Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Εγκυούλες στην Αργολίδα


βασ32

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Χαθηκά κι εγώ το ξέρω!! Αλλά ανέβηκα λίγες μέρες στην Αθήνα και από όταν γύρισα όλο τρέχω! Πολύ το παιδί, λίγο το σπίτι, λίγο οι ετοιμασίες για την βάφτιση τα έχω παίξει!! Τώρα να φατναστείτε τελείωσα με το σίδερο για σήμερα, έχω άλλα δύο πλυντήρια να βάλω! Χάλασε και ο #$%καιρος και δεν βοηθάει!

Κατα τα άλλα είμαστε μια χαρά, ο μικρός μου κάνει τα μπαμπαδίσματα του και τον απολαμβάνω... Σήμερα παραγγείλαμε καινούργιο κάθισμα αυτοκινήτου και είμαι πολύ ευχαριστημένη, τέλος του μήνα θα το έχουμε! Μεγαλώνει το αγοράκι μου!!! αααχχ!!!

Πένυ μου πόσο χαίρομαι που όλα πηγαίνουν καλά!!!! Με το καλό να κάνεις και την αυχενική!!! Πως τα πας με τις ζαλάδες και τις αναγούλες?? Τι καλό παιδάκι ο Κωσταντής σου!! Τελος Νοέμβρη, μια χαρά! Μέχρι το επόμενο καλοκαίρι θα έχει ξεπεταχτεί κιόλας και θα πηγαίνουμε όλοι μαζί για καφέ!! χαχαχα!!!

Και τώρα που είπα για καφέ!!! Τζενάκιιιι εγώ είμαι μέσα!!! Για να μαζευτούμε, για να μαζευτούμε!!

Έτσι ο Γρηγοράκος μας ε??? Φιλενάδα κι εγώ στην θέση σου θα έλιωνααααα!!! Σε καταλαβαίνω και περιμένω την σειρά μου...χαχαχα!!

Εμας με τον ύπνο μας κάνει που και που κάτι σκηνικά, αλλά σε γενικές γραμμες όλα καλά!

Άντυυυυ τι κάνεις??? Έτοιμα τα πράγματά σου??? Ο μπεμπάκος σου σε εχει ταράξει στις κλοτσίτσες?? Άντε κοριτσάκι, περνάει ο καιρός...

Νικολίτσα μας που είσαι??? Τι κάνει η Αναστασία μας?? Δεν σε ξεχνάμε...

Καληνύχτα φιλεναδίτσες μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 779
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • tinaki

    tinaki 208 δημοσιεύσεις

  • peny

    peny 179 δημοσιεύσεις

  • jend

    jend 169 δημοσιεύσεις

  • nikole

    nikole 75 δημοσιεύσεις

Γεια σας και απο μένα!!Εμείς μια χαρά ή μαλλον σχεδόν μια χαρά.Πότε είμαι καλά και πότε όχι. Εχω μια απέχθεια για το φαγητό και δεν ξέρω τι να φάω.Την μια με αηδιαζει το ένα και την άλλη το άλλο.Αλλά κάτι φορές δεν έιναι τόσο έντονο.Το άλλο το κουφό πάλι???Τα γλυκά μου αφήνουν επίγευση ξινίλας.Οχι ότι δεν τρώω αν το έχω μπροστά μου αλλά μετά έιμαι με ξινίλα όλη μέρα. Ευτυχώς με τον καφέ το ξεπέρασα και πλέον πίνω σπάνια.Εκοψα και την κοκα κολα που έπινα ένα λιτρο χαλαρά.Τώρα μου βρωμάει!!Πολλές παραξενιές...Ευτυχως δεν έχω νευρα ακομα...Για το καλό των γύρω μου!!

Μιλησα με την Αντυ προχτές.Είναι Αθήνα γιατί της έσπασαν τα νερά από τωρά!!Ευτυχώς δεν έφυγαν όλα αλλά πρεπει να μείνει Αθηνα για να την παρακολουθεί ο γιατρός συστηματικά.Μακαρι να πάνε όλα καλα.Τι μανια έχουν αυτά τα μωρά να θέλουν να βγουν πριν την ώρα τους...Και με μενα έτσι.Ηθελε να βγει από τον 8ο ντε και καλα.Και όταν τον πλακώσαμε στις ενεσεις μουλάρωσε και μετά δεν έβγαινε με τίποτα!!!

Μετά το Πάσχα είμαι και εγώ μέσα για καφεδάκι. Μόνο που το πρώτο Σαββατοκύριακο δεν μπορώ γιατί έχω τη βάφτιση που θα στολίσω και θα τρέχω.

