Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Ρίτα μου ευχαριστώ για την συμβουλή είδη απο τώρα την βάζω στην θέση της για να ξέρει ότι δεν την παίρνει και πολύ να μου λέει τι να κάνω. Ασε που απο τη φύση μου δεν μπορώ να κρατήσω το στόμα μου κλειστό αν κάτι με ενοχλεί το λέω και όποιον πάρει ο χάρος. Και δεν έγινα έτσι τώρα για ν α ξαφνιαστεί έτσι ήμουν απο πάντα.


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Απλα τωρα ειναι απλως λογια και τη βαζεις στη θεση της.Οταν ομως θα ερθει το μωρο θα σου λεει ισως διαφορα και οσο και να μην το θες θα εχεις μια ψιλοανασφαλεια αφου ειναι το πρωτο σου και θα λες,μωρε μπας και εχει δικιο;Μπας και δε χορταινει ή μπας και παρατρωει ή μπας και κρυωνει ή μπας και ζεσταινετε ή μπας και νυσταζει κτλ κτλ το μωρο;

Για αυτο σου λεω δειξε της οτι δεν κανεις διαλογο να κοπει....


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Απλα τωρα ειναι απλως λογια και τη βαζεις στη θεση της.Οταν ομως θα ερθει το μωρο θα σου λεει ισως διαφορα και οσο και να μην το θες θα εχεις μια ψιλοανασφαλεια αφου ειναι το πρωτο σου και θα λες,μωρε μπας και εχει δικιο;Μπας και δε χορταινει ή μπας και παρατρωει ή μπας και κρυωνει ή μπας και ζεσταινετε ή μπας και νυσταζει κτλ κτλ το μωρο;

Για αυτο σου λεω δειξε της οτι δεν κανεις διαλογο να κοπει....

Ναι δεν το είχα σκεφτεί έτσι............ οπότε θα κάνω την κουφή χιιχιχιχιχιιχιχι!!!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Rodakinoula

δες και το καλο στην ολη υποθεση .Θα μπορεις αν ειναι ανθρωπος εμπιστοσυνης να στο κραταει και λιγο να ξεκουραζεσε.Μαζι και εσυ οχι μονη της αν δεν εισαι σιγουρη .

Θα σου μαγειρευει κιολας .Καν πως δεν καταλαβαινεις και θα περνας το δικο σου χωρις να το καταλαβαινει αυτη .


N34Jp2.png
Link to comment
Share on other sites

Απλα τωρα ειναι απλως λογια και τη βαζεις στη θεση της.Οταν ομως θα ερθει το μωρο θα σου λεει ισως διαφορα και οσο και να μην το θες θα εχεις μια ψιλοανασφαλεια αφου ειναι το πρωτο σου και θα λες,μωρε μπας και εχει δικιο;Μπας και δε χορταινει ή μπας και παρατρωει ή μπας και κρυωνει ή μπας και ζεσταινετε ή μπας και νυσταζει κτλ κτλ το μωρο;

Για αυτο σου λεω δειξε της οτι δεν κανεις διαλογο να κοπει....

:twisted: πόσο δίκιο έχεις!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ροδάκινο υπομονή!

για μένα μη κρατάς τίποτα μέσα σου, έχει μακροχρόνια χειρότερα αποτελέσματα. αν είσαι άνθρωπος που τα λες έξω απ τα δόντια το να κάνεις το κινέζο θα σε κάνει να υποφέρεις. και δε σου χρειάζεται.

άλλες φορές με καλό τρόπο άλλες φορές με πιο αυστηρό θα λες και θα κάνεις αυτό που θες και πιστεύεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω όπως μου βγει, πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι δύσκολα θα κάνω τον κινέζο δεν είναι στο χαρακτήρα μου.

Κερασία μου η αλήθεια είναι ότι δεν την εμπιστεύομαι και πολύ γιατί είναι μεγάλη γυναίκα 72χρ. Και πολύ φοβιτσιάρα δεν έχει καθόλου τσαγανό πάνω τις.


