Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Αχ κορίτσι μου το για πότε μεγάλωσαν ούτε που το καταλαβα και γω!!

      Εγώ συνελαβα φυσιολογικά μετά από 3 διεγερσεις και εξωσωματικες στις οποίες μετά βίας μου έμενε ένα έμβρυο για νσ μεταφέρω(τα καλά της επαρχίας και του δημοσίου νοσοκομείου). Στο τέλος μετά από την τρίτη τελευταία εξωσωματικη όταν έμεινα φυσιολογικά έγκυος και παλινδρομησε είπα θα κάνω μια προσπάθεια σε κέντρο της Αθήνας αλλά με πρόλαβε ο μικρός!!!!

      Οπότε δεν έχω κανένα έμβρυο και να σου πω την αλήθεια μου δε νομίζω ότι έχω τις ψυχικές αντοχές για να μπω πάλι σ'αυτη τη διαδικασία και εγώ και ο σύζυγος!!

      Όταν γεννήθηκε ο μικρός είχα πει σ'ευχαριστω Θεέ μου που μου έφερες τον μικρό, τώρα όσο περνάει ο καιρός σκέφτομαι ότι θέλω ένα αδερφάκι για τν μικρούλι για να μην είναι μόνος του μεγαλώνοντας, αλλά έχουμε πει αν  μας κάτσει φυσιολογικά, που το θεωρώ πολύ πολύ δύσκολο γιατί περνάει και ο καιρός και κοντεύω τα 40!!!

      Εν τω μεταξυ θυμάμαι ότι στην εγκυμοσυνη σου έκανες καθε μέρα εμετό και γενικά δεν πρέπει να πέρασες πολύ καλα!!Σου βγάζω τκ καπελο!!!Τι είμαστε εμείς οι μανάδες, τι περνάμε για να φέρουμε στη ζωή αυτά τα μικροσκοπικά πλασματακια σε πρώτη φάση!!Χαρά στο κουράγιο σου❤️!!

      Ναι έκανα εμετούς μέχρι την ημέρα που γέννησα,αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έπαθα υπερεμεση και δεν νοσηλεύτηκα🙂 Είχα πάθει και οξεία τενοντίτιδα στο ένα χέρι και ήπια στο άλλο, ήμουν με νάρθηκα τους τελευταίους 3μηνες,ήταν δύσκολο.Λογω των ορμονών και αυτό όπως μου είχε πει ο ορθοπεδικός🤷

      Αχ εχουμε και ίδια ηλικία βλέπω και εγώ 39 είμαι και είπα πως αν είναι να κανω κ άλλο μωράκι, τώρα είναι η στιγμή,γιατί με χαμηλή ΑΜΗ και γενικά με όχι καλή ανταπόκριση στα φάρμακα,δεν έχω και πολλά περιθώρια. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να αποκτήσεις κ άλλο παιδάκι αν το θέλεις και να έχεις κάθε ευτυχία! Το αξίζεις 🥰Εφόσον έμεινες φυσιολογικά έγκυος μια φορά,γιατί όχι και μια δεύτερη?Όλα είναι πιθανά 

Cafe Σεπτεμβριου 2012!!!


Angelikig

Recommended Posts

Αυτό με το παραμιλητό συνηθως συμβαίνει όταν εχεις υπερένταση ή αγχος ή αγωνία. Κάτι έντονο. Το παθαίνει κι ο Μακούλης μου σε περιόδους άγχους και λέει κάτι ακαταλαβιστηκα που συνηθως εχουν να κάνουν με τη δουλεια. Το παθαίνει και η μαμά του απ ότι ξέρω. Λέτε να είναι και κληρονομικο?


dx9il3kfv.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 594
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λίτσα ούτε εγώ είμαι το κατάλληλο άτομο να σου απαντήσει, γιατί δεν πιστεύω και δεν έχω καμία επαφή με οποιαδήποτε θρησκεία.

Θα συμφωνήσω πάντως ότι το Ελισάβετ είναι εξαιρετικά ωραίο. Αλλά το "δεύτερο" όνομα μου φαίνεται ότι δεν έχει νόημα αν είναι να μην το χρησιμοποιείς και απλά να το σέρνεις σα σιδηρόδρομο στα χαρτιά στη μετέπειτα ζωή σου.

