Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Εγκυούλες στην Αργολίδα


βασ32

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 779
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • tinaki

    tinaki 208 δημοσιεύσεις

  • peny

    peny 179 δημοσιεύσεις

  • jend

    jend 169 δημοσιεύσεις

  • nikole

    nikole 75 δημοσιεύσεις

Και μετα τις ευχες για τον Κωνσταντη μας θα σας πω τα νεα μου.

Φιλεναδες γενναωωωωωωωω

Πηγα το πρωι στον γιατρο,ειδαμε τον μπεμπακο καλα ειναι

αλλα τα προβληματακια μας παραμενουν.Και ετσι δν μπορει να ρισκαρει

κ να περιμενουμε οποτε αυριο πρωι πρωι θα ειμαι στο νοσοκομειο.

Θα με ετοιμασουν κ γυρω στις 12 θα μπω στο χειρουργειο.Αυριο

τετοια ωρα θα εχω τον μικρουλη μου.Εχω πολυ αγωνια

δν θα κλεισω ματι αποψε.Με την πρωτη ευκαιρια θα σας γραψω

φιλακιααααα


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!!Ο γιος μου έχει την τιμητική του σήμερα και τον έχουμε στα όπα οπα.Εχω πολλές τύψεις αλλά φέτος δεν θα κάνουμε γιορτή γιατί δεν έιμαι ψυχολογικά καλά ακομα (είναι πολύ νωρις) .Βεβαια απο χτες το βράδυ παλεύω και του έφτιαξα ποπ κεικς για να κεράσει τη Δευτέρα στον παιδικό να του φανει και αυτου κάτι.Κατα τ άλλα καθε μέρα έιμα λιιιγο καλύτερα ειδικά μετά τις 4 που έρχεται οΠανουλης μου και δεν μου αφήνει περιθώρια να κάνω αρνητικες σκέψεις που κάνω όλη την υπολοιπη μερα και απο την άλλη ο Κωσταντής που με τις σκανταλιές του μου αποσπαει την προσοχή.

Αντουλα, κοριτσαρα μου με το καλο αυριο!!!!!!!Ολα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι!!!!Τετοια ώρα θα πετατε στα συννεφα αυριο!!!Θα σας πάρω και εγώ τηλ να μαθω νεότερα!!!Φιλιά πολλά πολλά πολλά!!!

Στειλε μου πμ το τηλ της Καιτης γιατί μαλλον έχω παλιο

Τζενη Τινάκι καλή επιτυχια με τις διάιτες σας σύντομα θα μπω και εγώ στο team γιατί μπορεί να μην έιμαι εγκυος αρχίζω και φουσκώνω πάντως. Αυτή η απογραφή στο χωριο με κατέστρεψε!!!Ολοι με κερνανε και εγώ τα τρωωω

Φιλια πολλά κοριτσάκια μου


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γέννησε η Αντυ!!!!!!!!!!

Γεννησε το μεσημερι έναν παιδαρο 2800 παρακαλώ!!!!!Ειναι καλα και οι δυο τους

Μιλησα με την πεθερά της το μεσημερι και όλοι εχουν ξετρελαθει!!!!

1470233t655j6bb4m.gif

Να σας ζήσει το μπουμπούκι σας!!!!!!!!

Παντα ευτυχισμενο , τυχερο και πάνω απ ολα υγιεστατο να ναι!!!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Αντυ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!! Πάντα γερός κι ευτυχισμένος να είναι!!!!!!!!!!!!!!! Αχ! Πότε πέρασε ο καιρός... Τώρα θα έχεις να μας λες κι εσύ τα καταρθώματα του μωρό σου!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

WOWWWWWWWWWWWWW

ΑΝΤΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ τωρα το ειδα!!! να σας ζησει ο μπεμπουλινος σας και καλο σαραντισμο ~!!! χαχα

ειδες με τα κιλα ?? σαν το σκαθαρακι μου γεννηθηκε και ο δικος σου ο ταλιμπανακος !!!

αχ με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας ( αν δεν εχετε ηδη...) και να μπεισ να μας πεις τα νεακια σου και την εμπειρια σου !!!

εγω κομματια ! πολυ κουραση και αποτελεσμα κανενα ( χρηματικο εννος βεβαιως βεβαιως....)

ευτυχως ειναι το παιδακι μου καλα και παιρνω δυναμηηη

φοραμε και καλοκαιρινα και οολο θελω να τον δαγκωνω !!!

μωρε μηπως ειμαι βαμπιρ ???

χαχαχα

πενυυυυυυυυυυυυυυυυυ ποτε θα παμε για καφεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε???????????

