Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Εγκυούλες στην Αργολίδα


βασ32

Recommended Posts

Καλημερα στις μελλουσες κ ηδη μανουλες.

Ειδατε που εφερα κ εγω γουρι στο καφε σας;;

Η Πενυ με εγραψε κ τωρα ειναι κ αυτη εγκυουλα.

Ευχομαι κ στις υπολοιπες[αν θελουν φυσικα]να

ξαναγινουν μανουλες να γεμισει το καφε με εγκυουλες.

Πενυ μου πως εισαι;Αναγουλες εχεις;;Ο Κωνσταντης

σου τι σου λεει;Φοβερο το τικερακι...

Jend μου πολυ θα ηθελα να δω το σκαθαρακι σου να χορευει.

Το Πασχα θα το ευχαριστηθει,θα ξεδωσει στο χορο χαχαχα

Τινακι μου εσυ τι κανεις;Το ζουζουνι σου;Πως θα δω κ εγω

το blog σου,να δω τις δημιουργιες σου;;

Α τωρα που λετε για τον υπνο,θα χρειαστω τα φωτα σας.

Εχω πολλες αποριες,για αργοτερα βεβαια αλλα θελω να τον

βαλω απο νωρις σε προγραμμα υπνου.Σε ποιο μηνα θα ξεκινησω;

Βιαζομαι λιγακι αλλα εχω θεμα με τον υπνο.

Εγω σημερα εκανα παλι εξετασεις[τις κλασσικες μηνιαιες]

Απο εβδομαδα θα παω να δω τον μικρουλη μου,που

οσο παει δν ειναι κ τοσο μικρουλης κ οι κλωτσιες του με

πεθαινουν.Κ με χτυπαει επανω στο ραμμα της περιδεσης.

Το καθαρματακι δν με αφηνει ουτε να κοιμηθω.

Σας αφηνω τωρα,φιλακια κουκλες.....


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 779
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • tinaki

    tinaki 208 δημοσιεύσεις

  • peny

    peny 179 δημοσιεύσεις

  • jend

    jend 169 δημοσιεύσεις

  • nikole

    nikole 75 δημοσιεύσεις

Άντυ μου, άντε περνάει ο καιρός!

Καλα θα κανεις να τον βάλεις από την αρχή σε κάποιο πρόγραμμα, να μην παιδεύεστε αργότερα! όταν έρθει η ώρα θα τα πούμε, πάρε και το βιβλίο "κοιμήσου παιδί μου" και όλα θα πάνε καλά.

Το Blog μου είναι: tinaslovelycreations.blogspot.com

Περιμένω τα σχόλια σου!!

Καλό απόγευμαααα

Link to comment
Share on other sites

Τινακι μου τι ομορφα πραγματακια ειναι αυτα;;

Κ οι μπομπονιερες κ τα καραβακια με τις καραμελες τελεια

αλλα εκεινο το γλυκακι του κουταλιου,κολαση.Αληθεια τι

γλυκο εχει μεσα;Κ κατι ακομα το εχεις ετσι κ το κοιταζεις;

Εγω θα ειχα ορμηξει με κραυγη.σλουρπ............

Καλα πρωτη φορα ασχολεισαι,ειναι καταπληκτικα.

Το βιβλιαρακι θα το παρω σιγουρα γιατι δν θα τα καταφερω

αλλιως.Εσυ το εχεις;Σε βοηθησε φανταζομαι για να το

προτεινεις.Ευχαριστω παρα πολυ

φιλακια:D


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Τι κάνετε???? Εγώ φτου φτου ως ώρας είμαι καλά.Ουτε εμετούς, ούτε καουρες...δεν λέω μεγάλες κουβέντες βέβαια. Νιωθω απλά ένα φουσκωμα μόνιμο (καλό είναι αυτό γιατί δεν τρώω), λαχανιάζω με το παραμικρό ακομα και όταν ανεβαίνω τη σκαλα και νυσταζω.Μιλάμε για πολύ νυστααα.Χτες αφού έφυγαν οι αντρες μου το πρωι ειπα να δω λίγο τηλεόραση.Ξυπνησα στις 11.Το μεσημερι έκλεισα στη μέση το φαι και κοιμήθηκα από τις 3 ως τις 6.Το βράδυ έπεσα απο τις 10:30.Κοινώς ολη τη μέρα κοιμομουν!!!