Και για να καλαμπουρίσω λίγο, λέγοντας γα όνειρα, δεν ξέρω τι μου την έχει δώσει τον τελευταίο καιρό και παραμιλάω ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ τα πρωινά στον ύπνο μου!!! Ανέκδοτο έχω γίνει! Σήμερα πχ με κάποιον τσακωνόμουνα στο όνειρό μου και μίλαγα κανονικά, ξύπνησα δε από την ένταση της φωνής μου για να δω έναν εμβρόντητο σύζυγο να με ρωτάει γιατί τον βρίζω! :? Και καλά, αυτό τουλάχιστον το θυμάμαι. Προημερών γύρισα λέει και είπα στον άντρα μου, επίσης πεντακάθαρα και πολύ νηφάλια, να βγει να δει τα...πουλόβερ που είχα απλωμένα στο μπαλκόνι. :shock: Ο άνθρωπος σηκώθηκε ξημερώματα να ψάχνει τα πουλόβερ (που φυσικά δεν υπήρχαν), το πρωί που μου το έλεγε δε θυμόμουν εννοείται τίποτα και νόμιζα μάλιστα ότι με δουλεύει.:shock: Προφανώς η υπερένταση λόγω αναμονής του μπέμπη σε συνδυασμό με το ατελείωτο πλυντήριο μωρουδιακών μου έχει κάνει πουρέ κάποια εγκεφαλική σύναψη:lol:

Γεια σου ρε Γκρινίτσα! Με έκανες και γέλασα!!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!:)

Λοιπόν τη Δευτέρα πήγαμε για τον περίφημο καρδιοτοκογράφο. Ο μπέμπης είναι τόσο διάολος που ο γιατρός απηύδησε και με έβγαλε από το μηχάνημα σε λιγότερο από 10 λεπτά (ενώ μου είχε πει ότι χρειάζεται να γράψει τουλάχιστον 20), γιατί όπως είπε "εντάξει τι άλλο να δούμε πια!":lol: Γενικότερα όλα πολύ καλά τα βρήκαμε, απλώς ανησυχώ λιγάκι γιατί με τον υπέρηχο μου είπε για μία ακόμη φορά ότι το μωρό είναι λίγο...κεφάλας:?. Μου το είχε ξαναπεί αλλά νόμιζα ότι καλαμπουρίζει, αυτή τη φορά όμως μου είπε ότι "θα δούμε αν τυχόν μας δημιουργήσει πρόβλημα" :shock: και έχω ψιλοφρικάρει γιατί δε θέλω με την καμία καισαρική:cry: ... Τέσπα θα δείξει, το σημαντικό είναι ότι όλα είναι καλά.;)

Το μπεμπερούμ μας προχωράει και βγαίνει πολύ-πολύ ωραίο:D

Και για να γκρινιάξω λίγο: το μόνο που με ταλαιπωρεί στα σοβαρά τις τελευταίες μέρες είναι ότι με έχουνε πιάσει κάτι τρομερά τραβήγματα στους προσαγωγούς (βασικά δεν ξέρω καν αν είναι ο μυς, ή ο τένοντας ή ό,τι άλλο είναι αυτό που συνδέει τους μηρούς με τη λεκάνη), με πιάνει εκεί που περπατάω και νομίζω ότι θα πέσω κάτω, σαν να έχω πάθει φλεγμονή ένα πράμα. Κάποια απογέματα που με χτύπησε άσχημα σερνόμουνα από καναπέ σε κρεβάτι με βογκητά φώκιας (ευτυχώς το μωρό δουλεύει τα απογέματα και δεν είναι εδώ να με καμαρώσει, περιορίζεται στο να κοιμάται με το προστατευόμενο είδος της WWF και να το ακούει να παραμιλάει τα πρωινά -σημειωτέον ναι, είχαμε νέο κρούσμα σήμερα, ΠΑΛΙ κάποιον έβριζα). Έχει πάθει καμιά σας τέτοιο πράμα;:?: Φοβάμαι ότι έχω πάθει καμιά ζημιά στα πόδια από το βάρος (έχω πάρει 10 κιλά σόου φαρ, αλλά για να καταλάβετε τι εννοώ ήμουν 45 και έχω πάει 55, και είναι ΟΛΑ στην κοιλιά και μόνο, κοινώς είμαι σα σκουπόξυλο που του έχουν στερεώσει καρπούζι κάπου στο κέντρο:tongue:), ελπίζω να μην κουτσαθώ τελείως μέχρι να γεννήσω....:shock:

Φιλιά


ge89htr6v.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελιές!

