Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Εγκυούλες στην Αργολίδα


βασ32

Recommended Posts

Κορίτσια Γεια σας:-P

Ειμαι απο αργολίδα και ειμαι στη 18η εβδομάδα. Υπάρχει κάποια κοπέλα απο την περιοχή που περιμένει παιδάκι και συμμετέχει στο forum????

θα χαρώ να γνωριστουμε

;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 779
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • tinaki

    tinaki 208 δημοσιεύσεις

  • peny

    peny 179 δημοσιεύσεις

  • jend

    jend 169 δημοσιεύσεις

  • nikole

    nikole 75 δημοσιεύσεις

Κορίτσια Γεια σας:-P

Ειμαι απο αργολίδα και ειμαι στη 18η εβδομάδα. Υπάρχει κάποια κοπέλα απο την περιοχή που περιμένει παιδάκι και συμμετέχει στο forum????

θα χαρώ να γνωριστουμε

;)

Γεια σου βασ32 είμαι η Πένυ μόνο που δεν είμαι εγκυούλα έχω ένα αγοράκι 21 μηνών τον Κωνσταντίνο και είμαι από Νεμέα!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βασ32 είμαι η Πένυ μόνο που δεν είμαι εγκυούλα έχω ένα αγοράκι 21 μηνών τον Κωνσταντίνο και είμαι από Νεμέα!

Χαρομαι που σε γνωρίζω Πένυ

Να σου ζήσει το παιδάκι . Εγώ όπως κατάλαβες περιμένω το πρώτο παιδάκ μου και έχω έχω ανυπομονυσία και πολύ αγωνία

Εσύ Δουλευεις???

Νασαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Χαρομαι που σε γνωρίζω Πένυ

Να σου ζήσει το παιδάκι . Εγώ όπως κατάλαβες περιμένω το πρώτο παιδάκ μου και έχω έχω ανυπομονυσία και πολύ αγωνία

Εσύ Δουλευεις???

Νασαι καλά

Ναι δουλεύω είμαι γραμματέας σε μια επιχείρηση.Εσύ δουλεύεις? Αλήθεια είσαι μέσα απο το Άργος? Πως νιώθεις που σε λίγο καιρό θα αποκτήσεις ένα μωράκι?


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπερα κοριτσια!

εγω ειμαι απο το Ναυπλιο!

εχω ηδη 3 παιδακια και το τριτο μου γεννηθηκε πριν απο23 μερες !

ΒΑΣ32 με το καλο να ερθει το μωρακι σου! με ενα γερο και δυνατο μωρακι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια!

εγω ειμαι απο το Ναυπλιο!

εχω ηδη 3 παιδακια και το τριτο μου γεννηθηκε πριν απο23 μερες !

ΒΑΣ32 με το καλο να ερθει το μωρακι σου! με ενα γερο και δυνατο μωρακι!

Να σου ζήσουν τα μωρά σου mary1!Σου εύχομαι το νέο μέλος της οικογένειας να ναι γερό και καλότυχο!!Αλήθεια πως είναι με τρία ζουζούνια?


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι δουλεύω είμαι γραμματέας σε μια επιχείρηση.Εσύ δουλεύεις? Αλήθεια είσαι μέσα απο το Άργος? Πως νιώθεις που σε λίγο καιρό θα αποκτήσεις ένα μωράκι?

Eimai μεσα απο το αργος και ειμαι ψυχοπαιδαγωγός δουλευω με παιδιά με μαθησιακές δυσκολίες .Τώρα ομως λόγω γρίπης έχω περιορισει πολύ τη δουλειάμου πραγμα και καλό γιατι προστατευομαι αλλά και κακο γιατι τα οικονομικά ειανι δυσκολα τωρα που τα χρειαζομαστε τωρα δεν τα εχουμ. Βλέπεις ειμαι ελευθερος επαγγελματίας οσο δουλευουμε πληρωνόμαστε οσο σταματαμε τερ,α το χρημα

Οσον αφορα το μωρο που ερχεται νιωθω περιεργα πολύ αγωνία αλλά και ανυπομονυσία να το δω και να δω πως θα αλάξει η ζωήμας

Link to comment
Share on other sites

Eimai μεσα απο το αργος και ειμαι ψυχοπαιδαγωγός δουλευω με παιδιά με μαθησιακές δυσκολίες .Τώρα ομως λόγω γρίπης έχω περιορισει πολύ τη δουλειάμου πραγμα και καλό γιατι προστατευομαι αλλά και κακο γιατι τα οικονομικά ειανι δυσκολα τωρα που τα χρειαζομαστε τωρα δεν τα εχουμ. Βλέπεις ειμαι ελευθερος επαγγελματίας οσο δουλευουμε πληρωνόμαστε οσο σταματαμε τερ,α το χρημα

Οσον αφορα το μωρο που ερχεται νιωθω περιεργα πολύ αγωνία αλλά και ανυπομονυσία να το δω και να δω πως θα αλάξει η ζωήμας

Που θα γεννήσεις? Εχεις εύκολη εγκυμοσύνη μέχρι τώρα? Ποιος είναι ο γιατρός σου?


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα συντοπιτισεςςςςς

ειμαι και εγω εγκυουλα απο το Αργος....αντε να μαζευομαστε! Δεν μπορει , μονο εμεις ειμαστε στο Forum?????? Περιμενω τον πριγκιπακο μου .....

