Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

ειρηνη μου αυτο για τα μαχαιροπιρουνα μπορεις να το κανεις με πακετο απο χαρτομαντηλα, αν τα αδειασεις κ βαλεις στην τρυπα δοντια κ ματια απο πανω θα γινουν σουπερ.

images?q=tbn:ANd9GcQQpFtRgX5Q3wu_1pSP-15CEI1T_v29goPFIFgrjn6QEEBKtiPFαν βρεις κ μονοχρωμα ακομα καλυτερα, αλλιως πρεπει να τα ντυσεις με χαρτι κ να τα ζωγραφισεις.

οσο για τα καπελακια παρε ετοιμα απο jumbo κ κολα ματια επανω.

Yotoudaki μου, έτσι το είχα φανταστεί και γω.

Και ξέρεις τι θα κάνω? Θα βάλω τον άντρα μου να το κάνει!!!! Την Παρασκευή το απόγευμα που δεν έχει τίποτα το πρόγραμμα του, θα του έχω ανοιχτή την φωτό στον υπολογιστή και θα του πω "αγάπη... έχεις project!!":tongue::tongue:

Ευχαριστώ!!!

Υ.Γ. Στο jumbo δεν είχε καθόλου μονόχρωμα καπελάκια... :? Το είχα στο μυαλό μου αλλά τίποτα...


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σιδέρωσα 2-3 πλυντήρια ,τουλάχιστον τα ρούχα που φοράμε και μου εμειναν πετσετες και σεντόνια.Ο μικρός δεν με εχει αφήσει σε ησυχία σήμερα...Ολη την ωρα είμαι μαζί του.Το ξέρω είναι η μερα τυ σήμερα αλλα...

Τεσπά,του εβαλα dvd,εφτιαξα πορτοκαλαδα και πάω να μαγειρεψω και να κανω οσα αλλα μπορώ.

Υπομονή βρε Χρύσα μου...σε καταλαβαίνω. Και γω μόλις πάω να πάρω το φιογκάκι από το σχολείο... τέλος! Να του ετοιμάσω να φάει, να τον διαβάσω... θα πρέπει να τα παρατήσω όλα... :|


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

http://www.karaspartyideas.com/2011/11/colorful-monster-bash-party.html

Δες και εδω κάποιες ιδεες αν θελεις...

Nadia μου, σε υπέρ-ευχαριστώ!

Αυτή η κοπέλα, έχει απίστευτα πράγματα... τα βλέπω και τα χάνω!!!

Τι κρίμα να μην είναι τα little monster τόσο γνωστά και εδώ ώστε να βρω τόσο όμορφα πράγματα... :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Nadia μου, σε υπέρ-ευχαριστώ!

Αυτή η κοπέλα, έχει απίστευτα πράγματα... τα βλέπω και τα χάνω!!!

Τι κρίμα να μην είναι τα little monster τόσο γνωστά και εδώ ώστε να βρω τόσο όμορφα πράγματα... :?

Εγω σε όλα τα πάρτυ των παιδιών απο την Kara εχω αντιγράψει.Νομίζω ότι εχει τις πιο καταπληκτικές ιδεες.

Link to comment
Share on other sites

για την τουρτα μπορεις να παραγγειλεις μια απλη σε οτι γευση θελεις κ να πας του ζαχαροπλαστη ματια κ δοντια η καμια μινιατουρα τερατακι :evil:να τα βαλει επανω, η να τα βαλεις εσυ

η πορτα απλα τελεια!

Κάπως έτσι το σκεφτόμουν και γω! Θα σας πρήξω και με την τούρτα αλλά αργότερα! :tongue:

Τώρα έχει σειρά το προσκλητήριο. Σε λίγο θα ανεβάσω φωτογραφίες του χαρτιού που πήρα και της σκέψης που έχω αναλυτικά να μου πείτε γνώμες... :|

Υ.Γ. Αχ ναι η πόρτα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω σε όλα τα πάρτυ των παιδιών απο την Kara εχω αντιγράψει.Νομίζω ότι εχει τις πιο καταπληκτικές ιδεες.

Προφανώς έχουμε το ίδιο γούστο γιατί και γω λατρεύω το site της.

Κυριολεκτικά χάνω το μυαλό μου! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ε καλά, είχα γράψει ένα μακρινάρι και το έχασα! φφφφφφφφφφ, κάτσε να δω τι θυμάμαι:

Αντιγόνη μπράβο για τη βοήθεια που θα προσφέρεις. Είναι πολύ δύσκολο αυτό που αναλαμβάνεις, αλλά και πολύ σημαντικό για την κοπέλα που μεγαλώνει μόνη της ένα παιδάκι.

Δυστυχώς στη δουλειά καμιά φορά δεν μπορουμε να αρνηθούμε (ειδικά έτσι όπως είναι τα πράγματα σήμερα....)

Που μου θυμίζει να μην παραπονιόμαστε για τα ωράρια, μιας και έχουμε καταντήσει να λέμε ευχαριστώ που υπάρχει δουλειά.... το λέω για να το ακούω....

Τέλειες ιδέες για την Ειρήνη κορίτσια! Ειρήνη έχω δει monsters μόνο σε καταστήματα από αυτά που έχουν αντικείμενα από ταινίες. Είναι ακριβούτσικα, μάλλον δεν συμφέρει...

Εμείς έχουμε το πάρτυ μας σε παιδότοπο φέτος, γιατί πέρυσι πληρώσαμε μαλλιοκέφαλα σε κάβες, σούπερ μάρκετ, συν την προετοιμασία εν μέσω δύσκολων ωραρίων... οπότε φέτος έξω, με ίδια χρήματα πάνω κάτω, αλλά λιγότερη κούραση.