Γκρινίτσα, χα, χα, χα.... εγώ δεν το έχω πάθει αυτό. Δεν βρίζω γενικώς στο ξύπνιο μου πολύ όχι να βρίζω και στον ύπνο μου. Το μόνο που κάνω τελευταία είναι να προλαβαίνω τον γιο μου τη νύχτα που σηκώνεται από το κρεβάτι του (δεν ξέρω για πιο λόγο) και να το τον ξαναβάζω. Ευτυχώς που τον ακούω όταν σηκώνεται γιατί είναι και αθόρυβος.

Αυτό που λες πόνους στους προσαγωγούς δεν το είχα αλλά είχα και έχω πόνους στα εξωτερικά γενν. όργανα. Η γυναικολόγος μου είπε ότι είναι από τους συνδέσμους που χαλαρώνουν. Το δικό μου πρόβλημα το ξεπέρασα με το περπάτημα. Όσο ήμουν καθισμένη στη δουλειά χειροτέρευε το πρόβλημα. Πάντως τα κιλά σου δεν είναι πολλά. Δεν είναι από εκεί το πρόβλημα.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΑΜΕ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!! Να τελειώνουμε!

Εγώ πήγα σήμερα για nst το οποίο βγήκε πολύ καλό και όταν είπα στο γιατρό μου ότι τα παιδιά και τα δύο τα γέννησα μέχρι την εβδομάδα 38 μου είπε να ξαναπάω τη Δευτέρα να με δει και από κάτω. Την Δευτέρα κλείνω την 38η εβδομάδα. Άντε να δούμε τι θα δούμε!

Link to comment
Share on other sites

Α, από κιλά εγώ είμαι σταθερά τον τελευταίο μήνα στα +12. Πιστεύω καλά τα κατάφερα και κρατήθηκα! Είμαι ικανοποιημένη από την αυτοσυγκράτησή μου σ' αυτήν την εγκυμοσύνη:tongue:!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια κι από μένα. Ελπίζω να είστε καλά. Πλησιάζει η ώρα για όλες και είμαστε καλά οπότε τι αλλο να ζητήσουμε? Έχω κι εγώ κάτι σουβλίτσες κοντά στην κλείδωση ποδιού με λεκάνη. Όταν ξεκουράζομαι περνάει αλλά αν κάνω 1-2 δουλίτσες με πιάνει και το νιώθω όταν περπατάω. Πήρα τον γιατρό να τον ρωτήσω και μου είπε να μην ανησυχώ. Την Τρίτη έχουμε ραντεβού για να μας δει. Οι δικοί μου έχουν αρχίσει τα στοιχήματα για το πότε θα γεννήσουν, έχει πολύ πλάκα!!!! Γενικά εχω λίγη γκρίνια παραπάνω. Λίγο που κουραστικα να καθομαι χωρίς να μπορώ να κάνω πολλά πράγματα ή να πάω όπου θέλω, λίγο που όλοι ανεξερέτως -ακόμα κι αυτοι που δεν εχουν παιδιά- μου δίνουν συμβουλες για όλα και μου υποδεικνύουν πιο είναι το καλύτερο, λίγο η ζέστη, λίγο η μάνα μου, ο πατέρα μου, πεθερά μου, ο Μακουλης κλπ που μάλλον ε θεωρούν χαζή και μου λένε όλη την ωρα να προσέχω ακομα κι αν εχω να κατεβω ένα σκαλί... δε θέλει και πολύ! Προχτές είδα στον ύπνο μου ότι πλάκωνα στα χαστούκια μια γυναίκα απλά και μόνο επειδή μιλούσε... Μιλάμε για τρελό ξεσπασμα κορίτσια!!! Πρέπει να κάνω κάτι να εκτονωθώ αλλά δεν ξέρω τι.... Οπότε μη στεναχωριέσαι grinitsa, δεν είσαι μόνη...