Σήμερα σταματάει δουλειά και ο Πανούλης και από αυριο αρχίζουμε τις βόλτες!!Ανυπομονώ!!

Πάσχα που θα κάνετε?Εμείς στον κουνιάδο μου!! Κουλουρια φτιαξατε αυγά βάψατε??Εγώ τίποτα!!Τα κουλουρια δεν μου αρέσουν,αυγά τα βάφει η γιαγια μου παντα.Αρνια κοκορέτσια μαγειρίτσα είναι αντρική υποθεση στο σπίτι μας.Πάλι λαδι την βγαλαμε...

Κοριτσακια πάω να την πέσω.Καλή Ανάσταση να έχουμε με υγεια!!

Φιλια


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια.Τι κανετε;Ετοιμαστηκατε για το Πασχα;

Εμεις θα ειμαστε Αθηνα γιατι πρεπει να ειμαι κοντα στον γιατρο.

Οπως σας ειπε κ η Πενυ,μου εφυγαν μερικα νερα.Ευτηχως οχι πολλα.

Ειμαι ολη μερα ξαπλα,παιρνω τα φαρμακακια μου κ καθε τρεις μερες παω

στον γιατρο μου.Ο μπεμπακος μου ειναι μια χαρα 1700γρ. κ 40 γρ υψος.

Την Τριτη θα ξαναπαω να δουμε.

Πενυ μου ακομα σε ταλαιπωρουν αναγουλες.Υπομονη μεχρι τον τεταρτο.

Ωραια θα φατε κ σουβλιστο αρνακι κ κοκορετσακι σλουρπ

Τινακι μου πολυ τρεξιμο βλεπω.Γιατι ετσι;Οι ετοιμασιες τελειωνουν η αργεις ακομα;Μηπως αυτο σε εχει αγχωσει κ τα βλεπεις ολα βουνο;

jend μου που εισαι χαμενη βρε;Απο οτι βλεπω ολες τρεχετε κ δν φτανετε.

Ο πιτσιρικος σου θα'ναι στα καλυτερα του απ'οτι καταλαβαινω.Σε αγκαλιζει

κ σου λεει 'μαμα μου'.Εδω λιωνω εγω ποσο μαλλον εσυ.

Ωραια που κανονιζετε για καφεδακι.Θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω ολες

αλλα μαλλον ειναι λιγακι δυσκολο.Οπως κ να'χει καλα να περασετε.

Ευχομαι σε ολες σας ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ.Να χαιρεστε τις οικογενειες σας κ τα ζουζουνια σας.φιλακιαααα


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!

Ελπίζω να περασατε ολες πολυ ομορφα σημερα με τις οικογενειες σας.

Σουβλίσατε???? Εμεις οχι αλλα γυρναγαμε σε αυτους που σουβλίζανε κ ετσι μας φανηκε καλυτερα!!!!!!!!!!!!

Εχω πααααρααααα πολυυυυυ καιρο να μπω το μικρο μου τωρα πια δεν με αφηνει αφου ειμαστε 1 ετους πια και ειμαστε πολυ ζουζουνες!!!!!!!!!Δεν εχει στασω!!!!!!!!!! Εχω μπλεξει κ με κατι άλλα και δεν προλαβαινω καθολου σχεδον!!!

Καταρχην να ευχηθω στην Πενυ να εχει μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!! και ολα ν απάνε καλα!!!!!!!!!!

Τινακι πώς εισαι δεν ξερω νεα σου δεν προλαβα να διαβασω. Το μικρο σου ειναι πια 9 μηνών ???Μπουσουλάει ??????

Αντυ κοντευεις?????? μην αγχωνεσαι καθολου. Στο λέω εγω που ειχα τρελο αγχος κ δεν χαρηκα την εγκυμοσυνη απο αυτο κ τελικα ολα πηγαν καλα. Οι γιατροι κανουν τα πάντα να πάνε όλα καλα τωρα πια κ οι μαιες επισης.

Τζενη το παιδακι θα εχει γινει ολοκληρο αντρακι. Συγνωμη ουτε κ εσενα εχω προλαβει να διαβασω νεα κ δεν ξερω

Ελπίζω να ειστε ολες καλα κ θα προσπαθησω ν μπαινω πιο συχνα :-):smile::-)

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ

Πως τα περασατε κοπελιες μου;;Φαγατε αρνακι;;Κ εμεις οχι ομως σουβλιστο.

Πασχα στην Αθηνα δν λεει αλλα τι να κανουμε.Του χρονου σπιτακι μας.