Τινάκι πολύ καλό το blogακι σου και ότι ανεβάζεις σε αυτό!!Μπραβο σου ήσουν κρυφό ταλέντο τελικά....Πόσα ταλεντα μας ξυπνάει η μητρότητα τελικά!!χαχαχα

Αντυ αν και δεν έχω διαβάσει το βιβλιο που σου λεει η Τινα και δεν ξέρω τι σε συμβουλευει, εγώ έιμαι αντίθετη σε αγκαλιές, κουνήματα, βόλτες με το καρότσι και νανουρίσματα.Δεν έιναι δυνατόν για να κοιμηθεί το μωρό να κινητοποιείται ολοκληρος μηχανισμός και ενώ η κούραση είναι πολύ μεγάλη τις πρώτες μέρες. Εγώ του έβαζα την πιπιλα και του την κουνούσα 5 δευτερόλεπτα και μετά τον άφηνα και κοιμόταν. Βεβαια μιλαω και εκ του ασφαλούς γιατι ήταν ένα πολύ ανεξάρτητο μωρό που δεν του άρεσαν οι αγκαλιές και αυτό ήταν με το μέρος μου. Στους 2 μήνες όταν ξύπναγε του εβαζα για 3 μέρες την πιπίλα και έκοψε το βραδινό γάλα. Οποιος κοιμόταν τελευταίος το βραδυ (ο Πανος δηλ) τον τάιζε και όσο έτρωγε και έτσι το πρωι σηκωνόταν γύρω στις 7. Μόλις γεννηθεί ο μικρός σου θα δεις ότι θα αποκτήσεις αντόχες που δεν πίστευες οτι τις έχεις!! Εγώ δεν πίστευα ότι θα έβρισκα τόση πολύ ενέργεια!!

Τζενάκι τι έγινε το καταφέρατε το θέμα του υπνου????

Βρε κορίτσια η Νικόλ που χάθηκε??Ελπίζω να είναι καλά η Αναστασία και να έχουν τρελαθεί στος βόλτες!!

Φιλια πολλά!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Πόσα ταλεντα μας ξυπνάει η μητρότητα τελικά!!χαχαχα

QUOTE]

Πόσο δίκιο έχεις!!! χαχαχα!!!

Καλά φαντάζομαι εσύ αν είναι κοριτσάκι το μπεμπέ, θα ξεσαλώσεις κανονικά!!!!!! χαχαχα!!!

Με κάνουν πολύ χαρούμενη τα σχόλια σας πάντως!!!

Μακάρι να σου πάει έτσι Πένυ μου και να έχεις μία πολύ εύκολη εγκυμοσύνη!!!!

Άντυ μου το γλυκάκι είναι πορτοκάλι και είναι φτιαγμένο και αυτό από εμένα και όπως καταλαβαίνεις έχουμε φαει ηδη μπόλικο!! Από βδομάδα μάλλον θα φτιάξω καινούργια παρτίδα και θα φροντίσω να στείλω και στις εγκυούλες μας!!! Θέλετε? Θέλετε??:lol:

Το βιβλίο όντως μας βοήθησε και το εφαρμόσαμε εδώ και καναμήνα. Πιστεύω αν το είχα από την αρχή θα ήταν καλύτερα! Πάντως γενικά τα λεει τα πράγματα πάνω κατω όπως στα λεει και η Πένυ.

Και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!

Φιλάκιααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερααααα!!!

Τινακι όντως αν ειναι κορίτσι οι κατασκευές θα αρχίσουν με το που θα μάθω το φύλο τόσο από μένα όσο και από τον μπαμπα της!!Γιατί ο μπαμπας μας είναι χρυσοχέρης!! Και τόσο ψείρας που ότι αναλάβει το κάνει τέλειο!!

Αν είναι αγόρι δεν κάνω τιποτα.Ουτως ή αλλως τα έχει όλα και θα είναι και στο ίδιο δωμάτιο με τον μεγάλο.Είδα και η ζούγκλα που έχει μετατραπεί σε πίστα αγώνων.Γιατί ο γιος μου έχει τρέλα με τα αυτοκίνητα και του έχουμε πλέον κρεβατι φορμουλα.Θα κάνω κέφι για τη βάφτιση που ότι και να ναι θα την κάνω υπερπαραγωγη!!