αντε κανονισετο και να ερθει και η αλλη απο την παραλια να παρουμε και την νικολ και να παμε και να δουμε αν τα καταφερει και καμια αλλη

το αφηνω πανω σου !! εεεε

πρεπει να βγεις λιγο κοριτσακι μου να αλλαξεις παραστασεις!! και να μας δεις ! ε???? χιχιχ

αντε παω σπιτι να φαω τπτ

σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες σας.Οπως σας ειπε κ η Πενυ ο ζουζουνος μου γεννηθηκε 2870γρ κ 52 ποντους.Η εμπειρια μου ηταν καταπληκτικη.Ηταν οτι πιο ωραιο κ εντονο εχω ζησει.Μακραν η ωραιοτερη στιγμη της ζωης μου.Εκλαιγα κ γελαγα ταυτοχρονα.Η εικονα που εχω ειναι τον γιατρο να μου λεει ' Αντυ τωρα τωρα,νατο το μωρο σου.'Και να τον σηκωνει πανω απο το παραβαν για να δω για πρωτη φορα αυτον τον ανθρωπακο που τοσα χρονια περιμενα.Ηταν ενα μελανο ανθρωπακι κρεμασμενο αναποδα που εκλαιγε με ολη του την δυναμη.Ειναι κουκλος κ πανω απο ολα ειναι δικος μου.Μεχρι εδω ολα ηταν υπεροχα αλλα μετα παρουσιασε αδυναμια στο να αναπνευσει μονος του κ ετσι τον εβαλαν στην εντατικη.Ειναι διασωληνομενος κ αναπνεει με μηχανικη υποστηριξη.Δεν υπαρχει τιποτα χειροτερο να αντικρυσει κανεις.Ενα τοσο δα πλασματακι γεματο καλωδια κ σωληνακια.Ολα θα ειναι περαστικα,θα ειναι σαν να μην ηταν ποτε εκει μεσα.Αλλα προς το παρων δν το αντεχω.Θελω σαν τρελη να τον παρω αγκαλια.Ελπιζω να τελειωσει γρηγορα αυτο το βασανιστηριο κ για τους δυο μας.Τα χερακια του ειναι κατατρυπημενα.Τον σκεφτομαι συνεχεια μονο του κ τρομαγμενο κ με πιανουν κλαματα.

Δν μπορω να γραψω αλλο,συγνωμη


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

Αντυ μου έπαθα πλάκα μόλις διάβασα το μύνημά σου.. Ξεκίνησες τόσο ωραία που με τιποτα δεν περίμενα τέτοια εξέλιξη! Εύχομαι γρήγορα περαστικά και γρήγορα στο σπιτάκι σας! Οι γιατροί τι λένε? Πάντως το σκέφτεσαι πολύ σωστά, κάποτε θα είναι σαν να μην ήταν ποτέ εκεί μέσα! Πάρε δύναμη και κουράγιο και σκέψου ότι είναι το τελευταίο εμπόδιο πριν τον κλείσεις στην αγκαλιά σου μέχρι να μεγαλώσει!! Σε νιώθω, δεν μπορείς να μην στεναχωριέσαι, αλλά θα περάσει κι αυτό...

Περιμένουμε σύντομα νεα σου..

Link to comment
Share on other sites

μανούλες μου γλυκές καλησπέρα σε όλες...διαβάζω νέα σας αλλά περνάω το ζόρρυ μου και εγώ οπότε δεν γράφω-συγνώμη...Πένυ μου τα είπαμε εμείς...γερά!!!

Άντυ μου δεν έχουμε μιλήσει πολύ αλλά να σου ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου να σου ζήσει ο κούκλος σου και να περάσει γρήγορα όλο αυτό..έχω και εγώ μεγάλη εμπειρία από ΜΕΝ οπότε σε νοιώθω και το μόνο που έχω να σου πώ είναι οτι αυτά τα τόσο δα πλασματάκια έχουν τόσο δύναμη μέσα τους που δίνουν κουράγιο και σε εμάς..ο μικρός σου θα σου δίνει κουράγιο...να πηγαίνεις να του μιλάς και να τον αγγίζεις αν δεν τον έχεις ήδη πάρει αγκαλίά.καταλαβαίνουν τα πάντα!!!!να μπαίνεις να μας λες νέα σου..πόσο οξυγόνο πέρνει?αν σε παρηγορεί η δικιά μου ήταν με 100% οξυγόνο για 16μέρες και τα κατάφερε...γρήγορα σπίτι σας κούκλα μου

Μάνες να βγεί το κορίτσι μας και να κανονίσουμε κανα καφέ...ε???

σας φιλώ όλες


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες τις κοπελες! οσες ειστε φουσκωμενες να εχετε μια καλη γεννα κ οσες εχετε παιδακια να σας ζησουν!

