Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Εγω...Ποτε θα γινω ΜΑΝΑ??


Catrine

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 666
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν ξερω τουμπα μου ετειλε η θυελα πμ μακαρι να μας βρουν

κ εγω σου στειλα μαρη κ μειλ κ στο φεις νομιζω....κ οσες αλλες ειχαμε που μπαιναν συχνα τις ενηγμερωσαμε τις υπολοιπες οχι...ελπιζω να μας ανοιξουν για την λιστα μας ρε γαμωτοοοοοοο.....

τα νεα μου τα διαβασες στην 1η η στην 2η σελιδα?


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites

ελα στο φερα να μην κουραζεσαι.....

ολη μερα σημερα με τον κουλ αποφασισαμε οτι θα την κανουμε αμεσα την μετακομιση ηδη αρχισα να μαζευω καποια πραγματα κ αυριο θα παω να καθαρισω τις ντουλαπες κ τα ντουλαπια για να κατεβαζω πραγματα με το αμαξι κ το σ/κ ο κουλ θα βαψει κ σιγα σιγα θα μετακομιζουμε μηπως κ προλαβουμε κ την εξωσω αλλα χωρις να σκοτωθουμε κιολας αν προλαβουμε καλα αλλιως ειπαμε τον αλλο μηνα....κ ειμαι τοσο απιστευτα σιγουρη οτι θα πανε ολα καλα που αρχισα να φοβαμαι με την σιγουρια μου....το πα κ στην σπιτονοικοκυρα σημερα κ ενα ενα περνουν τον δρομο τους....


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καταρχην σου ειπα μεινε ετσι !!!! αισιοδοξηη γιατι να μην εισαι δλδ???

οχι δεν τα διθαβασα τα προηγουμενα τι εκανες παλιιιι?

μαρηηηηηη στο προηγουμενο μυνημα στο φερα για να το διαβασεις αμαν δεν ειπιες καφε ακομη?ειπαμε οτι θα προσπαθησουμε να τρεξουμε την μετακομιση για να κανουμε κ την εξωσω αυτο τον μηνα.......χθες αυτο λεγαμε με τον κουλ οτι νοιωθει κ αυτος οπως κ εγωωωωω οτι αυτη την φορα θα πανε ολα τελειααααααααα....κ αν δεν πανε 1/1000000 δεν θα τα βαψουμε κ μαυρα τωρα την πηραμε την κρυαδα κ δεν θα μας παρει τοσο απο κατω.....μου το υποσχεθηκε ....αχχχχχχχχχχ ειμαι ευτυχισμενη κ αγαπαωωωωωωω ολο τον κοσμοοοοο ακομη κ σενα μαρη....χαχαχαχα

ααααααα τελικα τι θα κανεις μαρη εσυ θα ανεβεις σαλονικα που ελεγες για τα γενεθλια σου?


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ντυθηκα σαν το κρεμμυδι οπως χθες κ ηρθα....καλε θα παω να κανω κατι δουλειες στο κεντρο κ μετα θα παω απτο σπιτι....θα αναψω το καλοριφερ εκει κ θα κανω καμια δουλεια...αν δω οτι δεν παλευετε θα τα παρατησω δεν θα παγωσω κιολας.....

να μην ξεχασω να απω κ απτην φορθνετ να ρωησω ποσσες μερες κανει η μεταφορα...δεν θα αντεξω πολυ μακρυα σας.....


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites

AX TOYMPA MOYYYYY ΘΑ ΣΤΑ Παρω ολααααααα μεινε εσυ κ μη σε νοιαζει

αχ δεν ξερω μαλλον θα το αναβαλλουμε για το φεβρουαριο δεν ειναι σιγουρο ακομη

αστο για μετα το πασχα να μπορω κ εγω να ρθω...να χει περασει το πρωτο δυσκολο 3μηνο...χαχαχαχαχα


B0INp3.png xQrrp3.png B F P
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...