Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερα!! Καλή μας επιτυχία τη Δευτέρα!!! Εάν και εσύ έχεις σιγουρα θετικό-το τεστ σου είναι ξεκαθαρο!! Οποτε θα σου ευχηθω καλους διπλασιασμους!! Εγώ φοβαμαι να κάνω!

      Καλημερα! Να σου πω απλα τρομαξα, ενω το ηξερα σαν σενάριο, γτ τις αλλες 2 φορές που ειχα εμφυτευση δεν ειχα αιμα οποτε ειχα δεσει στο μυαλο μου πως αυτο συμβαίνει στανταρ στον οργανισμο μ!! Τ τρελου κοινως!!!

      Ναι δυο βλαστοκύστες 4ΑΑ έβαλα! 😀

      Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική από όσο φαίνεται !!! Και εγώ περίμενα να δω καφέ και αυτήν την φορά αλλά τελικά τίποτα και να που έχω θετικό τεστ !!! ( έκανα και clear blue σήμερα κι βγήκε πιο έντονη η γραμμή ) εγώ θα σου έλεγα κάνε ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος μέχρι την Δευτέρα !!! Είμαι σίγουρη πως θα έχεις καλά αποτελέσματα 🥹🥹🥹

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

αύριο θα βγουν το απόγευμα αλλά δε νομίζω να προλάβω, μάλλον πάει για σάββατο πρωί.

γιατί θα τη ξανακάνεις ροδάκινο την εξέταση;

εγώ ανάσκελα με τίποτα δε μπορώ να κοιμηθώ!!! δε μπορώ ν αναπνεύσω. στο πλάι μόνο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

τη τετάρτη θα παω κι εγω να δω το σκίουρο και είμαι πολύ περίεργη να μάθω βάρος!

κι ο λόγος είναι γιατί όχι απλά με κλωτσάει αλλά με δέρνει!!!! τόση δύναμη έχει κι όλη την ώρα γίνεται αυτό!

Link to comment
Share on other sites

αύριο θα βγουν το απόγευμα αλλά δε νομίζω να προλάβω, μάλλον πάει για σάββατο πρωί.

γιατί θα τη ξανακάνεις ροδάκινο την εξέταση;

εγώ ανάσκελα με τίποτα δε μπορώ να κοιμηθώ!!! δε μπορώ ν αναπνεύσω. στο πλάι μόνο.

Θα την ξανακάνω γιατί με είχε βάλει και την έκανα την 12η βδομάδα προληπτικά οπότε θέλει να ξανά γίνει.


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

τη τετάρτη θα παω κι εγω να δω το σκίουρο και είμαι πολύ περίεργη να μάθω βάρος!

κι ο λόγος είναι γιατί όχι απλά με κλωτσάει αλλά με δέρνει!!!! τόση δύναμη έχει κι όλη την ώρα γίνεται αυτό!

Αχ Αννά μου και μένα έχει μια βδομάδα δεν με έχει αφήσει καθόλου ήσυχη όλη την ώρα κουνιέται ήθελα να ήξερα δεν έχει άλλη δουλεία να κάνει ??? πχ να κοιμηθεί ας πούμε :tongue::tongue::tongue::tongue:


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πηγαμε χθες στον γιατρο κ εμεις καναμε κ την β επιπεδου αν καιπολυ νωρις (σημερα μπηκα στην 20η εβδομαδα) και δοξα το θεο οσα ειδαμε με τον γιατρο ειναι απολυτως φυσιολογικα, αποκλεισαμε πολλων ειδων ανωμαλιες κ το μπεμπε μας ειχε ανοιξει τα ποδαρακια διαπλατα..ειναι κοριτσακι 1000% τελικα :):):)

Ειναι μικρουλιτσα ομως 379 γρ αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι στο 86% της καμπυλης αναπτυξης καλυτερα δεν γινεται τουλαχιστον ετσι μου ειπε.

Σε 3 εβδομαδες θα παω στο Εμβρυο στον κο. Μαλιγιαννη να κανουμε κανονικα την β επιπεδου γιατι ο γιατρος μου ειδε τωρα τα πιο βασικα τις λεπτομερειες θα τις δει εκεινος. Επισης εδω κ καμια εβδομαδα μου δινει κλωτσιες κ χαιρομαι απιστευτα!!!!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πηγαμε χθες στον γιατρο κ εμεις καναμε κ την β επιπεδου αν καιπολυ νωρις (σημερα μπηκα στην 20η εβδομαδα) και δοξα το θεο οσα ειδαμε με τον γιατρο ειναι απολυτως φυσιολογικα, αποκλεισαμε πολλων ειδων ανωμαλιες κ το μπεμπε μας ειχε ανοιξει τα ποδαρακια διαπλατα..ειναι κοριτσακι 1000% τελικα :):):)

Ειναι μικρουλιτσα ομως 379 γρ αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι στο 86% της καμπυλης αναπτυξης καλυτερα δεν γινεται τουλαχιστον ετσι μου ειπε.

Σε 3 εβδομαδες θα παω στο Εμβρυο στον κο. Μαλιγιαννη να κανουμε κανονικα την β επιπεδου γιατι ο γιατρος μου ειδε τωρα τα πιο βασικα τις λεπτομερειες θα τις δει εκεινος. Επισης εδω κ καμια εβδομαδα μου δινει κλωτσιες κ χαιρομαι απιστευτα!!!!!!