Και του χρονου με υγεια,Πενυ μου με το καλο το μωρακι σας κ στις υπολοιπες

να χαιρεστε τα παιδακια σας.φιλακια πολλα:D


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου χρόνια πολλά!!!!!!! Υγεία και χαρά για τις οικογένειές μας και καλή λευτεριά στις εγκυούλες μας!!!

Ευχομαι να περάσατε όλες πολύ καλά!!!

Θα τα πουμε καλύτερα από αύριο!!

Φιλάκια!!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι κ εγωωωωωω

Χρόνια πολλά!!! Χριστός Ανέστη !!!!

Να χαιρόμαστε όλες τα παιδάκια μας ( εντός κ εκτός κοιλιτσας)

Με το καλο να υποδεχθούμε τα νέα μας μωρακιαααα

Κ ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κ ΚΑΛΑ στην Αναστασία μας!!

Νικολ να την χαίρεστε κ να αφήσετε γρήγορα πίσω σας κάθε δυσκολία!!!

Εμείς περάσαμε όμορφα κ οικογενειακά τις μερες αυτές αλλα μου βγαίνει μάλλον τώρα η κούραση κ θέλω όλο να κοιμαμαιιιιι

Θα μπω κ εγω αύριο να σχολιάσω περισσότερα

Φιλιααααα

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!

Νικολ μου να χαίρεσαι την Αναστασία σου!!!

Τινάκι Βασω και Τζενη να χαίρεστε τα ζουζουνάκια σας!!Και του χρόνου με ένα ακομα μπεμπε

Αντυ με το καλό ο μπουμπουκος σου και με ένα πόνο!!!

Τι κάνετε κοριτσάκια μου??Πως τα περάσατε? Εμεις Μ.Παρασκευή και Μ.Σαββατο είχαμε με γαστρεντερίτιδα τον Κωσταντούλη μου και σήμερα την περνάμε όλοι οι υπόλοιποι. Τουλάχιστον χτες το παιδάκι μου ήταν καλά και έτρεξε και επαιξε με την ψυχή του!!Κατα τ άλλα τα περάσαμε πολύ ωραία. Με οικογενειακους φίλους ψήσαμε, έκανε και ωραίο καιρό.

Αντυ πίκρα στην Αθηνα ε? Υπομονη και σκέψου του χρόνου το Πασχα που θα βολτάρουμε με τα καρότσια μας !!! Στα καλύτερά τους θα ναι τα μπεμπε μας!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια κ σε σας οτι επιθυμειτε.

Πενυ μου του χρονου θα το καψουμε μαζι με τα μωρακια μας.

Δεν σας ειπα,μια κοπελα απ'τις μανουλες Ιουνιου γεννησε.

Πηγε λεει στον γιατρο της την Μ.Τεταρτη κ ειχε 3 εκ. διαστολη.

Ηταν 32 εβδομαδων.Τωρα ειναι μια χαρα κ αυτη κ η μπεμπα της

κ θα την παρει στο σπιτι σε λιγες μερες.

Εγω πηγα σημερα παλι στον γιατρο μου κ ειμαστε μια χαρουλα.

Ο μπεμπακος μου μεγαλωνει κανονικα κ αφου δν ποναω κ δν

χανω νερα ειμαι επιτελους ελευθερη να γυρισω στο σπιτακι μου.

Αποψε κιολας,γιουπιιιιιιιιιιιιιι


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλεναδίτσες μου!!!

Πάει λοιπόν και το Πάσχα... Ωραία ήταν! Το πρώτο Πάσχα του μωρού μου... Περάσαμε πολύ όμορφα, είχαμε συνέχεια παρέα, φαγαμε πολύ, κάναμε και κανα-δυο βολτούλες και ήταν τέλεια! Σουβλίσαμε στο σπίτι μας με τις οικογένειές μας, τους νονούς του μικρού και την οικογένειά τους και ήταν πολύ ωραία! Πόλυ κούραση πέρασα, αλλά άξιζε τον κόπο!

Από Δευτέρα επιστρέφω επίσημα πια στην δουλειά! Κάποτε θα ερχόνταν κι αυτή η ωρά.. Και πάλι καλά πρέπει να λεω που έχω δουλειά, αλλά θα μου λείψει το αγοράκι μου..

Επιτέλους άρχισε να αχνοφαίνεται και το πρώτο μας δοντάκι!

Νικόλ έστω και καθυστερημένα χρόνια πολλά για το κοριτσάκι σου!! Να την χαίρεστε!!

Βάσω πέρασε ένας χρόνος ε??? Να την χαίρεστε την μπουμπού σας!!!

Τζενακι ξεκουράστικες??

Πένυ περαστικάααα!!!! Πόσο στεναχωριέμαι που περνας κάτι τέτοιο στην κατάστασή σου...