Μαιρη να σου ζησουν τα παιδακια σου και καλο κουραγιο καλη μου !!!!

Πενυ κ σ εσενα να ζησει ο γιοκας.... βασ με το καλο κοπελα μου ,,,αντε να περασει ο καιρος να κρατησεις και εσυ το μωρακι σου αγκαλιτσα και τα υπολοιπα ερχονται καλα να ειμαστε !!!!!

Αληθεια ξερεις το φυλλο του μωρου σου η δεν θελεις να ξερεις ????

Φιλια και καλες γιορτες να εχουμε !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα συντοπιτισεςςςςς

ειμαι και εγω εγκυουλα απο το Αργος....αντε να μαζευομαστε! Δεν μπορει , μονο εμεις ειμαστε στο Forum?????? Περιμενω τον πριγκιπακο μου .....

Μαιρη να σου ζησουν τα παιδακια σου και καλο κουραγιο καλη μου !!!!

Πενυ κ σ εσενα να ζησει ο γιοκας.... βασ με το καλο κοπελα μου ,,,αντε να περασει ο καιρος να κρατησεις και εσυ το μωρακι σου αγκαλιτσα και τα υπολοιπα ερχονται καλα να ειμαστε !!!!!

Αληθεια ξερεις το φυλλο του μωρου σου η δεν θελεις να ξερεις ????

Φιλια και καλες γιορτες να εχουμε !!!!!

Γεια σου jend δε μπαινω συχνα εδώ και τώρα μολις ειδα το μυν σου. Μπαινω στο καφε μανουλες απριλίου επειδη εκει ειναι όλες οσες γεννάμε Απ΄ριλιο Εισαι απο αργος λοιπόν και εγώ το ίδιο Τωρα έκλεισα τον 6 μήνα και εχω τις αγωνίες μου Εσύ σε ποιο μήνα εισαι??? Κοντευεις?? Ποιος σε παρακολουθει??Περιμένω νέα σου

Καλά χριστουγεννα καλή Πρωτοχρονιά σε όλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Που θα γεννήσεις? Εχεις εύκολη εγκυμοσύνη μέχρι τώρα? Ποιος είναι ο γιατρός σου?

Γεια σου Πενυ

Δεν μαπινω συχνα εδώ γιαυτο αργώ να απαντω

Σχετικά καλη εγκυμοσύνη έχω εκτος απο το οτι έχω θρομβοφιλία και καθε μέρα κανω αντιπικτηκες ενέσεις στην κοιλιά

Ιασω θα γεννησω πρώτα ο Θεός δυστυχώς και λέω δυστυχώς γιατι τα λεφτά ειναι πολλά αλλά ειμαι ευχαριστημένη απο το γιατρο και τώρα δεν θέλω να αλλάξω

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά καλη εγκυμοσύνη έχω εκτος απο το οτι έχω θρομβοφιλία και καθε μέρα κανω αντιπικτηκες ενέσεις στην κοιλιά

Ιασω θα γεννησω πρώτα ο Θεός δυστυχώς και λέω δυστυχώς γιατι τα λεφτά ειναι πολλά αλλά ειμαι ευχαριστημένη απο το γιατρο και τώρα δεν θέλω να αλλάξω

Χαράς το κουράγιο σου με τις ενέσεις εγώ τρεις χρειάστηκε να κάνω και ακόμα τις θυμάμαι (είμαι πολύ φοβιτσιάρα και φυγόπονη). Υπομονή και μόλις δείς το μωράκι σου θα ξεχαστούν όλα. Όντως πολλά τα λεφτά στο Ιασώ αλλά άμα εμπιστεύεσαι το γιατρό τι να κάνεις.Με το καλό να μας βρει η καινούρια χρονιά και εσένα αγκαλιά με το ζουζουνι σου!!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

:-P:-P:-Pκαλησπερα !!!

αισθανομαι ολοκληρωμενη ως μανουλα αλλα και ως γυναικα με 3 πιτσιρικια!

καλα ειναι ! αρκει να εχεις πολυ πολυ υπομονη και θεληση! αυτο που καταλαβαινω ομως καθε μερα ειναι οτι τα παιδια ειναι ευτυχεια και ευλογια!

Link to comment
Share on other sites

:-P:-P:-Pκαλησπερα !!!

αισθανομαι ολοκληρωμενη ως μανουλα αλλα και ως γυναικα με 3 πιτσιρικια!

καλα ειναι ! αρκει να εχεις πολυ πολυ υπομονη και θεληση! αυτο που καταλαβαινω ομως καθε μερα ειναι οτι τα παιδια ειναι ευτυχεια και ευλογια!

Χρόνια πολλλα mary1 καλη χρονιά

Ειναι ευχαριστο αυτο που λες για τα παιδάκια ευχομαι και εμεις να νιώσουμε έτσι με τα δικά μας

νασαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας! Καινούργια στο club, από την Ερμιόνη! Εύχομαι να είστε όλες καλά, με τα παιδάκια σας αλλά και τα εμβρυάκια σας!!!!!! Βασ32 ποιος γιατρός σε παρακολουθεί? Κι εγώ στο Ιασώ θα γεννήσω, αν όλα πάνε καλά, με τον Παπαγεωργίου από το Ναύπλιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...