Καλά έκανες και έφτιαξες μόνη σου το γλυκό. Και εγώ στην επόμενη βάφτιση θα τα κάνω οοοολα μόνη μου!! Και γλυκό θα φτιάξω cheesecake σε σφηνάκι που έιναι γρήγορο και ευκολο. Θα επιστρατεύσω θειαδες , φίλες δυο μερες πριν και θα τα φτιαξουμε μαζί.

Οτι θα έπρεπε να μείνω έγκυος για να αδυνατίσω δεν το περιμενα.Από τη Δευτέρα που το έχω μάθει έχω χάσει 1/2 κιλό!!Εχω πει σε αυτή την εγκυμοσύνη αν όλα είναι φυσιολογικά δεν θα επιτρέψω στον εαυτό μου να πάρει πάνω από 9 κιλά. Στόχος μου είναι τα 6 αλλά να μην λέω μεγάλες κουβέντες...Δεν την πατάω πάλι όπως το πρώτο!!Αν καταφέρω να φτάσω τα 63 μέχρι το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό που θα με ζυγίσει θα ναι σούπερ!!!

Δικιά μου θα ναι αυτη που το χει γράψει το βιβλιο χαχαχα. Μα δεν μπορώ να ακούω βόλτες τα τετραγωνα με το αυτοκίνητο για να κοιμηθεί το μωρό γιατί κλαιει...Μωρό έιναι δεν θα κλαψει?Και που ξέρεις για ποιο λόγο κλαιει. Βεβαια κρατάω μικρό καλάθι γιατί μπορεί το δέυτερο να με χορέψει στο ταψί, αλλά θα το παλέψω.Αν και ο Κωσταντής από 9 μηνών ξύπναγε τα βράδια και ακομα ξυπνάει, ποτέ δεν τον κούνησα και εννοειται πως δεν τον πήγα βόλτες με καροτσια, αυτοκίνητα για να κοιμηθεί!!Τωρα ακομα και να σηκωθει θα μου ζητήσει γάλα, που δεν μπορείς να το στερήσεις απο το παιδί, και θα ξανακοιμηθεί ή θα παιξει (ναι θα παιξει στις 4 τα χαραματα) χωρίς όμως να με ενοχλήσει και μετα θα κοιμηθεί από μόνος του. Η αλήθεια είναι ότι έχω καλοβολο παιδάκι και ίσως να μιλάω εκ τους ασφαλούς. Μακάρι να ναι έτσι και το δεύτερο...


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κ πολυ καλο μηνα.

Τι καλα μπηκε κ ο Απριλης.Καλοκαιριαζει,τελεια δν ειναι;

Προσοχη στους ψευτες κοριτσια μην σας κοροιδεψουν.Αν κ εγω θελω να

πω κανενα μικρο αθωο ψεματακι.Την Δευτερα εχω ραντεβου με τον γιατρο

να δουμε τον πριγκηπα μας.Θα φυγουμε απο την Κυριακη γιατι εχει ο μπαμπας μας τα γενεθλια του,κ θελουμε να τα γιορτασουμε τα δυο μας[για τελευταια

φορα].Οποτε θα γυρναμε ολη μερα στην Αθηνα.Τι καλα....

Πενυ μου πολυ μου αρεσει που τα εχεις σκεφτει ολα,ακομα κ το γλυκο της

βαφτισης.Αλλα μην γινεσαι παρανοικη με τα κιλα απο τωρα.Πρεπει να τρως

τα παντα,με μετρο βεβαια,αλλα να μην ζηλεψεις τιποτα κ κοιτας τις θερμιδες.Αλλωστε δν εχεις αναγκη,εισαι κουκλα.

Εχεις κ τον μικρο σου που καταναλωνει την περισσοτερη ενεργεια σου.Να

προσεχεις.

Τινακι μου γλυκο πορτοκαλι δν εχω ξαναφαει γιατι δν μου πολυαρεσουν τα

γλυκα του κουταλιου,αλλα το δικο σου θα το δοκιμαζα ευχαριστως.