Άντυ τι ωραία νεα!!! Άντε με το καλό να γυρίσεις σπιτάκι σου!!!

Καληνύχτα κοριτσάκια μου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κουκλες.Βλεπω μια χαρα περασατε το Πασχα κ τωρα

ξεκουραζεστε.Η αλλη εγκυος της παρεας τι κανει;;Ο Κωνσταντης

ειναι ενταξει τωρα;;Τινακι καλη επιστροφη στην δουλεια.

Εγω απο Δευτερα θα φερω γυναικα για ξεστρωμα κ καθαρισμα.

Ειναι λιγο νωρις αλλα εχω αγχωθει παρα πολυ κ θελω να ειναι

ολα ετοιμα πιο νωρις.Μετα θα πλυνω τα ρουχαλακια του μικρου

μου κ θα ετοιμασω κ την βαλιτσα.Εχω την αισθηση οτι θα γεννησω

πολυ νωριτερα κ δν θα εχω ετοιμασει τιποτα.Δν κρατιεμαι με τιποτα

ομως.Πηρα κ τα καλλυντικα του μπεμπη μου κ ειδικα αυτο το

αφρολουτρο της προδερμ τι μυρωδια.Πηρα κ τις πρωτες πανες

κ ειναι μια σταλια.Εχουν πολυ πλακα.Αυτη την εβδομαδα εχω παλι

γιατρο.Βαριεμαι να πηγαινοερχομαι στην Αθηνα αλλα θα δω παλι

την μουριτσα του.Α τωρα που το θυμηθηκα,θυμαστε σε ποια εβδομαδα

γυρισαν τα παιδακια σας;Εμενα δν εχει γυρισει ακομα,αλλα ο γιατρος

λεει οτι εχουμε ακομα χρονο για να γυρισει.Δν θελω καισαρικη με

τιποτα.Ελπιζω να την φερει την τουμπα ο μικρος.

πωπω ορεξη νυχτιατικα, ολοκληρο κατεβατο sorry

καληνυχτααααααα


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου!

Άντυ τι κάνεις?? Πήγες στον γιατρό?? Εμένα ο μικρός γύρισε στον 8ο. Αλλά μην αγχώνεσαι, μπορεί να γυρίσει και την τελευταία στιγμή! Σε καταλαβαίνω για το θέμα του σπιτιού! Κι εγώ έτσι ήμουν! Φαντάσου ότι είχα ΠΗΤ 29/07, στις 18/07 θα ανέβαινα να μείνω στην Αθήνα και μια μέρα πριν με την κοιλιά στο στόμα έκανα γενική!! Μέχρι και τους έλικες από τους ανεμιστήρες είχα καθαρίσει!! χαχαχα!! Τελικά γέννησα 20/07! Την βαλίτσα σου την ετοίμασες?

Τα άλλα κοριτσάκια τι κάνουν??

Πότε θα την πάμε αυτή την βόλτα τελικά?? Θα γεννήσει η Άντυ μας και δεν θα προλάβουμε!!!

Εμείς καλά, την Δευτέρα επέστρεψα επίσημα πια στην δουλειά! Δεν τρέχει και η χαρά από τα μπατζάκια μου, αλλά τουλάχιστον στις μέρες που ζούμε έχω ακόμα την δουλειά μου!!

Ο μικρός καλά, θέλει να τον κρατάμε να περπατάει και λεει μπαμπαμπα μαμαμα και ντανταντα!! Τρελαίνομαι!!!

Φιλάκια κοριτσάκια!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μαμαδες και μελλοντικές μαμαδες που είστε όλες χαμένες?????

Σας έπιασε η ζέστη και ξεκινήσατε να βολτάρετε με τα καρότσια???

Εγώ είμαι ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!! Μπορώ να πω ότι έχω αρχίσει και το απολαμβανω κιολας (οταν δεν τρέχω)!!! Πάντως ΤΕΡΜΑ οι εμετοι, ΤΕΡΜΑ η υπνηλια οι αντοχές μου έχουν αυξηθεί και ως γνωστόν τις πάω στα όρια!! Τρώω τα πάντα πάλι εκτός απο την κοκα κολα που έχω ένα μικρό θεματάκι. Βεβαια έχω ξεκινησει λίγη μπυρίτσα που με τρελαινει (εγώ που δεν δοκίμαζα καν) !!!