μπαινω σφηνα στο καφε σας γιατι θα ηθελα μια βοηθεια, αν μπορει καμια! θα κανω την βαφτιση του μικρου μου στην ερμιονη κ ψαχνω για διαφορα, αλλα επειδη ειμαι αθηνα δεν ειναι πολυ ευκολο αυτο! ειναι καμια κοπελα απο ερμιονη-κρανιδι-πορτο χελι-κοιλαδα που θα μπορουσε να με βοηθησει;;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα σε ολες τις κοπελες! οσες ειστε φουσκωμενες να εχετε μια καλη γεννα κ οσες εχετε παιδακια να σας ζησουν!

μπαινω σφηνα στο καφε σας γιατι θα ηθελα μια βοηθεια, αν μπορει καμια! θα κανω την βαφτιση του μικρου μου στην ερμιονη κ ψαχνω για διαφορα, αλλα επειδη ειμαι αθηνα δεν ειναι πολυ ευκολο αυτο! ειναι καμια κοπελα απο ερμιονη-κρανιδι-πορτο χελι-κοιλαδα που θα μπορουσε να με βοηθησει;;

Γειαααα!!! Και εγώ λέω αποκτήσαμε νεο μέλος στην παρεα!!χαχαχα

Η Λυση στο πρόβλημα σου λεγεται ...ΤΙΝΑΚΙ!!!Οταν μπει θα σου απαντήσει!!!

Φιλιααα!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για την απαντηση!!!!! ελπιζω να μπαινει συχνα! κατεβαινω το σκ στην ερμιονη κ θα ηταν βολικο αν προλαβαινα να παρω καμια πληροφορια μεχρι τοτε!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλίτσες μου!!

Μου έχετε λείψει αλλά καταλαβαίνω ότι όλοι έχουμε τα θέματά μας!

Άντυ μου πως είναι το μωράκι σου???

Νικόλ καταλαβαίνουμε.. Χαιρόμαστε έστω και μία στο τόσο να μπαίνεις να μας λες ότι είστε καλά! Να ξέρεις ότι δεν σας ξεχνάμε!

Πένυ τι κάνειςςςςς???????

Mariadi νομίζω πως πρόλαβα ε??

Κοριτσάκια εμείς όλα καλα, πολύ τρέξιμο, αλλά είναι ο μήνας της βάφτισής μας και είμαι πολύ ενθουσιασμένη και λίγο αγχωμένη! Θέλω τόσο πολύ να είναι όλα τέλεια!

Στις 26 είναι 12 η ώρα, σας έχω καλέσει επίσημα! Μην νομίζετε πως η πρόσκληση ήταν μόνο για το Τζενάκι! Αν κάποιο κοριτσάκι μπορεί να μου πει να της στείλω λέπτομέρειες!!

Φιλάκια!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλημέρα και καλώς σας βρήκα στο forum και στην Αργολίδα!! Ήρθα κι εγώ!! Χρειάζομαι τα φώτα σας: Έχω ένα μωράκι 3 μηνών και θέλω να χάσω κιλά (εγκυμοσύνης και αυτά που είχα πριν την εγκυμοσύνη :oops:). Όμως, επειδή θηλάζω, δε θέλω να κάνω του κεφαλιού μου, θέλω ένα σωστό και ισορροπημένο πρόγραμμα διατροφής! Μήπως ξέρετε κάποια καλή διαιτολόγο στην περιοχή; Μένω Π. Επίδαυρο, οπότε, φαντάζομαι ότι το Ναύπλιο είναι το κοντινότερο μέρος που μπορώ να βρω. Σας ευχαριστώ πολύ!!


Vhjfp3.png
Link to comment
Share on other sites

leo καλως ηρθες και εσυ και να σου ζησει το μωρακι σου ! βα ειναι γερο !!!! και καλοτυχο !

εγω εχω να σου προτεινω μια καλη διατροφολογο αλλα ειναι στο αργος δεν ξερω αν σε βοελυει αλλα παλαιοτερα ειχαμε μια κοπελα στη δουλεια που ερχοταν στο αργος ! αν δεν βρεισ κατι αλλο εγω μπορω να σου στειλω τα στοιχεια της ! ειναι διατροφολογος και καλη μην κοιτας που εγω τα βαρεθηκα πιαααα! αλλα οταν την ακολουθουσα την διατροφη της ειχα πολυ καλα αποτελεσματα ! και ετρωγα τα παντα αλλα ξερεις με σωστο τροπο και συνδιασμους !

ειμαι εδω παντως αν χρειαστεις ! στο ναυπλιο δεν ξερω καποια/ον για να σε βοηθησω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...