χωρο σε ντουλαπια για να βαλω μερικα πραγματα! νιωθω την κουζινα να αναπνεει!!!

ΜΠΡΑΒΟ

ΜΠΡΑΒΟ

ΜΠΡΑΒΟ!!!

Οταν βρεις χρόνο και κέφια, κάνε ένα πρώτο, ελαφρύ, ξεσκαρτάρισμα στα ντουλάπια σου... Εξαφάνισε αυτά που δεν... σου "κάθονται", σου περισσεύουν... Σιγά-σιγά! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

όλα καλά για πρώτη μέρα

μπάνιο την έκανε η κουμπάρα μου βέβαια,θα δοκιμάσω αύριο.

Νιώθω εξάντληση,εννοείται οτι δεν έκανα τίποτα σήμερα.τα μάτια μου κλείνουν

καληνύχτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...