Τωρα που ειμαι εγκυος τρωω τα παντα,κ τα κοαλα μαζι.χαχαχαχα

Σας χαιρετω,πρεπει να παρω τον κ@λ@ μου κ την κοιλια μου κ να κανω

ενα σωρο δουλειες κ πλυντηρια κ σιδερο κ μπανιο στο τελος πωπω κουραστηκα μονο που τα εγραψα φιλακια...........


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Τι κάνουν οι εγκυούλες μας??? Άντυ ετοιμάζεσαι για ταξιδάκι?? Άντε καλά να περάσετε!!!

Κι εγώ σκέφτομαι πότε θα ανέβω Αθήνα... Ίσως το επόμενο Σ/Κ, θα δούμε...

Πένυ μου στον Κιοσέ θα πας έτσι?

Εμείς όλα καλά! Τα αγόρια μου εχουν παει να δουν μπάσκετ με τις τοπικές ομάδες κι εγώ θα παω super market σε λίγο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Τι κάνουν οι εγκυούλες μας??? Άντυ ετοιμάζεσαι για ταξιδάκι?? Άντε καλά να περάσετε!!!

Κι εγώ σκέφτομαι πότε θα ανέβω Αθήνα... Ίσως το επόμενο Σ/Κ, θα δούμε...

Πένυ μου στον Κιοσέ θα πας έτσι?

Εμείς όλα καλά! Τα αγόρια μου εχουν παει να δουν μπάσκετ με τις τοπικές ομάδες κι εγώ θα παω super market σε λίγο!

Εννοείται στον Κιοσέ δεν τον αλλάζω τον γιατρούλη μου!!Ανθρωπος μες στην τρελή χαρά!!Αλλά θα τον πιέσω αυτή τη φορά να μπει και ο Παναγιώτης μέσα! Την προηγούμενη φορά είχε μπει στην αίθουσα τοκετών και καθόταν εκεί που ήταν οι νοσοκόμες και κάπνιζαν με τη μαια την Ελενη.Αλήθεια εσύ αυτή είχες τελικά? Αυτή τη φορά θα μπει και πιο μέσα!!!

Λοιπόν κορίτσια σήμερα πήγαμε βόλτα για καφέ σε έναν παιδότοπο δίπλα στη γέφυρα της Ποσειδωνίας που έιναι φοβερά.Περπατήσαμε στη θάλασσα το μικρό ξέδωσε κανονικά!! Ηταν τέλεια!!

Ηταν να πάμε Βυτινα αλλά το αναβάλαμε γιατί το πρωί φοβηθήκαμε τον καιρο αλλά μετά έβγαλε ήλιο. Δεν πειράζει την άλλη βδομάδα!!

Δεν σας είπα και τα άλλα...Πρωτομαγιά θα στολίσω την πρώτη μου βαφτιση!!! Μια κοπέλα μου το πρότεινε από το πάρεντς που θα βαφτίσει στα Ισθμια τα δίδυμα της και θα έχει θέμα τα αυτοκινητάκια!! Από Δευτέρα αρχίζω εντατικά τις κατασκευες!!!Πηγα ειδα και την εκκλησία σήμερα και είναι φοβερή!!!

Αντυ εγω πρωταπριλιά την έφαγα κανονικά!!!Μια φίλη από το πάρεντς μας ειπε ότι είναι έγκυος και το χάψαμε όλες!!! Πλάκα έχει που μου χάλασε το αυτοκίνητο εκείνη τη μέρα ( δεν έκλεινε η πόρτα του οδηγού καθολου) και πήρα και το ειπα στον Πανο και εκείνος νόμιζε ότι του έκανα πλακα!!!

Να χαιρεσαι τον άντρα σου!!Να τα χιλιάσει και να του μεταφέρεις τις ευχές μας!Αντε να σβήσει φέτος μόνος του τα κεράκια γιατί από του χρόνου θα τα σβήνει ο μπέμπης!!

Όσον αφορά τα κιλά τα εχω σκεφτει από την προηγούμενη εγκυμοσυνη!!Τότε που τρόμαξα να ξεφουσκώσω!!!Σε αυτή θα προσπάθησω να προσέξω.Οχι υπερβολές αλλά θα προσέξω.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι κ εγω.Αργησα αλλα μπηκα.Τι κανουν οι μανουλες κ η εγκυουλα μας;;

Εγω πηγα στον γιατρο,ειμαστε μια χαρα 1100 γρ. κ πολυ ζωηρουληδες.

