Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Καλημέρα κι από εμένα!!! :-):D

Κορίτσια αυτά που γράφετε για τις πάνες είναι όλα πολύ χρήσιμα!! :idea: Γενικά αυτή η νοοτροπία ότι το πιο ακριβό είναι πάντα το πιο καλό μου τη δίνει! Εντάξει σε κάποιες περιπτώσεις ισχύει σίγουρα, πως ότι πληρώσεις παίρνεις, π.χ. άλλο η bmw και άλλο το atos, αλλά για καθημερινή χρήση νομίζω δεν είναι απαραίτητη η bmw!!!! :shock:

Άννα πιστεύω ότι ζήλευε η κυρία, γιατί ειδικά στις παλιότερες γενιές θεωρούνταν πολύ σημαντικό να κάνεις αγόρια!! Οπότε φαντάσου αυτή που δεν τα κατάφερε και βλέπει εσένα με 3!! :P;) Αλλά ρε παιδιά, σε τέτοιες εποχές που έχουμε τόση υπογεννητικότητα, και με όσα γίνονται, έπρεπε να χαίρεται ο κόσμος και μόνο που βλέπει μωρά!! :rolleyes:

Τάνια καλή επιτυχία με την επιτροπή!!

Διάβαζα κάπου ότι είναι η παγκόσμια ημέρα των παγωτών, δεν ξέρω αν ισχύει αλλά θέλω!!!!!! :tongue::D

Έχω μπερδευτεί με το καροτσάκι, πιστεύω ότι αυτό που είχα βρει είναι πολύ καλή περίπτωση, και ελληνικό κιόλας, αλλά δεν ξέρω κανέναν να το έχει πάρει για να μου πουν γνώμη.. :confused: Θα κοιτάξω εδώ μέσα στο cafe.. :roll:


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια γεια σας και απο μενα....σημερα εδω στο ηρακλειο ειναι χαλια ο καιρος, φυσαει νοτιας και με εχει πιασει αλλεργια!!!

ηρθε μια φιλη μου το πρωι για καφε και εφυγε πριν λιγο...ο μικρος κοιμηθηκε και ειπα να μπω να δω τα νεα σας!!!

χτες το βραδυ το μπεμπακι εκανε παρτυ στην κοιλια μου!!! το ενιωσα περισσοτερο απο καθε αλλη φορα και ο καημενος ο αντρας μου ζηλευε και εβαλε το χερι του αλλα ειναι ακομα νωρις για να το καταλαβει....


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!!! :-):D

Διάβαζα κάπου ότι είναι η παγκόσμια ημέρα των παγωτών, δεν ξέρω αν ισχύει αλλά θέλω!!!!!! :tongue::D

Έχω μπερδευτεί με το καροτσάκι, πιστεύω ότι αυτό που είχα βρει είναι πολύ καλή περίπτωση, και ελληνικό κιόλας, αλλά δεν ξέρω κανέναν να το έχει πάρει για να μου πουν γνώμη.. :confused: Θα κοιτάξω εδώ μέσα στο cafe.. :roll:

θα θεωρησουμε οτι ειναι οντως η παγκοσμια μερα παγωτου και θα φαμε ενα :tongue: αχ εγω ρε γαμωτο τρωω πολλα γλυκα..πρεπει να ζυγιστω να δω τι παιζει.. μην αγχωνεσαι βρε με το καροτσι...το σημαντικοτερο ειναι (απο την εμπειρια μου) να διαλεξετε ενα καροτσι που σιγουρα θα χωραει ανετα στο αυτοκινητο σας!!! και μην τρελαινεσαι, δεν θα κατσει και πολυ!!! :)


as1cHw60g411100MTc1ZHB8ODg4NTI5ZHw.gif

cfcIp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια εχω μερες να μπω αλλα δεν εχω υπολογιστη εδω και 10μερες τον εχουμε δωσει στον ξαδερφο του Τ να τον φτιαξει και ακομα τιποτα απο τοτε,δεν απανταει στα τηλ δεν ανοιγει οταν του χτυπαμε τα κουδουνια και γενικα αμα τον πετυχω θα τον βρισω:mad::-x:-xΕυχομαι να ειστε ολες καλα,εμεις ευτυχως καλα μονο τα μικρα ειναι λιγο κρυωμενα με μυξουλες αλλα οκ...Μου λειπετε,ελπιζω αυριο να εχω υπολογιστη φιλια σε ολες!!!!