dx9il3kfv.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα εντάξει Λίτσα παρηγορήθηκα, υπάρχει μία τουλάχιστον ομοιοπαθής!!! Ας ελπίσουμε τουλάχιστον ότι θα παραμείνουμε στα όνειρα και τα παραμιλητά και δεν θα περάσουμε ας πούμε σε στάδια υπνοβασίας, χαστουκίζοντας ή κλωτσώντας αθώους συζύγους, γάτες ή ό,τι άλλο ζωντανό έχει τέλος πάντων καθεμιά στο σπίτι της.:tongue:


ge89htr6v.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

βλεπω οτι ολεσ ειμαστε λιγο πολυ τσιτα τα νευρακια, αντε κουραγιο λιγεσ μερεσ μεινανε που θα παει θα περασουν. εμεισ εχουμε γιατρ0 την δευτερα να μασ δει και μαλλον θα μου πει ημερομηνια αυριο μπαινω στην 37η εβδομαδα και γω

γρινιτσα κανε κουραγιο θα φυγουν τα πονακια σε λιγο εγω εχω ενα πονο στο διαφραγμα και λιγο αριστερα και λιγο δεξια κατι σαν να τραβαει το βαροσ τησ κοιλιας οταν ξαπλωνω περναει. αλλα να ηταν μονο αυτο.. νομιζω οτι εχω παθει ολα τα συμπτωματα τησ εγγυμωσυνης μεχρι και συνδρομο καρπιαιου σωληνα επαθα και ναι ειναι απο την εγγυμωσυνη και γω δεν το πιστευα στην αρχη αλλα το γραφουν και τα βιβλια πηγα και σε ορθοπεδικο και μου πε μολισ ξεπρηστουν τα χερια μου θα περασει! ολα τα κουφα σε μενα χεχε.. ααα και ακομα ενα ρε κοριτσια, το πρωι που ξυπναω το μωρο ειναι μια χαρα ψηλα στην κοιλια μου οσο περναει η μερα αυτοσ κατεβειναι λιγο προσ τα κατω. εσεισ το εχετε αυτο η ειναι ιδεα μου??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνεγκυούλες!!!

Dimitra εγώ δεν βλέπω καμια διαφορά. Η μπέμπα είναι μάλλον στάσιμη. Κλωτσάει και κουνιέται (όσο μπορεί δλδ γιατι φανταζομαι στενευεται λίγο) αλλά δεν νιωθω την κοιλιά μου να αλλάζει θέση. Μήπως επειδή κοντεύεις?

Εμείς σήμερα πήγαμε να αγοράσουμε ενα φορμάκι για την μπέμπα. Μας εχουν δώσει πάρα πολλά φορμακια, ζιπουνάκια κλπ αλλά ήθελα το πρωτο ρουχαλάκι που θα φορέσει μετά το μαιευτηριο να είναι διαλεγμένο απο μας. Το χάρηκα πολύ!!!


dx9il3kfv.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρες! ;)

Χτες ξαναπήγαμε γιατρό, να δει πού είναι το (υπενθυμίζω, μεγάλο) κεφάλι του μπέμπη.

Στον υπέρηχο δεν του φαινόταν και πολύ χαμηλά, αλλά με την εξέταση απεδείχθη ότι έχει εμπεδωθεί μια χαρούλα, δηλαδή έχει πάρει θέση στα κόκαλα της λεκάνης. Βασικά εγώ ήμουνα σίγουρη από πριν, γιατί τον νιώθω ότι κατέβηκε, επιτέλους μπορώ να φάω κάτι σαν άνθρωπος χωρίς να νιώθω ότι θα μου βγει από τη μύτη μια παραπάνω μπουκιά:tongue:

Όλα δηλαδή βαίνουν θαυμάσια και πάμε εκτός μεγάλου απροόπτου για φυσιολογικό.