Την Δευτερα πάω στο γιατρό και για αυχενική και επιτέλους θα δω το ζουζουνι μου!!!!! Μου έχει λειψει μπορω να πω!!! βεβαια ο μπαμπας του πάλι δεν θα το δει και παει να σκασει γιατί θα μαι Αθηνα από το πρωι και να μην χαλαει την άδεια του γιατί άμα γεννησω θέλω βοηθεια!!! Δεν πειράζει θα το δει κανονικό ανθρωπάκι!!! Θα του πει και μπαμπα την επόμενη φορα χαχαχα!!!

Εγώ αυτή τη βδομαδα τρέχω με την απογραφή αλλά μου αρέσει!! Περπατάω όλο το χωριο,έχει και καλο καιρό και το απολαμβάνω!!! Εξάλλου το προτιμώ από το να έιμαι στο σπιτι και το αγχος μου να είναι μηπως γεμισει ο νεροχύτης.Τώρα τον έχω μόνιμα γεματο και είμαι ησυχη χαχαχα

Εκανα και το κατεβατό με τις εξετάσεις μου και είναι όλα καλα!!!Μόνο κατι μυκητες μου βρήκε αλλα δεν έιναι κατι ανησυχητικό. Να δουμε τι θα πει και ο γιατρός βεβαια...

Εσεις τι κάνετε????

Αντυ πως πας????Αντε φτάνει ο καιρός!!!! Θα χεις αγκαλίτσα το μπουμπουκι σε λιγες βδομάδες.Εκτός και αν θελησει να κάνει ντου νωρίτερα.Μακαρι να πανε όλα καλα και ας είναι και νωρίτερα!!!

Τινακι, Τζενακι εσεις ξερω τι κανετε....τρεχετε!!! Τα ζουζουνια σας είναι πάνω στις σκανταλιές τους και εσεις απο πισω να τα κυνηγάτε και να μαζευετε τις ζημιες!!! Υπομονή μέχρι να πανε παιδικό και να μπουν σε σειρα!!! Νωρίτερα ξεχαστε το!!!!

Νικολ, Βασω χαθηκατε και εσεις!!! Ας είστε καλα εσεις και τα παιδάκια και θα σας πετύχουμε που θα παει....

Φιλια πολλά και τα υπόλοιπα μετά την Δευτερα!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσια

Βρε Πένυ μου ειναι ασφαλές που περπατας τοσο πολυ????

Ακομα ουτε την 12η εβδομαδα δεν εχεις κλεισει!!!!!! Εμενα ο γιατρος μολις εκλεισα το 3ο μου πε να περπατω το πολυ 20λεπτα όχι παραπάνω!!! Μηπως ηταν πολυ αυστηρος ο δικος μου ????

Να προσεχεις πάντως Μετο καλο η αυχενικη!!!

Τινακι εννταξει στη δουλεια???? οντως να λες δοξα τω θεω που έχεις κ δουλεια ετσι ειναι τωρα!!!!

Αντυ ????που σαι ??? Μηπως γεννησε καλε??????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλεναδες.Τι κανετε;;

Βασω μου δν γεννησα ακομα αλλα οπου να'ναι.Χαθηκα γιατι ειχα ξεχασει

το λαπτοπ στην Αθηνα κ προχθες που πηγα εκτακτως στον γιατρο το πηρα.

Ολα σε μενα θα τυχουν ρε γαμ@το.Εδω κ μια εβδομαδα ανακαλυψα οτι εχω

πιεση,οχι πολυ,15-7 αλλα δν πεφτει με τιποτα η σκασμενη.Τρια χαπια την ημερα κ διαιτα κ ξαπλα κ δν λεει να πεσει.Ο μπεμπακος μου εκει που ηταν

παντα μεγαλυτερος τωρα με το ζορι τρωει.Δν μπορω να τον σκεφτομαι να

μην τρωει.Θα τρελαθω.Αν δν ρυθμιστει μου ειπε θα με βαλει για καισαρικη σε

μια εδβομαδα περιπου.Εχω κ λευκωμα στα ουρα,δηλαδη μια ηπια προεκλαμψια.

Ο μικρουλης μου ειναι 2100γρ.Θα προσπαθησουμε λεει να παρει οσο περισσοτερο βαρος γινετε για να μην τον αφησω μονο του στο νοσοκομειο

Και γυρισε κιολας αλλα λογω πιεσης ξεχναμε τον φυσιολογικο τοκετο.

Σας επρηξα με τα δικα μου.Πενυ μου εσενα δν σου γραφω,θα τα πουμε απο κοντα.Τινακι στα καλυτερα του ο πιτσιρικος σου.Οσο για την δουλεια παλι καλα που υπαρχει,η αρχη ειναι μεχρι να συνηθισετε ολοι την αλλαγη.

Σας αφηνω για την ωρα.φιλια σε ολες


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...