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αννα μου σιγουρα το εχεις νιωσει και εσυ..Ανυπομονω να ερθει το δευτερο να το ευχαριστηθω με ηρεμια εξ αρχης...στο γιο μου ,μου ειχαν κανει ΟΛΟΙ τα νευρα κροσια...ειχαν ολοι αποψη για το αν πειναει ,για το αν νυσταζει ,για το αν τρωει πολυ, αν τρωει λιγο ...ξερεις τωρα...Με ειχαν σκασει πραγματικα.Μπορει να τα ελεγαν για καλο αλλά δεν ηταν δυνατον ολοι να τα λενε σε μενα που ειχα στην τελικη την ευθυνη του μωρου.Εκεινοι τα ελεγαν και μετα εφευγαν και εμενα εγω πισω να σκαω απο αγχος....α πα πα.

Και επειδη και εγω δεν ειμαι τυπος που τα κραταω ημουν συνεχως σε ενταση.Ομως χιλιες φορες να μπορυσα να ειχα κατεβασει ρολα....


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!!

Elisabeth : Ότι καλύτερο σου εύχομαι σε αυτό που περιμένεις ;)

Afroad & mimika : Η ώρα η καλή!! Κι εμείς πέρυσι Απρίλιο κάναμε τον πολιτικό!! Μπορείτε να έχετε κόσμο πάντως και στο δημαρχείο! Εμείς είχαμε περίπου 15 άτομα, και μετά τους κάναμε το τραπέζι! Περάσαμε πολύ ωραία!! Είχα πάει και κομμωτήριο και είχα βάλει και τα καλά μου :D

Evri : Δεν έχουνε βγει ακόμη τα αποτελέσματα, έχω και το τοξόπλασμα κάθε μήνα, κι αυτό καθυστερεί 12 μέρες! Θα δω μήπως μπορέσω να πάρω τα υπόλοιπα νωρίτερα όμως. Όταν τα έχω θα σας τα πω :) Έχεις δικό σου πιεσόμετρο; Κι εγώ σκεφτόμουν να αγοράσω, αλλά σκέφτομαι πόσο κάνει;;

Rodakinoula : Και πολύ ψύχραιμη σε βρίσκω και μπράβο σου!! Κι εγώ δεν θα μπορούσα να κάνω τον κινέζο σε καμία περίπτωση.. Κι όπως λέει και η Άννα, αν τα κρατάς μέσα σου, κάποια στιγμή κάνεις τό μπαμ και είναι χειρότερα... Με την δική μου είχαμε πολύ καλή σχέση πάντα γιατί είναι πολύ διακριτική, αλλά να που και τώρα επίσης είναι πολύ διακριτική, ενώ θα την ήθελα πιο κοντά μου, τώρα δηλαδή με τα προβλήματα που έχουμε και τα περνάμε οι δυο μας με τον άντρα μου.. Από την άλλη δεν θα την πάλευα αν είχα μια πεθερά να ανακατεύεται, σκεψου όμως όταν είπα εγώ στην πεθερά μου (η οποία είναι στην ηλικία της δικής σου περίπου), ότι όταν γεννήσω θα πάω να μείνω στο χωριό το πρώτο διάστημα να με βοηθάει, μου λέει εμένα περάσαν τόσα χρόνια δεν τα θυμάμαι, θα τα μάθεις κι εσύ.. Μου είχε κακοφανεί πολύ.. Τελικά και τα δύο είναι όψεις του ίδιου νομίσματος.. Αν τις έχεις μες τα πόδια σου να βοηθάνε σίγουρα θα έρχονται και συγκρούσεις, αν πάλι είναι μακρυά κι αγαπημένοι, δεν θα έχεις καθόλου βοήθεια.. Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα :?


s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες!

ευχαριστω και παλι για τις ευχες σας! Οτι καλυτερο και σε εσας!!

Ευχαριστω επισης για τις ιδεες για συνταγες, αλλα δεν θελω να μπλεχτω με φαγητα.

ΜΑργαριτα ειδα τις νηστισιμες συνταγες σου στο greekmasa και μου αρεσα πολυ τα μηλοπιτακια και sring rolls σιγουρα θα βρουν θεση στον μπουφε μας!:tongue:

Η ωρα η καλη στα κοριτσακια μας που παντρεύονται!

Ροδακινουλα υπομονη,αν μιλαει απο τωρα οταν θα γεννηθει να δεις τι θα λεει και οχι μονο η πεθερα σου, ξαφνικα ολοι εχουν αποψη για το πως εσυ θα μεγαλωσεις το παιδι σου! Το να τα κρατας δεν εχει νοημα αν εσυ μετα καθεσαι και στεναχωριεσαι οποτε εξηγησε της απο τωρα πως εσυ και ο αντρας σου θα κανετε οτι καλυτερο θεωρειται για το παιδι σας!