Απλώς, εκτός από το τεράστιο κεφάλι του μπέμπη, έχω λέει και εγώ "οξεία ηβική σύμφυση". Κοινώς, στενό άνοιγμα πυελικών οστών.:shock:

Δηλαδή, κατά το γιατρό, όλα θαυμάσια και να μην ανησυχώ καθόλου, απλώς να είμαι ψυχολογικά προετοιμασμένη ότι κατά πάσα πιθανότητα θα ψιλοσφηνώσει το κεφάλι του παιδιού και θα το τραβάμε για να βγει.:shock:

Γύρισα σπίτι με μια ακατανίκητη επιθυμία να χτυπήσω με φτυάρι στο κεφάλι τις δεκάδες των ανθρώπων που μου έχουν πει κατά καιρούς στη ζωή μου "μπορεί να είσαι αδυνατούλα, αλλά ευτυχώς έχεις μεγάλη λεκάνη και θα γεννάς εύκολα".

Πάντα μαλακία μου ακουγόταν το να έχει κάποια σχέση το πόσο ανοιχτά είναι τα έξω κόκαλα της λεκάνης σου με το τι συμβαίνει μέσα, αλλά ΗΛΠΙΖΑ ότι μπορεί και ο θυμόσοφος λαός κάτι να ξέρει.Ε, λοιπόν, προφανώς ΔΕΝ ξέρει και δυστυχώς είχα δίκιο η ρουφιάνα.:mad:

(Πεντάλεπτο διάλειμμα διαλογισμού προς επανάκτηση ψυχραιμίας).

Παρεμπιπτόντως, πήραμε το κιτ από την δημόσια τράπεζα ομφαλοπλακουντιακού αίματος και ρώτησα και το γιατρό σχετικά. Μου είπε ότι και η δικιά του γνώμη είναι μακριά από όλες τις ιδιωτικές εταιρίες, ότι είναι σκέτη εκμετάλλευση χωρίς κανένα νόημα και ότι ο ίδιος στους δικούς του ανθρώπους δεν κρατά βλαστοκύτταρα. Μου είπε ότι κατά τη γνώμη του μόνο η δωρεά αίματος στη δημόσια τράπεζα έχει νόημα (που είναι και εντελώς δωρεάν σαν διαδικασία), και ακόμη και σε αυτήν να μην μας πείσουν να κρατήσουμε κομμάτι λώρου (αυτό κοστίζει 1.000 ευρώ), γιατί και αυτό κατά τη γνώμη του είναι εκμετάλλευση σαν των ιδιωτικών εταιριών (και με μεγαλύτερο κόστος), καθώς η πιθανότητα χρήσης του είναι εξωφρενικά απίθανη και ότι με τις ιατρικές εξελίξεις σε λίγα χρόνια αν ο μη γένοιτο χρειαστείς τέτοια κύτταρα θα τα βρίσκεις με άλλο τρόπο (ότι ήδη έχουν αρχίσει να τα παράγουν από άλλα κύτταρα, δερματικά και δεν ξέρω τι άλλο. Αυτό όντως μας το είπαν και στην ενημέρωση στη δημόσια τράπεζα.)

Σόρυ αν σας έπρηξα με το θέμα αυτό, το λέω ενημερωτικά αν αμφιταλαντεύεται κανείς και θέλει μια δεύτερη γνώμη.

Φιλιά σε όλες


ge89htr6v.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε?? εμεισ μια χαρα βραζουμε κατεβηκαμε σθηνα απο το σαββατο και ειναι δραμα τα πραγματα ποολυ ζεστη ρε παιδι μου...

σημερα πηγαμε στον γιατρο να δουμετο νινι μασ και ειναι μια χαρα 2800γρκαι ειμαστε 37.5 εβδομαδων. ειπε ο γιατροσ την αλλη βδομαδα τεταρτη η πεμπτη μπαινουμε για καισαρικη.. αντε να βγει ο μπεμπινοσ να τονδουμε!!!! εχει γυρισει απο τον προηγουμενο μηνα και ειναι ακομα προσ τα κατω αλλα ακομα δεν εχει μπει στο τελικο σταδιο. μπορει ακομα να κανει βολτεσ!!

