Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Afroad η ώρες οι καλές κοριτσάκι μου! Κι εμείς μάλλον 23 Απριλίου παντρευόμαστε!!! Πώς νιώθεις???

Μιμίκα μου τώρα θυμήθηκα ότι είχαμε πει κι άλλη φορά ότι θα το κανονίζαμε μετά Πάσχα και οι δύο! Η ώρα η καλή και σε σας! Να σου πω την αλήθεια δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη! Θα προτιμούσα βέβαια θρησκευτικό όπως λέγαμε αλλά δεν βαριέσαι, θα τα κάνουμε όλα μαζί μετά να γλιτώσουμε διπλό κόπο και έξοδα, έτσι δεν είναι;;) Εσύ πώς νοιώθεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ακριβώς όπως κι εσύ! Θα προτιμούσα θρησκευτικό, αλλά τί να κάνουμε! Ο πολιτικός μου φαίνεται τόσο τυπική διαδικασία που νομίζω ότι θα λέω ότι είμαι παντρεμένη και θα γελάω γιατί θα μου φαίνεται κουφό!


2sCXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς όπως κι εσύ! Θα προτιμούσα θρησκευτικό, αλλά τί να κάνουμε! Ο πολιτικός μου φαίνεται τόσο τυπική διαδικασία που νομίζω ότι θα λέω ότι είμαι παντρεμένη και θα γελάω γιατί θα μου φαίνεται κουφό!

Έτσι ακριβώς είναι! Ας όψονται τα καμάρια μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Myrina τι έγινε με τις εξετάσεις σου όλα καλά;

Mimika και afroad η ώρα η καλή να'ναι οι ζωές σας ανθόσπαρτες και γλυκειές!

libero καλά αποτελέσματα και σε σένα!!

Όσο για τις ζαλάδες τις έχω και εγώ έντονα. Σήμερα μέτρησα την πίεση μου και ήταν 8-4 οπότε να ο λόγος. Καλό είναι να τη μετράμε καθημερινά από εδώ και πέρα. Ούτε να είναι υψηλή, ούτε χαμηλή


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κι από μένα, είχα προωινό μάθημα σήμερα κια μόλις κάθησα.

η ώρα η καλή κοπέλες!!!! εύχομαι κάθε ευτυχία!

περαστικά πολλά στους αρρώστους!

εγώ πήγα χτες αλλεργιολόγο τον μεγαλο και επιβεβαιώσαμε την αλλεργία, αρχίζουμε δυναμικά με σπρέυ και κορτιζονες. θα βγάλουμε κι ακτινογραφίες. απ ότι μου πε ο γιατρός κληρονομικό είναι.

όσον αφορά τη πίεση καλό είναι να ναι χαμηλή τους μεγάλους μήνες. 10 με 6 έχω εγώ.

τι άλλο ξέχασα;

α τάνια μου πολύχρονη να σαι κι από δω!

σοφάκι όλα δεξια να πάνε με τη δουλειά σου!!!

από κρέμες και σαμπουαν εμείς πενάτεν πάντοτε, σταθερή αξία, και τα δικά μου ήταν πολύ ξανθά και ασπρουλιάρικα απ την αρχή και με θέματα στα εκζέματα και τα δερματικά οπότε κάναμε και αγωγές με προιόντα φαρμακείου ειδικά για τις ατοπικές δερματίτιδες με βρώμη.

η σουντοκριμ δεν είναι για κάθε μέρα, μόνο αν υπάρχει πρόβλημα στη περιοχή της πάνας και σε μικρές ποσότητες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου !!!!

Χάθηκα το ξέρω αλλά είναι εδώ η πεθερά και ο πεθερός όπως καταλαβαίνετε τα νεύρα μου έχουν βαρέσει κόκκινο.

Ενα θα σας πω με ρωτάει η πεθερά " που θα κάνεις μπάνιο το μωρό όταν γεννηθεί? " απάντηση δική μου " σε μπανιερίτσα " και μου λέει αν δεν μου αρέσει πως το κράτας και το κάνεις μπάνιο να δεις για πότε θα σου το πάρω απο τα χέρια " και γυρνάω την κοιτάω με άγριο βλέμμα και τις λέω " απο που θα το πάρεις ? δεν κατάλαβα .......αν δεν σου αρέσει πως το κρατάω να πας στο σπίτι σου κάτω για να μην βλέπεις και συνεχίζω λέγοντας ότι κανείς δεν γεννήθηκε που να γνωρίζει θα τα μάθω όλα όταν έρθει η ώρα " φυσικά δεν είπε τίποτα απλά έμεινε να με κοιτάει . Και έρχεται πριν απο λίγο πάνω και κάθετε αααααα μου λέει θα πάω να πάρω μια κουβερτούλα πικέ για το μωρό και ρουχαλάκι για να του τα βάλεις όταν θα βγει απο το μαιευτήριο και τις λέω αν θέλεις να τα πάρεις καλά θα κάνεις αλλά τα ρούχα που θα βγει το μωρό απο το μαιευτήριο θα τα αγοράσω εγωωωωωωωωωωωω!!! Εχει πει και αλλά πολλά εδω και δύο μέρες που είναι εδώ. Αχχχχχχχχχχχ δεν αρχίσαμε καλά !!!!

Πάω να μελετήσω τι γράψατε και έρχομαι !!!

__________________


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τάνια μου χρόνια πολλά αν και κατόπιν εορτής, κάθε επιθυμίας σου ευχή μου!!!

Μιμίκα και Αφροαντ η ώρα η καλή !!!

Μορίτσα μας βγήκαν ζόρικα τα μωράκια σου. Αλλά σημασία έχει ότι είναι μια χαρά και μεγαλώνουν.