Εγω εχω μια ψυχολογια χαλια, ποιο χαλια δεν γινετε. Φταινε τα χαπια?φταιει η κλεισουρα? Χτες απο το αγχος και τη στεναχωρια μου, αλλα κια τα νευρα μου ανεβασα 15 πιεση. σημερα πηγα στο γιατρο μου εκτακτως για να μου κανει εναν υπέρηχο ο οποιος δε με αναγνωριζει πια, μιας και στην θεοδωρα ημουν τοσο ηρεμη και αισιοδοξη παντα. Ευτυχως εχει υπομονη ο ανθρωπος!

ουφ! Υπαρχει καμια αλλη που κλαιει χωρις λογο ή ειμαι μονο εγω?


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΑργαριτα ειδα τις νηστισιμες συνταγες σου στο greekmasa και μου αρεσα πολυ τα μηλοπιτακια και sring rolls σιγουρα θα βρουν θεση στον μπουφε μας!:tongue:

Μπραβο!Χαιρομαι.Αφου δε σε πειραζει να υπαρχει τυρι ριξε μια ματια στην κατηγορια ''μπουφες'',και ''μεζεδες και ορεκτικα''.Θα δεις πολλες προτασεις οι δικες μου εχουν το ονομα μου διπλα.

Απο εκει και υστερα κοιτας στα γλυκα.

Θα τα σκαλισω και εγω, γιατι εχω περι τις 400 συνταγες εκει και δεν τις φερνω ολες στο νου μου τωρα και θα σου πω απλα δεν προλαβα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μυρίνα μου και μένα μια χαρά διακριτικότατη ήταν αλλά τώρα έχει πάθει μετάλλαξη αλλά δεν μασάω τα πετάω και όποιον πάρει ο χάρος. Κουμάντο στο σπίτι μου κάνω εγώ και μόνο εγώ τέλος. Εξάλλου δεν δουλεύω μια χαρά θα τα βγάλω πέρα και μόνη μου δεν θέλω κανέναν λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!

Τάνια μου υπομονή μάλλον αυτή τη φορά οι ορμόνες σου τα έπαιξαν για τα καλά προσπάθησε να είσαι ήρεμη!!


Ix2Mp3.png

BjBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο!Χαιρομαι.Αφου δε σε πειραζει να υπαρχει τυρι ριξε μια ματια στην κατηγορια ''μπουφες'',και ''μεζεδες και ορεκτικα''.Θα δεις πολλες προτασεις οι δικες μου εχουν το ονομα μου διπλα.

Απο εκει και υστερα κοιτας στα γλυκα.

Θα τα σκαλισω και εγω, γιατι εχω περι τις 400 συνταγες εκει και δεν τις φερνω ολες στο νου μου τωρα και θα σου πω απλα δεν προλαβα.

Ναι βρε μην σκας, θα τα ψαξω! Ελπιζω βεβαια να καταληξω καπου γιατι το παρτυ μαε ειναι σε 10 μερες και γω ακομη δεν εχω ασχοληθει καθολου, σε αντιθεση με περσι που ειχα ξεκινησει κανα μηνα πριν τις προετοιαασιες:tongue:


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μυρίνα μου και μένα μια χαρά διακριτικότατη ήταν αλλά τώρα έχει πάθει μετάλλαξη αλλά δεν μασάω τα πετάω και όποιον πάρει ο χάρος. Κουμάντο στο σπίτι μου κάνω εγώ και μόνο εγώ τέλος. Εξάλλου δεν δουλεύω μια χαρά θα τα βγάλω πέρα και μόνη μου δεν θέλω κανέναν λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!

Τάνια μου υπομονή μάλλον αυτή τη φορά οι ορμόνες σου τα έπαιξαν για τα καλά προσπάθησε να είσαι ήρεμη!!

και καλα κανεις και γω δεν ηθελα κανεναν μαζι μας , να φανταστεις στην κλινικη δεν ηθελα ουτε τη μαμα μου ,ουτε την πεθερα μου. Τις εδιωξα και κρατησα τον αντρουλη μου :D


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...