αυριο μαλλον θα παω να παρω και γω το κιτ για την δωρεα αιματοσ να τελειωνουν οι εκρεμοτητεσ σιγα σιγα

γρινιτσα μην ανχωνεσαι με το μωρο θα βρει αυτοσ τροπο να βγει οποτε πεσ στον γιατρο να σου κανει διπλη επισκληριδιο για σιγουρια!!!

πολλα φιλια κοριτσια

Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα με το καλό!!!

Η ζέστη είναι όντως απαλεψάμπλ φέτος, πιθανόν φταίει και η κατάστασή μας βέβαια. Ακόμα κι εγώ που γενικά λατρεύω τη ζέστη τώρα τα έχω παίξει, κάθομαι στο αιρκοντίσιον μέχρι να παγώσω και δεν το καταλαβαίνω, νομίζω ότι βράζω. Κορόιδευα τη γάτα (που είναι περσική και όντως βράζει, η κακομοίρα), και τώρα κάνω χειρότερα εγώ, βασικά καθόμαστε και οι δύο σα λοβοτομημένες μπροστά στο κλιματιστικό, με μέγιστη σωματική δραστηριότητα το ανοιγοκλείσιμο βλεφάρων :tongue:


ge89htr6v.png
Link to comment
Share on other sites

γρινιτσα μια χαρα σας βρισκω και σενα και τη γατα!!

εγω αποω το σαββατο που κατέβηκα αθηνα εχω κάνει όσο περπάτημα δεν εκανα εννιά μηνες! σημερα πήραμε το καρότσι από τα mothercare 220ε μαζί με κάθισμα αυτοκίνητου μια χαρά το βρήκα..

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά η τιμούλα Dimitra. Με το καλό να κάνετε τις βολτίτσες σας.

Εμείς πήγαμε εχτές οφθαμίατρο και γυναικολόγο. Όλα καλα. Τα ματάκια μου είναι μια χαρά (αν εξαιρεσεις τη μεγάλη μυωπία και τον αστιγματισμό), δεν είναι υποχρωτική η καισαρική λόγω ματιών οπότε πάμε για φυσιολογικό.

Η μπεμπούλα μας εχει μεγαλώσει. Εφτασε τα 2.400. Μέχρι 3200 την υπολογίζει ο γιατρός να γεννηθεί. Μια χαρά. Εγώ μετα βίας εχω πάρει ένα κιλό τον τελευταίο μήνα. Σύνολο κάπου στα 7 είμαι. Η μπεμπούλα φυσικά παραμένει με το κεφαλάκι προς τα κάτω, όπως είναι εδω και 3 μήνες αλλά δεν έχει μπει ακόμα στη λεκάνη. Ο γιατρός μας εξήγησε τι έχουμε να περιμένουμε και τι πρέπει να κάνουμε και ξεαγχωσε λίγο τον Μακούλη μου που νομίζει ότι δε θα προλάβει να έρθει αν είναι στη δουλεια. Στο 3D δεν μας έκανε τη χάρη αυτή τη φορά να μας δείξει προσωπάκι λόγω της έλλειψης μπόλικου νερού στο συγκεκριμένο σημείο. Αντίθετα ο πωπός φαινόταν πεντακάθαρα. Δεν πειράζει όμως, έχω εκείνη τη φωτογραφία που βγάλαμε στους 6 μήνες και τη χαζεύω. 'Μου είπε να κοιμάμαι και είμαι ξαπλωμένη ή διαφορετικά να περπατάω. Είναι καλύτερα λέει από το να είμαι καθιστή. No problem λέω!!! Έτσι κι αλλιώς δεν κάνω άλλη δουλειά. Άπ'το κρεβάτι στο καναπέ και πίσω είμαι σχεδόν όλη τη μέρα. Το μόνο που κάνω είναι κανα μαγειρεμα.

Αυτά κορίτσια από εμένα. Σας στέλνω την αγάπη μου και πολλά φιλιά!


dx9il3kfv.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...