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι μυρινα μου δεν του εχει συμβει κατι,μενει στην ιδια πολυκατοικια με εμας,και γενικα ειμαστε ολοι συγγενεις ολοι τον βλεπουνε καθημερινα,γενικα ειναι λιγο περα βρεχει,ειναι τεχνικος υπολογιστων αλλα αυτο το καιρο καθετε..Και του ειπε ο αντρας μου να μας τον φτιαξει και να του δωσει κανονικα τα χρηματα και εχει εδω και 10μερες που εχει εξαφανιστει...Χτες το πρωι τον βρηκε τυχαια ο αντρας μου και του ειπε οτι θα μας τον εφερνε το απογευμα αλλα ακομα τον ψαχνουμε:evil:


:-D

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια.

τι κάνετε?

Σας ευχαριστώ που μου γράψατε για τις βιταμίνες σας. Εγώ παίρνω σίδηρο και φυλικό, και έλεγα μήπως να άρχιζα από μόνη μου και το μαγνήσιο. Αλλά βλέπω πως δε το παίρνουν όλα τα κοριτσάκια, οπότε λεω να το αφήσω για την ώρα.

Αννα, γέλιο είχε η κυρία! Τι τη νοιάζει τι έχεις τι δεν έχεις? Να είστε εσείς καλά και να χαίρεστε τα αντράκια σας.

Αγγελα δε σε ξέχασα. Κοίταξα το καροτσάκι σου, για το ποδόσακο, δε περιλαμβάνεται στην τιμή, είναι στα εξτρα αν θέλεις (footmuff). Προσπάθησα να τους τηλ σήμερα αλλά δε τα κατάφερα. Θα το αφήσω για το σαβ/κο που δεν έχει πολύ κινηση.

Ridi αν επιτρέπεται γιατι κάνεις τις αντιθρομβωτικές και ποιές? Κάνω και εγώ γιατι στα 18 έκανα μια θρόμβωση στο χέρι οπότε τώρα τις παίρνω καθαρά προληπτικά. Αλλά δε κάνω τίποτα αναλύσεις αίματος μπας και χρειαστεί να αυξήσω τη δοση. Εσύ κανεις κάποιες? Μπορείς να κοιτάξεις την τιμή των αιμοπεταλίων σου? Η δικιά μου είναι λίγο πιο κάτω του φυσιολογικού, και σίγουρα οι ενέσεις δε βοηθούν!

Σημερα λάβαμε και το καροτσάκι. Ωραίο φαίνεται, και το χρώμα του μου άρεσε περισσότερο από κοντά. Αλλά για την ώρα το βάλαμε πίσω στο κουτί του και πιάνει απίστευτο χωρο. Οπότε, είπαμε να αφήσουμε όλες τις άλλες αγορές για πολυ αργότερα!

Συγγνωμη που δε σχολιάζω τίποτα άλλο, αλλά για μια ακόμη φορά (τι ασυνήθιστο) είμαι κουρασμένη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια :P:p:p:p:p Γιατί έχω μια αίσθηση από το πρωί ότι είναι Παρασκευή δεν ξέρω.