Θα ήθέλα τη βοήθειά σας για τα δωράκια για τα παιδάκια. Ηλικίες θα είναι από 1 έως 9 (δύσκολο αυτό). Θέμα στο πάρτυ δεν έχουμε, ούτε έχουμε αποφασίσει για την τούρτα και δεν πειράζει να μη σχετίζονται. Δώστε τα φώτα σας!

Φιλάκιαααα

Link to comment
Share on other sites

Μαγείρεψα μελιτζανες,κολοκύθια και πατάτες ριγανάτες(νοστιμότατο φαγητό) και ακόμη βραζει,

απλωσα το πρωινό πλυντήριο,

πήγα φούρνο,

Ξαναμάζεψα το σαλόνι γιατί με το μικρό τερατάκι μου είχε γίνει χαλια και ελπίζω να συνεχίσω μεχρι να ετοιμαστει το φαγητό.

Ειρηνη τελεια τα ποτήρια,με γεια σου!

Ναντια πολύ ωραιες ιδέες στο σαιτ της καρα.!

Καλλιοπάκι το δικό σου παιδακι πόσο χρονων είναι?


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

ειρηνη μου ευχαριστω για τη πληροφορια για τα ριχταρια,δεν ειχα παρει ποτε απο το τζαμπο γιατι φοβομουν μηπως μου ξεβαφαν πανω στον ασπρο καναπε.:rolleyes:

λοιπον βρηκα μονοχρωμα καπελακια σε ενα σαιτ δε ξερω να βαζω το λινκ κατευθειαν ειναι : www.partycheap.com Hat - Cheap Party Supplies

εμ τι μονο εσυ θα τρεχεις για εμας.;)

ελπιζω να σου ανοιξει εχει μεσα μονοχρωμα ωραια.:P


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!

Μέχρι στιγμής όλα καλά,το πρωί είχαμε κλάμα αλλά το ξεπεράσαμε,τώρα κοιμάται!

Μάλλον καλόβολο είναι το γλυκό μου.Της έφτιαξα και φρουτόκρεμα και φάγαμε,το μωρό 2 κουταλίτσες εγώ την υπόλοιπη,απίστευτα νόστιμη!

Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια που μου δίνετε κουράγιο,είναι μεγάλη ευθύνη πράγματι,αλλά απο το πρωί το σπίτι μας έγινε πιο χαρούμενο βρε παιδιά και χαμογελάμε συνέχεια χωρίς λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Κόρες, κορούλες, μόλις φάγαμε.

Πήγα, πήρα το φιογκάκι από το σχολείο. Αύριο έχουμε συνάντηση με τη δασκάλα... από σήμερα με έχει πιάσει το στομάχι μου... :( . Παλι τα ιδια θα ακουσω... :? .

Έστρωσα τα ριχτάρια και ήρθε το σπίτι και φθινοπώριασε!! Είναι εξαιρετικά! Διάλεξα μονόχρωμα, σε σκούρο καφέ χρώμα γιατί η κουρτίνα μου, τα διακοσμητκά μαξιλαράκια και το ράνερ έχουν ένα χρυσό σχέδιο πάνω τους, οπότε ήθελα τα ριχτάρια να είναι ουδέτερα.

Έπλυνα και τα καινούργια μου, πανάκριβα, ποτήρια... :tongue: και στεγνώνουν.

Τώρα το φιογκάκι κάνει διάλειμμα και παίζει και σε λίγο θα ξεκινήσουμε διάβασμα... :|


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμείς έχουμε το πάρτυ μας σε παιδότοπο φέτος, γιατί πέρυσι πληρώσαμε μαλλιοκέφαλα σε κάβες, σούπερ μάρκετ, συν την προετοιμασία εν μέσω δύσκολων ωραρίων... οπότε φέτος έξω, με ίδια χρήματα πάνω κάτω, αλλά λιγότερη κούραση.

Θα ήθέλα τη βοήθειά σας για τα δωράκια για τα παιδάκια. Ηλικίες θα είναι από 1 έως 9 (δύσκολο αυτό). Θέμα στο πάρτυ δεν έχουμε, ούτε έχουμε αποφασίσει για την τούρτα και δεν πειράζει να μη σχετίζονται. Δώστε τα φώτα σας!

Φιλάκιαααα

Οπως σε ρώτησε και η Χρύσα, τι ηλικίας είναι το βλασταράκι σου?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη μου ευχαριστω για τη πληροφορια για τα ριχταρια,δεν ειχα παρει ποτε απο το τζαμπο γιατι φοβομουν μηπως μου ξεβαφαν πανω στον ασπρο καναπε.:rolleyes:

λοιπον βρηκα μονοχρωμα καπελακια σε ενα σαιτ δε ξερω να βαζω το λινκ κατευθειαν ειναι : www.partycheap.com Hat - Cheap Party Supplies

εμ τι μονο εσυ θα τρεχεις για εμας.;)

ελπιζω να σου ανοιξει εχει μεσα μονοχρωμα ωραια.:P

Είναι η 2η φορά που παίρνω και ελπίζω να μου βγουν τα ίδια σε ποιότητα. Με τα κοκκινο-χρυσά δεν έχω κανένα παράπονο και να σκεφτείς πως και γω έχω 3 offwhite καναπέδες... :?

Μιλάω με μια κοπέλα τώρα μήπως και τα παραγγείλω από εκείνην. Θα σας πω!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε??? εμείς είμαστε μια χαρά, τεμπελιάζουμε !! Σήμερα έπεσε πολλή ξεκούραση, δεν έκανα σχεδόν τίποτα.. μου έστειλε και η μανούλα φαγητό και είμαι αραχτή και λάιτ!!

Εύα μου, λυπάμαι για τον παππού σου, να είστε γεροί και να έχετε την ευχή του..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...