Μου εδωσε παλι εξετασεις κ την Μ.Πεμπτη θα ξαναπαω.Μετα το Πασχα μου

ειπε να ετοιμαζομαι σιγα σιγα.Αχ εχω πολυ αγωνια.

Πενυ μου πως εισαι;Τι κανει το φασολακι σου;Στις 11\4 ειπες θα πας;

Αντε,να το δειτε για πρωτη φορα,τι ευτηχια.Σ'ευχαριστω για τις ευχες,τις

μετεφερα.Ο Κωνσταντης τι κανει,πως το εχει παρει;Θα στολισεις βαφτιση;

Τι καλα,μπραβο.Καλη εμπνευση.

Τιτινα μου τι κανετε;;Ο μικρουλης σου;Πως πανε οι ετοιμασιες για την

βαφτιση;

Σας αφηνω για την ωρα,αληθεια τα υπολοιπα κοριτσια που ειναι;;


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάκια!

Είστε όλες καλά?

Οι εγκυούλες μας??

Πένυ μου άντε πλησιαζει η μέρα που θα ακούσεις την καρδούλα του μωρού σου!!! Τι ωραία!! Ναι την κυρία Ελένη είχα μαία και η αλήθεια είναι πως ήταν πολύτιμη για μενα! Εμένα ο άντρας μου ήταν στον δρόμο για Αθήνα όταν γένησα, αλλά να σου πω την αλήθεια, τελικά ούτως ή άλλως δεν θα ήθελα να είναι εκεί μέσα!

Με το καλό το στόλισμα της βάφτισης!!! Σίγουρα θα τα κάνεις όλα τέλειαααα!!!

Άντυ μου μια χαρά ο μικρούλης σας!! Μην αγχώνεσαι! Απόλαυσέ το!! Και αν σου φαίνεται δύσκολο, απλά προσπάθησε!! Οι ετοιμασίες προχωράνε αλλά σιγά σιγά, γιατί τον τελευταίο καιρό δεν είχα πολύ χρόνο, αλλά οργάνωσα κάπως το "εργαστήριό" μου και ελπίζω να βάλω μπρος!!

Την Κυριακή θα ανέβω κι εγώ Αθήνα, για τρεις-τέσσερις μέρες! Έχω τόσα πράγματα να κάνω στην Αθήνα που έχω αγχωθεί λιγάκι για το πόσο θα ταλαιπωρηθεί ο μικρός που θα έρθει μαζί μου! Θα δούμε...

Αυτά κοριτσάκια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα!!!

Τι κάνετε κοριτσάκια μου!!!Εγώ είμαι ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!Ολη μέρα είμαι με τάση για εμετό και δεν κάνω τουλάχιστον να ξαλαφρώσω.Ολα μου βρωμάνε, δεν μπορώ να μαγειρέψω,δεν ξέρω τι να φάω...γενικά χάλια!!Ολη αυτή η κατάσταση με έχει κουράσει και με έχει ρίξει πολύ ψυχολογικά. Και ελεγα ότι τη γλίτωσα αυτή τη φορά...

Αυριο θα πάμε να δούμε το μπιζελάκι μας για πρώτη φορά.Η αλήθεια είναι ότι έχω αρχίσει και ψιλοαγχώνομαι να ναι όλα καλά? Και υποτίθεται ότι στη δεύτερη θα πρεπε να ήμουν πιο χαλαρή και τα αγχη μου ξεκίνησαν νωρίτερα.

Ο Κωσταντής μου το χει παρει πολύ καλά για αρχή.Παει στην κοιλιά του μιλάει, το μαλώνει γιατί του λέω ότι κουνιέται και μου ρχετε να κάνω εμετο.Με ακουει και λες και απευθύνομαι σε μεγάλο όταν του λέω πως δεν είμαι καλά.Σε όλους λέει ότι θα χει αδερφάκι. Απ ότι δείχνει δεν θα χω μεγαλο πρόβλημα μόλις γεννηθεί το μωρό(ή τουλάχιστον έτσι θέλω να ελπίζω...).