Despoina με εσένα κάθε φορά παθαίνω πλάκα. Βλέπω την ώρα που ποστάρεις, αναρωτιέμαι τι κάνεις ξύπνια τα άγρια μεσάνυχτα, και χρειάζομαι μερικά δευτολέπτα να συνειδητοποιήσω την αλλαγή της ώρας :tongue::tongue: Και εγώ μέχρι στιγμής μόνο το φυλικό παίρνω και δεν θυμάμαι καθόλου πότε είχα ξεκινήσει στην κόρη μου όλα τα υπόλοιπα :rolleyes::rolleyes: Τώρα τελευταία όμως βλέπω να σπάνε τα νύχια μου και θέλω να του πω μήπως χρειάζομαι ασβέστιο. Προσπαθώ βέβαια να τρώω γιαούρτια και τυρί αλλά μάλλον το τρώει όλο ο γιος μου και δεν μένει τίποτα για εμένα :tongue::tongue:

Myrina ήθελα να σου ζητήσω συγγνώμη για προχτές με το φβ :oops::oops: αλλά αν με τσάκωνε κανένας θα είχα θέμα. Μπαίνω κλεφτά, αλλά δεν πιάνω και την πάρλα.... κατάλαβες; ;);)

Annia σε καταλαβαίνω με τον Η/Υ. Τι κακό και αυτό, να νιώθουμε ότι μας έχουν κοπεί τα χέρια όταν δεν τον έχουμε; Πάντως και ο ξάδερφός σας απαράδεκτος.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια εδω έχουνε συννεφιά,σας γράφω απο Κινητο.γιοβαννα πιο πολυ μου την δίνει η κοροϊδία αν δεν μπορείς να το κανείς μην το αναλαμβσνεις καν...πέρα απο την διασκέδαση και την επικοινωνία τον υπολογιστη τον χρειαζετε ο άντρας μου κάποιες φορές και για την δουλεια..και εκτός αυτού εγω δεν τον πολυεμπιστευομαι στο να τμον φτιάξει,ελπίζω να τον γυρίσει "αρτιμελη"στο Σπιτι


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Αννα ελπιζω να παρετε γρηγορα και αρτιμελη τον υπολογιστη σας πισω! Μερικοι ανθρωποι ειναι πολυ ανευθυνοι!

Γιοβαννα εσ με τι ασχολεισαι?

Εδω κανω ενα διαλειμματακι απο τις δουλειες,το μισο σπιτι ξεβρωμισε χαχα. Η μικρη ειναι απο χτες στη γιαγια της και μου λειπει ηδη, μα τι διαστροφη ειναι αυτη απο την μια να θελω λιγο χρονο για εμενα και απο την αλλη αυτη η ησυχια με εκνευριζει:tongue:

Χτες πηρα και τα ρουχα απο το newlook , εφτασαν σε μερες ακριβως, κα ηταν μια χαρα!

Παω να συνεχισω για να τελειωνω...


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Ρε κοριτσια ποτε ηταν χριστουγεννα-πρωτοχρονια που καπου εκει μαθαμε ολες τις εγκυμοσυνες μας πότε εφτασε το Πασχα δεν το πιστευω...!!!!!

Προχωραμε!!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κι από μένα!

μη λέτε για γλυκά είμαι σε αποχή 2 μέρες έτσι μου ζήτησαν για να κάνω σήμερα το β επιπέδου. δε μου το χουν ξαναπει αυτό για να μαι ειλικρινής. εσάς σας είπαν να απέχεται από γλυκά πριν τη β επιπέδου;

αυτό θα πει όσο ζω μαθαίνω πάντως...

εγώ το τεστ το έκανα 9 δεκεμβρίου στη γιορτή μου!!!!!! με 3 μέρες καθυστέρηση.

στο δεύτερο παιδί το χα κάνει παραμονή πρωτοχρονιάς!

πάντως όντως περνάει ο καιρός! εγώ δε το προτιμώ αυτό! δε θέλω να περάσει γρήγορα. για μένα όσο πιο αργά τόσο πιο καλά.

σας το πα; ανυπομονώ για σήμερααααα!!!!!

και πρέπει να περιμένω ως τις 9 το βράδυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...