Ρίτα η συνταγές σου πολύ ωραίες φαίνονται θα δοκιμάσω να κάνω τα τσουρεκάκια τα νηστίσιμα και θα σου πω εντυπώσεις !!

Evri να προσέχεις με την πίεση ήταν όντως πολύ χαμηλή να την μετρά κάθε μέρα. Εγώ πάντως την μετράω γιατί όσες φορές πήγα στο γιατρό πάντα ήταν λίγο ψηλά αλλά ευτυχώς στο σπίτι πάντα είναι κανονική !!!

φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια κόλλησα και δεν θυμάμαι άλλα !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ τα αποτελεσματα δεν βγηκαν ακομα...θα περιμενω μηπως βγουν το απογευμα!

μιμικα κι εσυ παντρευεσαι???αχ με το καλο κοπελα μου η ωρα η καλη!!!εμεις παντρυτηκαμε περυσι τον αυγουστο με πολιτικο κ τωρα να σας πω την αληθεια δεν καιγομαι για τον θρησκευτικο...πολλα εξοδα ρε κοριτσια......τεσπα μεχρι τοτε θα δουμε!!!

evri μου οντως ειναι λιγακι χαμηλα..ο γιατρος τι εχει πει?ειναι φυσιολογικο???εγω απο την αλλη οσες φορες πηγα κ μετρηθηκα ειχα 12-7...ψηλα μπορω να πω!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λιμπέρο μου μια χαρά ήταν η δική σου πίεση εγώ όταν πάω στο γιατρό έχω 14 με 8,5 το καλό βέβαια είναι ότι στο σπίτι είναι πάντα γύρο στο 11 με 7 οπότε κια ο γιατρός μου λέει ότι είμαι καλά.

Καλά αποτελέσματα να έχεις στις εξετάσεις σου θα περιμένουμε να μπεις να μας πει !!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Rodakinoula

η πεθερα σου το εχει παρει πολυ ζεστα το θεμα νομιζει οτι ειναι δικο της το παιδι.Όσο για τα ψωνια εκμεταλλευσου το, οικονομια στην τσεπη σου κανει.Η μαμα σου δεν μενει κοντα να σε βοηθαει;


N34Jp2.png
Link to comment
Share on other sites

Rodakinoula

η πεθερα σου το εχει παρει πολυ ζεστα το θεμα νομιζει οτι ειναι δικο της το παιδι.Όσο για τα ψωνια εκμεταλλευσου το, οικονομια στην τσεπη σου κανει.Η μαμα σου δεν μενει κοντα να σε βοηθαει;

Εγώ Κερασία μου δεν είπα να μην πάρει απλά τα ρουχαλάκια που θα βγει το μωρό θέλω να τα πάρω εγώ. Απο κει πέρα ότι θέλει ας πάρει δεν με πειράζει. Όσο για την μανούλα αν και έχουν σπίτι στη Θεσ/νίκη μένουν μόνιμα στη Χαλκιδική και έρχονται όποτε θέλουν να μας δουν. Όσο για την πεθερά δεν νομίζω να έχουμε καλά ξεμπερδέματα ενώ μέχρι πριν απο λίγο καιρό ήταν μια χαρά τώρα κάτι έχει πάθει. Ξέρεις εεεεεεε το μωρό μου το αποκαλεί παιδί μου :shock::shock::shock:.


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!!!

Τι κανετε;

Εμεις καλα ειχαμε και γεννητουρια σημερα,γεννησε η κουμπαρα μου ,αν και λιγο νωρις αλλά τελικα ολα καλα και ειμαι πολυ χαρουμενη.

Τανια δε σε εχω ξεχασει αλλα δεν προλαβα να δω καθολου συνταγες .

Κοριτσια με το καλο οι γαμοι σας !!!!

Ροδακινουλα εγω ενα θα σου πω...Μη δινεις σημασια και ειδικα απο τωρα...δε ξερεις ποσα ακομα θα ακουσεις στην πορεια.Οπλισου με υπομονη γιατι απο την ωρα που θα γεννησεις ο καθενας θα λεει το μακρυ του και το κοντο του σε σχεση με το μωρο και εισαι και πρωτομανουλα και οσο και να μην το θες θα εχεις μια ψιλοαγνοια και θα σε επηρεαζουν αυτα που θα λενε.Για αυτο ή κοψτο απο νωρις ή (το καλυτερο για εμενα)πεσε σε νιρβανα.Κλεισε τα αυτια σου και μην ακους τιποτα.Θα με θυμηθεις.

Για την πιεση που λετε η χαμηλη δε μας απασχολει απο οσο ξερω, η ψηλη ειναι θεμα.Εγω στο γιο μου και τωρα μεχρι στιγμης επαιζα γυρω στο 11.Μεχρι 12 ειναι οκ απο οσο ξερω.

Αννα για τη soducream που λες το ξερω οτι ειναι βαρια αλλα οχι και τοσο πιο βαρια απο την πενατεν νομιζω.Παντως εβαζα πολυ μικρη ποσοτητα κατοπιν συμβουλης της παιδιατρου και εχω να πω οτι ο γιος μου δε συγκαηκε ποτέ!!!Μπορει να ερεθιζοταν που και που απο πολλα κακα κτλ αλλα συγκαμα με την κλασσικη εννοια δεν ειδα ποτέ μου.Βεβαια βγαλαμε και νωρις πανες και μαλλον βοηθησε και αυτο.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν επεσα και πολυ εξω!Η πεθερα σου μενει κοντα ε;

Μένουν στο χωριό που είναι 50χιλ μακριά αλλά έχουν μια γκαρσονιέρα ακριβώς κάτω απο μας οπότε όταν γεννήσω με το καλό θα έρθει και θα ρίξει άγκυρα εδώ.........είμαι σίγουρη !!!:(:(:(:(:(:(


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...