Ειχα κόψει εδώ και μέρες τον καφέ και ήμουν σαν φυτό.Ολη μέρα κοιμόμουν.Μιλάμε για τρελούς ύπνους.Χτες μετά από τη γνωστή γκρινια του άντρα μου,μου έφτιαξε ένα φραπεδάκι και λες και ξύπνησα μετά απο μια βδομάδα!!Τρομερή ενεργεια!!! Αυριο το πρωτο πράγμα που θα ρωτησω τονγιατρό θα ναι για τον καφέ!!

Τινάκι φαντάζομαι θα ναι φανταστικά στα μέρη σας τώρα.Θέλω να πάω κάπου παραθαλασσια να μυρίσω θαλασσίτσα (ευχομαι να μην μου βρωμαει και αυτή χαχαχα)!!

Σας αφήνω να μαζέψω τίποτα γιατί θα ρθει η κουνιαδα μου για καφέ και ο Κωσταντής έχει σπείρει σε όλο το σαλόνι τα παιχνίδια του

Φιλακιααααα!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες κ καλη εβδομαδα.

Πενυ μου σε καταλαβαινω τι περνας αλλα σημερα θα τα ξεχασεις ολα.

Να μπεις να μας πεις τα νεα σου απο το μπιζελακι σας.Κ να μην αγχωνεσαι

οσο γινεται βεβαια ολα θα ειναι μια χαρα.Χαλαρωσε για να το ευχαριστηθεις

Οταν θα εισαι καλυτερα θα σας επισκεφτω.Κ οσο για την ψυχολογια δν ειμαι

ο καλυτερος συμβουλος αφου κ εγω ειμαι μονιμα σε υστερια.Εχω λιωσει με

τον Κωνσταντη.Καλα τι παιδακι ειναι αυτο;Πραγματικα συγχαρητηρια.Εχετε

μια αξιοζηλευτη οικογενεια.φτου φτου σκορδα

Τινακι μου μαλλον εισαι Αθηνα.Πως τα περνας;Κανε καμια βολτιτσα κ για μας.

Να προσεχετε κ να περασετε οσο πιο καλα μπορειτε.Περιμενουμε νεα.

Εγω παλι ειμαι σε μαυρα χαλια.Ολα κ ολοι μου φταινε.Τσακωνομαι με οποιον ειναι κοντα μου.Που θα παει ομως θα ηρεμησω καποια στιγμη.Ευτηχως ο μπεμπακος μου ειναι μια χαρα.Σας αφηνω

για την ωρα γιατι αμα αρχισω δν με σταματαει τιποτα.φιλακιαααα


CEebp2.png?9T0iAOMn
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μένα!!!! Ολα πήγαν μια χαρά χτες αν εξαιρέσουμε ότι ο μπαμπας μας ηταν χάλια με πυρετό και εμετούς και δεν τα κατάφερε να ερθει κοντά να ακούσει το μπεμπε του!!Το μπιζελάκι μας είναι μια χαρά!!Στην πραγματικότητα μπιζελακι αφού είναι μόλις 0,8εκ!!Ακουσα και την καρδούλα του!Ο Κωσταντής να δειτε αντίδραση. Του λέω ελα να δεις το μωρό στη φωτογραφια και την πηρε αγκαλιά, την φίλαγε της μίλαγε.Και να εγώ τα κλαματα...Μακάρι να είναι έτσι τα πράγματα και όταν γεννηθεί το μπεμπε!!

Τώρα το επόμενο ραντεβού είναι στις 16 Μαη δύο σε ένα.Το πρωί πρέπει να πάω στο Χαλανδρι στο ΙΑΤΡΟΠΟΛΙΣ για την αυχενική (δεν ήθελα να κάνω μια τοσο σοβαρή εξεταση στο Αλεξάνδρας) και μετά θα γυρίσω να την δείξω στον γιατρό.Εκεί μάλλον θα φανεί και το φύλο!!Πιθανή ημερομηνία τοκετού έχω 29 Νοεμβρη τελικά και όχι αρχές Δεκέμβρη που μου υπολογιζε το τικεράκι μου.