Και ότι θα σε ρωτούσα τι έγινε γιατί δεν είδα να το γράφεις κάπου !!!

Κοριτσάκι λοιπόν εεεε????? Με το κάλο, χαίρομαι που είναι μια χαρά η μπουμπού σου όσο για το βάρος εμένα ήταν στη βδομάδα που είσαι 386γρ οπότε δεν έχεις λόγο να ανησυχείς είναι όλόκληρη κοπέλα !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και ότι θα σε ρωτούσα τι έγινε γιατί δεν είδα να το γράφεις κάπου !!!

Κοριτσάκι λοιπόν εεεε????? Με το κάλο, χαίρομαι που είναι μια χαρά η μπουμπού σου όσο για το βάρος εμένα ήταν στη βδομάδα που είσαι 386γρ οπότε δεν έχεις λόγο να ανησυχείς είναι όλόκληρη κοπέλα !!!

Αχ αληθεια μου λες ροδακινακι μου; Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με ανακουφισες αληθεια σου λεω...σματσσσσσσς σμουτσσσσσσσσσς


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ αληθεια μου λες ροδακινακι μου; Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με ανακουφισες αληθεια σου λεω...σματσσσσσσς σμουτσσσσσσσσσς

Ευχαριστώ για τα φιλάκια :D:D:D:D:D:D:D:D:D.....μην αγχώνεσαι όλα πάνε μια χαρά !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αγγελικη και ροδακινουλα μπραβο για τις εξετασεις σας!

ροδακινουλα μου αρεσαν παρα πολυ τα επιπλακια...απλα και πανεμορφα!

αννια με το καλο να δεις κ εσυ τη μπεμπα σου σημερα καλα αποτελεσματα!

εγω μολις γυρισα απ τη δουλεια παω να κανω ενα μπανακι και να ετοιμαστω.

θ αμπω αργοτερα να σας γραψω νεα!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλέ τί πολλά που γράψατε! Μπράβο βρε κορίτσια για τις εξετάσεις σας, σας εύχομαι να συνεχίσετε έτσι μόνο με καλά νέα! Καλά αποτελέσματα και στις υπόλοιπες! Εγώ αργώ λίγο ακόμη για την καμπύλη οπότε δεν το σκέφτομαι;)

Έχω να κάνω μια ερωτήση παρακαλώ! Από τη στιγμή που μπαίνεις στον μήνα σου είναι πιθανό να γεννήσεις ανά πάσα στιγμή σωστά; Θέλω να πω δεν είναι απαραίτητο ότι θα φτάσεις στην ΠΗΤ και θα κλείσεις τον μήνα σου; Ρωτάω καθαρά για προληπτικούς λόγους για να έχω έτοιμα τα πράγματα που θέλω

Link to comment
Share on other sites

αγγελικη και ροδακινουλα μπραβο για τις εξετασεις σας!

ροδακινουλα μου αρεσαν παρα πολυ τα επιπλακια...απλα και πανεμορφα!

αννια με το καλο να δεις κ εσυ τη μπεμπα σου σημερα καλα αποτελεσματα!

εγω μολις γυρισα απ τη δουλεια παω να κανω ενα μπανακι και να ετοιμαστω.

θ αμπω αργοτερα να σας γραψω νεα!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ τί πολλά που γράψατε! Μπράβο βρε κορίτσια για τις εξετάσεις σας, σας εύχομαι να συνεχίσετε έτσι μόνο με καλά νέα! Καλά αποτελέσματα και στις υπόλοιπες! Εγώ αργώ λίγο ακόμη για την καμπύλη οπότε δεν το σκέφτομαι;)

Έχω να κάνω μια ερωτήση παρακαλώ! Από τη στιγμή που μπαίνεις στον μήνα σου είναι πιθανό να γεννήσεις ανά πάσα στιγμή σωστά; Θέλω να πω δεν είναι απαραίτητο ότι θα φτάσεις στην ΠΗΤ και θα κλείσεις τον μήνα σου; Ρωτάω καθαρά για προληπτικούς λόγους για να έχω έτοιμα τα πράγματα που θέλω

Να ετοιμασεις την βαλιτσουλα πριν μπεις στο μήνα σου γιατι όλα είναι πιθανά..


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ τί πολλά που γράψατε! Μπράβο βρε κορίτσια για τις εξετάσεις σας, σας εύχομαι να συνεχίσετε έτσι μόνο με καλά νέα! Καλά αποτελέσματα και στις υπόλοιπες! Εγώ αργώ λίγο ακόμη για την καμπύλη οπότε δεν το σκέφτομαι;)

Έχω να κάνω μια ερωτήση παρακαλώ! Από τη στιγμή που μπαίνεις στον μήνα σου είναι πιθανό να γεννήσεις ανά πάσα στιγμή σωστά; Θέλω να πω δεν είναι απαραίτητο ότι θα φτάσεις στην ΠΗΤ και θα κλείσεις τον μήνα σου; Ρωτάω καθαρά για προληπτικούς λόγους για να έχω έτοιμα τα πράγματα που θέλω

Εγώ δεν ξέρω να σου απαντήσω :confused::confused::confused::confused:ας μας πουν η μανούλες που τα περάσανε !!!! Θέλω να μάθω και γω για να ξέρω πότε να παραγγείλω τα επιπλάκια μην έχουμε καμία έκπληξη ;);)


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...