Αντυ υπομονή με τις ορμόνες σου και εσύ και οι υπόλοιποι!!Εμένα ακόμα δεν με έχουν πιασει τα νευρα μου ευτυχώς για τους υπόλοιπους.Θα έλεγα περισσότερο ότι έιμαι σε κόμα απο την έλλειψη του καφέ.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

αλλοοοοοοο

εδω ειμαι και εγω !! να μην ξανατονισω την ωρα που μπαινω την βλεπετε ε???

πενυ μουυυυυ!! αχ τι ωραιεσ στιγμες !! να σου πω την αληθεια τις ζηλευω και τις αναπολω αλλα στη φαση αυτη που βρισκομαι εδω δεν παλευω το ενα και την ζωη μου οπως την εχω κανει θα καταφερνα τα 2 ?? μπαααααα

αντε να κανεις την αυχενικη μηπως και δουμε και φυλλο !!

μπραβο στο κωνσταντη !! μωρε πενυ ειναι καλο παιδακι σιγα μην σε δυσκολευε !!

αα να σου πω για τον καφε εμενα μ αφηνε να πινω ενα την μερα αλλα και εσυ ρε παιδακι μου φραπε ?? πιες κανενα φρεντο κτλ που ειναι και φιλτραρισμενοι

γενικα μου ειχε πει μια διαιτολογος πως ειναι καλυτερα να προτιμαμαι αυτους που εχουν κατακαθια οπως ελληνικος, φιλτρπυ καπουτσινο κτλ γιατι ο νες ειναι πολυ επεξεργασμενος ειναι σαν να πινουμε λεει απορυπαντικο !!

λεω εγω τωρα μην σε τρομοκρατω :)

εμεις καλα κοριτσακια μου ειμαστε !! ο μικρος περπατα πια κανονικα και θελει και να τρεχει τρομαρα του ! εδω παει σαν την παπια χαχαχα και μαζι τρεχει και η μαμα ο μπαμπας η γιαγια γενικα οποιοσ προλαβαινει ...πανε εκεινες οι εποχες που αραζα και επινα τον καφε μου με την ησυχια μου !! και οσο σκεφτομαι και το καλοκαιρακι τα μπανια μας !!! οιμεεεεεε θα τρεχω σ ολη την παραλια

αλλα ξερετε πως γκρινιαζω απλα γιατι δεν τον αλλαζω με τιποτα!!!! Με παιρνει αγκαλια μου δινει φιλακια και λεει και μαμα μου !! ε εκει λιωνωωωωωωωωωωω

με τον υπνο στρωσαμε και εμεις >!!

αντυ μην αγχωνεσαι μ αυτα !! οταν θα ερθει η ωρα θα τα μαθεισ και εσυ ! και να σου πω και κατι ??? εμεις οταν κλαει ο μικρος τρεχαμε να τον παρουμε και να μην μασ κλαψει και παθει και τπτ ! αλλα τωρα πια ξερουμε πως ππολλες φορεε μασ εκμεταλευεται !! αλλα δεν πειραζει ειναι το πρωτο μας και το καλομαθαμε !! χαχαχ θελω να πω πως μην αγχωνεσαι γιατι και εγω ελεγα θα το αφησω να κλαιει σιγα μην μας κανει οτι θελει κτλ !! στην πραξη ομως ηταν τελικα ολα πολυ διαφορετικα !!

αστο να σου βγει οπως να ναι και στο απολαυσετο !!!!!!!!!!!!!!

μην βριζετε καλε οι αλλες αλλα εγω δεν μπορω κοριτσια ειμαι ερωτευμενηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη και του το δειχνω ! και μια το εκμεταλευεται και μια οχι !! και γενικα τα παμε καλα χαχα

ειναι και η ωρα αργα και λεω και πολλα και μπορει και να μην με καταλαβεινετε !! αλλα δεν πειραζει θα σας τα εξηγησω απ κοντα

λοιπον για πειτε

ποτε μαζευομαστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε??????????????? να περασει το πασχα και το επομενο σκ ειναι καλα ???? ακουω προτασεις !!!!!

εμεις αυριο θα ειμαστε ναυπλιο το μεσημερακι θα παμε να δουμε το gymmu bear θα ερθει σ ενα super market ! λετε να πετυχω καμια σας ?????

φιλακια στα μπεμπονια εντος και εκτος κοιλιτσας

και μην χανεστε καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...